Kan ik daar gewoon inloggen met mijn UvT wachtwoord of heb ik daar een speciale username en wachtwoord voor nodig. Heb van Asset nog niets ontvangen namelijk.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 12:53 schreef GlowMouse het volgende:
Op http://www.asset-tilburg.nl/ inloggen, naar booksale op EWeb, lijst printen, boeken kopen, bonnetje aan de lijst vastnieten en bij Asset inleveren.
ik heb ook van die hoorcolleges savonds, van kwart voor 7 tot half 9, maar meestal komt het erop neer dat we in de pauze weggaan en in het uvt cafe gaan zittenquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 16:13 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Na lang puzzelen heb ik 'n redelijk rooster eruit gekregen. Moet wel elke dag daar verschijnen en college tot half 9 's avonds is niets voor mij
Ik vrees dat ik daar dan ook veel te vinden ben.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 16:42 schreef hmmmz het volgende:
[..]
ik heb ook van die hoorcolleges savonds, van kwart voor 7 tot half 9, maar meestal komt het erop neer dat we in de pauze weggaan en in het uvt cafe gaan zitten
Jup. Wat doet ie bij jou niet goed dan?quote:Op donderdag 4 september 2008 06:16 schreef Xaobotnik het volgende:
Doet de ESG het bij jullie naar behoren?
Zie je bericht nu pas. Ik wilde dat vak gaan volgen, ik zat er bijna, tot een vriend mij maandag nog overhaalde toch voor microeconometrie te kiezen. Is ook voor Marketing Research, is van dezelfde docent als Panel Data, en het is bijna hetzelfde maar dan voor cross-sectie data.quote:Op dinsdag 2 september 2008 16:53 schreef arj1o1 het volgende:
GlowMouse ben je nu ook aan je Master bezig? Heb je misschien ook Panel Data Analysis gevolgd?
Bruut vak voor een simpele Marketing Research student
Ik volg het voorlopig onder voorbehoud, heb nog een ander keuzevak wat ik volg en kies uiteindelijk het meest interresante. Eerste college was te doen, vrij jammer alleen dat Klein geen slides gebruikt maar 2 en een half uur het bord volkalkt...quote:Op donderdag 4 september 2008 09:49 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Zie je bericht nu pas. Ik wilde dat vak gaan volgen, ik zat er bijna, tot een vriend mij maandag nog overhaalde toch voor microeconometrie te kiezen. Is ook voor Marketing Research, is van dezelfde docent als Panel Data, en het is bijna hetzelfde maar dan voor cross-sectie data.
Er zitten econometristen die in hun bachelor al wat Panel Data analyse hebben gehad. Fixed/Random Effects model is voor hen niets nieuws.
Ik krijg dat schermpje waar je je ANR-nummer invult met daaronder het wachtwoord. Maar het lijkt net alsof mijn logingegevens niet bestaan oid. In dat schermpje staat ook 'single sign-on', wat eerst volgens mij niet was.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:45 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Jup. Wat doet ie bij jou niet goed dan?
Onder Opera kan ik er iig niet inloggen. Dan krijg ik een gare login-popup die niet werkt itt de doorverwijzing naar de nieuwe inlog-pagina's.quote:Op donderdag 4 september 2008 06:16 schreef Xaobotnik het volgende:
Doet de ESG het bij jullie naar behoren?
BIj mij zegt hij in FF dat er een of ander certificaat niet te vertrouwen is oid.quote:Op donderdag 4 september 2008 23:32 schreef GlowMouse het volgende:
ISG doet het in FF prima hier.
Collegegeld is bij mij ook nog niet afgeschreven. Er staat dat het altijd rond de 25ste van een maand gebeurt.
Ok, gelukkig. Mijn eerste is al de 15equote:Bij midterms voldoet een paspoort of id-kaart ook.
Mja, normaal wel, maar bij deze bleef hij flippen, dus gebruikte ik maar IE-tab. Maar het is al opgelostquote:Op donderdag 4 september 2008 23:34 schreef GlowMouse het volgende:
Kun je doorheen klikken of toevoegen.
Bij mij precies hetzelfde verhaal. Tevens zou ik ook graag een definitief bewijs van inschrijving hebbenquote:Op donderdag 4 september 2008 23:28 schreef Tegan het volgende:
Even iets anders. Wanneer wordt het collegegeld afgetrokken? Want het staat nu al eeuwen op mijn betaalrekening ipv spaarrekening... En, ik heb nog steeds geen (afhaalbewijs voor mijn) uvt-pas. Heb ik die nodig bij een midterm?
De UVT site heeft een zoekfunctie, jeweetz:quote:Op donderdag 4 september 2008 23:28 schreef Tegan het volgende:
In FF kan ik de ISG ook niet goed zien...
Even iets anders. Wanneer wordt het collegegeld afgetrokken? Want het staat nu al eeuwen op mijn betaalrekening ipv spaarrekening... En, ik heb nog steeds geen (afhaalbewijs voor mijn) uvt-pas. Heb ik die nodig bij een midterm?
Dit was het probleem dus (gebruik ook Opera). Ik had het in IE niet eens geprobeerd omdat ik dat dat we deze flauwekul van het niet houden aan webstandaarden met als gevolg IE-only websites inmiddels wel voorbij waren.quote:Op donderdag 4 september 2008 20:09 schreef geenID het volgende:
[..]
Onder Opera kan ik er iig niet inloggen. Dan krijg ik een gare login-popup die niet werkt itt de doorverwijzing naar de nieuwe inlog-pagina's.
welke opleiding volg je en welke opleidingsachtergrond heb je?quote:Op zaterdag 6 september 2008 15:23 schreef Friek_ het volgende:
Eerste week zit erop. Vind het tot nu toe een erg gave studie.Leuke colleges, relatief lage studiedruk en persoonlijke omgang tussen docenten en studenten.
De teksten zijn wel wat zwaar (onbegrijpbaar Engels af en toe), maar daar worstel ik me wel doorheen.
Filosofie (zie de OP!). Hiervoor Fontys (Hogeschool Theologie en Levensbeschouwing) gedaan, maar mee gestopt wegens gebrek aan diepgang, theoretische vorming en uitdaging.quote:Op zaterdag 6 september 2008 16:53 schreef ghizzer het volgende:
[..]
welke opleiding volg je en welke opleidingsachtergrond heb je?
Zolang macro het enige vak is dat je niets vindt, komt het allemaal goedquote:Op dinsdag 9 september 2008 21:59 schreef Tegan het volgende:
Tijdens de eerste paar dagen vond ik mijn studie echt niets, maar ik begin het steeds meer te waarderen. De komende weken heb ik allemaal midterms, dat wordt nog wat...
Ik begin Macro eigenlijk best wel interessant te vinden. Weet jij trouwens of het midterm van vorig jaar van Analyse op Blackboard zal staan? Ik weet eigenlijk niet wat ik precies mag verwachten bij dat midterm.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:02 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Zolang macro het enige vak is dat je niets vindt, komt het allemaal goed
Waarom houd jij je afzijdig van de activiteit van de studievereniging die momenteel plaatsvindt?
Ik moest laatst naar PZ2. Dan denk je, goh dat zal wel niet zo moeilijk zijn. Maar ik was serieus verdwaald op gegeven moment. Heb het hele gebouw gezien om in PZ2 te komen. En toen op de terugweg naar de uitgang ben ik maar stiekem mensen gevolgd, en ik zag genoeg mensen die terugkwamen van verkeerde deuren die ze namenquote:
Hoofdstuk 1-3 en hoofdstuk 4, paragraaf 1.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:18 schreef GlowMouse het volgende:
P is lastig, maar met een rondje lukt het bijna altijd om het lokaal te vinden (zie eerdere discussie hierover).
Over welke hoofdstukken gaat de midterm analyse? Op de TEV-site ledendeel staat hij in ieder geval wel.
Ik heb dat ook een beetje bij bewijzen bij Analyse 1. Maar de docent heeft vandaag bij het instructiecollege ons een truukje geleerd, en nu is een stuk begrijpelijker. Misschien kun je ook om zoiets vragen. Dat je niet weet waar je moet beginnen ofzo. Misschien zijn er uitwerkingen op Blackboard of bij je studievereniging... Of gewoon even Googlen, en dan vind je misschien wel voorbeelden...quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:28 schreef Rhythm het volgende:
Ik zit nu in het eerste jaar Business Studies.
Gaat opzich goed, maar als ik Quantitative Methods 1 zie.. Ik snap het gewoon niet, weet iemand of er ergens uitwerkingen te vinden zijn? Dan snap ik ook hoe het wel moet, en dan leer ik het begrijpen.
Tja, ik vind sowieso al weinig tijd om alles af te krijgen, en ik heb maar 4 vakken, en 2 dagen in de week vrij. Onze hele studie heeft al lopen zoeken op internet, niets te vinden. Ik zit niet bij een studievereniging, ik denk dat ik morgen even bij de Copyshop langs ga.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:31 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb dat ook een beetje bij bewijzen bij Analyse 1. Maar de docent heeft vandaag bij het instructiecollege ons een truukje geleerd, en nu is een stuk begrijpelijker. Misschien kun je ook om zoiets vragen. Dat je niet weet waar je moet beginnen ofzo. Misschien zijn er uitwerkingen op Blackboard of bij je studievereniging... Of gewoon even Googlen, en dan vind je misschien wel voorbeelden....
Gewoon naar die balie gaan en zeggen dat je al heel lang wacht. Want ik heb ook drie weken gewacht ofzo, en toen kon ik hem daar ophalen met alleen mijn ID. Hun pc zei dat ze een afhaalbewijs hadden gemaild, maar dat is dus niet zo.quote:Op dinsdag 9 september 2008 23:31 schreef ghizzer het volgende:
al 2 weken aan het wachten op mijn studentenpas...![]()
Afgeleide isquote:Op dinsdag 9 september 2008 22:38 schreef Rhythm het volgende:
[..]
Tja, ik vind sowieso al weinig tijd om alles af te krijgen, en ik heb maar 4 vakken, en 2 dagen in de week vrij. Onze hele studie heeft al lopen zoeken op internet, niets te vinden. Ik zit niet bij een studievereniging, ik denk dat ik morgen even bij de Copyshop langs ga.
Maar op het moment is het hopeloos, ik moet van echt de moeilijkste opgaven de derative (afgeleide) vinden, en meestal snap ik niet eens wat ze bedoelen.
Als ik die rond de herfstvakantie heb ben ik dik tevreden.quote:Op dinsdag 9 september 2008 23:31 schreef ghizzer het volgende:
al 2 weken aan het wachten op mijn studentenpas...![]()
Heerlijke stoelen ook.quote:Op woensdag 10 september 2008 16:08 schreef hmmmz het volgende:
Ik had vandaag college in TZ3, was er nog nooit geweest maar dat is echt een mooi gebouw met geweldige collegezaaltjes, net de 2e kamer in het klein
Nu pas? Ik heb hem al een paar weken...quote:Op woensdag 10 september 2008 18:43 schreef GlowMouse het volgende:
http://www.geocities.com/de_aantekeningen/En anders iemand aanspreken vlak voor of na het college, zo eng is dat niet
Vandaag heb ik het bewijs van inschrijving ontvangen.
quote:Op woensdag 10 september 2008 18:43 schreef GlowMouse het volgende:
http://www.geocities.com/de_aantekeningen/En anders iemand aanspreken vlak voor of na het college, zo eng is dat niet
Vandaag heb ik het bewijs van inschrijving ontvangen.
Och, ik heb geen haastquote:Op woensdag 10 september 2008 13:26 schreef geenID het volgende:
Je scriptie beslaat twee semesters?
Het begint met één hequote:Op zondag 14 september 2008 21:41 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Morgen blijf ik in bed liggen. Een college missen moet niet zo'n ramp zijn.
Voor mij is het ook een werkcollege dat ik morgen ga missen. Kan beter een uurtje langer blijven liggen en dan die dingen thuis doen.quote:Op zondag 14 september 2008 22:03 schreef Tegan het volgende:
[..]
Het begint met één he.
Achja, ik kan niets zeggen, heb ook al werkcollege geskipt, maar mijn excuus was dat ik ziek was.
Eej, halloquote:Op donderdag 11 september 2008 11:54 schreef Muis006 het volgende:
Hee GlowMouse, zou ik ook in de OP mogen? Tweedejaars psychologie
Hoiquote:Op maandag 15 september 2008 13:31 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Eej, halloben ook 2e jaars psychologie
quote:Op donderdag 18 september 2008 17:47 schreef hmmmz het volgende:
Bedrijfsethiek was saaaaaaiIn de pauze dus maar weggegaan, lekker op het uvt-cafe-terras zitten met een witbiertje
Ja hoor, prima! Wel veel vrij op het moment haha (mij hoor je niet klagen hoor). Hoe ging je SPSS practicum? Heb je 'm gehaald ondanks de lichtuitval haha? Ik heb 'm morgen.. snapte eerst niets van die huiswerkopdrachten maar ik zat echt veeeel te moeilijk te denken, hahaquote:Op dinsdag 23 september 2008 19:40 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Hoibevalt het? Mij wel in ieder geval!
Ik had maandag om kwart voor 9 spss-practicum, altijd dolle pret. We waren met zijn vieren (en 2 begeleiders) en op een gegeven moment hield de verlichting ermee op
Heb je dat toevallig van ene kerel genaamd Van de Ven?quote:Op donderdag 18 september 2008 17:47 schreef hmmmz het volgende:
Bedrijfsethiek was saaaaaaiIn de pauze dus maar weggegaan, lekker op het uvt-cafe-terras zitten met een witbiertje
Nou dan ben ik lekker tegendraads want ik kies de sociale kantquote:Op dinsdag 23 september 2008 22:53 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ja hoor, prima! Wel veel vrij op het moment haha (mij hoor je niet klagen hoor). Hoe ging je SPSS practicum? Heb je 'm gehaald ondanks de lichtuitval haha? Ik heb 'm morgen.. snapte eerst niets van die huiswerkopdrachten maar ik zat echt veeeel te moeilijk te denken, haha.
Welke richting ga jij kiezen? (dikke kans dat je gezondheid zegt, volgens mij kiest 90% die kant)
die heb ik idd, vind het maar een saaie ventquote:Op dinsdag 23 september 2008 22:58 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Heb je dat toevallig van ene kerel genaamd Van de Ven?Zo ja, daarmee heb ik nog uren mee lopen lullen van de week. M'n docent voor ethiek, vandaar!
Oooh toevallig, ik ook! Hahah ik ben echt de enige van de mensen met wie ik het meest omga zegmaarquote:Op woensdag 24 september 2008 11:00 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Nou dan ben ik lekker tegendraads want ik kies de sociale kantdat vind ik echt veel leuker! En practicum heb ik gewoon gehaald, ze zijn niet zo streng als dat documentje op BB je doet geloven
Toch besloten sociale te doen zusjevan? (als ik het me goed herinner wist je het een tijdje geleden nog niet zekerquote:Op woensdag 24 september 2008 14:39 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Oooh toevallig, ik ook! Hahah ik ben echt de enige van de mensen met wie ik het meest omga zegmaar. Voor de rest wil iedereen gezondheid gaan doen.. ik vind het sociale veel leuker. Hoef ik ook veel minder voor te doen, gewoon omdat ik het zo interessant vind is het makkelijker leren ^^. Ik ga er waarschijnlijk wel een minor communicatie bij doen
.
Ik ben echt benieuwd hoe vol de collegezalen zitten vanaf december bij de sociale vakken.. ik heb echt het idee dat het zo'n klein groepje wordt. Maar misschien valt het ook wel mee. We zullen zien
.
Ik denk dat een hoop mensen psychologie gaan doen met de gedachte om echt klinisch psycholoog te worden. Een paar vriendinnetjes van hier zeggen ook wel dat ze de sociale vakken wel leuker vinden maar ze willen er niks mee doen.quote:Op woensdag 24 september 2008 16:16 schreef Muis006 het volgende:
Ja daar ben ik ook benieuwd naar hahamaar wat ik me vooral afvraag is waarom zoveel mensen gez leuker lijkt? Ik ben zelf absoluut niet van de biologie (ik was zó blij toen ik voor mijn her H&G een 7 had
) dus gezondheid heb ik vanaf het begin afgeschreven. Ik kom bovendien vanwege mijn persoonlijke situatie al genoeg in aanraking met gedoe over hersenen en ziekenhuizen dus het vooruitzicht om in een gezondheidsinstelling te werken trekt me niet echt.
Hoe ging je mto practicum trouwens?
Gezondheid trekt me nog steeds niet, dus het is de meest logische keuzequote:Op woensdag 24 september 2008 19:41 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Toch besloten sociale te doen zusjevan? (als ik het me goed herinner wist je het een tijdje geleden nog niet zeker)
Vorig jaar zaten er bij ons ongeveer 100 mensen in de colleges, maar ja het lag natuurlijk een beetje aan wie het college gaf hoeveel mensen er echt zaten. Als jij of muis nog vragen hebben over vakken en zo, roep gerust
Ahh oke, jij doet het puur op zelfstudie? Lijkt me wel zwaar zeg! Lees je wel de sheets? Die van wetenschapsfilosofie zijn echt goed, hij zet er onderhand alles uit het boek in haha.quote:Op donderdag 25 september 2008 21:58 schreef Muis006 het volgende:
Nope, ik volg helemaal geen collegesik ben slechthorend (officieel doof maar de techniek verricht wonderen tegenwoordig
) dus het heeft toch geen nut. Ik ben geloof ik 1x bij MTO-A geweest en 1x bij functieleer, dat was het wel
Jeetje, zwaar zeg. Respectquote:Op vrijdag 26 september 2008 13:27 schreef Muis006 het volgende:
Yep, alles zelfstudie! En ja dat is zwaar, maar wat moet ik anders he :p. En ik werk ook veel met de sheets ja. Ik zou wel wat meer willen samenvatten zelf, maar dat vind ik echt gruwelwerk! En wetenschapsfilo is leuk
Over de contacten: die mis ik inderdaad veel, ik heb vooral contact met meerderejaars en ik ben afgelopen jaar actief geweest binnen Complex dus dat heeft ook wel geholpen. Het blijft zonde natuurlijk, zelf zou ik ook het liefst colleges kunnen volgen, maar tis niet anders.
Ze zouden 's avonds bezig zijn voor de lancering op dinsdag...quote:Op maandag 29 september 2008 22:56 schreef aardappel het volgende:
Wanneer zijn ze klaar met die veranderingen op blackboard? want ik moet nog een berg uitprinten voor morgen en ik kan nergens bij :\
iddquote:Op maandag 29 september 2008 21:18 schreef Tegan het volgende:
Ik mis de oude studentenlogin nu al.
Hoe kom ik bij die link?quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:47 schreef GlowMouse het volgende:
http://mystudy.uvt.nl/esgportal/comap.s_home?taal=n
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |