friet!!!!!!!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 16:27 schreef LastRequest het volgende:
nou heb ik zin in patat
Weet het niet, hoorde het net pas en diegene die hier heen moest komen komt met de trein vanuit Zwolle en vertelde dat het net gebeurd wasquote:Op zaterdag 19 juli 2008 18:22 schreef LastRequest het volgende:
Kut wel vanaf Nijmegen??
Ik ga nu iig naar het station
quote:Nijmegen
Zaterdag 19 Juli 17:48Oorzaak Rond Nijmegen rijden geen treinen door een stroomstoring.
Verwachting De verstoring is naar verwachting rond 19:15 uur verholpen.
Reisadvies Reizigers tussen s-Hertogenbosch en Arnhem/Deventer reizen via Utrecht C en Amersfoort.
Te rustig *paranoide om zich heen kijkt*quote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:05 schreef swarmahoer het volgende:
wat een rust
Is het vanavond wat in van Buren, zo vlak na de vierdaagse feesten?quote:
Ik ga in ieder geval vanavond weer gewoon stappenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:14 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Is het vanavond wat in van Buren, zo vlak na de vierdaagse feesten?
Wil wel gaan, maar vraag me af of er vanavond eigenlijk wel mensen uitgaan vanavond en niet dat het daar dood is.
Wat ik me meen te herinneren van andermans verhalen is dat het de zaterdag na de Zomerfeesten niet helemaal leeg is, maar wel een stuk minder druk dan 'normaal'.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:14 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Is het vanavond wat in van Buren, zo vlak na de vierdaagse feesten?
Wil wel gaan, maar vraag me af of er vanavond eigenlijk wel mensen uitgaan vanavond en niet dat het daar dood is.
Groene Engel of de Ontmoeting vermoed ik.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:40 schreef swarmahoer het volgende:
kardinaal waar ga je naartoe ?
Daarom ga ik nu ook even naar mn ouders toequote:Op zaterdag 19 juli 2008 20:17 schreef Mikkie het volgende:
Klein nadeeltje van de zomerfeesten: je doet de hele week geen boodschappen, dus nu heb ik niks meer in huis.
haha, ik heb daar ook een keer naar boven gekeken, stonden jullie(of iig 2 meisjes) heeeeel irritant mee te zingen!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 15:10 schreef prinsrob het volgende:
zomerfeesten waren vet!, vanavond weer uit om het af te leren! meer mensen?
fotootje vanaf balkon, hadden muziek aan en dat werd gewaardeerd
[ afbeelding ]
lees ik dit pas als ik eindelijk aangekomen benquote:Op zaterdag 19 juli 2008 18:27 schreef swarmahoer het volgende:
lr als t niet lukt wil ik wel n ritje met je maken
en houniet hoezo je vraag naar jd ineens
Stomme reismaten ook!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 15:24 schreef LastRequest het volgende:
Ik snap het niet CP?
LG mijn reismakker belt net ook ineens afBelt ze.. vraagt ze of ik voor haar kan opzoeken hoe laat de trein naar Eindhoven gaat.. ik: huh, we zouden toch om 5u samen naar Wageningen? "Oja, maare ik ga nu naar Eindhoven".. vreemd
Ik heb van half 1 tot 2 uur ofzo buiten gestaan...Weet niet wanneer je langs bent gelopenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:21 schreef Cocktailprikker het volgende:
Oja Cali, ik liep nog langs het afgeladen Dollars, maar heb je niet gespot buitenEn allejezus wat een drukte bij de Mets
Denk dat ik een shirt laat maken waar achter op staat "Ik heb last van aambeien dus blijf van me kont af! "
Kon niet eens veilig passieren
Dan had ik jou binnen wel herkent denk ik...quote:Op zaterdag 19 juli 2008 14:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zo afgeladen was Dollars toch niet? Wij gingen binnen ff naar de wc en vooral vooraan kon je nog wel staan. Als Cali alleen was geweest (zonder Stranger & Hosti) had ik ze niet gespot denk ik zo als in niet herkent
.
Waarom zou je swarmahoer wel moeten spotten danquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:39 schreef J-heronimus het volgende:
Ik heb deze week niemand van het forum gespot, zelfs swarmahoer niet
nu je t zegt, iddquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:39 schreef J-heronimus het volgende:
Ik heb deze week niemand van het forum gespot, zelfs swarmahoer niet
ik zie hem best vaak bij vb dus vandaarquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:42 schreef Californium het volgende:
[..]
Waarom zou je swarmahoer wel moeten spotten danIk heb swarma ook niet gezien....
Ik heb jou wel gezienquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:43 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik zie hem best vaak bij vb dus vandaaren wij hebben elkaar nog nooit gezien iig
dus dan is t ook moeilijker te herkennen
Deze week Hosti heel vaak gespotquote:Op zaterdag 19 juli 2008 21:46 schreef swarmahoer het volgende:
ja ok dat scheelt maar zou je dan zo op me afstappen zonder dat ik je ken ?
en k heb hosti al redelijk vaak gespot maar toen was die wel alleen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |