quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:05 schreef Rebubbled het volgende:
Misschien is zij heel duidelijk, maar begrijp jij het gewoon niet.
Omdat vrouwen geen oplossingen willen voor problemen maar alleen even willen zeuren.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:01 schreef EnglishTest het volgende:
Waarom hebben vrouwen in regel geen behoefte om zich duidelijk uit te drukken?
Dat schijnt idd het grooteste verschil te zijn. Vrouwen willen alleen klagen, en mannen willen praktische oplossingen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:10 schreef SeLang het volgende:
[..]
Omdat vrouwen geen oplossingen willen voor problemen maar alleen even willen zeuren.
Als ze zich te duidelijk uitdrukken dan kom jij meteen met de oplossing aanzetten en daar gaat het dus niet om.
Dat dus.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:22 schreef Xebrozius het volgende:
Vrouwen zijn gewoon een ander ras. Eentje dat zich niet bekwaamd heeft in logica en rationaliteit. Een vrouw proberen te begrijpen is hetzelfde als auto besturen die zich continu in een muur wil boren.
Om ons in een waas van mysterie te hullen, waardoor jij je 's avonds laat nog het hoofd breekt over onsquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:01 schreef EnglishTest het volgende:
Waarom hebben vrouwen in regel geen behoefte om zich duidelijk uit te drukken?
Altijd al geweten, dat jullie met dit doel op aarde warenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:35 schreef ondeugend het volgende:
Omdat het onze opdracht is jullie het zo moeilijk mogelijk te maken... zie het als een meegekregen missie.
Die frustratie wordt dan weer geuit in harde seks. Eindelijk het antwoord op de vraag...quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:33 schreef Xennia het volgende:
[..]
Om ons in een waas van mysterie te hullen, waardoor jij je 's avonds laat nog het hoofd breekt over ons
The circle of lifequote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:42 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Die frustratie wordt dan weer geuit in harde seks. Eindelijk het antwoord op de vraag...
Jawel hoor, dat vrouwen het niet kunnen is weer een ander verhaal.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:02 schreef Copycat het volgende:
Omdat dat niet makkelijk gaat in één regel.
Al die verloren uren in mijn leven, verslonden door het piekeren over jullie soort, waren dus voor niets?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:33 schreef Xennia het volgende:
[..]
Om ons in een waas van mysterie te hullen, waardoor jij je 's avonds laat nog het hoofd breekt over ons
Duidelijk toch?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:02 schreef Copycat het volgende:
Omdat dat niet makkelijk gaat in één regel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |