Ik vraag me af waar die ringen boven het zwembad voor zijn...quote:Op maandag 21 juli 2008 16:01 schreef Ireth het volgende:
Oe wat een leuke site!
Vond dit wel een aardig zwembadje...
[ afbeelding ]
Ringen? In het zwembad? Hebben ze Flipper ofzo?quote:Op maandag 21 juli 2008 16:01 schreef Ireth het volgende:
[..]
Oe wat een leuke site!
Vond dit wel een aardig zwembadje...
De rest van het huis is qua binnenkant waarschijnlijk spuuglelijk, zijn alleen nog foto's van de buitenkant!
indd een erg leuk straatjequote:Op maandag 21 juli 2008 20:09 schreef DuchessX het volgende:
[ afbeelding ]
De huidige eigenaresse kan door drukke werkzaamheden elders haar plannen niet voltooien om deze tussenwoning geheel naar eigen idee te renoveren en heeft besloten het object te verkopen.
Daar de woning van binnen geheel is gestript en uitgebroken is de indeling door de toekomstige eigenaar zelf vast te stellen. Een goedgekeurde bouwtekening is echter ook beschikbaar en de aanwezige bouwmaterialen bij de koopsom inbegrepen. Een unieke mogelijkheid om voor een relatief lage aanschafprijs een woning in een gezellig straatje naar eigen inzicht af te bouwen.
Link
staat dat kasteel niet in het land van ooit ?!quote:
zo dat doet zeer aan je ogenquote:Op dinsdag 22 juli 2008 07:53 schreef Guard het volgende:
Even wat vrolijk gekleurde ruimtes als tvp:
[ afbeelding ]
Moest nog een nulletje achterquote:Op maandag 21 juli 2008 19:09 schreef DuchessX het volgende:
Verkeerd geprijsd? ¤62.500
Dat is wel heul erg weinig ¤ voor zoveel woonoppervlak (210 m2)
Woonkamer is 47 m2...!
[ afbeelding ]
Screenertje
[ afbeelding ]
Kan nog lachen worden als wij ons huis verkopenquote:Op zondag 20 juli 2008 21:19 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ja leuk is dat, in mijn nieuwe huis woonden ook kinderen en een van hen had met een rode stift een kras op de muur gezet. Daar saus je zo overheen denk je dan. Maar nee, pas na een keer of drie was ie niet meer te zien.
Of je snapt de grap niet of je zit gewoon zinloze opmerkingen te maken.(maar ik moet toch ff reageren)quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:06 schreef k_man het volgende:
Da's dus gewoon een bestaand dier, een zeepaardje.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 23:44 schreef Berkery het volgende:
Typisch bed. Ik dacht eerst dat 't een compacte sauna was
[ afbeelding ]
Nou, de romantiek spat er van afquote:
pssst: je kunt ook naar de grote versies van de foto's linken.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 21:33 schreef botterfly het volgende:
Buurman, heb je een kopje suiker voor me?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
dit huis
En dit is zijn hobby
[ afbeelding ]
Voor 1,5 miljoen laat ik me niet uitschelden jaquote:
Gedaan! Asje!quote:Op zondag 27 juli 2008 11:52 schreef Dromer het volgende:
[..]
pssst: je kunt ook naar de grote versies van de foto's linken.
quote:
Ook handig, foto van een kaart...quote:Op zondag 27 juli 2008 23:05 schreef Eris het volgende:
Voor slechts 1.700.000 Euro...
Hmm hehe eigen grond...
1.700.000 voor een bouw kavel.
Achja het is wel 3.089 vierkante meter a 550 euro per vierkante meter
http://www.funda.nl/WoningAanbod/Koop/Detail/Fotos/?id=0f4be0e2-fd9f-4905-85ab-ae9ca90e9f68&objecttype=DetailKoopObject
... van een porsche garage, en het opmerkelijke daarvan ?quote:Op zondag 27 juli 2008 12:18 schreef k_man het volgende:
De garage....
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
linkje
Ik denk het huis van 2 gays op leeftijd?quote:Op zondag 27 juli 2008 21:50 schreef Aventura het volgende:
Een appartement in Amsterdam Centrum van 125 vierkante meter voor 449k kunnen (ver)kopen en het dan zo ingericht hebben...Ik kan er niet bij.
[ afbeelding ]
Die ombouw...dat overtrek...die Davidjes...
[ afbeelding ]
Plemp die huiskamer maar vol...
[ afbeelding ]
Die lamp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |