Een koekoeksbel.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:36 schreef Charisma het volgende:
[..]
ooh je meent het .....![]()
![]()
![]()
![]()
ik was er om ongeveer 4uur., dus die koekoekte nog lekker door , proest .....![]()
Kijk maar uit dat je dan niet de schuur eruit liert ipv de stronk.quote:als je nu iets aan de schuur bevestigt wil het dan niet lukken met de lier of een deel van de schutting eruit en bij een boom van de buren vastmaken?
zit ik straks ook aan te denken hoe ik dit moet doen bij thuis....
Een afzuigkap die er al hing in de keuken, die is op zich nog prima en het scheelt geld. Het is de afzuigkap op deze foto.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 06:56 schreef dahei het volgende:
Leuk hé je eigen keuken maken met de keukenplanner!? Waar heb je eigenlijk voor gekozen? Een recirculatiekap of een afzuigkap? Ik hoop het laatste, want dat scheelt heel veel rook (waterdamp) en luchtjes.
Ga je dan een koof over de gehele lengte van de keuken maken voor de afvoer van de kap of alleen dat stukje naar rechts? Op zich heb je er zo te zien de ruimte wel voor.
Is die boom er trouwens al uit?
Dit is ruim een metertje of 6 zo te zien. Vroeger maakten ze wel vaker van die lange smalle keukens parallel aan bv. de woonkamer.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:10 schreef Charisma het volgende:
aah jammer dat de boom er no niet uit is, daar moet dan blijkbaar toch zwaardere gereedschap gehaald worden...
wil je de lier voor me vasthouden Eline?
past de keuken in zijn geheel wel ? hij lijkt me zo lang ?
Ik ook!quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 11:08 schreef M3rcury het volgende:
Als mijn tentamens voorbij zijn kom ik ook helpen met klussen!!!!
Daar had de vorige bewoner ook geen zin in blijkbaar, want dat was niet gebeurdquote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:43 schreef esjuh het volgende:
Wees in ieder geval blij dat je niet zelf de plinten hoeft te leggen, want dat was een enorm karwei (zeker in een oud huis met schuine muren)
Plakplinten zijn prima, het heeft jaren goed gelegen bij mij. Maar laat je het leggen? Het is echt kinderlijk eenvoudig hoor!quote:Op donderdag 21 augustus 2008 08:35 schreef Syytön het volgende:
Even een upje.
Amper een &$**(# gebeurd omdat ik nog steeds geen klusbedrijf heb.
Volgende week donderdag moeten we verhuizen, omdat ik de huur heb opgezegd per 1 september en er al een nieuwe huurder is (blijven was toch al geen optie wegens krap budget).
Anyway, nu maar laminaat leggen in de woon- en eetkamer omdat hier eigenlijk bijna niets aan hoeft te gebeuren, zodat we de eerste tijd "fatsoenlijk" kunnen leven op 37m2.
Over dat laminaat even een vraagje... Wat zouden we hier het beste kunnen leggen qua plinten? Plakplinten of muurplinten? Dat laatste lijkt me nl. erg lastig ivm de schouw en andere hoekjes, dit lijkt me alleen handig als je rechte muren hebt zonder uitsteeksels e.d..
Muurplinten oogt wel chiquer vind ik zelf maar het moet wel mogelijk zijn allemaal.
Ik laat het laminaat leggen overigens wel uitbesteden dus we hoeven zelf niet te prutsen. Maar ik wil morgen al het materiaal halen dus ik zou graag willen weten wat voor plinten ik het beste kan halen.
Ja ik laat het leggen, de kamer heeft schuine wanden, en allerlei hoekjes en schuine muren. We hebben het al eens zelf gelegd in het vorige huis maar dat was niet erg goed gelukt. Vooral de plinten = drama.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 20:43 schreef DonJames het volgende:
[..]
Plakplinten zijn prima, het heeft jaren goed gelegen bij mij. Maar laat je het leggen? Het is echt kinderlijk eenvoudig hoor!
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 08:35 schreef Syytön het volgende:
Wat zouden we hier het beste kunnen leggen qua plinten? Plakplinten of muurplinten? Dat laatste lijkt me nl. erg lastig ivm de schouw en andere hoekjes, dit lijkt me alleen handig als je rechte muren hebt zonder uitsteeksels e.d..
Muurplinten oogt wel chiquer vind ik zelf maar het moet wel mogelijk zijn allemaal.
De originele muurplinten zijn er niet meer dus daar moeten sowieso muurplinten komen, ook een beetje lastig want er zit spacspuitwerk op de muren.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 09:39 schreef CollinDH het volgende:
In de woon- en eetkamer zijn de orginele muurplinten verwijderd en die heb je niet meer ? Ik zou daar dan hoge muurplinten opschroeven. Geen houtmotief maar kleur van de muur en van massief hout, MDF of iets hols zodat je er kabeltjes achter kan leggen.
Op de bodem van de schouw een los stuk afgerond hout/MDF bovenop het laminaat leggen. Aan de voor en achterkant heb je dan in ieder geval geen plinten nodig.
Bij de suitedeuren is denk het mooist/handigst het laminaat onder de grondrail door te leggen. Daar is dan ook geen plint nodig. Bij terughangen van de suitedeuren moeten die dan misschien iets worden ingekort of wellicht is de bovenrail hoger te zetten.
Als je de drempels laat liggen moeten daar denk plakplinten tegen aan komen. Ik zou echter de drempels er uit halen en het laminaat ook doorleggen, zowiezo onder de deuren van de vaste kasten. En het laminaat pas leggen als de bouwvakkers de deur uit zijn ;-)
[..]
quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 10:59 schreef Syytön het volgende:
[..]
De originele muurplinten zijn er niet meer dus daar moeten sowieso muurplinten komen, ook een beetje lastig want er zit spacspuitwerk op de muren.
Wat betreft die schuifseperatie is het wel mooier om daar laminaat onder te leggen maar dat wordt wel een beetje lastig omdat dan de bovenrail hoger moet komen te liggen, en waar de rails tussen de muur en bergkast verdwijnen (als de schuifdeuren helemaal openstaan), moet dit ook exact even hoog worden als de vloer.
Bij hun hingen de schuifdeuren aan een rail aan de bovenkant, en er zitten in de gleuven waar de deur verdwijnt een soort van tochtstrips, als ik het goed heb gevolgd.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:14 schreef AnneX het volgende:
In Dude & Arty's Parkplatz, Teil nein. Jawohl! Nein! Jawohl! zie je hoe Dude & Arty het hebben opgelost.
Alleen weet ik niet in welk deel dat staat beschreven.
Je kunt anders het vast wel even vragen met pm.
of zij reageert zelf even ...
Omg, ze vertrouwen jou toch hopelijk niet met een kwast! MIJN ARME MUREN(vooral de deur was er ernstig aan toe)quote:
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:51 schreef Syytön het volgende:
De vloer is vandaag gelegd.![]()
Ben er redelijk tevreden mee, ze hadden het alleen wel wat meer 'wisselend' mogen leggen, alle groeven zitten nu op gelijke hoogte... maar ach het ziet er verder goed uit. Moeten alleen nog vloer plakplinten komen.
De camera is even uitgeleend dus telefoon foto's... Morgen betere foto's en verhuischaos.
Keuken is ook bezorgd!
Ontzettend frustrerend dat daar zo'n grote mooie keuken met vaatwasser en oven klaar staat en dat ik voorlopig nog moet wachten voordat het uberhaupt uitgepakt kan worden.![]()
Die rode kozijnen opschuren is trouwens echt hels werk, het rode poeder stuift alle kanten op en het gaat ook ontzettend langzaam, en ik heb alleen een schuurmachine voor grote oppervlakken. Moet nog zo'n muis-dingetje kopen, daar gaat het hopelijk beter mee.
Nou, we schuren de kozijnen helemaal af, doen we bij alles in het huis, omdat over het houtwerk al een paar lagen verf zitten. Dus op zich hebben we van de kleur geen last.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:19 schreef AnneX het volgende:
[..]
Dat wordt dan wel minimaal 2 x gronden, denk ik.
Dat heb jezelf ws ook bedacht.
Het viel mij al tegen bij het schilderen van een terracotta - licht oranje trap.
Helpt een schuurmachine met opvangzak niet tegen het stof ? Ergens lenen misschien?
Toch ziet de vloer er prima uit. In ieder geval hebben ze het consequent gedaan.
Succes met de laatste loodjes.
Jammer dat het niet gelukt is. Er zijn echter nog een paar alternatieven. Bij Boels verhuren ze een speciaal apparaat om de stronk in de bodem weg te hakken.quote:Hey Charisma, je kunt de lier komen ophalen, roep maar wanneer je kunt. Het werkt helaas niet omdat we niets hebben om 'm aan te bevestigen. Huidige plan: met een bijl op de wortels hakken en hopen dat 't uiteindelijk afsterft/wegrot. Wat dat betreft komt de regen goed van pas.
Tof apparaat, wel duur, zeker voor 1 boomstronk. We kijken van het voorjaar wel, de tuin is nu wel het minste van mijn zorgen.quote:Op maandag 8 september 2008 18:40 schreef dahei het volgende:
[..]
Jammer dat het niet gelukt is. Er zijn echter nog een paar alternatieven. Bij Boels verhuren ze een speciaal apparaat om de stronk in de bodem weg te hakken.
http://www.boels.nl/index.aspx?chapterid=1743&contentid=3043&filterid=977&ProductID=26729
Je kunt ook altijd nog met een reciprozaag de wortels doorzagen, dit gaat vaak wat makkelijker dan hakken.
Dat vermoeden had ik wel, al doende moet je (meestal) toch een paar zaken uitstellen. Ik heb zelf ook een paar zaken moeten laten schieten. Zaken kosten altijd veel meer tijd en geld als dat je voorzien had. Wat je wel kunt doen is, met een speedboor gaten in de wortels en strong boren, dit zorgt ervoor dat ze gaan rotten (het water blijft erin staan). In de lente zijn de wortels dan waarschijnlijk gemakkelijk te verwijderen.quote:Op dinsdag 9 september 2008 08:49 schreef Syytön het volgende:
[..]
Tof apparaat, wel duur, zeker voor 1 boomstronk. We kijken van het voorjaar wel, de tuin is nu wel het minste van mijn zorgen.
In ieder geval heel erg bedankt voor het beschikbaar stellen van de lier.
ook een goed idee eigenlijk, want ik weet ook niet waar ik de lier aan moet bevestigen en ik heb er in het voorjaar vier wortels die eruit moetenquote:Op dinsdag 9 september 2008 11:42 schreef dahei het volgende:
[..]
. Wat je wel kunt doen is, met een speedboor gaten in de wortels en strong boren, dit zorgt ervoor dat ze gaan rotten (het water blijft erin staan). In de lente zijn de wortels dan waarschijnlijk gemakkelijk te verwijderen.
Hij woont er nu bjna 4 weken, we hebben 'm na 2 weken al naar buiten gestuurd, hij komt de tuin namelijk toch nog niet uit, die sukkel weet niet dat je over de schutting kan klimmen.quote:Op zondag 21 september 2008 08:25 schreef dahei het volgende:
Gaat er goed uitzien zeg! Mooi die strakke wandjes!
Ik weet niet hoe lang poesbeest al in het huis is, maar ze zeggen dat je minimaal twee weken moet wachten totdat je het beest buiten laat. Als je dit niet doet wandelt ze vrolijk naar haar oude huis terug. Ze lijkt overigens een beetje op onze Happy Ons nieuwe poesje Happy
Komt ie vanzelf wel achter, maar na deze tijd komt ie wel weer terug naar het juiste huis.quote:Op dinsdag 23 september 2008 10:52 schreef Syytön het volgende:
[..]
Hij woont er nu bjna 4 weken, we hebben 'm na 2 weken al naar buiten gestuurd, hij komt de tuin namelijk toch nog niet uit, die sukkel weet niet dat je over de schutting kan klimmen.
Ja hij is geënt, maak me er ook geen zorgen over dat hij niet naar huis komt. Hij moet alleen nu nog even spierballen kweken want iedereen heeft schuttingen staan in de tuin, dus als hij mijn schutting over is, komt hij nog niet ver zonder de volgende schutting alweer te moeten beklimmen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 20:26 schreef Dromer het volgende:
[..]
Komt ie vanzelf wel achter, maar na deze tijd komt ie wel weer terug naar het juiste huis.
Wel van inentingen voorzien, neem ik aan?
Het vervelende is alleen dat jij ook die schuttingen over moet als hij zelf niet meer terugkomt (als je buren niet thuis zijn).quote:Op woensdag 24 september 2008 08:48 schreef Syytön het volgende:
[..]
Ja hij is geënt, maak me er ook geen zorgen over dat hij niet naar huis komt. Hij moet alleen nu nog even spierballen kweken want iedereen heeft schuttingen staan in de tuin, dus als hij mijn schutting over is, komt hij nog niet ver zonder de volgende schutting alweer te moeten beklimmen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |