quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:18 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Valse goede demonen ja. Ze spreken aan op wat wij denken dat goed is, maar wat voor God helemaal niet goed is.
[..]
Nee, dat komt door je geweten, omdat God die geboden in je hart geschreven heeft.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:30 schreef Rimpelhond het volgende:
[..]
en het niet naleven van de 10 geboden...
als ik de 10 geboden lees dan voldoe ik aan nagenoeg alles... het enige is dat ik niet aan de 10 geboden probéér te voldoen.. maar dat ik dat al doe vanuit mijn gevoel van liefde, rechtvaardigheid en "mijn" licht.
Het is dus ook alleen maar dankzij God dat je weet wat wel en niet goed is en dankzij genade van God dat je niet vervalt in allerlei zonden.quote:De motivatie is niet dezelfde, het doel én het resultaat wel.
Het komt dus wederom niet neer op dat God ons zou straffen voor ons gedrag... want ik dóe helemaal niemand kwaad.. ik leef precies zoals hij het zou willen wat dit soort regels betreft.... ik doe het alleen niet om hem te plezieren en om voor hem door het stof te gaan... = reden tot straf.
= dus dominant, narcistisch en wreed in mijn normen en waarden systeem
quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee, dat komt door je geweten, omdat God die geboden in je hart geschreven heeft.
Romeinen 2:13 (Want de hoorders der wet zijn niet rechtvaardig voor God, maar de daders der wet zullen gerechtvaardigd worden;
14 Want wanneer de heidenen, die de wet niet hebben, van nature de dingen doen, die der wet zijn, deze, de wet niet hebbende, zijn zichzelven een wet;
15 Als die betonen het werk der wet geschreven in hun harten, hun geweten medegetuigende, en de gedachten onder elkander hen beschuldigende, of ook ontschuldigende).
[..]
Het is dus ook alleen maar dankzij God dat je weet wat wel en niet goed is en dankzij genade van God dat je niet vervalt in allerlei zonden.
Ja en hoe verklaart ali dan waarom de ene goed voelde en de andere slecht ? als dat demonen zijn en je willen misleiden dan laten ze toch alles goed aanvoelen om geen argwaan te wekken ?quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:42 schreef Rimpelhond het volgende:
[..]
Als ik inderdaad de invloeden van God de boventoon laat voeren volgend jou...
ik sta vanaf peuterleeftijd al onder de invloed van demonen die aan mij trekken en mij proberen te beinvloeden.. toch doe ik het juiste......
dan heeft die Satan dus toch niet zo veel invloed op mij ondanks dat er niet vor mij gebeden wordt en ik jouw God neit in mijn hart laat.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:43 schreef ToT het volgende:
Ja TVP enzo!![]()
Verdorie, ik moet eens goed opletten wanneer er weer een slotje aan dreigt te komen, want ik heb 2 posts na het slotje geplaatst!
These divine Moderator powers sometimes can be a curse!
Kwestie van prioriteiten en principes. Ik werk niet op zaterdag, ookal zou dat mij mijn baan kosten. God zorgt er dan wel voor dat ik iets nieuws vind waar ik wel die sabbath bij kan houden. Gehoorzaamheid boven alles, dan hoef je je nergens druk om te maken. Dat is uit geloof leven.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:40 schreef Rimpelhond het volgende:
Ik ben de HEERE uw God, Die u uit Egypteland, uit het diensthuis, uitgeleid heb. Gij zult geen andere goden voor Mijn aangezicht hebben.
Gij zult u geen gesneden beeld, noch enige gelijkenis maken, van hetgeen boven in den hemel is, noch van hetgeen onder op de aarde is, noch van hetgeen in de wateren onder de aarde is. Gij zult u voor die niet buigen, noch hen dienen; want Ik, de HEERE uw God, ben een naijverig God, die de misdaad der vaderen bezoeke aan de kinderen, aan het derde, en aan het vierde lid dergenen, die Mij haten; En doe barmhartigheid aan duizenden dergenen, die Mij liefhebben, en Mijn geboden onderhouden.
Gij zult den Naam des HEEREN uws Gods niet ijdellijk gebruiken; want de HEERE zal niet onschuldig houden, die Zijn Naam ijdellijk gebruikt.
Gedenkt den sabbatdag, dat gij dien heiligt. Zes dagen zult gij arbeiden en al uw werk doen; Maar de zevende dag is de sabbat des HEEREN uws Gods; dan zult gij geen werk doen, gij, noch uw zoon, noch uw dochter, noch uw dienstknecht, noch uw dienstmaagd, noch uw vee, noch uw vreemdeling, die in uw poorten is; Want in zes dagen heeft de HEERE den hemel en de aarde gemaakt, de zee en al wat daarin is, en hij rustte ten zevenden dage; daarom zegende de HEERE den sabbatdag, en heiligde denzelven.
Eert uw vader en uw moeder, opdat uw dagen verlengd worden in het land, dat u de HEERE uw God geeft.
Gij zult niet doodslaan.
Gij zult niet echtbreken.
Gij zult niet stelen.
Gij zult geen valse getuigenis spreken tegen uw naaste.
Gij zult niet begeren uws naasten huis; gij zult niet begeren uws naasten vrouw, noch zijn dienstknecht, noch zijn dienstmaagd, noch zijn os, noch zijn ezel, noch iets, dat uws naasten is.
Het bovenste is puur narcisme, daaronder staat iets dat in deze tijd niet meer na te leven is.. want als je die rustdag neemt moet je ook niet hypocriet gaan tanken (je maakt gebruik van iemand die voor JOUW werkt dan), je mag niet naar de snackbar, niet uit eten, je kan problemen met je baas krijgen...
Ja dat is een ander verhaal. Jezus zegt ook dat als je ezel op de sabbath in de sloot valt, je hem er gewoon uit moet trekken. Hij genas ook mensen op de sabbath. Waar het om gaat is dat je die dag opzij zet om tijd met God door te brengen, de schepping van de wereld door God herinnert. Niet zoals de farizeeën geen 10 meter mag lopen enzo.quote:[quote]want in veel beroepen is er sprake van continu/weekenddiensten waar je gewoon in mee moet draaien. Als je kindje van de trap af valt zal je met zijn gebroken armpje tot maandag moeten wachten... een arts werkt ook, de buschauffeur of taxi die je er naartoe brengt ook, de receptioniste, de dame in de apotheek...
Niet JOUW normen en waarden, Gods normen en waarden die Hij in jouw hart geschreven heeft.quote:De overige vetgedrukte zinnen... zijn gewoon vanuit mijn hart, mijn eigen normen en waarden al in mijn leven geïntegreerd...
Hartstikke goed toch.quote:en zelfs... ondanks dat jouw God niet de mijne is.. er wordt in mijn huis niet gevloekt, mijn kinderen krijgen allemaal de basiskennis van het Christendom mee (ook elementen van de Islam en andere trouwens.... ik vind dat algemene ontwikkeling).
Iedereen met een probleem is welkom, een bed is zo gecreéerd, een extra bord eten zo gemaakt... ik val niemand lastig en doe niemand kwaad.
Nee, je gaat naar de hel wegens je ongehoorzaamheden. Maar God is vergevend, weet je nog? Hij kan dingen door de vingers zien. Al wordt de kans dat Hij dat zal doen steeds kleiner naarmate je langer in deze discussie blijft denk ik.quote:....maar ik ga naar de hel omdat ik doorspekt met demonische invloeden ben (die wel hetzelfde resultaat hebben gebracht als dat God probeerd te bereiken.. behalve het aanbid stuk dan... )
Juist, en reken maar dat toen ik ouder werd ik er heel wat mijn slaapkamer uit gebonjourd heb.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:46 schreef Summers het volgende:
[..]
Ja en hoe verklaart ali dan waarom de ene goed voelde en de andere slecht ? als dat demonen zijn en je willen misleiden dan laten ze toch alles goed aanvoelen om geen argwaan te wekken ?
Ja, maar als het puntje bij paaltje komt is het toch echt God die ervoor zorgt of al je efforts slagen of niet. Als God satan volledig toelaat in jouw leven zul je binnen no time alles verliezen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:45 schreef Rimpelhond het volgende:
de genade van GOd dat ik niet in zonden verval?
Hemeltje lief....ik ben toch echt zélf trots op wat ik bereikt heb.
Ik heb bergen verzet in mijn leven.. (zeker de afgelopen paar jaar) en er stonden er heel wat op mijn pad. De credits zou ik nu aan iemand anders moeten geven?
Nee Ali... zelfrespect haal ik er uit. zelfrespect, eigenwaarde en bevestiging dat ik wél iemand ben, dat ik wél iets waard ben en dat ik heel wat in mijn mars heb.
Niks externs.. ik maak die keuzes.. niemand dwingt mij of beschrijft mij.
Ikzelf bepaal wat ik láát schrijven en wat ik uitwis.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:48 schreef ToT het volgende:
Waarom zondigen sommige mensen dan wel als je blijkbaar zo'n willoze slaaf bent als je tegen Rimpelhond zegt, Ali? God regelt immers dat zij zich niet in allerlei zonden stort. [b]Of is Rimpelhond minder verdorven dan de gemiddelde mens?[/b]
quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:52 schreef Rimpelhond het volgende:
[..]![]()
dat beeld zou ik zo uit de wereld kunnen helpen hoor.
...misschien volstaat het al om te melden dat ik dól ben op "lekkere geile neukseks"zonder voortplantingsdoel.
Waaraan merk je dan dat satan je leven in zijn greep heeft?quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja, maar als het puntje bij paaltje komt is het toch echt God die ervoor zorgt of al je efforts slagen of niet. Als God satan volledig toelaat in jouw leven zul je binnen no time alles verliezen.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:04 schreef Summers het volgende:
Juist omdat god die geboden in je hart hebt geschreven is dat de echte waarheid is en niet wat het individu door de eeuwen heen ervan heeft proberen te maken , om je veilig te stellen voor die satanische invloeden hoef je dus niet meer te doen dan je eigen hart te volgen , ik ben eruit ( was ik al )
Phoeh. Het is slecht met je gesteldquote:Op maandag 11 augustus 2008 14:04 schreef Rimpelhond het volgende:
Trouwens.... ik sta dan zogenaamd onder demonische invloeden, maar zie dat ook wel terug in mijn kinderen. De één is een (hoogbegaafde) autistje (mijn straf he..;) ), de ander doet mij denken aan een jongetjes elfje dat rondfladderd en overal ondeugd uithaalt (demonisch wezentje), de oudste ziet gekleurde "dingetjes" (beter kon hij het niet omschrijven....hij wordt geteisterd door demonen) en de jongste is zo nog zo innemend dat het wel slecht móet zijn. (hellboy?)
quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:04 schreef ToT het volgende:
Ik wil volgens mij niet eens weten waar jij je aureooltje en je harpje voor zou gaan gebruiken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |