Hoe maak je dat? Ik ben zelf geen fan, maar ik ken wel iemand die ik er een plezier mee zou doen, denk ikquote:Op woensdag 30 juli 2008 20:34 schreef FutureFairytale het volgende:
Zelfgemaakte ouderwetse huzarensalade
die erg lekker geworden isquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 11:29 schreef DarkElf het volgende:
En om eens wat anders te drinken ga ik straks ook zelf verse limoen/munt limonade maken![]()
maak je de bodem ook helemaal zelf? Of uit zo'n koopmans zooi pakje ding?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 19:06 schreef renzell het volgende:
Zelf pizza gemaakt!
Met tomatensaus, geitenkaas, groene asperges, champignons en rode ui.
Koopmans zooi pakje ding.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 22:42 schreef Qwea het volgende:
[..]
maak je de bodem ook helemaal zelf? Of uit zo'n koopmans zooi pakje ding?
quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 17:40 schreef coltje87 het volgende:
M'n stokbroodje ligt af te bakken in de oven, zodirect een stokbroodje gezond met een glas jus.
oh myquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 21:19 schreef DarkElf het volgende:
Mr DE heeft een ronduit Góddelijke chocoladepavlova gemaak met slagroom en frambozen en die wilde ik jullie niet onthouden:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
Van harte smakelijk smukkelen en smikkelen mocht het nog niet op zijn ondertussenquote:
en rijstepap én een festini perenijsje na.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 21:26 schreef -Mellow- het volgende:
mie met biefstuk gemarineerd in sojasaus en honing, sugarsnaps, sezamzaadjes en afgeblust met sherry
quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 21:19 schreef DarkElf het volgende:
Mr DE heeft een ronduit Góddelijke chocoladepavlova gemaak met slagroom en frambozen en die wilde ik jullie niet onthouden:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 4 augustus 2008 12:23 schreef Greys het volgende:
Bluezz wat ziet dat er lekker uit, je foto's van Haarlem Culinair!
Aankomend weekend Noordwijkerhout Culinair, ik ga me vast verheugen!
In plakjes snijden, in de grillpan. Of in stukjes en stoven met tomaat en kruiden. Of in kucifertjes in een roerbakje of noodlegerecht.quote:Op maandag 4 augustus 2008 19:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik heb ook nog 2 grote courgettes, ik ben er niet zo dol op, hoe kan ik dat even lekker maken? Ik gooi er wel 1 door de nasi ofzo maar het kan toch beter?
blancheren en vruchtvlees eruit halen, een lekker gehaktmengseltje maken en daar het vruchtvlees ook bij doen, de courgette ermee vullen, parmezaan/pecorino oid eroverheen en in de ovenquote:Op maandag 4 augustus 2008 19:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Vandaag een kip uit de braadpan met wat sla.
Morgen uit de tuin: aardappelen, sperzieboontjes en sla...
Ik heb ook nog 2 grote courgettes, ik ben er niet zo dol op, hoe kan ik dat even lekker maken? Ik gooi er wel 1 door de nasi ofzo maar het kan toch beter?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |