Ik noemde het ook als aanvulling op zijn verhaal.. De oplettende lezer had dat wel begrepen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:59 schreef DuvelDuvel het volgende:
Je verliest geen kampioenschap bij willem 2. Het was gewoon een goede overwinning daar. De wedstrijden die Stargazer opnoemt zijn eerder momenten dat je punten moet pakken. Daarnaast had PSV gewoon geluk op sommige momenten.En dit is GEEN kwaliteit.
Amen wat een tering zooi was dat, als ze godverdomme 1 doelpunt meer maakte tegen willem2 waren we kampioenquote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:26 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Bullshit. Dat Ajax dat jaar geen kampioen werd heeft het enkel en alleen aan zichzelf te wijten gehad. Domme nederlagen in november en december zorgde voor min of meer een kansloze achterstand in de winterstop. Daarna stortte psv helemaal in en lag de titel voor het oprapen. Maar dankzij dom puntverlies tegen Heerenveen, Excelsior en VOORAL Rkc kon psv alsnog de titel pakken. Kan er nog steeds zo pissed om worden
Dat is toch ook Ajax-gerelateerd?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:59 schreef Da_Sandman het volgende:
Anders gaan we het daar weer even over hebben.
Of bij Sparta niet die 2 tegendoelpunten kregenquote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Amen wat een tering zooi was dat, als ze godverdomme 1 doelpunt meer maakte tegen willem2 waren we kampioen
Of Jan Vertonghen die scoorde tegen Ajax en toen met een schuin oog (ten cate jweetog) aangekeken werd omdat hij persoonlijk verantwoordelijk was voor het missen van het kampioenschapquote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:12 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Of bij Sparta niet die 2 tegendoelpunten kregen
Als Vitesse een beetje op niveau speelde en niet per se PSV kampioen wilde laten worden, waren we ook kampioen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Amen wat een tering zooi was dat, als ze godverdomme 1 doelpunt meer maakte tegen willem2 waren we kampioen
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat is toch ook Ajax-gerelateerd?
- Grote bekquote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:44 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Waarom is Ten Cate eigenlijk een klootzaak?
Was op Eurosport en Een (Sporza) te zien.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:28 schreef Cyberia18 het volgende:
Op welke zender is België te zien dan?
Ja en Vermaelen stond ook in de basis.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:31 schreef Pritt het volgende:
Vertonghen in de basis?
Meneer Perez heeft toch gelijk?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 19:43 schreef Longmen het volgende:
Ah meneer Perez is weer ontevreden? Bekend verhaal inmiddels...
nieuwe trainer, nieuwe visiequote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:33 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Meneer Perez heeft toch gelijk?
Die gast ging weg bij Ajax en wordt weer terug gehaald bij Ajax, dan speelt ie een goed seizoen.
En dan komt Marco en zegt "massel" je kan weer gaan.
Dat is toch ook onfatsoenlijk te noemen? Zo ga je eigenlijk niet met mensen om.
Ik ben benieuwd hoe jij zou reageren als je baas zoiets bij jou zou flikken....
Snap ik wel maar als je het op een "humane" manier bekijkt is het gewoon fuckin aso natuurlijk..quote:
Dat Perez een goed seizoen gespeeld heeft ben ik niet met je eens. Daarnaast is de voetballerij een wereld van voortschrijdend inzicht bij uitstek zoals hierboven ook al wordt gezegd.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:33 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Meneer Perez heeft toch gelijk?
Die gast ging weg bij Ajax en wordt weer terug gehaald bij Ajax, dan speelt ie een goed seizoen.
En dan komt Marco en zegt "massel" je kan weer gaan.
Dat is toch ook onfatsoenlijk te noemen? Zo ga je eigenlijk niet met mensen om.
Ik ben benieuwd hoe jij zou reageren als je baas zoiets bij jou zou flikken....
Waarom is het nou precies asociaal? Van Basten heeft de tijd genomen om Perez te bekijken en besloten dat hij niet verder wil met Perez. De eerste training was 14 juli en we zijn nu ruim drie weken verder. Naar omstandigheden is van Basten ruim op tijd; Perez heeft nog kansen om een andere club te zoeken. Als van Basten het op 15 juli of op 30 augustus had besloten, dat was niet netjes geweest.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:45 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Snap ik wel maar als je het op een "humane" manier bekijkt is het gewoon fuckin aso natuurlijk..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |