Zou die denk ik best uit de voeten kunnen maar daar is die niet voor gehaald. Ik acht Sulejmani op de vleugels toch nog altijd beter dan de Sulejmani op 10. Laat De Jong en Aissati maar vechten om een basisplaats, worden ze allebei alleen maar beter vanquote:
Lijkt me doodzonde. Sulejmani interesseert het geen fuck waar 'ie speelt, heeft 'ie al gezegd. Die tien op zijn rug zegt dus helemaal niks. Je gooit heel veel dreiging weg door zo'n jongen op de drukke 10 positie neer te zetten. Daar is Aissati vele, vele, vele malen beter. Suarez en Sulejmani op de flanken, dat zijn veruit hun beste posities. Zoals Cvitanich ongetwijfeld gewoon het beste is als in de spits.quote:
quote:
quote:Vertonghen heeft er zin in en wil 'gewoon kampioen worden'
Written by Jacques Happe
Thursday, 17 July 2008
Het voetballen kon sommige Ajacieden niet snel genoeg weer beginnen. “Mijn moeder werd al een beetje gek van me, zo graag wilde ik weer”, vertelt Jan Vertonghen exclusief aan highlow.nl. “Ik heb het absoluut gemist.”
Voetballers die graag naar de training gaan, plezier hebben in hun werk. Ajax heeft het nodig om eindelijk weer eens kampioen te worden. Met die instelling kwam Jan Vertonghen deze week naar de eerste training. “Ik heb het absoluut gemist”, vertelde hij tegen highlow.nl. “Het waren twee weken te lang vakantie voor mij. Ik geloof dat het zes weken heeft geduurd. Lang niet gehad zo lang.” Vorig jaar deed de Belg met rugnummer 5 mee aan het EK onder 21 en daardoor had hij een kortere vakantie dan sommige teamgenoten. Maar zes weken vakantie was toch te lang. Hij trappelde van ongeduld. “Mijn moeder werd al een beetje gek van me, want ik loop al zeker drie weken te zeiken dat het voetbal wel weer mag beginnen. Ik ben blij dat ik weer op het veld mag staan.”
Gedurende zo’n vakantie, raakt hij dan nog een voetbal aan, of beperkt dat zich tot een strandbal? “Met de bal heb ik bijna niks gedaan. Vooral een beetje rondlopen thuis.” Pardon? “Ik bedoel hardlopen! Bewegen rondom in de buurt.” Ja, ja, bewegen in het dorpje waar hij woont. “Ja, je moet je conditie wel een beetje onderhouden natuurlijk.” Amsterdam mag een stuk groter zijn, maar zo rond Ajax, is natuurlijk ook een soort dorpsgevoel. “Ja, het is leuk iedereen weer te zien. Ik was helemaal blij toen ik maandagochtend wakker werd en zag dat het acht uur was. Om kwart over acht was ik al weg!”
Jan Vertonghen heeft er dus zin in. Nadat Adrie Koster aan het eind van afgelopen seizoen Urby Emanuelson steeds meer uit de verdediging weghaalde en op het linker middenveld posteerde, lijkt nu ook Marco van Basten voor deze keuze te gaan. Jan heeft rugnummer 5 toebedeeld gekregen en Urby loopt dit seizoen met nummer 8 op zijn rug. Voor Jan was maandag de eerste keer dat hij onder de oud-Wereldspeler van het Jaar mocht trainen.
“Ja, dat was leuk. Ik heb niet eerder onder hem mogen samenwerken en het is toch wel een apart gevoel. Veel over gehoord en gelezen natuurlijk. Ik vind het mooi om onder hem te mogen spelen.” Ze hadden elkaar al eens eerder ontmoet, om kennis te maken. “Ik had hem al een keer de hand geschud, maar maandag was de eerste keer dat ik echt met hem praatte.” Het betekende ook de hand schudden van nieuwe spelers. “Zoveel waren het niet, alleen Darío Cvitanich en Miralem Sulejmani. Het is leuk om die jongens hier te zien.”
Is Vertonghen er nu klaar voor? “Om te trainen wel, maar om te spelen nog niet. Daar gaan we aan werken natuurlijk, maar ik heb er wel heel veel zin in. Ik zorg wel dat ik er zaterdag klaar voor ben.” Want aanstaande zaterdag staat de eerste oefenwedstrijd al op het programma. Dan wachten de hoofdklassers van Noordwijk. “Ja, leuk. Ze hebben tegen AZ gespeeld en dat verloren ze me maar 3-0. Het zal meteen een serieus wedstrijdje worden en dat is wel leuk.”
Kijkt Jan Vertonghen uit naar het seizoen, waarin ze eindelijk landskampioen gaan worden? Hij lacht. “Ja, dat zeggen we elk jaar en we moeten het nu maar eens een keertje gaan doen. Niet teveel rond roepen, maar de daad eens bij het woord voegen. Ik ben er klaar voor. Absoluut!”
Aissati verwacht dat hij bij Ajax gewoon een basisplaats krijgt, als hij daarvoor moet vechten is dat te veel moeite voor hemquote:Op donderdag 17 juli 2008 16:10 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Laat De Jong en Aissati maar vechten om een basisplaats, worden ze allebei alleen maar beter van
Alle PSV'ers bedenken dat soort uitspraken "Ik wil een basisplaats"... Hij zegt gewoon dat hij de nodige minuten wil maken, duidelijk.quote:Op donderdag 17 juli 2008 17:20 schreef -SG- het volgende:
[..]
Aissati verwacht dat hij bij Ajax gewoon een basisplaats krijgt, als hij daarvoor moet vechten is dat te veel moeite voor hem.
Moet hij er wel voor willen werken, als hij minuten wil maken en daarvoor vecht kan hij ook vechten voor meer minuten en dus een basisplaats.quote:Op donderdag 17 juli 2008 17:21 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Alle PSV'ers bedenken dat soort uitspraken "Ik wil een basisplaats"... Hij zegt gewoon dat hij de nodige minuten wil maken, duidelijk.
Waan van de dag. Die is ons ook niet altijd vreemdquote:Op donderdag 17 juli 2008 17:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Toch grappig, al seizoenen prijst elke lamp Aissati de hemel in als toptalent en nu opeens zou hij niet 100% geven op de training, is hij overgewaardeerd en zou hij lui en laks zijn..
Het is een toptalent maar als je je niet 100% geeft op de training dan ben je niet meteen toptalent af hoor. Het talent zal hij behouden. Maar als hij speelminuten maakt moet hij die maar afdwingen met zijn voeten en niet met zijn mond.quote:Op donderdag 17 juli 2008 17:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Toch grappig, al seizoenen prijst elke lamp Aissati de hemel in als toptalent en nu opeens zou hij niet 100% geven op de training, is hij overgewaardeerd en zou hij lui en laks zijn..
Ja die heb ik.. hij heeft in 71 wedstrijden 4 goals gemaakt en 2 assists. Als aanvallende middenvelder is dat natuurlijk een geweldig rendement. Let wel het waren maar 3000 minuten wat gelijk staat aan 33,3 wedstrijden. Dus eigenlijk 1 seizoen. 1 vol seizoen is dus 4 goals en 2 assists.quote:
De conclusie dat hij niet 100% geeft op de training komt voort uit de aanname dat iedereen die 100% geeft op de training wel een basisplaats of veel speelminuten krijgt.quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:09 schreef -SG- het volgende:
[..]
Het is een toptalent maar als je je niet 100% geeft op de training dan ben je niet meteen toptalent af hoor. Het talent zal hij behouden. Maar als hij speelminuten maakt moet hij die maar afdwingen met zijn voeten en niet met zijn mond.
Waarom staat er een EURO 08 logo op?quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:31 schreef w00h00 het volgende:
Urby heeft eindelijk leren verdedigen.
[ afbeelding ]
Hier Urby een taart voor jou!
Omdat hij een of andere EK pool heeft gewonnenquote:Op donderdag 17 juli 2008 18:50 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Waarom staat er een EURO 08 logo op?
Hij heeft de EK poule bij AJAX gewonnen.quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:50 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Waarom staat er een EURO 08 logo op?
Bij de training?quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:34 schreef kevin6188 het volgende:
Gehoord:
Leonardo: ,,Wanneer komt Aziaat?"
Hij bedoelde Aissati.
Hm, die Urby kan dus aardig gokken, hij laat de tgenstander vaak scoren... Hmmm... het kwartje begint te vallen...quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:54 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Omdat hij een of andere EK pool heeft gewonnen
Aissati komt voor de toekomst .. die jongen moet je de kans geven . Je gaat altijd aan die jongen verdienen want dat hij kan voetballen is gewoon 100% zeker. Dat sommige zeggen laat siem d ejong spelen..nou laat ze lekke rvoor die plek knokken.. van eerlijke concurrentie is nog nooit iemand slechter geworden.quote:Op donderdag 17 juli 2008 20:13 schreef RayMania het volgende:
Tien miljoen (en zelfs vijf miljoen) voor een Aissati dat nog slechts een talent is, is echt veel en veel te veel. Leuk hoor dat het kapitaal op het veld moet staan, maar je kunt ook overdrijven. Sulejmani heeft zich binnen één seizoen bewezen, Aissati heeft amper gespeeld. Ik wil hem best hebben, maar voor maximaal 3-4 miljoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |