Even de laatste post erinquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 02:38 schreef RiKe het volgende:
[..]
Zo heel boeiend vindt ik 'm zelf niet..
Maar als je per se wil kan ik hem wel uppen.
Filmpje is aan het uploaden.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 02:44 schreef kree het volgende:
Gooi er maar op dan
Als je er zin in hebt dan, waar zit jij?
Katwijk hier, rustig nu, op het moment, wij hebben het gehad! :pquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 02:57 schreef RiKe het volgende:
[..]
Filmpje is aan het uploaden.
woon in Leiden![]()
Neh komt nog een bui aan, kijk maar op buienradarquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 02:59 schreef kree het volgende:
[..]
Katwijk hier, rustig nu hier op het moment, wij hebben het gehad! :p
Upload is bezig, maar youtube is traagquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 03:00 schreef Mani89 het volgende:
Woon ook vlakbij Leiden .. upload zal zeer gewaardeerd worden
Joah, en precies boven Dordt!quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 08:13 schreef Coelho het volgende:
buienradar laat een cirkelvormig buienpatroon zien. een artefact, of zitten we in het oog van een depressie of zo?
Hier hetzelfde idee (Breda). Halfuurtje geleden nog stortregen ende onweder, nu schijnt de zon. Maar aan die radar te zien komt er nog meer.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 08:59 schreef yvonne het volgende:
En nu straaaaaaaaaaaalende zon!
http://estofex.org/cgi-bin/polygon/showforecast.cgi?text=yes&fcstfile=2008082406_200808222240_2_stormforecast.xmlquote:...Benelux countries, western Germany...
In the wake of the trough, diurnal heating and upper level cooling will create some hundred J/kg CAPE and thunderstorms will evolve. Rich BL moisture and steep LL lapse rates are expected which may allow some funnels / short-lived tornadoes. Rather low instability and deep layer shear will limit the threat of large hail and severe gusts. Storms will diminish after sunset.
Klein depressietje of een golf in een front, op de satelliet kan je hem mooi zien:quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 08:13 schreef Coelho het volgende:
buienradar laat een cirkelvormig buienpatroon zien. een artefact, of zitten we in het oog van een depressie of zo?
thanksquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 03:43 schreef RiKe het volgende:
Zoals gevraagd, het filmpje.
Het rode lampje is van mijn telefoon/camera, het blauwe wat je ziet is van een lamp in een poort/steeg achter m'n huis.
Hoe weet je dat nu al eigenlijk.. weersvoorspellingen zijn al niet 100% laat staan over een weekquote:Op zondag 24 augustus 2008 18:59 schreef INViCTuS het volgende:
Wellicht volgend weekend weer onweer...
De hele week 30% kans op neerslag en elke dag rond de 22 graden.quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:59 schreef INViCTuS het volgende:
Wellicht volgend weekend weer onweer...
mogelijk dat het in het weekeinde warmer wordt. Als dat gebeurt, dan zie ik nog wel wat onweer verschijnen. Maar de onzekerheid is enorm, dus daar valt nu nog niets over te zeggen.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:09 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
De hele week 30% kans op neerslag en elke dag rond de 22 graden.
Word geen spectaculaire week denk ik.
Geen idee? Maar op zich is het een patroon dat we de laatste jaren wel vaker zienquote:Op maandag 25 augustus 2008 12:24 schreef the_RAVEN het volgende:
Wie had dat nu ook alweer voorspeld? Natte zomer, warme nazomer?
Valt best mee met die voorspellingen volgens mij? Ik dacht dat het weer van afgelopen weekeinde al ruim van tevoren voorspeld was? Sterker nog, ik vond het eigenlijk, best goed weer vergeleken met wat er voorspeld was.quote:Maar ik heb het idee dat voorspellingen helemaal niet meer zo goed kloppen. Dit weekend zou droog worden en opeens krijgen ze een dag van te voren door dat dit niet gaat kloppen. Zou het komen door de klimaatverandering?
als het al doorgaat (spreiding voor het weekeinde is nog steeds erg groot) ljikt het toch echt een tijdelijke opleving van twee dagen te zijn, daarna duiken we weer omlaag. Maar ja, ook dat is natuurlijk onzekerquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 08:36 schreef Frutsel het volgende:
Geen vroege herfst dus? Zomer komt terug of is dit maar een opwelling?
dat zou al heel wat zijn, wj dachten dat hij al was afgelopenquote:
in ieder geval kans o[p leuke CAPE waardes inderdaad, nu nog afwachten of dat tot onweer gaat leidenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 00:43 schreef INViCTuS het volgende:
de kaart van eerder vandaag was van de run van 6uur vanochtend.
deze is van 6uur vanavond...
[ afbeelding ]
onweers kansen zitten er nog steeds in.
Vind jequote:
Dan zit ik meestal wel goed, hier in Zeeland.quote:In de avond neemt van het zuidwesten uit de kans op regen- en onweersbuien toe. De zuidoostelijke wind is meest matig, rond kracht 4.
quote:meer in de vroege avond denk ik. Dit kan met hevig onweer, hagel, zware windstoten, en wateroverlast gepaard gaan.
Iddquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:06 schreef Stephan123 het volgende:
Volgens mij gaat het niet echt goed in limburg,
Nou ja dat hoef ik nou ook weer niet te hebben hier, we hebben net een nieuwe autoquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het HOOST hier!!!! Grote hagelstenen!
Geen foto's/filmpje gemaakt?quote:Op zondag 31 augustus 2008 19:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het HOOST hier!!!! Grote hagelstenen!
quote:Op zondag 31 augustus 2008 19:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
Het HOOST hier!!!! Grote hagelstenen!
mooi om te zienquote:Op zondag 31 augustus 2008 22:59 schreef ACT-F het volgende:
Het rommelt hier in Goor. Op buienradar ontstaat spontaan een bui
Bekijk mijn webcam maar eens. Er komt een mooie paarse vlek mijn kant opquote:Op zondag 31 augustus 2008 23:25 schreef Mani89 het volgende:
Wow kijk die bui in het oosten dan!
quote:Op zondag 31 augustus 2008 23:30 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Bekijk mijn webcam maar eens. Er komt een mooie paarse vlek mijn kant op![]()
Het flitst als een gek hier, maar nog wel droog.
Staat in mijn onderschriftquote:Op zondag 31 augustus 2008 23:34 schreef Stephan123 het volgende:
En wat isjouw webcam?
Mag ook wel, enorm benauwd hierquote:Op zondag 31 augustus 2008 23:37 schreef Hukkie het volgende:
Gaan zo ook wat rode vlekken over leiden heenkomen
Zit vooralsnog weinig activiteit in .. maar regen is ook goedquote:Op zondag 31 augustus 2008 23:39 schreef RiKe het volgende:
[..]
Mag ook wel, enorm benauwd hier![]()
Dat beetje gerommel wat we nu horen is niets...maar als ik zo de berichten uit Rotterdam lees komt er een aardige stroboscoop aan.
We lopen weer het meeste moois misquote:Op zondag 31 augustus 2008 23:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zit vooralsnog weinig activiteit in .. maar regen is ook goed
Heb net wel een flinke rommel gehoord, maar het is alweer een tijdje stil nu...quote:Op maandag 1 september 2008 00:07 schreef kwiwi het volgende:
Hier (enschede) flitste het net ook de hele tijd, maar inderdaad geen regen.
Verbaasde ik me ook over, zeker al een halfuur aan het flitsen.quote:Op maandag 1 september 2008 00:38 schreef kortom het volgende:
continue ontladingen, maar geen enkele donder. Het meest opmerkelijke, volgens de buienradar bevind het buiencomplex zit inmiddels al ter hoogte van meppel / hoogeveen. Ik woon in Apeldoorn, maar de flitsen zijn zeer goed te zien hier. Volgens de buienradar hangt hier in de regio van apeldoorn niets.
Same here.. Begon pas te flitsen toen het onweer volgens buienradar al lang voorbij was gedreven.quote:Op maandag 1 september 2008 00:42 schreef Coelho het volgende:
[..]
Verbaasde ik me ook over, zeker al een halfuur aan het flitsen.
In Enschede? Het was hier al vanaf een uur of 23.30 bezig, constant een oplichtende hemel aan het zuid-westen.quote:Op maandag 1 september 2008 00:52 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Same here.. Begon pas te flitsen toen het onweer volgens buienradar al lang voorbij was gedreven.
ik hoorde het wel flink donderen op de Oosterschelde richting het westen.quote:Op maandag 1 september 2008 11:24 schreef the_RAVEN het volgende:
Het viel me in Vlissingen ook al op dat er geen klap aan te pas kwam. Enorm veel flitsen maar geen klap. Fotograferen was onmogelijk door de regen, die vreemd genoeg precies voor en precies na de bui kwam.
Alles valt hier al, maak je geen zorgen.quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:42 schreef Jor_Dii het volgende:
Er komt echt een shitload aan regen aan vanuit het zuidwesten..
Totdat het dak eraf waaitquote:Op dinsdag 2 september 2008 21:24 schreef DemonRage het volgende:
Hier is inmiddels behoorlijk wat water gevallen... heerlijk om dan lekker droog op 4 hoog in een flat te zitten.
op weg van mijn werk naar huis in het Vondelpark in een hoosbui gezeten rond 18:00 uurquote:Op dinsdag 2 september 2008 21:24 schreef DemonRage het volgende:
Hier is inmiddels behoorlijk wat water gevallen... heerlijk om dan lekker droog op 4 hoog in een flat te zitten.
TIs idd best gezellig weer, echt een triest weer zo zeg maar. Het regent hier nu gewoon aan één stuk doorquote:Op dinsdag 2 september 2008 20:35 schreef DemonRage het volgende:
Nu valt hier een lekkere plens water.
Best gezellig om binnen te zitten.
Ergens hou ik wel van de herfst.quote:Op dinsdag 2 september 2008 22:08 schreef knep het volgende:
September is 2 dagen oud en direct valt de herfst met de deur in huis.
Wat een takkeweer zeg.
ze zeggen dat het volgende week iets beter gaat wordenquote:Op woensdag 3 september 2008 15:46 schreef viagraap het volgende:
Toch vind ik dat we een keiharde nazomer verdienen. Maar dat zal er wel niet inzitten.
ik zie het ook niet gebeuren eerlijk gezegd. de spreiding is erg groot in de ensembles, zal wel weer gaan tegenvallen. Het mooie weer van afgelopen weekeinde was veel duidelijker te zien in de lange termijn voorspellingen.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:50 schreef SpeedyGJ het volgende:
Zeggen ze, maar ik zie dat 1,2,3 niet meer gebeuren hoor, oke misschien knapt het weer wat op maar qua temperatuur zou ik maar niet te veel op gaan rekenen, we mogen blij zijn als we de 25 graden voor 1 dagje mogen halen, maar deze kans wordt met de dag kleiner.
November is dan gewoon heel koude herfstquote:Op donderdag 4 september 2008 17:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
1 maandje herfst? Daar kan ik niet mee leven
Dat wil ik horenquote:Op donderdag 4 september 2008 22:23 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
November is dan gewoon heel koude herfst
quote:Windhoos trekt over Hilversum
Een windhoos heeft dinsdag in Hilversum voor flink wat schade gezorgd. Auto's raakten beschadigd door afgevallen dakpannen, bomen werden ontworteld. Ook raakte de gevel van een huis ontzet.
Kan je nagaan, zelfs regen moet Hilversum niet.quote:Op vrijdag 5 september 2008 16:32 schreef Laakie het volgende:
Hmm, in woon in Hilversum maar heb er eerlijk gezegd niets van gemerkt
quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:42 schreef Jor_Dii het volgende:
Er komt echt een shitload aan regen aan vanuit het zuidwesten..
quote:Winds and rain battering Britain
Heavy rainfall and strong winds are sweeping across Britain causing floods in many areas. The Met Office has issued severe weather warnings for Wales and many parts of England. Some areas could experience the equivalent of more than two weeks of rainfall in 24 hours.
The Environment Agency says there are 34 flood warnings currently in force in south and west Wales and the south-west of England, two of them severe. The severe warnings are in Wales, for the River Rhymney at New Tredegar, Caerphilly, Bedwas and Machen, and for the River Taff at Troedyrhiw, Aberfan and Quakers Yard. And flood warnings have been issued for the west of England on the River Wye, and including Hereford, Hay on Wye, and Ross on Wye. There are 94 flood watches in England and Wales and one in Scotland.
Chris Mills, of the Environment Agency, said people based in areas where there are flood warnings "need to make sure that they are looking after their property, that they are alert [and] that they are ready to leave their property if necessary". "Don't go anywhere near the water, don't try to cross the water in a vehicle, even by a 4x4, and remain alert,'' he said. BBC forecasters said 40mm of rain had fallen in Caerphilly in south Wales and on Exmoor. And forecasters are warning of a very heavy period of rain continuing for up to 24 hours, affecting northern England, south-eastern Scotland and Northern Ireland. The heavy rain will continue through the night and well into Saturday in these areas.
The weather has caused disruption across much of Wales and England:
• A major incident has been declared in Bridgend due to rising water levels in the River Ogmore. The council is evacuating staff from its civic offices and businesses are being advised about the risk of flooding
• The Jazz in the Park event in Pontypool has been cancelled, as was Cardiff Pride 2008
• A number of roads are under water in Gloucestershire and a road in Crumlin in Monmouthshire was closed following a landslide
• Gusts of more than 60mph have been recorded at headlands near Torbay in Devon
• Arriva Trains is advising people in south east Wales not to travel by train as all rail services are severely disrupted by flooding
South Wales Fire Service said it had received 350 flood-related calls in six hours on Friday, compared with a normal daily total of about 130.
Fire crews and council workers were called to homes in the Lydney area of Gloucestershire on Thursday after flash floods. Flooding caused substantial problems throughout that county in July last year.
The ground is saturated after an unusually wet August, increasing the risk of flooding across the UK, experts said. "We are expecting 20mm to 40mm of rainfall in the next 24 hours on already saturated ground, which is the biggest problem. We've had a lot of rain already," said BBC weather forecaster Darren Bett
Flooding is likely to disrupt businesses in the worst affected areas. Tina Beeston, the publican of the Market Tavern in Tenbury Wells, Worcestershire, told the BBC her business was flooded last year and there was a serious risk that it would be again. "There's probably eight premises that are already flooded, so these are businesses that have only just picked themselves back up again. It's looking pretty grim for the businesses in Tenbury Wells," she said. The AA has reported a higher than normal number of breakdowns with cars getting in trouble after driving through floodwater. Commuters have been advised to be careful on the roads and to leave extra time for journeys. The public can keep updated through news outlets and by calling the Floodline on 0845 988 1188.
quote:North England hit by flash floods
Heavy rain is causing flash floods across much of the Midlands and northern England. West Mercia police have reported flooding in Herefordshire, Worcestershire and Shropshire. The Environment Agency says Morpeth in Northumberland is under water but flood waters are receding in Wales where one person was killed on Friday. The Agency has issued more than eighty flood warnings in England and Wales, five of which are severe. In the Pickering area of North Yorkshire several properties and roads have been flooded after the local beck burst its banks. Fire crews have been on hand to pump out houses and residents have been told to move possessions upstairs. West Mercia Constabulary has urged motorists to be cautious.
Chief Superintendent Viv Howells of West Mercia Constabulary said: "We are continuing to monitor the situation, and are liaising closely with our partner organisations. Some localised flooding is being experienced and there is a large amount of surface water on the roads. However, there is no cause for major concern."
The Scottish Environmental Protection Agency (SEPA) has two flood warnings in place, one for Jed Water and one for Blackadder Water and Langton Burn. According to the BBC weather centre the rain could exceed 50mm in some places.
The teenager who was killed in Wales was in Powys when the 4X4 car she was travelling in left a flooded forestry track north of the Llyn Brianne reservoir and overturned into a river. She was airlifted to Bronglais Hospital, Aberystwyth - along with a male and another female both suffering from hypothermia - but died after arrival. Police said the three people were tourists from south-east England and that one of the pair suffering from hypothermia had to walk several miles to a farmhouse to get help. The BBC Wales correspondent Colette Hume says river levels in Wales are going down and that the biggest problem for people now is clearing up after the rain on Friday. She added that many people in the affected areas have no insurance and they will be keeping their fingers crossed that there is no more rain.
Dee Ann Palmer, whose house in Ynsboeth in mid Glamorgan has been devastated, says she has lost everything and since she has no insurance it will cost her "an arm and a leg" to replace her furniture and kitchen appliances. She told BBC News: "No insurance at all because we've been flooded before and its going to cost an arm and a leg for me to have any insurance. The council promised me when I first moved into the property seven and a half years ago that it would never ever happen again, they had solved it.... and they obviously haven't'."
The BBC Weather Centre said some places suffered more than a month's worth of rainfall in 24 hours on Friday. Some 40mm (1.6ins) of rain fell in Caerphilly and on Exmoor. Phil Rothwell, from the Environment Agency, says the wet summer hasn't helped the situation. "I think our catchments and the soils are very wet and saturated, and river levels are therefore responding very quickly. "The soil isn't absorbing the water it might, and so we're seeing these very rapid rises in water that we saw in south Wales and Wales generally, which is causing a lot of problems," he said.
Een licht briesje noemen we dat hier.quote:Op zaterdag 6 september 2008 16:46 schreef SpeedyGJ het volgende:
Indd die 4 tot 5 bft in het binnenland zijn de meeste mensen niet echt gewendwij als kustbewoners maken dit minstens 1X per week wel mee
Ja, dat heb ik gevoeldquote:Op zondag 7 september 2008 16:18 schreef kepler het volgende:
in Rotterdam kwam het net met bakken uit de lucht
quote:Op zondag 7 september 2008 16:19 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik gevoeld.
Waarschijnlijk veel regen/onweersbuien op vrijdag, KNMI zegt 70% kans op neerslag.quote:Op zondag 7 september 2008 19:55 schreef _Flea_ het volgende:
Vraag me af wat we van Hanna meekrijgen
restanten van tropische stormen worden vaak lastig opgepakt door de modellen, dus ff afwachtenquote:Op maandag 8 september 2008 16:01 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk veel regen/onweersbuien op vrijdag, KNMI zegt 70% kans op neerslag.
Zal mij benieuwenquote:"The MCS may reach maturity after 00Z/03Z and pose a severe gusts threat (although higher LCL heights would be more favorable, but there is a rather strong steering flow). Rotating updrafts may initially be possible with some isolated large hail, and a brief tornado cannot be excluded on the basis of sufficient low level shear and very low LCL heights"
quote:Vanavond toenemende kans op een onweersbui (INDECS ca. 45 % in het zuidoosten)
Progtemps zijn erg droog. HiRLAM laat de buien boven Frankrijk minder actief worden. Dit is iets wat actueel ook waarneembaar is. Verder ligt de trekrichting vergeleken met de actualiteit te ver naar het oosten. Krijgt HiRLAM gelijk dan zou enkel in Limburg een bui vallen. ECMWF00 laat in de avond een grotere kans op een bui zien. UKRM00 heeft de ontwikkeling boven Frankrijk goed te pakken, maar laat de buiigheid in de loop van de middag volledig instorten en laat later in de periode (tijdens frontpassage) de buiigheid boven ons land opnieuw toenemen. De frontale neerslag trekt volgens HiRLAM vnl over het noordwesten van het land, in de UKRM00 over het gehele land, in de ECMWF00 is de frontale neerslag ook het actiefst boven het N-NW.
Wij krijgen wel een paar druppels hoorquote:Op dinsdag 9 september 2008 16:58 schreef Fredo55 het volgende:
Nah, ik denk het niet, hoogstends wat restanten van MCS vanuit Frankrijk.
Knmi guidance denkt er ook zo over:
[..]
Klinkt toch aardig. Ok, voor jou misschien niet. Maar jij woont dan ook in Zeelandquote:Op dinsdag 9 september 2008 16:58 schreef Fredo55 het volgende:
Nah, ik denk het niet, hoogstends wat restanten van MCS vanuit Frankrijk.
Knmi guidance denkt er ook zo over:
[...De frontale neerslag trekt volgens HiRLAM vnl over het noordwesten van het land, in de UKRM00 over het gehele land, in de ECMWF00 is de frontale neerslag ook het actiefst boven het N-NW...]
Nja, wij hebben weer andere voordelen.quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:49 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Klinkt toch aardig. Ok, voor jou misschien niet. Maar jij woont dan ook in Zeeland.
Veel regen niet hoor, alleen de oper misschien. Wel een stuk frisser inderdaad!quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:55 schreef SpeedyGJ het volgende:
Goed nieuws zegt Helga....nou als ik het lange termijn eens bekijk dan zien we als het uit komt, volgende week woensdag 15 graden en veel regen, ook op donderdag veel regen, etc etc en zelfs kans op stormachtige en misschien wel de eerste herfststorm
Zoals?quote:Op dinsdag 9 september 2008 20:31 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Nja, wij hebben weer andere voordelen.
Ik weet niet waar jij woont, maar wij hebben altijd meer wind dan het binnenland.quote:
Nou ja, nu is het nog aardig weer in ieder gevalquote:NEERSLAG:
Vanmiddag/-avond m.n. in het westen en zuidwesten een paar buien (mogelijk met onweer, toppen tot max. FL350). Vannacht van het zuiden uit langdurige neerslag (lokaal wordt door Hirlam >50 mm in 48 uur berekend).
en hij komt hierheen zo te zien, nog snel maar even naar buiten dan....quote:Op donderdag 11 september 2008 11:28 schreef star_gazer het volgende:
Wolkbreukje hier in Papendrecht!Hallelujah, wat een bui! ik zit echt midden in die dikke donkerrode pit op de radar
Hier in Deventer alleen maar warm... wel meer bewolking dan vanmorgen.quote:Op donderdag 11 september 2008 11:28 schreef star_gazer het volgende:
Wolkbreukje hier in Papendrecht!Hallelujah, wat een bui! ik zit echt midden in die dikke donkerrode pit op de radar
Die zag ik toen ik naar mn werk liep (rdam zuid) ff op de foto gezet, die had wat van een shelfquote:Op donderdag 11 september 2008 11:28 schreef star_gazer het volgende:
Wolkbreukje hier in Papendrecht!Hallelujah, wat een bui! ik zit echt midden in die dikke donkerrode pit op de radar
Het zuidwesten heeft de beste papieren.quote:Op donderdag 11 september 2008 13:56 schreef JohnFoK het volgende:
kunnen we nog wat leuks verwachten vanaaf?
yep, komt wat leuks aan vanuit het zuidwesten iddquote:Op donderdag 11 september 2008 15:25 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Het zuidwesten heeft de beste papieren.
Aangezien die bui een vier uur geleden hier was en die kant optrok: ik had het wel verwachtquote:Op donderdag 11 september 2008 17:24 schreef SpeedyGJ het volgende:
Regen in het westen van Friesland? Hmmz wie had dit gedacht
Ondertussen zeer dreigend richting west (heb ik niet veel aan)quote:Op donderdag 11 september 2008 15:54 schreef Againzender het volgende:
[..]
yep, komt wat leuks aan vanuit het zuidwesten idd
ZItten/zaten er ook vissen in?quote:Op donderdag 11 september 2008 18:56 schreef Fredo55 het volgende:
daamn wolkbreuk, vijver overstroomd.![]()
Een nabije inslag.
edit: auto's rijden stapvoets, wateroverlast bij de buren.
Nu je het zegt.quote:Op donderdag 11 september 2008 19:05 schreef kwiwi het volgende:
[..]
ZItten/zaten er ook vissen in?
En hier schijnt de zon nog gewoon in Enschede
Als klein kindje deed ik er altijd doorheen fietsen.quote:Op donderdag 11 september 2008 19:39 schreef RiKe het volgende:
Je kan het ook gewoon als privé zwembad zien Fredo
yep, vormt zich nu een lijn die vanuit Duitsland naar Gelderland trekt!quote:Op donderdag 11 september 2008 22:11 schreef Party_P het volgende:
Vanuit het niets een ferme bui net ten noord-oosten van Nijmegen.
totaal niks gezien, niet eens regenquote:Op donderdag 11 september 2008 18:21 schreef kepler het volgende:
BBQ dadelijk in Delft
Ik neem mn camera wel mee
het trekt naar het noordwesten, dus je mist de boot voorlopigquote:Op donderdag 11 september 2008 22:16 schreef kepler het volgende:
[..]
totaal niks gezien, niet eens regen
maar dat is alleen regenquote:Op donderdag 11 september 2008 22:23 schreef Againzender het volgende:
[..]
het trekt naar het noordwesten, dus je mist de boot voorlopig
Maar uit het oosten komt er nog wat aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |