Ik generaliseer even lekker mee! Ja, wij hebben het makkelijker. Waarom? Wij zijn makkelijker. In alles. We verleggen eerder grenzen, nemen eerder risico's, geven minder om wat anderen om ons denken en als we daar wel om geven dan vergeven we deze mensen makkelijker. Ons leven is zoals wij: makkelijk. Dat jullie vrouwen het nou zo moeilijk hebben, zegt dus meer over jullie zelf dan over onsquote:Op woensdag 13 augustus 2008 10:10 schreef MLI het volgende:
[..]
Typisch hanengedrag weer. Ik denk het niet te weten, ik weet het. Mannen hebben een relatief makkelijker leven wat betreft financiën en mogelijkheden. Jullie verdienen meer, jullie hebben de kans om te promoveren terwijl je vrouw in de leeftijd is dat ze jouw kinderen uitwerpt, jullie hebben het op seksueel vlak makkelijker (minder snel een naam), jullie vriendschappen steken makkelijker in elkaar. Eigenlijk zou je kunnen zeggen dat mannen de wereld heel aangenaam maken voor andere mannen.
Ik ben benieuwd hoe lang het duurt voor de vrouwen dat zelf ook beseffen.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 18:02 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ik generaliseer even lekker mee! Ja, wij hebben het makkelijker. Waarom? Wij zijn makkelijker. In alles. We verleggen eerder grenzen, nemen eerder risico's, geven minder om wat anderen om ons denken en als we daar wel om geven dan vergeven we deze mensen makkelijker. Ons leven is zoals wij: makkelijk. Dat jullie vrouwen het nou zo moeilijk hebben, zegt dus meer over jullie zelf dan over ons
Zij die er zijn gaan vooral met mannen om... Maar ik vraag me af of het volledig uit beseffen bestaat. Ik denk niet dat vrouwen ooit zo zullen communiceren als mannen. En dat is maar beter ook.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 22:18 schreef MLI het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe lang het duurt voor de vrouwen dat zelf ook beseffen.
Ik denk niet dat een mannelijke vrouw iets sneller voormekaar zou kunnen krijgen bij een man dan de "good ol' sexy blondine met strak truitje en kort rokje". Voor wat betreft carriere maken hebben vrouwen 1 heel vervelend nadeel tov mannen; ze kunnen zwanger worden.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 09:27 schreef MLI het volgende:
Vrouwen en duidelijkheid
Waarom een vrouw onbeschoft is en een man nog dommer..
waar zijn de echte vrouwen heen?
Zomaar een opsomming uit de actieve topics van vandaag in R&P, als voorbeeldje.
Waarom hebben mannen altijd de neiging om over algemeen vrouwengedrag te zeiken? Vrouwen hoor je veel minder drammen over mannen dan andersom. Er wordt zo snel geroepen dat je bepaalde dingen niet serieus moet nemen 'want het betreft een vrouw', waarom komen mannen steeds met dat soort onzin? Ik merk in ieder geval wel dat je als vrouw veel eerder serieus genomen wordt (haha) als je je mannelijk gedraagt (luidkeels je mening over een bepaalde kwestie verkondigen, niet openlijk de schuld bij jezelf zoeken, confrontaties niet uit de weg gaan, meningen als feiten verkondigen en niet inbinden etc.).
En in hoeverre kunnen vrouwen typisch vrouwelijk blijven om als 'gelijke' van de man gezien te worden? Volledig gelijk bestaat natuurlijk niet maar op welke manier kun je je vrouwelijk gedragen en hetzelfde bereiken als een man?
Ik geloof absoluut niet dat de verhoudingen over 50 jaar nog zo liggen, en dat zal in het voordeel zijn van de vrouw. Misschien is de volgende stap in de emancipatie wel dat vrouwen zich mannelijker gaan gedragen om hetzelfde te kunnen bereiken. Maar welke gevolgen zou dat hebben op de maatschappij? Volgens mij zou dat met name op het gezinsleven een impact hebben, vrouwen die weigeren minder dan 5 dagen te werken omdat er anders geen carrière te maken valt, mannen en vrouwen die wedijveren om wie er thuis moet blijven. Vrouwen die net zo hard zeiken over mannen, want in een gelijkere situatie zijn de vrouwen mannelijker. Of blijven we vrouwelijk en vinden we andere manieren om de mannen meer aan onze kant te krijgen?
Dit dus en bij een grote bek gaat er (wéér) een schakeltje tussenuit.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 10:28 schreef Armageddon het volgende:
Het is tijd dat we die vrouwen weer aan de ketting leggen in de keuken. Ze krijgen veel te veel praatjes.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:54 schreef Waaghals het volgende:
Typisch vrouwengedrag he, zeiken over dat mannen zeiken ?
Ze hebben grotere problemen dan zwanger worden hoor...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:49 schreef hersenchirurg het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een mannelijke vrouw iets sneller voormekaar zou kunnen krijgen bij een man dan de "good ol' sexy blondine met strak truitje en kort rokje". Voor wat betreft carriere maken hebben vrouwen 1 heel vervelend nadeel tov mannen; ze kunnen zwanger worden.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 10:40 schreef Elegy het volgende:
Onze vriendschappen dan, ja, die zijn vrij eenvoudig over het algemeen. Als je ruzie hebt met een vriend resulteert dat soms in een (letterlijk of figuurlijk) knokpartij maar als dat voorbij is kunnen we gewoon weer met elkaar een biertje drinken. Vrouwen echter hebben nogal eens de nare eigenschap tot in den treure elkaar in de rug te steken en vertonen nogal eens het ijsberg syndroom: er is nog veel meer ellende onder het oppervlak. Hoevaak ik wel niet heb gehoord dat "hun voormalig hartsvriendin ter plekke dood mag neervallen" van vrouwen...
Typische vrouwen reactie maar weer: Hoe verander ik de man in hoe ik wil dat hij is.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 09:39 schreef MLI het volgende:
In welke zin zouden de mannen dan moeten veranderen?
Ik ben helemaal niet zo. Maar in het theoretische geval dat vrouwen vrouwelijk kunnen blijven om gelijkwaardiger behandelt te worden, zou het wel zo moeten zijn dat mannen dan anders met vrouwen om zouden moeten gaan. Ik heb niet de illusie dat dat ooit gaat gebeuren. En dat hoeft ook niet maar dan moet er wel een generatie mannelijker vrouwen opstaan.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:39 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Typische vrouwen reactie maar weer: Hoe verander ik de man in hoe ik wil dat hij is.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:47 schreef MLI het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet zo. Maar in het theoretische geval dat vrouwen vrouwelijk kunnen blijven om gelijkwaardiger behandelt te worden, zou het wel zo moeten zijn dat mannen dan anders met vrouwen om zouden moeten gaan.
Dit topic compenseert.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 09:27 schreef MLI het volgende:
Vrouwen hoor je veel minder drammen over mannen dan andersom.
precies. /slotjequote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:47 schreef MLI het volgende:
[..]
dat mannen dan anders met vrouwen om zouden moeten gaan. En dat hoeft ook niet
Mij valt op dat mannen vaak zo doen omdat ze geen leuke vrouw kunnen krijgen, en dus zijn alle vrouwen kut. Terwijl vrouwen die op mannen bitchen vaak zo doen omdat ze die ene geweldige kerel niet kunnen krijgen, en dus is specifiek hij een enorme graflul. Alle andere mannen doen er niet toe, maar ze hebben minstens zo veel te klagen over die ene man als mannen over alle vrouwen.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 09:27 schreef MLI het volgende:
Waarom hebben mannen altijd de neiging om over algemeen vrouwengedrag te zeiken? Vrouwen hoor je veel minder drammen over mannen dan andersom.
OK, dit klopt wel. Dus de stelling dat mannen meer lopen te zeiken over vrouwen dan andersom, is wel ontkracht wat mij betreft. Wat niet wegneemt dat vrouwen geen gelijkwaardige behandeling krijgen en ik zie nog steeds geen sterke argumenten waarom dat niet aan mannen zou liggen. Want dan hoor je alleen maar dat vrouwen het elkaar onderling zo moeilijk makenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:48 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Mij valt op dat mannen vaak zo doen omdat ze geen leuke vrouw kunnen krijgen, en dus zijn alle vrouwen kut. Terwijl vrouwen die op mannen bitchen vaak zo doen omdat ze die ene geweldige kerel niet kunnen krijgen, en dus is specifiek hij een enorme graflul. Alle andere mannen doen er niet toe, maar ze hebben minstens zo veel te klagen over die ene man als mannen over alle vrouwen.
gelijkwaardige behandeling op welk gebied?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:18 schreef MLI het volgende:
[..]
. Wat niet wegneemt dat vrouwen geen gelijkwaardige behandeling krijgen en ik zie nog steeds geen sterke argumenten waarom dat niet aan mannen zou liggen. Want dan hoor je alleen maar dat vrouwen het elkaar onderling zo moeilijk maken. Uiteindelijk zijn het nog altijd de mannen die beslissen welke kansen wij vrouwen krijgen,
als je dat toestaat dan wel ja. hoe sneller je beseft dat jij bepaalt hoe je leven er uit ziet hoe beter.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:18 schreef MLI het volgende:
Uiteindelijk zijn het nog altijd de mannen die beslissen welke kansen wij vrouwen krijgen,
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 12:00 schreef IIsa het volgende:
[..]
als je dat toestaat dan wel ja. hoe sneller je beseft dat jij bepaalt hoe je leven er uit ziet hoe beter.
mannen gaan er automatisch van uit dat vrouwen een stapje lager staan. dat ze wat minder snel nadenken en minder goed beslissingen kunnen nemen. en wat schrikken ze als blijkt dat jij dat niet ()meer) pikt. en dat jij zelf je leven bepaalt en wat je doet en waarom. want dat waarom dat willen ze vaak ook nog voor je bepalen. keer het maar eens om. neem maar eens de touwtjes in handen, je zult verbaasd zijn wat er dan gebeurt. dan blijken juist die mannen van binnen makke lammetjes die graag doen wat ze verteld wordt.
En toen werd je wakker?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 12:00 schreef IIsa het volgende:
[..]
als je dat toestaat dan wel ja. hoe sneller je beseft dat jij bepaalt hoe je leven er uit ziet hoe beter.
mannen gaan er automatisch van uit dat vrouwen een stapje lager staan. dat ze wat minder snel nadenken en minder goed beslissingen kunnen nemen. en wat schrikken ze als blijkt dat jij dat niet ()meer) pikt. en dat jij zelf je leven bepaalt en wat je doet en waarom. want dat waarom dat willen ze vaak ook nog voor je bepalen. keer het maar eens om. neem maar eens de touwtjes in handen, je zult verbaasd zijn wat er dan gebeurt. dan blijken juist die mannen van binnen makke lammetjes die graag doen wat ze verteld wordt.
OK, makke lammetjes heb je er niet aan. Maar eerlijk is eerlijk, de meeste mannen zijn best wel verbaasd als je geen zin hebt om mee te gaan naar de verjaardag van één van zijn vrienden of als je een paar weken alleen op vakantie wil. Of als je afzegt omdat je liever met je vriendinnen op stap gaat. Of als je zegt dat ze zich niet aan moeten stellen als ze ziek zijn. Of als je gewoon alleen naar huis gaat als meneer laveloos in de kroeg staat. Of dat jij degene bent die liever rijdt. Of dat jij degene bent die de administratie graag wil doen. Whehehehe, het hoofd van mijn ex toen ik stond te boren in de muren om gordijnen op te hangen was priceless. Of als jij degene bent die weigert thuis te blijven voor de kinderen omdat je ook graag carrière wil maken. Maar daarbij stuit ik zelden op makke lammetjes hoor.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 12:00 schreef IIsa het volgende:
[..]
als je dat toestaat dan wel ja. hoe sneller je beseft dat jij bepaalt hoe je leven er uit ziet hoe beter.
mannen gaan er automatisch van uit dat vrouwen een stapje lager staan. dat ze wat minder snel nadenken en minder goed beslissingen kunnen nemen. en wat schrikken ze als blijkt dat jij dat niet ()meer) pikt. en dat jij zelf je leven bepaalt en wat je doet en waarom. want dat waarom dat willen ze vaak ook nog voor je bepalen. keer het maar eens om. neem maar eens de touwtjes in handen, je zult verbaasd zijn wat er dan gebeurt. dan blijken juist die mannen van binnen makke lammetjes die graag doen wat ze verteld wordt.
"Zometeen heeft ze alle gaten op de verkeerde plek geboord."quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 19:34 schreef elcastel het volgende:
ik weet nu al wat je ex dacht toen hij je zag boren.
ik heb liever dat ze boren, dan dat ze zogenaamd hulpeloos met zo'n boor naar je toe komen en zegt: hij doet het nietquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 19:34 schreef elcastel het volgende:
Moet je tegen de gemiddelde vrouw zeggen dat je op vakantie gaat met je vrienden ipv haar, dan zit ze ook gelijk in een hoekje met de kaasschaaf. Overigens hoort boren bij mannen, ik weet nu al wat je ex dacht toen hij je zag boren.
Ik weiger een boor in de hand te nemen en ik word instant chagrijnig van klussenquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:01 schreef Godshand het volgende:
[..]
ik heb liever dat ze boren, dan dat ze zogenaamd hulpeloos met zo'n boor naar je toe komen en zegt: hij doet het niet
en dan kijk je, en hebben ze hem nog op de veiligheidspal staan
De meeste vrouwen echter, vinden dit de normaalste zaak van de wereld. Sterker nog, ze moedigen dit aan omdat ze boven beschreven zelfstandigheid bijzonder waarderen. Om nog maar te zwijgen over eerlijkheid. Daar worden ze helemaal lyrisch van. Niets maakt een vrouw gelukkiger als ze hoort dat ze zich aanstelt.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 19:04 schreef MLI het volgende:
[..]
Maar eerlijk is eerlijk, de meeste mannen zijn best wel verbaasd als je geen zin hebt om mee te gaan naar de verjaardag van één van zijn vrienden of als je een paar weken alleen op vakantie wil. Of als je afzegt omdat je liever met je vriendinnen op stap gaat. Of als je zegt dat ze zich niet aan moeten stellen als ze ziek zijn. Of als je gewoon alleen naar huis gaat als meneer laveloos in de kroeg staat.
quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik weiger een boor in de hand te nemen en ik word instant chagrijnig van klussen
Terecht. Ik heb alleen hetzelfde. En er moet nu echt geklust worden in huis. De schimmel rukt op en de kalk valt van de muur. Dus binnenkort kunnen we ruzie gaan maken over welke aannemer komt klussen, want klusruzies moet je toch eigenlijk wel hebben in een relatiequote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik weiger een boor in de hand te nemen en ik word instant chagrijnig van klussen
chagrijnig wordt ik er ook van...quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik weiger een boor in de hand te nemen en ik word instant chagrijnig van klussen
quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 19:04 schreef MLI het volgende:
[..]
OK, makke lammetjes heb je er niet aan. Maar eerlijk is eerlijk, de meeste mannen zijn best wel verbaasd als je geen zin hebt om:
Als ze een goeie smoes heeft hoeven we beide niet, verjaardagen zijn KUT.quote:mee te gaan naar de verjaardag van één van zijn vrienden
Dit jaar 2-3 weken alleen thuis geweest, HEERLIJK. Van mij mag ze. Niet de eerste keer geweest. Ik HAAT festivals, zij bezoekt elke die ze kan vinden..quote:of als je een paar weken alleen op vakantie wil.
quote:Of als je afzegt omdat je liever met je vriendinnen op stap gaat.
Dat zegt elke vrouw over mannen, alsof ze het alleen recht hebben op pijn omdat ze ooit een 15 cm grote levende drol moeten uitpoepen. Ook dit verbaasd me niets.quote:Of als je zegt dat ze zich niet aan moeten stellen als ze ziek zijn.
Ik ken mijn grenzen.quote:Of als je gewoon alleen naar huis gaat als meneer laveloos in de kroeg staat.
Heb geen rijbewijs, vind het beter dat ze rijd. Inmiddels is er echter een quota gesteld dat er voor mijn hobbies gereden word.quote:Of dat jij degene bent die liever rijdt.
Ben toch slecht in cijfers en rekenen. Met liefde mag ze dat doen.quote:Of dat jij degene bent die de administratie graag wil doen.
Alleen als ze de muren naar de tyfus helpt, wat ze dus doet... Daarom doe ik het meestal. Maar ze heeft zelf een kattenren gebouwd.quote:Whehehehe, het hoofd van mijn ex toen ik stond te boren in de muren om gordijnen op te hangen was priceless.
quote:Of als jij degene bent die weigert thuis te blijven voor de kinderen omdat je ook graag carrière wil maken. Maar daarbij stuit ik zelden op makke lammetjes hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |