De linksen in Amerika proberen een schandaal te creëren, de extreem linksen in Nederland hopen dat dat gaat lukken.quote:Op maandag 1 september 2008 22:29 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
links was n de VS toch anders dan hier?
Of alleen als het uitkomt?
die bedoelde ikquote:Op maandag 1 september 2008 23:02 schreef Argento het volgende:
[..]
Bush was ook niet echt gezellig tegen McCain in de primaries van 2004.
quote:Op maandag 1 september 2008 23:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Niet dus want vergelijk de entree van John Biden eens met de entree van Sara Palin.
Over het familie-leven van Biden is anders ook het één en ander bekend geworden. Maar Biden blinkt juist uit als voorbeeldige huisvader.quote:Op maandag 1 september 2008 23:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Niet dus want vergelijk de entree van John Biden eens met de entree van Sara Palin.
Dat was even een klein foutje.quote:
Nou ja, als je dit al een schandaal vind.quote:Op maandag 1 september 2008 23:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De linksen in Amerika proberen een schandaal te creëren, de extreem linksen in Nederland proberen daar van te smullen.
Is het nu wel duidelijk?
Fokski is een pro-lifer dus. Weer wat geleerd.quote:Op maandag 1 september 2008 20:40 schreef Fokski het volgende:
Ik heb er andere opvattingen over, liever een hondeleven dan geen leven.
En wat is haar geloofwaardigheid? Het charisma van Obama is inmiddels bijna spreekwoordelijk en brengt mensen in binnen- en buitenland in oprechte vervoering. Zelfs Hillary met haar iconische status in Democratisch Amerika kon daar niet aan tippen. Wat moet Sarah Palin dan aandragen?quote:Op maandag 1 september 2008 23:10 schreef Caesu het volgende:
zo komt Palin met een geniale speech woensdag waar alles in zit wat er moet inzitten.
Aangezien Obama kinderen nog zou laten "aborteren" als ze al geboren zijn is dat niet zo vreemd.quote:Op maandag 1 september 2008 21:09 schreef Caesu het volgende:
de spin van de wingnuts is: "obama had het kind meteen laten aborteren".
In de verkiezingstijd maken de republikeinen en de democraten zich er beide schuldig aan, het is alleen wel opmerkelijk dat de democraten altijd als eerste en het smerigst met modder beginnen te gooien.quote:Op maandag 1 september 2008 23:12 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Nou ja, als je dit al een schandaal vind.
Ze creeren zelf een schandaal door van die spastische standpunten in te nemen. Bij henzelf is het prive, maar bij anderen.. Achter de ellebogen, zo komt het over.Voor mij maakt het geen zak uit wat iemand doet prive. Maar ga niet roepen dat het bij een ander wel belangrijk is en bij jezelf een prive zaak. dan ben je hypocriet bezig. als ze daar een punt van maken, ok. Over het zwanger zijn zelf zal me een zorg zijn.
Maar ja, rechts had dit zoveel beter en slimmer gedaan dan links nu. maar dat weet jij ook. Rechts heeft al jaren de vuile campagne veel beter georganiseerd dan links. Dat is geen geheim.
Tja, maar wat koop je met charisma?quote:Op maandag 1 september 2008 23:16 schreef Argento het volgende:
[..]
En wat is haar geloofwaardigheid? Het charisma van Obama is inmiddels bijna spreekwoordelijk en brengt mensen in binnen- en buitenland in oprechte vervoering. Zelfs Hillary met haar iconische status in Democratisch Amerika kon daar niet aan tippen. Wat moet Sarah Palin dan aandragen?
Dat zal de tijd moeten uitwijzen, maar als je erop uit bent mensen te inspireren, is het onontbeerlijk.quote:Op maandag 1 september 2008 23:22 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Tja, maar wat koop je met charisma?
Zoals er wel meer republikeinen zijn.quote:Wat Palin brengt is conservatisme
ook niet echt een wapenfeit om als politicus serieus genomen te worden.quote:en vrouw zijn.
Dat zal nog maar moeten blijken. Ik schat de meeste ongelukkige Hillary supporters hoger in dat ze van Obama switchen naar een conservatieve republikein alleen maar omdat die laatste een vrouw is en Obama niet.quote:Zonder een oprecht conservatieve running mate kon McCain het wel schudden, want hij doet het uitermate belabberd bij de conservatieve achterban. Met Palin slaat hij twee vliegen in een klap: conservatieven en ongelukkige Hillary supporters.
Ik zeg ook niet dat 1 kamp heilig is. Het liefst zou ik het een stuk minder zien dan nu, van beide kanten. Maar veel mensen zien de republikeinen wel als diegene die het meest smerigst zijn. En volgens mij komt dat doordat ze veel beter daarin georganiseerd zijn. niet alleen in gemene dingen. ook in timing van ongunstig nieuws etc. In nederland zag je dat het CDA met de Vries dit veel beter had georganiseerd dan de andere partijen. Is ook een kwaliteit.quote:Op maandag 1 september 2008 23:19 schreef JohnDope het volgende:
[..]
In de verkiezingstijd maken de republikeinen en de democraten zich er beide schuldig aan, het is alleen wel opmerkelijk dat de democraten altijd als eerste en het smerigst met modder beginnen te gooien.
Naja. Het is wel raar om uit de mond van iemand die fel tegen abortus is te moeten horen dat er een kleine overheid moet zijn en dat je jezelf moet redden en keuzes moet maken.quote:Op maandag 1 september 2008 23:17 schreef popolon het volgende:
Dat hele pro-life en pro-choice zou eigenlijk helemaal geen issue moeten zijn. Kleine overheid, minder bemoeienissen etc. blahblah.
Laat de mensen dat lekker zelf bepalen.
dit betwijfel ik heel sterk.quote:Op maandag 1 september 2008 23:22 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Tja, maar wat koop je met charisma?
Wat Palin brengt is conservatisme en vrouw zijn. Zonder een oprecht conservatieve running mate kon McCain het wel schudden, want hij doet het uitermate belabberd bij de conservatieve achterban. Met Palin slaat hij twee vliegen in een klap: conservatieven en ongelukkige Hillary supporters.
Ja is heel raar ja.quote:Op maandag 1 september 2008 23:27 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Naja. Het is wel raar om uit de mond van iemand die fel tegen abortus is te moeten horen dat er een kleine overheid moet zijn en dat je jezelf moet redden en keuzes moet maken.
En ondertussen heel veel 'vrijheden' weten in te perken.quote:De republikeinen lijken me degene met het meeste streven naar een kleine overheid.
Ik denk dat die ultrafeministische Hillary supporters nog eerder op die vage zwarte deelneemster van die splinterpartij stemmen dan op Palin met haar standpunten (als ze niet stiekem toch wel voor Obama gaan).quote:Op maandag 1 september 2008 23:22 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Tja, maar wat koop je met charisma?
Wat Palin brengt is conservatisme en vrouw zijn. Zonder een oprecht conservatieve running mate kon McCain het wel schudden, want hij doet het uitermate belabberd bij de conservatieve achterban. Met Palin slaat hij twee vliegen in een klap: conservatieven en ongelukkige Hillary supporters.
Waarom is dat raar?quote:Op maandag 1 september 2008 23:27 schreef One_of_the_few het volgende:
Naja. Het is wel raar om uit de mond van iemand die fel tegen abortus is te moeten horen dat er een kleine overheid moet zijn en dat je jezelf moet redden en keuzes moet maken.
Omdat je een keuze wordt ontnomen.quote:
Denk je echt dat Palin een betere keus is dan Romney? Ik hoor alleen maar gemopper over Palin hier onder de Republikeinen die ik ken.... verder denk ik ook niet dat Hillary supporters op McCain gaan stemmen omdat Palin een vrouw is.quote:Op maandag 1 september 2008 23:22 schreef Lyrebird het volgende:
Wat Palin brengt is conservatisme en vrouw zijn. Zonder een oprecht conservatieve running mate kon McCain het wel schudden, want hij doet het uitermate belabberd bij de conservatieve achterban. Met Palin slaat hij twee vliegen in een klap: conservatieven en ongelukkige Hillary supporters.
http://townhall.com/news/(...)ergate_investigationquote:Palin hires attorney for Troopergate investigation
Alaska Gov. Sarah Palin, the GOP vice presidential candidate, has hired a private practice attorney to defend her in the investigation into the firing of her public safety commissioner.
The Legislature is investigating whether Palin fired public safety commissioner Walt Monegan after he refused to fire a state trooper who had divorced Palin's sister.
Anchorage attorney Thomas V. Van Flein has requested a copy of all witness statements and documentary evidence from the Legislature's investigator, Stephen Branchflower. Sen. Hollis French, an Anchorage Democrat, says he instructed Branchflower not to comply with the request.
In July, a legislative oversight committee approved $100,000 to investigate whether Palin abused her power in firing Monegan.
Was Romney echt beschikbaar dan? Want dat zou een serieuze ticket opgeleverd hebben.quote:Op maandag 1 september 2008 23:33 schreef maartena het volgende:
[..]
Denk je echt dat Palin een betere keus is dan Romney? Ik hoor alleen maar gemopper over Palin hier onder de Republikeinen die ik ken.... verder denk ik ook niet dat Hillary supporters op McCain gaan stemmen omdat Palin een vrouw is.
Niet in het geval van Obama. Feit is dat "ras" nu een factor speelt, en dus zul je de kopstukken van Fox News niet vaak in de fout zien gaan. De minder bekende namen OK, maar daar blijft het dan ook bij. Zie de uitspraken van o.a. Ed Rendell. Het valt allemaal wel mee hoor.quote:Op maandag 1 september 2008 22:50 schreef popolon het volgende:
[..]
Nee, laat dat inderdaad maar aan de bloedhonden van de neocons van FOX over. Die zijn daar veel beter in.
Nee, Orange County zit historisch altijd vol met Republikeinen, al LANG voor Ahhnold ten tonele kwam.quote:Op maandag 1 september 2008 21:58 schreef Lyrebird het volgende:
Zijn dat Ahnold Republikeinen?
Romney heeft in het verleden laten doorschemeren dat ie wel intresse had.quote:Op maandag 1 september 2008 23:35 schreef Argento het volgende:
Was Romney echt beschikbaar dan? Want dat zou een serieuze ticket opgeleverd hebben.
Een van de reacties op dat forum:quote:Op maandag 1 september 2008 23:34 schreef Caesu het volgende:
[..]
http://townhall.com/news/(...)ergate_investigation
Net nadat Obama in zijn speech de burger heeft opgeroepen tot meer verantwoordelijkheid in het opvoeden van de kinderen. Hij richtte zich weliswaar tot de vaders (en in onuitgesproken woorden tot de vaders onder de zwarte bevolking) maar Sarah voelde zich duidelijk niet aangesproken.quote:If Barack Obama had chosen as his running mate a woman who was leaving her four-month-old special needs baby to the care of her teenage daughters (who Palin describes as babysitters) and leaving her teenage daughter who was facing an out-of-wedlock pregnancy, religious conservatives in the GOP would be rabid. It is so morally and intellectually dishonest to extol the virtues of Sarah Palin's choices when, if the parties were reversed, the condemnation would be deafening.
Sorry maar totaal niet mee eens. Vrijheid is prima zolang het niet onnodig ten koste gaat van anderen. Ik beschouw mezelf als individualist, maar ik kan wel begrijpen waarom mensen een rol zien voor de overheid bij abortus. Het gaat immers niet alleen om de vrijheid van de vrouw, er is ook nog het ongeboren kind dat een belang heeft.quote:Op maandag 1 september 2008 23:28 schreef popolon het volgende:
[..]
Ja is heel raar ja.
[..]
En ondertussen heel veel 'vrijheden' weten in te perken.
Ik snap wel dat mensen het zo zien. Maar ben het er niet mee eens. het meest rare vind ik dat ze kwa naamgeving en manier van optreden net doen of ze mensen een keuze geven terwijl dit gewoon niet zo is. Vertel het zoals jij het doet. Maar de manier waarop het gebeurt, dat is wel raar in samengaan met standpunten op andere terreinen.quote:Op maandag 1 september 2008 23:42 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Sorry maar totaal niet mee eens. Vrijheid is prima zolang het niet onnodig ten koste gaat van anderen. Ik beschouw mezelf als individualist, maar ik kan wel begrijpen waarom mensen een rol zien voor de overheid bij abortus. Het gaat immers niet alleen om de vrijheid van de vrouw, er is ook nog het ongeboren kind dat een belang heeft.
Ik weet dat jij dat waarschijnlijk niet zo ziet, maar ik hoop dat je snapt dat andere mensen dat wel zo kunnen zien.
Ik heb altijd geleerd dat een van de belangrijkste taken van de overheid is om burgers tegen elkaar te beschermen, dat is een van de hoofdredenen waarom het hele concept van regering ontstaan is volgens de meeste politieke wetenschappers; een rechtsysteem met pressiemiddelen om bijboorbeeld diefstal, moord en verkrachting aan te pakken. Voor mij betekent het dan ook dat kinderen tegen ouders beschermd moeten worden wanneer nodig, en voor veel mensen strekt dat zich ook tot ongeboren kinderen.
Ook jij hebt het leuk over de keuzevrijheid van de vrouw, maar je gaat compleet voorbij aan de eventuele rechten van het ongeboren kind.quote:Op maandag 1 september 2008 23:33 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Omdat je een keuze wordt ontnomen.
aan de ene kant moet je op ze stemmen omdat ze je juist zelf de keuze's wil laten bepalen. maar op bepaalde punten net niet. Dan weten zij ineens wat goed voor je is. Komt bij dat door het niet informeren van tieners je ze dom, ontwetend houd en ongewenst in gevaar kan brengen.
Die redenatie zou je ook andersom kunnen uitleggen. Waarom wel keuzevrijheid bij zwangerschap en economisch een stuk minder?
Voor mij weegt de vrije keuze op abortus zwaarder dan het kleine beetje economische vrijheid wat je bij de 1 meer krijgt dan bij de ander.
Ik ben niet pro-abortus maar pro-choice. Abortus vind ik ook een probleem als de zwangerschap al in een bepaald stadium zit.quote:Op maandag 1 september 2008 23:42 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Sorry maar totaal niet mee eens. Vrijheid is prima zolang het niet onnodig ten koste gaat van anderen. Ik beschouw mezelf als individualist, maar ik kan wel begrijpen waarom mensen een rol zien voor de overheid bij abortus. Het gaat immers niet alleen om de vrijheid van de vrouw, er is ook nog het ongeboren kind dat een belang heeft.
Ik weet dat jij dat waarschijnlijk niet zo ziet, maar ik hoop dat je snapt dat andere mensen dat wel zo kunnen zien.
Ik heb altijd geleerd dat een van de belangrijkste taken van de overheid is om burgers tegen elkaar te beschermen, dat is een van de hoofdredenen waarom het hele concept van regering ontstaan is volgens de meeste politieke wetenschappers; een rechtsysteem met pressiemiddelen om bijboorbeeld diefstal, moord en verkrachting aan te pakken. Voor mij betekent het dan ook dat kinderen tegen ouders beschermd moeten worden wanneer nodig, en voor veel mensen strekt dat zich ook tot ongeboren kinderen.
Alaska Indepentent party gatequote:Op maandag 1 september 2008 23:46 schreef Caesu het volgende:
Palin wordt geprezen voor het aanpakken van corruptie daar in Alaska.
dus ze zal best wat vijanden hebben.
die nu de vuile was buiten gaan hangen nu het nationale aandacht krijgt.
Troopergate, Babygate, Bridge-to-Nowhere-gate, what's next.
Maar voor veel van die mensen is dat hetzelfde als zeggen dat een ouder (na de geboorte) het recht heeft om het kind te behandelen zoals ze dat willen, zelfs doden. Zij zien niet waarom die keuzevrijheid voor de geboorte wel acceptabel zou zijn. Daarom is het ook zo'n moeilijk debat, het gaat letterlijk over leven en dood.quote:Op maandag 1 september 2008 23:45 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Ik snap wel dat mensen het zo zien. Maar ben het er niet mee eens. het meest rare vind ik dat ze kwa naamgeving en manier van optreden net doen of ze mensen een keuze geven terwijl dit gewoon niet zo is. Vertel het zoals jij het doet. Maar de manier waarop het gebeurt, dat is wel raar in samengaan met standpunten op andere terreinen.
Tsja, maar voor dat laatste hebben de Democraten bijna net zo hard ja geschreeuwd helaas.quote:Op maandag 1 september 2008 23:49 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik ben niet pro-abortus maar pro-choice. Abortus vind ik ook een probleem als de zwangerschap al in een bepaald stadium zit.
Voor de rest: Neem die belachelijke patriot act, daarmee kunnen ze al je rechten van tafel vegen, just like that. Onder de noemer 'gevaarlijk voor het land'.
Je kunt zeggen wat je wilt maar ze loopt niet blind achter de Republikeinse vrienden aan, integendeel zelfs.Ik denk dan ook niet dat alles wat de afgelopen 72 uur over haar heen is gekomen haar doet breken ofzo. Ik ben benieuwd naar haar toespraak op de conventie.quote:
http://www.google.nl/search?hl=nl&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=alaska+independent+party+palin+member&spell=1quote:Op maandag 1 september 2008 23:58 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Heeft ze meer gedaan dan ze welkom heten voor hun conventie?
Ja en nee. Het probleem was de inhoud.quote:Op maandag 1 september 2008 23:52 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Tsja, maar voor dat laatste hebben de Democraten bijna net zo hard ja geschreeuwd helaas.
Heeft dat lokale schandaaltje wel de kwalificaties voor een "gate"?quote:
Volgens CNN wel.quote:Op dinsdag 2 september 2008 00:07 schreef maartena het volgende:
[..]
Heeft dat lokale schandaaltje wel de kwalificaties voor een "gate"?
Met de huidige wijze waarop Senatoren en Afgevaardigden worden gekozen is het inderdaad lastig. Af en toe eens een independent, maar daar houd het wel mee op.quote:Op dinsdag 2 september 2008 00:03 schreef popolon het volgende:
Persoonlijk zou ik ook veel liever een meer partijenstelsel willen zien hier want ik voel me geen democraat. Onmogelijk maar toch. Dat vind ik dan wel weer mooi aan de Nederlandse politiek.
De Amerikanen die ik erover sprak zeiden dat het niet per se een probleem is, veel Amerikanen vinden immers dat staten het recht moeten hebben af te scheiden als ze dat willen. Overblijfsel van de onafhankelijkheidsoorlog en de burgeroorlog denk ik.quote:Op dinsdag 2 september 2008 00:03 schreef Hexagon het volgende:
[..]
http://www.google.nl/search?hl=nl&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=alaska+independent+party+palin+member&spell=1
Naar geruchten was ze lid en dan steun je het gedachtengoed. En dan wil ze het land gaan leiden waar ze naar verluid in het recente verleden van wilde afscheiden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |