Hey, ik mag dan wel wanhopig zijn, maar niet zo wanhopig!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
Oh noes, nu moeten we dus wel seks hebben want straks kan het niet meer
Ergens eten is wel nieuw voor mij, dat drinken kreeg je eerst bandjes voor dacht ik? in ieder geval mijn mentormama's toen hadden bandjes..quote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:50 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Wat is dit voor fucking omkoping, is dat nieuw ofzo ?
Jij bent ook zo veranderlijk alst weer heaquote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:51 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Hey, ik mag dan wel wanhopig zijn, maar niet zo wanhopig!
In mijn tijd kreeg je heulemaal niks, behalve die vergoedingquote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:57 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ergens eten is wel nieuw voor mij, dat drinken kreeg je eerst bandjes voor dacht ik? in ieder geval mijn mentormama's toen hadden bandjes..
Nu is het mijn beurt gewoon laying hard to get wet!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:57 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Jij bent ook zo veranderlijk alst weer hea
Dat heb ik meestal hoor meis!quote:
Tja, in jouw eigen fantasiewereld ben je eigen baas, in de werkelijke wereld heb ik het voor het zeggen!quote:
quote:
Is er nog iets leuks gepland, wat voor outsiders leuk is om te gaan bekijken? Zoals het maken van een zo lang mogelijke kledingketting p plein '44 of iets anders kansloos?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 18:45 schreef Yashaaaaa het volgende:
Naja ik ben vanaf zondag onder de pannen met de introductie
Morgenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 15:56 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Krijgt CP over 3 dagen zijn rijbewijs
Henk-Jan? Pieter-Adriaan?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Oeh we hebben een kindje met een dubbele naam
En heb je hem al gecheckt op hyves?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Oeh we hebben een kindje met een dubbele naam
O ja herren, die heb ik ook nog!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 18:55 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ow en ik heb mijn boeken dicht geslagen, geen zin meer om er naar te kijken, (niet dat ik er wel veel naar gekeken heb maar goed) Ik probeer het zo wel morgen en anders is december de maand voor mij ofzo
Ja, als het hem is wel, maar ik ben weer een illusie armerquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:02 schreef Manu82 het volgende:
[..]
En heb je hem al gecheckt op hyves?
Bij mijn intro was ik ook ouder, omdat mijn intromama's net tweedejaars waren en ik gezakt ben en van november dus oud!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:03 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
O ja herren, die heb ik ook nog!Whoops! Dadelijk maar eens even kijken waar/wanneer en hoe!
Ben je intro-mama? Bij mijn laatste intro was ik ouder dan de intro-mama's en papa's! Ik was een soort van intro-opa!
Jos willemquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:02 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Henk-Jan? Pieter-Adriaan?
Ik was jaren ouder!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:04 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Bij mijn intro was ik ook ouder, omdat mijn intromama's net tweedejaars waren en ik gezakt ben en van november dus oud!
Chineesquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik was jaren ouder!![]()
Waar ben je dan ergens intro-mams voor? Welke studie?
quote:
quote:
Gewoon er af halen!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:22 schreef Cocktailprikker het volgende:
Trouwens verband zit nog strak om mijn vinger, maar eigenlijk wil ik zien hoe het er uit zietWeet dat het niet verstandig is...
quote:
Ik denk niet dat ze het leuk vindt als ik haar op een forum zetquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:34 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Dacht ik al, maar zonder pic of verhaal heb ik er zo weinig aan
pm!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:39 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze het leuk vindt als ik haar op een forum zet.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:41 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
pm!
En Jos-Willem is een knulletje!
Als het dan toch een vent moet zijn dan wel een echte vent met een stoppelbaard en spieren! Ipv zo'n vers van de middelbare schooltypje!quote:
Je mag toch wel zeggen wat haar borsten apetijtelijk heen en weer dansten terwijl zij naar je toe rende om te schuilen voor de regen? Ofzo? maak er een mooi R&P ding vanquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:39 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze het leuk vindt als ik haar op een forum zet.
check, baard van 3 dagen is duidelijk aanwezigquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Als het dan toch een vent moet zijn dan wel een echte vent met een stoppelbaard en spieren! Ipv zo'n vers van de middelbare schooltypje!
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Als het dan toch een vent moet zijn dan wel een echte vent met een stoppelbaard en spieren! Ipv zo'n vers van de middelbare schooltypje!
peuwntquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
![]()
Maar ik dacht dat jij ging koffieleuten
Als je niet meer met me wilt kwekken kan je dat ook gewoon zeggen hoor
Mama is gewoon de koffie komen brengenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
![]()
Maar ik dacht dat jij ging koffieleuten
Als je niet meer met me wilt kwekken kan je dat ook gewoon zeggen hoor
Waarom zit je bij mama en niet op je kamerquote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:56 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Mama is gewoon de koffie komen brengen![]()
Ik was gewoon aardig tegen je! Maar jij zei gelijk dingen als 'als je de laatste vent op de wereld was dan zou ik nog eerder tegen bomen gaan praten en en en als je wil kwekken zoek dan een eend'
Omdat ik vorige week op de spoedeisende hulp lag. En sinds een paar daagjes ben ik weer ziek! Nu doet mama voor mij zorgen!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 19:57 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Waarom zit je bij mama en niet op je kamer
En je praat poep
Papa had speciaal boodschappen voor me gedaan omdat ik ziekjes ben!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:09 schreef Yashaaaaa het volgende:
Mama's
En Papa's ookpapa was lief vandaag, ik mocht even mijn baaldag bij hem eraf lullen op t werk..
Misschien moet ik vaker zo doordeweeks in de pauze langsgaan.. is gezellig
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
Owwee als ie net zoals mijn broer ook een gaspendaal heeft..
Hij is veeeeeeettttquote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:24 schreef Yashaaaaa het volgende:
* Yashaaaaa zet de hhmix van slamfm aan.
Dat zal hem leren
In wat voor kut studentenhuis woon jij wel niet?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:25 schreef Yashaaaaa het volgende:
Of moet ik juist netjes naar zijn kamer lopen om te vragen of ie iets minder geluid kan maken, en werkt dit juist averechts omdat hij dan ook geluid gaat maken
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:30 schreef Yashaaaaa het volgende:
Gewoon een oud, dus gehorig huis, maar van zijn zus had ik nooit last.. maarja meisjes enzo zijn niet zo zwaar natuurlijk (zij iig niet) en hij loopt wss gewoon lekker met zijn schoenen rond te stampen enzo
Ben ik even blij dat ik gewoon alles voor mezelf heb! Nu alleen nog maar een lief huisgenootje zoeken om het bed mee te delenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:30 schreef Yashaaaaa het volgende:
Maar heb de muziek maar weer normaal gezetwant anders kan ik natuurlijk nooit aanspraak maken op dat hij wat zachter moet doen
Ach sinds ik vrijgezel ben mis ik gewoon het idee van het hebben van iemand om mij heenquote:
Yep en dat is wel naar! Het went schijnt, maar ja ik wil niet dat het went!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Dat komt mij bekend voor uit de eerste maanden van mijn vrijgezellen bestaan, ik miste niet hem, maar het idee van iemand hebben inderdaad
Nee dat ook niet! Maar ik ben niet het type voor scharrels! Daar gaat mijn sekslevenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:12 schreef Yashaaaaa het volgende:
Nou om nu meteen weer in een andere relatie te springen lijkt me ook niet echt handig of wel?
Maar goed dan dat ik niet oud word!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:16 schreef Yashaaaaa het volgende:
Life is a bitch..
Waarom denk je anders dat:quote:
Nee een uitkering krijgt elke imbeciel die een formuliertje kan invulllenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:24 schreef Manu82 het volgende:
Huh, heb je iets ernstigs dan?
Zeg dat eens wat eerder danquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:25 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Nee een uitkering krijgt elke imbeciel die een formuliertje kan invulllen
Al die paupers daar zijn mijn collega's!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:28 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zeg dat eens wat eerder dan![]()
* Manu82 gaat morgen op weg naar het UWV![]()
Nee, was weer lekker het draaienquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:29 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je op je ava doelt..
Mooi insite infoquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:30 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Al die paupers daar zijn mijn colllega's!
Je hebt in ieder geval wel zelfkennis!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:35 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Mooi insite info![]()
Ik ben geestelijk labiel en kan niks en daarbij heb ik ook nog wel een aantal blessures
Krijg ik nu een uitkering![]()
![]()
En ik snap niet, want jij niet snapt!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:36 schreef Yashaaaaa het volgende:
Sjonge, nu snap ik er helemaal geen fuck meer van
Waarom zou ik jullie zitten te stangen? Vertel je gewoon de waarheid krijg je dit!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:39 schreef Yashaaaaa het volgende:
Of jij ons zit te stangen ja of nee
Of je een uitkering krijgt of dat je gewoon werkt daar
Het is een vrouw DK, je moet direct en duidelijk wezen wil je serieus over komenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:41 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Waarom zou ik jullie zitten te stangen? Vertel je gewoon de waarheid krijg je dit!
Maar werk je nu bij dat uitkeringsbureau of krijg je er 1..quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:41 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Waarom zou ik jullie zitten te stangen? Vertel je gewoon de waarheid krijg je dit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |