Ik had zooooo niet mijn dagquote:Op donderdag 31 juli 2008 08:08 schreef motorbloempje het volgende:
je bent gezakt Lucas, mèn, zelfs ik heb het in één keer gehaald
waarop ben je gezakt?
GS500, SBK stuur enzquote:Op donderdag 31 juli 2008 08:16 schreef motorbloempje het volgende:
een gs500?mèn, je trots, wat doe je?
kun je beter een zzr400 kopen ofzo
Kijk maar uit dat je van Cocktailprikker niet een boomklever of asfaltkopper wordt. Gasten van tegenwoordig kunnen niet meer rijden zeg. Ik zie namelijk nooit meer achterbanden waar de vellen er aan de zijkant bijhangen.quote:Op donderdag 31 juli 2008 09:27 schreef Cocktailprikker het volgende:
Gedaan![]()
Btw gister bij een vriend achterop nog een rit gemaakt, man ik kan echt niet wachten tot ik zelf stuur / gas geefMee hangen alleen helpt zo weinig
Ach, hij is niet verlaagd, heeft geen raamband of knalpijpquote:Op donderdag 31 juli 2008 10:32 schreef MrDrako het volgende:
Het is dat je een helm op moet, anders was je een CB500 petjes sjonnie(zie de vele golf petjes sjonnie topics
)
Eerste rijles: 23-06-2008quote:tralalala
Eerste rijles: 23-06-2008
Theorie: nnb
AVB: nnb
AVD: nnb
Rijschool: van den Top, Bennekom
Lesmotor: Honda CB500 (>25KW)
In 20 minuten na een nieuw bandje.quote:Op donderdag 31 juli 2008 09:40 schreef titanio het volgende:
Kijk maar uit dat je van Cocktailprikker niet een boomklever of asfaltkopper wordt. Gasten van tegenwoordig kunnen niet meer rijden zeg. Ik zie namelijk nooit meer achterbanden waar de vellen er aan de zijkant bijhangen.![]()
Dat zijn Titanio zijn woorden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 16:06 schreef Lightning_NL het volgende:
Ja wat zou dat met goed rijden te maken hebben dan?
Ik heb er 40 gehad.quote:Hoeveel lessen heb je nodig tussen beide praktijkexamens gemiddeld?
ben je al klavertjes vier aan 't zoeken?quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 17:32 schreef Cocktailprikker het volgende:
En als laatsteje moet geluk hebben met je examen
Net gebeld voor een motorquote:Op woensdag 6 augustus 2008 08:44 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ben je al klavertjes vier aan 't zoeken?
René is nu op mijn motor weg, want die van hem is stoekvind 't maar niets
dus je gaat zonder rijbewijs rijden, ik ga vast de politie bellen, asoquote:Op woensdag 6 augustus 2008 12:44 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Net gebeld voor een motordenk dat ik vrijdag ga kijken ofzo, en dan naar men rijles met de motor
Ik hoop alleen dat men kramp zaterdag over is als ik weer op de motor stap
Zoniet wordt dat een weekvoorraad ibuprofen slikken
wehehehequote:Op woensdag 6 augustus 2008 13:54 schreef MrDrako het volgende:
[..]
dus je gaat zonder rijbewijs rijden, ik ga vast de politie bellen, aso
Heen weg bij Elst eraf en daarna binnendoor naar het AVB terrein. Terug wel alleen snelweg. Ach ik heb nu genoeg binnendoor gereden omdat gemis weer in te halen hoorquote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:04 schreef Cocktailprikker het volgende:
Dat is saai, met je avb alleen over snelweg geweest? Ik via de oosterhoutsedijk richting oosterhout > Elst > Gelredome en terug via a326
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:55 schreef motorbloempje het volgende:
gefeliciteerd gelly!
Zag dat je ook een MF-topic had geopend over je stress van het AVB-certifcaat![]()
Vaak heeft je rijinstructeur dat certificaatquote:Op donderdag 7 augustus 2008 14:09 schreef gelly het volgende:
[..]
Dank je
Ja, waarom zetten ze op die kuttige CBR site dan ook dat je een AVB certificaat moet tonen
AVB ga je ook pas in februari doen ? Je moet deze namelijk op zwaar afrijden wil je AVD ook op zwaar afrijden ...quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:17 schreef Elwood1802 het volgende:
*meldt*
Vanaf september begin ik ook, lessen op zware motor om zodoende rond feb. examen te doen eveneens zwaar (ben dan net 21)
Theorie is goed te doen denk ik.
Lessen weet ik niet, heb uberhaupt nog nooit op een motor/schakelbrommer gereden
Ja natuurlijkquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:23 schreef Isdatzo het volgende:
ja.
1) theoriecertificaat is maar 1 jaar geldig
2) al was je B-certificaat nog geldig, voor A moet je sowieso een ander examen doen
diequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga ook niet naar de kerk, rijd systematisch te hard, en drink ook niet zo veel melk. Pas maar op dat je zon levensgevaarlijk persoon niet in het echt tegen komt hoor,quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:07 schreef gelly het volgende:
Proefrijden zonder rijbewijs, lekker handig.
Ik heb er niet meer voor betaald dan hij waard isquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:29 schreef MrDrako het volgende:
ziet er geinig uit, 650 euro, is ook niet veel? Ik ga denk ik rond de 5-6 duizend aan mn eerste motor uitgeven..
Ja ik zit daarom ook wel naar de CB500 te kijken, die zijn ook lekker zuinig, maar die zijn tweedehands een stuk duurder dan de GS500.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:21 schreef Cocktailprikker het volgende:
Honda CB500 vind ik toch wat groot ogen, dat is dan weer niks voor mijMet mijn 1.70 pas ik prima op een GS
Ik heb auto ervaring, en ik merk nu al dat er onderweg op de motor een hoop meer vreemde dingen gebeuren dan met de auto. Dat is wel een beetje jammer, dat maakt het motorrijden wel een beetje minder leuk en een beetje serieuzer.quote:- heb je nog geen auto ervaring, dan wordt het lastig, moet je leren hoe het verkeer écht werkt. Want dat er vreemde dingen gebeuren is meer regel dan uitzondering
Dan doe jij toch echt iets foutquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 16:41 schreef MrDrako het volgende:
zo he, ouwe, wat dacht je? ik spam het topic even in mn eentje vol
Ik denk dat ik liever voor een 4 cilinder ga die tot de 14.000 tpm door te trekken is, dan een 2 cilinder tot de 8000 (bmw) mis de koppel niet echt, en hoe vaak sta je neus aan neus om eens een wedstrijdje te racen
Elke willekeurige "normale" auto trek je er toch wel uit..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |