ja die 1 seconde rust onderin icm vele reps zal je wel breken jaquote:Op dinsdag 2 september 2008 15:30 schreef McGilles het volgende:
[..]
Met 30 kg, en ik kan je vertellen, als je bijna anderhalf jaar lang niks met je benen hebt gedaan dan is dit echt zeer zwaar, zeker omdat ik ook 1 seconde pauze onderin moet houden en de beweging langzaam moet uitvoeren. Ben bijna 2 minuten lang bezig met die 20 reps en dan max 90 seconden rust en dan gelijk weer aan de bak.
Dit vind ik persoonlijk zwaarder dan de 100+ kg squatten wat ik vorig jaar deed! Ik hoop echt dat ik over een paar maandjes vanaf nu weer lekker elke week kan squatten zonder pijn/last.
Respect! (maar dat geldt voor iedereen die het maximale uit zichzelf probeert te halen)quote:Op dinsdag 2 september 2008 15:30 schreef McGilles het volgende:
[..]
Met 30 kg, en ik kan je vertellen, als je bijna anderhalf jaar lang niks met je benen hebt gedaan dan is dit echt zeer zwaar, zeker omdat ik ook 1 seconde pauze onderin moet houden en de beweging langzaam moet uitvoeren. Ben bijna 2 minuten lang bezig met die 20 reps en dan max 90 seconden rust en dan gelijk weer aan de bak.
Dit vind ik persoonlijk zwaarder dan de 100+ kg squatten wat ik vorig jaar deed! Ik hoop echt dat ik over een paar maandjes vanaf nu weer lekker elke week kan squatten zonder pijn/last.
Hmm, dan deed ik het enige tijd geleden nog niet zo slecht met 26x50kg...quote:Op donderdag 4 september 2008 10:00 schreef BertV het volgende:
[...]
Gisteren voor de grap (na m'n "rug-dag") gekeken hoe vaak ik 50kg kan bankdrukken.
Na 20x voelde ik het flink. Het voelt iig goed om er een keer zoiets tussen door te gooien.
Denk dat als ik het aan het begin van de training had gedaan ook wel meer herhalingen had behaald.quote:Op vrijdag 5 september 2008 10:55 schreef Rigital het volgende:
[..]
Hmm, dan deed ik het enige tijd geleden nog niet zo slecht met 26x50kg...
Mijn max vorig jaar was 147,5 (failure op 150)quote:Op vrijdag 5 september 2008 11:50 schreef BertV het volgende:
[..]
Denk dat als ik het aan het begin van de training had gedaan ook wel meer herhalingen had behaald.
Maar nu wel nieuwsgierig, wat is jouw max?
* BertV drukt nog steeds 1x110kg
jij hebt een PM!quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:21 schreef McGilles het volgende:
[..]
Mijn max vorig jaar was 147,5 (failure op 150)
Geen idee hoevaak ik 50kg kan duwen, maandag even proberen
Heb nog nooit 1RM BP gedaan. Ga ik waarschijnlijk vanmiddag proberen, maar ik denk niet dat ik de 110kg ga halen (niet de juiste instelling vlak voor een 1RM, maar goed...). Bankdrukken gaat redelijk ruk de laatste tijd.quote:Op vrijdag 5 september 2008 11:50 schreef BertV het volgende:
[..]
Denk dat als ik het aan het begin van de training had gedaan ook wel meer herhalingen had behaald.
Maar nu wel nieuwsgierig, wat is jouw max?
* BertV drukt nog steeds 1x110kg
90kg doe ik wel met 3 setjes van 6x hoor!quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:51 schreef Rigital het volgende:
En BertV en ik zijn wat bankdrukken betreft redelijk aan elkaar gewaagd.
OK, jij bent sterkerquote:Op woensdag 10 september 2008 08:46 schreef BertV het volgende:
[..]
90kg doe ik wel met 3 setjes van 6x hoor!![]()
Dan zakt het rap in: 100kg max 3x
Dit is zooo focking herkenbaar. Ben je helemaal gaar van hard werken / weinig slaap / andere (sport) activiteiten dat je denkt "Dat trainen wordt toch niks" en achteraf heb je zoiets van gvd. waarom ben ik niet gegaan??quote:Het gebeurd bijna nooit: gister m'n beendag overgeslagen omdat ik een beetje spierpijn hard van 5km hardlopen twee dagen daarvoor.![]()
achteraf voel ik me zwak na zo'n beslissing...
Ja, je vergeet je benen helemaal te trainen. Je kan dan beter:quote:Op woensdag 10 september 2008 11:19 schreef Ziewoarut het volgende:
Yess, aangezien er nu een sportschool ligt vlak naast mijn opleiding kan ik nu in plaats van 2 keer per week 4 keer gaan![]()
Ik heb mijn tranining in 2 groepen verdeeld:
- dag 1: Borst, buik, biceps
- *1 dag rust*
- dag 2: Rug, schouders, triceps
- *1 dag rust*
- Zelfde programma als dag 1
- *1 dag rust*
Zelfde programma als dag 2
Iemand misschien op of aanmerkingen op?
Ik atletiek ook nog 1 keer per week en de manier hoe we daar trainen zorgt voor 1 dag mank lopen en de 2 dagen erna nog steeds spierspijn, dus om die nog eens appart te gaan trainen...quote:Op woensdag 10 september 2008 11:32 schreef McGilles het volgende:
[..]
Ja, je vergeet je benen helemaal te trainen. Je kan dan beter:
Maandag: Borst rug schouders
Dinsdag: Benen armen onderrug
Donderdag: Borst rug schouders
Vrijdag: Benen armen buik
of:
Maandag: Borst triceps schouders
Woensdag: Benen onderrug buik
Vrijdag: Rug biceps traps
Zondag: zie maandag
etc.
of:
Maandag: Squat, bankdruk, rows
Woensdag: Deadlift, schouder
Vrijdag: Squat, bankdruk, chins
1 dagje benen in de week kan dan toch geen kwaad, moet je wel trainen op explosiviteit ivm je andere sport!quote:Op woensdag 10 september 2008 11:45 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Ik atletiek ook nog 1 keer per week en de manier hoe we daar trainen zorgt voor 1 dag mank lopen en de 2 dagen erna nog steeds spierspijn, dus om die nog eens appart te gaan trainen...
Bij atletiek trainen we ook al op explosiviteit (ik ben een sprinter).quote:Op woensdag 10 september 2008 11:51 schreef McGilles het volgende:
[..]
1 dagje benen in de week kan dan toch geen kwaad, moet je wel trainen op explosiviteit ivm je andere sport!
Ik vind het zelf maar niks. Ik ga pas weer een spiergroep trainen als ik geen spierpijn meer heb. Gelukkig heb ik, als ik veel train, zelden spierpijn. Toen ik 4x in de week ging trainen had ik nooit spierpijn.quote:Op woensdag 10 september 2008 11:58 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Bij atletiek trainen we ook al op explosiviteit (ik ben een sprinter).
Maar is het trouwens verstandiger om een spiergroep pas weer te trainen als de spierpijn van de volgende training weg is of mag dit ook als je nog een beetje spierpijn hebt.
Heb een veel 'beter gevoel' bij het bankdrukken als ik nog wat spierpijn van de vorige keer heb namelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |