quote:De Natris was ook uniek, omdat hij tweebenig was en met snelle rushes langs de zijlijn en passeerbewegingen een zeer moeilijke tegenstander was. Maar het meest opmerkelijk in de keurige vooroorlogse voetbalwereld was zijn onnavolgbare karakter. In zijn eerste seizoen in het eerste van Ajax had hij een belangrijke bijdrage in het bereiken van de kampioenswedstrijd. Maar op de dag dat de Amsterdammers hun eerste landstitel zouden halen, miste hij de trein naar Tilburg, wat hem op een boete van tien cent kwam te staan
Tijdens de opendag, yeah right om half 9 stond het er al op en toen was de opendag nog niet eens begonnen. Dit hebben die kut hagenezen gewoon weer 's nachts gedaan.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:59 schreef Tim86 het volgende:
ADO-fans bekladden supportershome Ajax
Het supportershome van Ajax is dinsdagmiddag tijdens de open dag beklad. Naar het zich laat aanzien is dit het werk van aanhangers van ADO Den Haag.
Het recent gesloten supportershome van de Amsterdammers werd met graffiti voorzien van teksten als: 'FC DH', 'FC Den Haag', 'Den Haag', 'Guess who's back' en enkele racisitische leuzen. Op verschillende Ajax-fansites zijn foto's te zien waaruit dit blijkt.
Zoals bekend is de relatie tussen de clubs uit de residentie en de hoofdstad slecht. In 2005 werd het clubhuis van Ajax in brand gestoken, waarvoor niemand werd veroordeeld. Een jaar later sloegen Ajax-fans ADO-supporters in elkaar. Daarvoor werden de betrokken Ajacieden opgepakt en veroordeeld.
Dan kies je ook net het jaar nadat Rijkaard gestopt was, die was toch wel redelijk belangrijk voor Ajax dacht ik zo!quote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:23 schreef _Mike_ het volgende:
Alleen ben ik het oneens over het stukje dat er ervaring eigenlijk nodig zou zijn om successen te boeken.
In 95/96 hadden we ook maar twee 30 plussers die veel speelde Danny en Arnold Scholten... Momenteel hebben we geen enkele 30 plusser maa Gabri en Oleguer staan ook wel voor wat ervaring. Ik denk dat het wel goed gaat komen dit jaar.
ADO gelijk weer een grote bek nu ze terug zijnquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:59 schreef Tim86 het volgende:
ADO-fans bekladden supportershome Ajax
Het supportershome van Ajax is dinsdagmiddag tijdens de open dag beklad. Naar het zich laat aanzien is dit het werk van aanhangers van ADO Den Haag.
Het recent gesloten supportershome van de Amsterdammers werd met graffiti voorzien van teksten als: 'FC DH', 'FC Den Haag', 'Den Haag', 'Guess who's back' en enkele racisitische leuzen. Op verschillende Ajax-fansites zijn foto's te zien waaruit dit blijkt.
Zoals bekend is de relatie tussen de clubs uit de residentie en de hoofdstad slecht. In 2005 werd het clubhuis van Ajax in brand gestoken, waarvoor niemand werd veroordeeld. Een jaar later sloegen Ajax-fans ADO-supporters in elkaar. Daarvoor werden de betrokken Ajacieden opgepakt en veroordeeld.
Dat is wel waar ja, maar toch blijf ik er bij dat je geen ervaring nodig hebt voor de standaard eredivisie wedstrijden.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:01 schreef Emimich het volgende:
[..]
Dan kies je ook net het jaar nadat Rijkaard gestopt was, die was toch wel redelijk belangrijk voor Ajax dacht ik zo!
PS: We hadden Grim ook nog als reserve-keeper he.
Nou ja, wat vooral het probleem is met jonge spelers dat ze nog niet constant iedere week op hetzelfde niveau kunnen presteren. Om Hiddink maar te quoten, ze zakken te vaak door de ondergrens.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:06 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Dat is wel waar ja, maar toch blijf ik er bij dat je geen ervaring nodig hebt voor de standaard eredivisie wedstrijden.
In een UEFA cup finale is dat anders maar dat duurt nog een paar maanden voordat we daar staan![]()
Een wedstrijd tegen Feyenoord is toch altijd beladen met de supportersquote:Op woensdag 6 augustus 2008 15:58 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Van Basten/Van 't Schip en Witschge zouden dat moeten doen en geen speler..
En ervaring nodig in een wedstrijd tegen Feyenoord? kom op zeg..
Oke zonder dollen, in de eredivisie zijn er geen wedstrijden waar je echt ervaring voor nodig hebt. Gasten als Slijngard/Anita/Donald/Sarpong zijn juist erg gretig en willen laten zien wat ze in zich hebben in dat soort wedstrijden en hebben daarom geen ervaring nodig.
Maar inderdaad, als we in de UEFA cup finale tegen AC Milan staan en de beslissende pingel genomen moet worden wil ik wel iemand met een beetje ervaring ja.
Laat maar komen.quote:Molenaar weet dat hij perfect in het profiel past
[Keje Molenaar in 1990 bij voetbalclub SVV (Schiedamse Voetbal Vereniging). Molenaar is de gedoodverfde kandidaat om als algemeen directeur terug te keren bij Ajax. Foto ANP]
Keje Molenaar in 1990 bij voetbalclub SVV (Schiedamse Voetbal Vereniging). Molenaar is de gedoodverfde kandidaat om als algemeen directeur terug te keren bij Ajax. Foto ANP
De nummer 15 van Lucky Ajax trekt het shirt eens recht. Hij heeft de eerste helft op de bank gezeten en in de tweede helft gaat het gebeuren. De broek zit iets strakker dan vroeger en in plaats van voetbalschoenen draagt hij kunstgrasschoenen. Bij een voorsprong van 8-0 komt Keje Molenaar erin.
Echt veel aan de bal komen doet de controlerende middenvelder niet meer. We turven nog geen vijf balcontacten, maar daarvoor zijn de gloriejaren misschien ook iets te lang geleden.
''Ik word in september vijfig,'' zegt de man die bij Volendam (1977-1980, 1984-1985), Ajax (1980-1984) en Feyenoord (1985-1989) speelde. ''Tot mijn 45ste kon ik nog aardig mee bij Lucky Ajax, maar sindsdien ging elk jaar hard achteruit. De broers De Boer, Wim Jonk en veertigers als Bryan Roy en Michel Kreek zijn frisser dan ik. Dit gaat trouwens op voor al mijn leeftijdgenoten, behalve voor Simon Tahamata, die ook op zijn 52ste nog steeds soepel en snel is. Nog altijd een genot om naar te kijken, die kleine. Ik heb het vele voetballen van vroeger inmiddels verruild voor fietsen en hardlopen.
Molenaar speelt echter al jaren bij Lucky Ajax en hij is de gedoodverfde kandidaat om als algemeen directeur terug te keren bij de Amsterdamse club. Hoewel niet alle conclusies van het rapport van voorzitter Uri Coronel strikt worden opgevolgd, ligt het in de lijn der verwachtingen dat Ajax een algemeen directeur zal benoemen die thuis is in de voetbalwereld om het boegbeeld te worden van de club - precies zoals het rapport adviseert.
Of Ajax hem vraagt voor de functie, is nog niet zeker. Hij heeft het rapport van de commissie Coronel 'een paar keer' gelezen en hij kan zich volledig vinden in de nieuwe koers, waarin Marco van Basten als absolute voetbalbaas jaren moet aanblijven en de algemeen directeur het gezicht wordt van de club.
''De weg die het nieuwe bestuur is ingeslagen, is de goede weg,'' zegt Molenaar. ''Het moet om voetbal gaan bij Ajax. Als de nieuwe hoofdsponsor het belangrijk vindt zich in China te tonen, zul je daar als club in moeten meegaan, maar het allerbelangrijkste is dat je zondagmiddag om kwart over vier gewoon drie punten in de tas hebt.
''Je voelt dat het weer bruist binnen Ajax,'' zegt Molenaar over de golf van vernieuwingen die de club heeft overspoeld. Wellicht dat hij daar straks ook deel van uitmaakt. Het contract van interim-directeur Henri van der Aat loopt komende herfst af en Molenaar past uitstekend in de profielschets. ''Je hoeft geen atoomsplitser te zijn om dat vast te stellen.'' En over de kans dat hij ja zegt tegen Ajax, zegt Molenaar schoorvoetend dat niets is uitgesloten.
In zijn bijna twintigjarige loopbaan als advocaat heeft Molenaar zich gespecialiseerd in het arbeids-, contracten- en sportrecht. Een vakgebied dat hem naar eigen zeggen goed van pas kan komen als algemeen directeur van Ajax.
Maar vooralsnog is Molenaar gewoon nog speler van Lucky Ajax die opdraaft wanneer andere, jongere oud-spelers verhinderd zijn. Sjaak Swart heeft hem de volgende speeldatum al laten weten. ''Op 16 augustus moet ik weer aantreden,'' zegt de nabij Amsterdam woon-achtige Molenaar. ''We spelen volgens Sjaak ergens bij mij in de buurt. Op mijn vraag waar dat dan is, liet Sjaak weten 'net over de Afsluitdijk'. Altijd leuk. Sjaak doet zelf ook weer mee. Hij is al zeventig. Daar houd ik me dan maar aan vast. (JOP VAN KEMPEN)
Is sowieso vaag. Dit jaar voor het tweede jaar een uitkaart en er moest meteen een nieuwe foto op...quote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:17 schreef Riro het volgende:
Is er iets veranderd aan dat je 1 keer in de drie jaar een nieuwe foto voor je uitkaart moet laten maken? Ik kom er net achter dat mijne er nu voor het vierde seizoen op rij op staat.
En jij denkt dat dat mogelijk is als ze een goed contract opstellen?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:34 schreef Pizzakoppo het volgende:
Zou wel hard zijn als Huntelaar een contract ondertekend met een gelimiteerde transfersom van 15 miljoen, en de dag erna Manu op de stoep staat met 15 miljoen
Ik mis een posticon en sarcasme herkennen op een forum gaat nogal een stuk moeilijker dan als je in levendelijven met iemand staat te praten.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
Het scheelt dat jij geen sarcasme herkent!
Whehehe, nee hoor ik haal gewoon soms users door elkaarquote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
Dan moet je inderdaad maar aannemen dat ik werkelijk zo´n randdebiel ben die zoiets mogelijk acht.
quote:'Fatsoen en moraal zijn verdwenen bij Ajax sinds Marco van Basten als trainer de touwtjes in handen heeft,' schrijven Kenneth Perez en zijn zaakwaarnemer Karsten Aabrink woensdag in een verklaring op de website van Aabrink als reactie op het verwijderen van Perez uit de A-selectie van Ajax.
Perez kreeg in de voorbereiding op het nieuwe seizoen rugnummer 21 toebedeeld. 'Een weinig hoopgevend nummer,' noemde de Deen dat toen. Tevens verbaasde hij zich over het vastleggen van middenvelder en directe concurrent Ismail Aissati. 'Ik dacht dat de prioriteit bij verdedigend ingestelde spelers lag.'
Inmiddels blijkt rugnummer 21 inderdaad weinig hoopgevend te zijn geweest. Hoewel Van Basten tevreden zegt te zijn over de instelling van Perez, heeft hij de middenvelder verteld dat hij komend seizoen niet hoeft te rekenen op speelminuten en moet meetrainen met Jong Ajax.
Dat gaat Perez een stap te ver. Ook Ajax ziet in dat dit eigenlijk geen oplossing is. Daarom is het streven een oplossing in de financiële sfeer te vinden, wat in feite neer zou moeten komen op ontbinding van het contract. Perez heeft er tevens weinig vertrouwen in dat Ajax hem fatsoenlijk zal behandelen tijdens afhandeling van de op dit moment uitzichtloze situatie.
Volgens de Deen, die vorige zomer van Ajax naar PSV vertrok omdat hij zich onder toenmalig coach Henk ten Cate tevreden moest stellen met invalbeurten, kiest Van Basten ervoor om voortaan enkel jonge spelers op te stellen in zijn basisploeg. Perez keerde afgelopen winter terug van Eindhoven naar Amsterdam, speelde veel en was soms zelfs aanvoerder, maar noemt zijn situatie nu onacceptabel en onduidelijk.
Graag wil hij bewijzen aan Van Basten dat hij wel degelijk in de basiself thuishoort, maar die kans krijgt hij niet. 'Ajax zit hem in de weg en weerhoudt Kenneth ervan zijn werk goed te doen,' valt te lezen in het opgestelde statement.
Ajax' manager technische zaken Danny Blind wil tegenover het AD niet veel kwijt over de harde woorden van Perez. 'We hebben dinsdag en woensdag met Aabrink rond de tafel gezeten om te kijken wat voor oplossingen er mogelijk zijn en daarom trainde Perez dinsdag ook niet mee met Jong Ajax.' (KVN)
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:24 schreef Sethje het volgende:
onder welke steen heb jij gelegen nosh
Net alsof dat het die zaakwaarnemer wat uitmaakt, hij krijgt weer geld als Colin ergens anders tekentquote:Nadat eerder al (de zaakwaarnemers van) Kenneth Perez, Albert Luque en Laurent Delorge reageerde op hun verbanning bij de A-selectie van Ajax, doet nu ook Jurgen Colin dat. Hakim Slimani, zaakwaarnemer van de verdediger, vindt het vreemd dat zijn speler terug wordt gezet naar Jong Ajax.
''Het is misschien vreemd, maar het zij zo,'' reageert Slimani tegenover het GPD. Vorig seizoen werd op aanraden van Van Basten Colins verbintenis met Ajax met twee jaar verlengd. Nu is de aankoop van Henk ten Cate echter overbodig.
''Dat Van Basten de knoop vroeg doorhakt is ook wel weer prettig,'' aldus Slimani. ''We hebben nog een paar weken om een andere club te zoeken
quote:Perez: 'Ajax weerhoudt mij ervan mijn werk te doen'
'Fatsoen en moraal zijn verdwenen bij Ajax sinds Marco van Basten als trainer de touwtjes in handen heeft,' schrijven Kenneth Perez en zijn zaakwaarnemer Karsten Aabrink woensdag in een verklaring op de website van Aabrink als reactie op het verwijderen van Perez uit de A-selectie van Ajax.
Perez kreeg in de voorbereiding op het nieuwe seizoen rugnummer 21 toebedeeld. 'Een weinig hoopgevend nummer,' noemde de Deen dat toen. Tevens verbaasde hij zich over het vastleggen van middenvelder en directe concurrent Ismail Aissati. 'Ik dacht dat de prioriteit bij verdedigend ingestelde spelers lag.'
Inmiddels blijkt rugnummer 21 inderdaad weinig hoopgevend te zijn geweest. Hoewel Van Basten tevreden zegt te zijn over de instelling van Perez, heeft hij de middenvelder verteld dat hij komend seizoen niet hoeft te rekenen op speelminuten en moet meetrainen met Jong Ajax.
Dat gaat Perez een stap te ver. Ook Ajax ziet in dat dit eigenlijk geen oplossing is. Daarom is het streven een oplossing in de financiële sfeer te vinden, wat in feite neer zou moeten komen op ontbinding van het contract. Perez heeft er tevens weinig vertrouwen in dat Ajax hem fatsoenlijk zal behandelen tijdens afhandeling van de op dit moment uitzichtloze situatie.
Volgens de Deen, die vorige zomer van Ajax naar PSV vertrok omdat hij zich onder toenmalig coach Henk ten Cate tevreden moest stellen met invalbeurten, kiest Van Basten ervoor om voortaan enkel jonge spelers op te stellen in zijn basisploeg. Perez keerde afgelopen winter terug van Eindhoven naar Amsterdam, speelde veel en was soms zelfs aanvoerder, maar noemt zijn situatie nu onacceptabel en onduidelijk.
Graag wil hij bewijzen aan Van Basten dat hij wel degelijk in de basiself thuishoort, maar die kans krijgt hij niet. 'Ajax zit hem in de weg en weerhoudt Kenneth ervan zijn werk goed te doen,' valt te lezen in het opgestelde statement.
Ajax' manager technische zaken Danny Blind wil tegenover het AD niet veel kwijt over de harde woorden van Perez. 'We hebben dinsdag en woensdag met Aabrink rond de tafel gezeten om te kijken wat voor oplossingen er mogelijk zijn en daarom trainde Perez dinsdag ook niet mee met Jong Ajax.' (KVN)
Slim mannetje, die Slimani.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:27 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Net alsof dat het die zaakwaarnemer wat uitmaakt, hij krijgt weer geld als Colin ergens anders tekent
Heb je wel eens gehoord van het editten van je post?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:35 schreef Fortitudo het volgende:
beetje hypocriet weer
Bron/Beelden graag, want hij heeft namelijk gezegd dat hij er opzich open voor zou staan...quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:34 schreef Fortitudo het volgende:
keje molenaar heeft destijds op voetbal insite gezegd dat hij absoluut niet zou willen
Zeker weten, het is echt super hypocriet om je mening te veranderenl, wat voor mens ben je verdomme als je je mening durft bij te stellenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:35 schreef Fortitudo het volgende:
beetje hypocriet weer
Sowieso lult furtido zoals gewoonlijk weer onzin en zullen we de beelden nooit te zien krijgen.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Zeker weten, het is echt super hypocriet om je mening te veranderenl, wat voor mens ben je verdomme als je je mening durft bij te stellen
Die reactie van Colin is echt van: Ow ja, weer eens teruggezet, ok, what's new?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:27 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Net alsof dat het die zaakwaarnemer wat uitmaakt, hij krijgt weer geld als Colin ergens anders tekent
Er zit dan wel weer een verschil in het feit dat contractspelers een contract voor een bepaalde tijd afsluiten en niet voor onbepaalde tijd. Maar ontslaan staat vaak gelijk aan contract afkopen en als de speler dan ergens anders aan de bak komt verdient ie er flink aanquote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:04 schreef Noshiba het volgende:
Ik vind het eigenlijk een beetje raar, ajax moet hun hun loon betalen voor de rest van het contract al worden ze 'ontslagen'? Bij ons werkt dat niet zo? anders ga ik ook om de 3 maanden nieuw werk zoeken en ze me alles laten betalen?
Toch is het best begrijpelijk. Tevens vind ik dat hij hier ook best makkelijk wordt afgeserveerd.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:32 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik ben echt heel erg verrast dat Perez zoiets zou zeggen, echt helemaaaaaal niet verwacht. Raar. Zo is hij helemaal niet..
Nee, eerst az dan mvv en dan weer naar kopenhagenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:45 schreef Beschouw het volgende:
Is PSV geen optie voor Perez?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |