BIj mij zegt hij in FF dat er een of ander certificaat niet te vertrouwen is oid.quote:Op donderdag 4 september 2008 23:32 schreef GlowMouse het volgende:
ISG doet het in FF prima hier.
Collegegeld is bij mij ook nog niet afgeschreven. Er staat dat het altijd rond de 25ste van een maand gebeurt.
Ok, gelukkig. Mijn eerste is al de 15equote:Bij midterms voldoet een paspoort of id-kaart ook.
Mja, normaal wel, maar bij deze bleef hij flippen, dus gebruikte ik maar IE-tab. Maar het is al opgelostquote:Op donderdag 4 september 2008 23:34 schreef GlowMouse het volgende:
Kun je doorheen klikken of toevoegen.
Bij mij precies hetzelfde verhaal. Tevens zou ik ook graag een definitief bewijs van inschrijving hebbenquote:Op donderdag 4 september 2008 23:28 schreef Tegan het volgende:
Even iets anders. Wanneer wordt het collegegeld afgetrokken? Want het staat nu al eeuwen op mijn betaalrekening ipv spaarrekening... En, ik heb nog steeds geen (afhaalbewijs voor mijn) uvt-pas. Heb ik die nodig bij een midterm?
De UVT site heeft een zoekfunctie, jeweetz:quote:Op donderdag 4 september 2008 23:28 schreef Tegan het volgende:
In FF kan ik de ISG ook niet goed zien...
Even iets anders. Wanneer wordt het collegegeld afgetrokken? Want het staat nu al eeuwen op mijn betaalrekening ipv spaarrekening... En, ik heb nog steeds geen (afhaalbewijs voor mijn) uvt-pas. Heb ik die nodig bij een midterm?
Dit was het probleem dus (gebruik ook Opera). Ik had het in IE niet eens geprobeerd omdat ik dat dat we deze flauwekul van het niet houden aan webstandaarden met als gevolg IE-only websites inmiddels wel voorbij waren.quote:Op donderdag 4 september 2008 20:09 schreef geenID het volgende:
[..]
Onder Opera kan ik er iig niet inloggen. Dan krijg ik een gare login-popup die niet werkt itt de doorverwijzing naar de nieuwe inlog-pagina's.
welke opleiding volg je en welke opleidingsachtergrond heb je?quote:Op zaterdag 6 september 2008 15:23 schreef Friek_ het volgende:
Eerste week zit erop. Vind het tot nu toe een erg gave studie.Leuke colleges, relatief lage studiedruk en persoonlijke omgang tussen docenten en studenten.
De teksten zijn wel wat zwaar (onbegrijpbaar Engels af en toe), maar daar worstel ik me wel doorheen.
Filosofie (zie de OP!). Hiervoor Fontys (Hogeschool Theologie en Levensbeschouwing) gedaan, maar mee gestopt wegens gebrek aan diepgang, theoretische vorming en uitdaging.quote:Op zaterdag 6 september 2008 16:53 schreef ghizzer het volgende:
[..]
welke opleiding volg je en welke opleidingsachtergrond heb je?
Zolang macro het enige vak is dat je niets vindt, komt het allemaal goedquote:Op dinsdag 9 september 2008 21:59 schreef Tegan het volgende:
Tijdens de eerste paar dagen vond ik mijn studie echt niets, maar ik begin het steeds meer te waarderen. De komende weken heb ik allemaal midterms, dat wordt nog wat...
Ik begin Macro eigenlijk best wel interessant te vinden. Weet jij trouwens of het midterm van vorig jaar van Analyse op Blackboard zal staan? Ik weet eigenlijk niet wat ik precies mag verwachten bij dat midterm.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:02 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Zolang macro het enige vak is dat je niets vindt, komt het allemaal goed
Waarom houd jij je afzijdig van de activiteit van de studievereniging die momenteel plaatsvindt?
Ik moest laatst naar PZ2. Dan denk je, goh dat zal wel niet zo moeilijk zijn. Maar ik was serieus verdwaald op gegeven moment. Heb het hele gebouw gezien om in PZ2 te komen. En toen op de terugweg naar de uitgang ben ik maar stiekem mensen gevolgd, en ik zag genoeg mensen die terugkwamen van verkeerde deuren die ze namenquote:
Hoofdstuk 1-3 en hoofdstuk 4, paragraaf 1.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:18 schreef GlowMouse het volgende:
P is lastig, maar met een rondje lukt het bijna altijd om het lokaal te vinden (zie eerdere discussie hierover).
Over welke hoofdstukken gaat de midterm analyse? Op de TEV-site ledendeel staat hij in ieder geval wel.
Ik heb dat ook een beetje bij bewijzen bij Analyse 1. Maar de docent heeft vandaag bij het instructiecollege ons een truukje geleerd, en nu is een stuk begrijpelijker. Misschien kun je ook om zoiets vragen. Dat je niet weet waar je moet beginnen ofzo. Misschien zijn er uitwerkingen op Blackboard of bij je studievereniging... Of gewoon even Googlen, en dan vind je misschien wel voorbeelden...quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:28 schreef Rhythm het volgende:
Ik zit nu in het eerste jaar Business Studies.
Gaat opzich goed, maar als ik Quantitative Methods 1 zie.. Ik snap het gewoon niet, weet iemand of er ergens uitwerkingen te vinden zijn? Dan snap ik ook hoe het wel moet, en dan leer ik het begrijpen.
Tja, ik vind sowieso al weinig tijd om alles af te krijgen, en ik heb maar 4 vakken, en 2 dagen in de week vrij. Onze hele studie heeft al lopen zoeken op internet, niets te vinden. Ik zit niet bij een studievereniging, ik denk dat ik morgen even bij de Copyshop langs ga.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:31 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb dat ook een beetje bij bewijzen bij Analyse 1. Maar de docent heeft vandaag bij het instructiecollege ons een truukje geleerd, en nu is een stuk begrijpelijker. Misschien kun je ook om zoiets vragen. Dat je niet weet waar je moet beginnen ofzo. Misschien zijn er uitwerkingen op Blackboard of bij je studievereniging... Of gewoon even Googlen, en dan vind je misschien wel voorbeelden....
Gewoon naar die balie gaan en zeggen dat je al heel lang wacht. Want ik heb ook drie weken gewacht ofzo, en toen kon ik hem daar ophalen met alleen mijn ID. Hun pc zei dat ze een afhaalbewijs hadden gemaild, maar dat is dus niet zo.quote:Op dinsdag 9 september 2008 23:31 schreef ghizzer het volgende:
al 2 weken aan het wachten op mijn studentenpas...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |