abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60193291
Ik vind dit wel een heel laag bedrag hoor. Maar goed.

Suit your self..
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_60193451
hahahahaha, TS is hier op FoK! helemaal gekgemaakt met tarieven en bedragen waar de mond van een succesvol zakenman nog van open zou vallen, en komt nu van een gruwelijke koude kermis thuis met 35 euro per dag, waar eerder 20 euro voorgesteld werd. Opzich wel een 'anti-climax' :-)
pi_60193487
OMG topic Vraag niks en pak het meisje
pi_60193498
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 16:54 schreef Blik het volgende:

[..]

Je werkt in een maand dan wel 12 a 13 dagen voor die 420 euro. Je kunt er ook voor kiezen om 5 avonden in de horeca te werken en dan heb je hetzelfde (of meer) bij elkaar verdient. Dan hou je nog 7 a 8 dagen over voor jezelf om lekker niks te doen. 35 euro per dag is gewoon schandalig weinig voor iemand van 21 die 13 uur moet maken.
Zoals ik al uitlegde ik zie als enigste werk wat de TS moet doen het eten koken, verder zou ik het slapen en betaald studeren niet echt als werken willen betitelen. In de horeca ben je ook echt de hele tijd bezig van 6 tot 2.
  vrijdag 18 juli 2008 @ 18:24:36 #55
62913 Blik
The one and Only!
pi_60194388
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 17:26 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Zoals ik al uitlegde ik zie als enigste werk wat de TS moet doen het eten koken, verder zou ik het slapen en betaald studeren niet echt als werken willen betitelen. In de horeca ben je ook echt de hele tijd bezig van 6 tot 2.
Een piloot slaapt op een transatlantische vlucht ook de helft van de tijd, sterker nog. Een modern vliegtuig vliegt bijna geheel op de automatische piloot. Denk maar niet dat die piloot een cent minder verdient, hij is immers gewoon aan het werk. Als het mis gaat moet die piloot klaar staan, zelfde geldt voor TS

Verder is een uurloon van 2,69 per uur gewoon een drama. Ik zou daar serieus echt mijn bed niet eens voor uit komen als 21-jarige zijnde. Als TS nou 16 was zou ik het me voor kunnen stellen. En dan heb ik het niet eens over de enorme aanslag op je vrije tijd voor een lousy 100 euro per week
  vrijdag 18 juli 2008 @ 20:23:34 #56
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_60196553
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 17:26 schreef Basp1 het volgende:
Zoals ik al uitlegde ik zie als enigste werk wat de TS moet doen het eten koken, verder zou ik het slapen en betaald studeren niet echt als werken willen betitelen.
Je geeft 3 dagen per week je leven op: geen privacy meer, bij anderen in huis zitten...
Dan had TS zich beter kunnen opgeven voor De Gouden Kooi.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_60196787
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 14:17 schreef h1ll1e het volgende:
Ik ben er geweest en het was een aardige man en een leuk kind. Ik krijg een eigen kamer met computer en internet. Ik vroeg hoeveel hij ervoor wilde geven en hij zei dat hij 20 euro per nacht goed vond. Aangezien ik eten kreeg enz. Ik zei daarop dat ik dat erg weinig vond en dat ik eten ook thuis kreeg van mijn ouders. Dat ik hierdoor alleen verder moest fietsen om naar school te gaan en naar stage.
Ik zei dat ik zelf 50 euro in mijn hoofd had. Uiteindelijk zei hij dat het dan 35 werd. Dit is heel erg weinig vind ik zelf, maar ik laat het voor de eerste maand zo. Als ik dan een band heb opgebouwd met die dochter en heb laten zien dat ik wel meer waard ben, dan zal ik hem gewoon voor het blok zetten. Of hij geeft mij 15 euro meer per dan, of ik ga weg. Hij zal niet zo snel een ander kunnen vinden, dus heeft hij op dat moment gewoon pech. Het is gewoon zwart, dus hij heeft geen poot om op te staan.
Ik hoef verder helemaal geen huishoudelijk werk te doen, ze hebben een huishoudster. Dus het gaat alleen om het eten koken en het aanwezig zijn. Dus ik zal zien hoe ik het vind.
Beetje jammer van mezelf dat ik niet meteen op mijn strepen ga staan, maar niks meer aan te doen. Ik doe het op deze manier en ben ik zelf ook wel blij mee.
Op zich, goed gedaan, hoor.
Een eigen kamer met pc, daar moeten anderen huur voor betalen

In een maand merk je wel of je het als "werk" ervaart of dat het relaxt is. Een eerste maand proef, en daarna meer vragen, is geen slecht idee.
pi_60201688
Als je parkeergaragebeheerder bent krijg je ook een PC met internet en kan je zelf studeren voor een tientje per uur. Daar hoef je ook nog eens geen eten te koken.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_60203378
quote:
Op zaterdag 19 juli 2008 01:31 schreef Pritt het volgende:
Als je parkeergaragebeheerder bent krijg je ook een PC met internet en kan je zelf studeren voor een tientje per uur. Daar hoef je ook nog eens geen eten te koken.
ik betwijfel of het zo mooi is als jij voorstelt.
vriend van mij werkt in de beveiliging en moet dat soort werk ook doen en dat voor 12 euro bruto dag en nacht en weekenden.
nog hard werken en hoop gezeik op de koop toe.
  zaterdag 19 juli 2008 @ 08:41:16 #60
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_60203458
Misschien een ideetje om dat meisje te verhuren om je inkomsten wat aan te vullen?
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
  zaterdag 19 juli 2008 @ 21:03:18 #61
11682 Moonah
Jolie femme
pi_60214569
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 14:17 schreef h1ll1e het volgende:
Als ik dan een band heb opgebouwd met die dochter en heb laten zien dat ik wel meer waard ben, dan zal ik hem gewoon voor het blok zetten. Of hij geeft mij 15 euro meer per dan, of ik ga weg. Hij zal niet zo snel een ander kunnen vinden, dus heeft hij op dat moment gewoon pech. Het is gewoon zwart, dus hij heeft geen poot om op te staan.
Schan-da-lig.
Ik vind het nogal laf om het zo te spelen. En dan die termen die je gebruikt. 'Voor het blok zetten', 'geen poot om op te staan', 'vette pech'. Je mag in je handjes wrijven met zo'n bijbaantje waar je nauwelijks iets hoeft te doen. Als je zo nodig écht veel geld wil verdienen dan zoek je toch een ander baantje?
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  zaterdag 19 juli 2008 @ 21:07:03 #62
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_60214620
quote:
Op zaterdag 19 juli 2008 21:03 schreef Moonah het volgende:

[..]

Schan-da-lig.
Ik vind het nogal laf om het zo te spelen. En dan die termen die je gebruikt. 'Voor het blok zetten', 'geen poot om op te staan', 'vette pech'. Je mag in je handjes wrijven met zo'n bijbaantje waar je nauwelijks iets hoeft te doen. Als je zo nodig écht veel geld wil verdienen dan zoek je toch een ander baantje?
Dat ze het een beetje hard speelt met die man begrijp ik wel, dus daar deel ik je mening niet helemaal.

Maar ze mag wel iets meer respect tonen naar het meisje. Een band opbouwen met iemand doe je niet voor het geld.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_60215240
Van 19:00 tot 8:00 voor 35 Euro... Iets zegt me dat daar iets niet helemaal klopt.

dat is 2,69 per uur! Een gemiddeld meisje van 16 krijgt al 4-6 Euro voor oppassen. Al zal voor overnachten in sommige gevallen een regeling zijn getroffen.

Ik vind het eerlijk waar schandalig dat meneer 20 Euro per dag überhaupt voor durft te stellen. Ik had direct mijn spullen gepakt om niet meer terug te komen. Door dat absurd lage openingsbod heeft hij er nog een verschrikkelijk laag salaris van 2,69 per uur ( ) uit weten te slepen. Nogal zwak hoe hij je heeft weten te bespelen en hoe jij dat hebt laten gebeuren.

Op zich heeft hij natuurlijk wel op een aantal punten gelijk. Het meisje is nota bene al 13. Waarschijnlijk hoef je daar echt niets voor te doen. Het enige dat er van jou verwacht wordt is dat je avondeten en ontbijt klaarmaakt. Erg veel werk heb je daar niet aan. Toch moet hij niet vergeten dat het wel 12 uur per dag is dat jij de verantwoordelijkheid hebt. Als er iets fout gaat ben jij verantwoordelijk. Ook ben je die tijd gewoon kwijt. Je kan niet iets met vrienden gaan doen of iets dergelijks. Al kan je waarschijnlijk wel een aantal uur gebruiken voor je studie.

Je krijgt ook eten en woonruimte. Dat zou erg prettig geweest zijn als je uit het buitenland kwam en op deze manier een kamer had weten te bemachtigen. Zo heb ik genoeg vrienden die au-pair werk doen in het buitenland om toch wat geld bij te verdienen, maar ook een kamer te hebben. Dan is zoiets ideaal. Voor jou daarentegen heeft dit geen enkele toegevoegde waarde.

Op dit moment werk je echt voor een schijntje. laat niet over je heen lopen op deze manier. Overweeg nog eens om hem op te bellen voordat je begint met werken. Dat je er nog eens over hebt nagedacht en dat je niet voor dit absurd lage bedrag kan gaan werken. Hij heeft iemand nodig om op te passen. Dat is duidelijk. Als hij niet naar zijn werk kan laat hij het veelvoudige van 2,69 per uur liggen. En ik betwijfel of hij een vervanger kan vinden die het wel voor 2,69 per uur wil doen. Ik zou geen genoegen nemen met minder dan 75 Euro per dag.
"In case of dissension, never dare to judge till you've heard the other side."
pi_60215909
Geen geld, je bent gek!

Maar als jij voor ongeveer 100 euro 3 dagen in de week op een puber wil passen, in een vreemd bed wilt slapen, eten wilt koken en eigenlijk een soort veredelde au-pair bent, ...
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
  zaterdag 19 juli 2008 @ 22:51:35 #65
55928 Suzziieee
Don't fear the reaper!
pi_60216143
Als je een beetje rondkijkt op internet staat er voor de nacht gemiddeld een vergoeding tussen de 8 en 15 euro...Das per nacht!!!Tot een uur of 11 geld er wel een uurtarief.


Dus TS heeft niets te klagen met die 35 euro.. tis een kind van 13...das meer aanwezig zijn dan oppassen.
pi_60219703
Kijk het nou eerst een maandje aan.. Maar zou zeker om meer geld vragen.. Kom op zeg, het is ook nog eens zwart: 50 euro is echt het absolute minimum.
pi_60221498
Nachturen die je slaapt worden in de betaalde zorg uit slecht betaalt; ik werk in de gehandicaptenzorg en daar krijg je van de 8 nachturen er maar 4 betaald. Salaris uit de zorg kun je niet echt vergelijken omdat je een opleiding ervoor gevolgd hebt, en daardoor al meer verdiend.
Ik zou inderdaad na verloop van tijd, als je weet hoe het bevalt, proberen een verhoging te krijgen.
Succes er in elk geval mee.
  zondag 20 juli 2008 @ 12:15:07 #68
11682 Moonah
Jolie femme
pi_60222445
quote:
Op zaterdag 19 juli 2008 22:51 schreef Suzziieee het volgende:
Als je een beetje rondkijkt op internet staat er voor de nacht gemiddeld een vergoeding tussen de 8 en 15 euro...Das per nacht!!!Tot een uur of 11 geld er wel een uurtarief.


Dus TS heeft niets te klagen met die 35 euro.. tis een kind van 13...das meer aanwezig zijn dan oppassen.
quote:
Op zondag 20 juli 2008 11:16 schreef Katinkat het volgende:
Nachturen die je slaapt worden in de betaalde zorg uit slecht betaalt; ik werk in de gehandicaptenzorg en daar krijg je van de 8 nachturen er maar 4 betaald. Salaris uit de zorg kun je niet echt vergelijken omdat je een opleiding ervoor gevolgd hebt, en daardoor al meer verdiend.
Precies.
Mensen die het hebben over 50, 75 euro of zelfs méér...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_60222590
En ook de uurlonen die hier genoemd worden, ik geloof het allemaal niet; ik werk al 20 jaar in de zorg (gediplomeerd) en mijn uurloon is 13,50 bruto. dat is CAO vastgelegd, dus dat geld voor iedereen die in dezelfde funktiegroep zit.
pi_60255920
Wel leuk om alle reacties te lezen. Wel confronterend. Maar ja het is gewoon zo dat ik me heb laten afzetten waar ik ook niet trots op ben. Maar ja aan de andere kant 420 euro in de maand is voor mij een hoog bedrag, terwijl ik dan wel ondertussen mijn huiswerk voor school kan doen.

Ik hoop ook zeker niet dat hij na 1 maand zegt dat hij het echt niet wil doen voor 50 euro, aangezien ik het echt niet voor minder wil doen. Voor het meisje lijkt me dat heel erg, ze is volgens mij aardig. Misschien dat ik zelf na 1 maand zeg dat ik het helemaal niks vind en liever een gewone horeca baan heb ofzo. Meer zekerheid in werktijden en in mijn eigen bed. Maar dat zie ik dan wel weer.
Hilde
  maandag 21 juli 2008 @ 23:42:15 #71
62913 Blik
The one and Only!
pi_60257107
quote:
Op zondag 20 juli 2008 12:15 schreef Moonah het volgende:

[..]


[..]

Precies.
Mensen die het hebben over 50, 75 euro of zelfs méér...
Als jij 39 uur per week gaat werken voor 100 schamele eurotjes ben je gestoord. TS weet tenminste dat ze genaaid wordt, maar jij vindt het blijkbaar normaal. Ik weet niet wat erger is.

Als er volgens de maatstaven van de zorg berekent wordt zou TS 4 uur betaald krijgen van d'r nacht-uren. daarnaast zou ze nog 5 uren betaald krijgen. Een normaal uurloon voor een 21-jarige voor het werk wat ze moet doen vind ik op z'n minst 6 euro per uur. Dan zit je toch al snel aan 54 euro per dag in plaats van 35 euro per dag. Dat is een groot verschil, namelijk 250 euro per maand
pi_60258817
quote:
Op woensdag 16 juli 2008 01:54 schreef Niek. het volgende:
Je slaapt, die tijd krijg je half loon.

Bij 10euro is dit dus:
19:00 - 24:00 10 euro per uur = 50euro
00:00 - 08:00 5euro per uur = 40euro

Ik vind 10euro per uur als oppas wel aan de erg hoge kant, zou eerder uitgaan van ongeveer 5 tot 8 euro per uur en als je slaapt dus tussen de 2,5 en 4.

Dan zou je uitkomen op een bedrag van tussen de 45 en 72euro per avond/nacht.
Dan zou ik voor een Aupair gaan, die zijn een stuk goedkoper, al is het wel afwachten wat je in huis krijgt
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_60258898
quote:
Op maandag 21 juli 2008 22:59 schreef h1ll1e het volgende:
Wel leuk om alle reacties te lezen. Wel confronterend. Maar ja het is gewoon zo dat ik me heb laten afzetten waar ik ook niet trots op ben. Maar ja aan de andere kant 420 euro in de maand is voor mij een hoog bedrag, terwijl ik dan wel ondertussen mijn huiswerk voor school kan doen.

Ik hoop ook zeker niet dat hij na 1 maand zegt dat hij het echt niet wil doen voor 50 euro, aangezien ik het echt niet voor minder wil doen. Voor het meisje lijkt me dat heel erg, ze is volgens mij aardig. Misschien dat ik zelf na 1 maand zeg dat ik het helemaal niks vind en liever een gewone horeca baan heb ofzo. Meer zekerheid in werktijden en in mijn eigen bed. Maar dat zie ik dan wel weer.
Even een andere vraag waar je misschien niet aan gedacht hebt? Kun je wel 'vrij' nemen als je dat zou willen of heb je het daar helemaal niet over gehad?
[quote]Op woensdag 26 november 2008 13:01 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Hier ben ik het echt volledig mee eens, TS is een weekdiertje ipb nachtdier. Echt een gebrek aan enige vorm van ruggengraat.[/quote]
pi_60260426
Ik zou sowieso eens het minimumloon van een 20 jarige hebben opgegeven aan die man, dan kom je al op een stuk meer uit. En ik denk dat er weinig oppassers zijn die dit doen hoor, 3 nachten blijven slapen enzo pfoe, dat is toch een stuk van je privacy wat kwijt is. Ben benieuwd hoe je daar over een maand over denkt.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
pi_60260559
quote:
Op maandag 21 juli 2008 23:42 schreef Blik het volgende:
Een normaal uurloon voor een 21-jarige voor het werk wat ze moet doen vind ik op z'n minst 6 euro per uur. Dan zit je toch al snel aan 54 euro per dag in plaats van 35 euro per dag. Dat is een groot verschil, namelijk 250 euro per maand
http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=2693

minimumloon 21 jarige per dag 43,53

Nou en dan is dat wit en bruto , dus met zwart werken netto 35 euro per dag lijkt me niet zo slecht.
  dinsdag 22 juli 2008 @ 08:40:22 #76
62913 Blik
The one and Only!
pi_60260629
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 08:32 schreef Basp1 het volgende:

[..]

http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=2693

minimumloon 21 jarige per dag 43,53

Nou en dan is dat wit en bruto , dus met zwart werken netto 35 euro per dag lijkt me niet zo slecht.
Dat bedrag is natuurlijk wel gebaseerd op 8 uur per dag en niet op 13 uur per dag. En als je het zo gaat bekijken kun je ook naar het bedrag per week kijken, ze moet immers 39 uur per week werken. Dan kom je uit op 217,65 per week, fors minder dan de 105 euro die ze nu krijgt
pi_60260725
Ik vind het lage bedragen, maar aan de andere kant, je verdient ook geld door alleen te slapen..
pi_60260731
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 08:32 schreef Basp1 het volgende:

[..]

http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=2693

minimumloon 21 jarige per dag 43,53

Nou en dan is dat wit en bruto , dus met zwart werken netto 35 euro per dag lijkt me niet zo slecht.
Dat dus En dan ook nog de meeste uren kunnen slapen. Ik vind het helemaal niet zo slecht.
pi_60260816
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 08:40 schreef Blik het volgende:

[..]

Dat bedrag is natuurlijk wel gebaseerd op 8 uur per dag en niet op 13 uur per dag. En als je het zo gaat bekijken kun je ook naar het bedrag per week kijken, ze moet immers 39 uur per week werken. Dan kom je uit op 217,65 per week, fors minder dan de 105 euro die ze nu krijgt
Maar ze wérkt geen 13 uur. Ze werkt 5 uur en slaapt 8 uur met de kanttekening dat ze haar bed uit moet als er iets is. Voor die 5 uur geldt inderdaad minimumloon, maar voor die 8 uur niet. In de zorg krijg je daar doorgaans 50% loon voor, dus als je dat als maatstaaf houdt... dan werkt ze dus 9 uur per dag, wat neerkomt op E 50.22 per dag en dus E 150.66 per week. E50,- per dag zou dus best een redelijk loon zijn. De E35,- die ze nu krijgt is inderdaad aan de lage kant.
Die E50 is wel bruto. Maar bij een betrekkelijk laag loon, wat dit is, verschilt bruto en netto niet zo veel.
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
pi_60260961
Voor zover mij bekend krijgt in Nederland niemand, die een verzorgend beroep en slaapdiensten heeft, het volledige loon uitbetaald. Integendeel, ze krijgen een schijntje daarvan.
  dinsdag 22 juli 2008 @ 09:35:35 #81
62913 Blik
The one and Only!
pi_60261517
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 08:57 schreef Levitation het volgende:

[..]

Maar ze wérkt geen 13 uur. Ze werkt 5 uur en slaapt 8 uur met de kanttekening dat ze haar bed uit moet als er iets is. Voor die 5 uur geldt inderdaad minimumloon, maar voor die 8 uur niet. In de zorg krijg je daar doorgaans 50% loon voor, dus als je dat als maatstaaf houdt... dan werkt ze dus 9 uur per dag, wat neerkomt op E 50.22 per dag en dus E 150.66 per week. E50,- per dag zou dus best een redelijk loon zijn. De E35,- die ze nu krijgt is inderdaad aan de lage kant.
Die E50 is wel bruto. Maar bij een betrekkelijk laag loon, wat dit is, verschilt bruto en netto niet zo veel.
En volgens mij is iedereen het ermee eens dat je in de zorg een hongerloon krijgt als je het vergelijkt met andere beroepen. En je geeft hierbij dus toe dat ze 30% onderbetaald wordt.

Wat ik al eerder heb gezegd, je bent 39 uur van de je vrije tijd kwijt, en dat voor een stom bijbaantje terwijl je student bent. Dat zijn 3 avonden dat je dus niks af kunt spreken. Als je daarvoor in de plaats 2 avonden in de horeca gaat werken verdien je meer, is socialer, kost je minder vrije tijd, kunt in je eigen bed slapen, en is leuker werk (maar dat is persoonlijk).

En 27 uur (betaald) werken per week en er 150 euro voor krijgen is natuurlijk nog steeds belachelijk weinig, welke gemiddelde persoon neemt nou nog genoegen met een minimumloon? (Behalve mensen die hun school niet af hebben gemaakt)
pi_60261673
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 09:35 schreef Blik het volgende:

[..]

En 27 uur (betaald) werken per week en er 150 euro voor krijgen is natuurlijk nog steeds belachelijk weinig, welke gemiddelde persoon neemt nou nog genoegen met een minimumloon? (Behalve mensen die hun school niet af hebben gemaakt)
Ik zou ze niet graag de kost geven, want hele volksstammen krijgen niet meer dan dat uitbetaald
  dinsdag 22 juli 2008 @ 11:41:20 #83
11682 Moonah
Jolie femme
pi_60264324
quote:
Op dinsdag 22 juli 2008 09:35 schreef Blik het volgende:
Wat ik al eerder heb gezegd, je bent 39 uur van de je vrije tijd kwijt, en dat voor een stom bijbaantje terwijl je student bent. Dat zijn 3 avonden dat je dus niks af kunt spreken. Als je daarvoor in de plaats 2 avonden in de horeca gaat werken verdien je meer, is socialer, kost je minder vrije tijd, kunt in je eigen bed slapen, en is leuker werk (maar dat is persoonlijk).
Nou, dan gaat TS dát toch doen?
Maar blijkbaar wil ze slapend rijk worden. En daarom valt die 35 euro haar tegen.
Als ze dan tóch geld in bed wil verdienen kan ze beter een andere sector kiezen...

Kom zeg, ze zal uiteindelijk ook moeten studeren. Nou, wat is er dan mooier dan ook nog eens betaald te krijgen voor die uren?
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_60304414
quote:
Op zondag 20 juli 2008 11:16 schreef Katinkat het volgende:
Nachturen die je slaapt worden in de betaalde zorg uit slecht betaalt; ik werk in de gehandicaptenzorg en daar krijg je van de 8 nachturen er maar 4 betaald. Salaris uit de zorg kun je niet echt vergelijken omdat je een opleiding ervoor gevolgd hebt, en daardoor al meer verdiend.
Ik zou inderdaad na verloop van tijd, als je weet hoe het bevalt, proberen een verhoging te krijgen.
Succes er in elk geval mee.
Ik heb dat werk ook jaren gedaan. Ik kreeg idd maar 4 uur uit betaald, maar daarvoor had je wel de verantwoordelijkheid over 14 gehandicapten waarvan sommigen ook nog epilepsie hadden.
Ik vind 35 euro schoon in het handje een mooi bedrag voor een paar uurtjes voor een tiener zorgen en daarna gewoon kunnen studeren en slapen.
pi_60373181
kom je voor 2.50 per uur ook voor mij koken elke avond ?

neej maar serieus.. voor minder dan 5 euro kom ik mn bed niet uit. wat voorn werk het ook is.
"Pools are perfect for holding water"
  zondag 27 juli 2008 @ 12:59:38 #86
21560 dr.dunno
shrivel me testes!
pi_60376129
quote:
Op woensdag 16 juli 2008 10:52 schreef Levitation het volgende:
¤ 10 per uur is niet reëel. Zeker de uren 's nachts, aangezien TS dan slaapt. Dit soort uren worden in vrijwel geen enkele CAO waar dit soort werk in beschreven staat (bv in de gehandicaptenzorg) als volledige uren gezien en dus ook niet als zodanig betaald.
in de zorg toevallig wel, in het geval van artsen zelfs als bijzondere uren met in sommige gevallen toeslag.

en dat ze niet wakker is boeit niet; op moment dat er iets is moet ze wel wakker worden.
Wie haar benen spreidt, spreidt gezelligheid.
  maandag 28 juli 2008 @ 14:41:09 #87
154451 joeltje
Oldskooler
pi_60396231
Ik betaal 30 Euro aan oppas voor een avondje 1800 - 2400...

Je wordt echt geript hier. Maar je opmerking "over een maand eis ik 50 Euro, of ik vertrek" is voor mij een dusdanig K-dreigement, dat ik verder geen reden zie om je enige vorm van advies te geven.
Zolang je niet beweegt kun je nog alle kanten op
pi_60396287
quote:
Op maandag 28 juli 2008 14:41 schreef joeltje het volgende:
Ik betaal 30 Euro aan oppas voor een avondje 1800 - 2400...

Je wordt echt geript hier. Maar je opmerking "over een maand eis ik 50 Euro, of ik vertrek" is voor mij een dusdanig K-dreigement, dat ik verder geen reden zie om je enige vorm van advies te geven.
5 euro per uur dus zo ongeveer, dat is best leuk lijkt me als oppas. Wat voor kinderen zijn het als ik vragen mag.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
  dinsdag 29 juli 2008 @ 10:27:45 #89
154451 joeltje
Oldskooler
pi_60414120
1.5 en bijna 5. Jongen is de jongste, meisje de oudste. Best bewerkelijk dus, de eerste uurtjes. Om 20.00 ligt alles in bed, daarna is het dus in principe betaald tv / msn / studeren voor haar. Maar ja, je kunt wel leuk zeggen dat ze dan niets hoeft te doen, maar je ontneemt ook elke vrijheid voor die avond, en legt toch een stuk verantwoordelijkheid neer bij de oppas. Dus ook 's-nachts als alles slaapt...

En ja, ik vind 5 Euro ook veel geld / uur, maar het is een meid van 18, die inderdaad ook in een kroeg kan gaan staan. daar krijgt ze hetzelfde.... Dan heb ik haar liever bij ons thuis zitten
Zolang je niet beweegt kun je nog alle kanten op
pi_60415263
tvp

Het is van TS gewoon niet zo'n slimme zet om na het bod van ¤20 meteen haar minumum van ¤50 op tafel te gooien. Een beetje onderhandelaar was op ¤75 begonnen. Dan waren jullie gewoon ergens rond de ¤50 uitgekomen. Dat boeit die vent echt niet, hij vindt dat gewoon de sport...
Waarschijnlijk is de werkgever van TS 1 of andere zakenman voor wie het een sport is altijd zo cheap mogelijk te kopen etc.
pi_60420842
quote:
Op zondag 27 juli 2008 12:59 schreef dr.dunno het volgende:

[..]

in de zorg toevallig wel, in het geval van artsen zelfs als bijzondere uren met in sommige gevallen toeslag.

en dat ze niet wakker is boeit niet; op moment dat er iets is moet ze wel wakker worden.
maar een arts loopt ook grote kans uit zijn bed gebeld te worden, de oppas van een tiener niet.
En zoals gezegd in de gehandicaptenzorg werd ik geregeld uit mijn bed gehaald omdat iemand een nachtmerrie had, iemand bang was voor onweer, of ziek was. Je kreeg pas betaald voor de hele nacht als je langer dan 1 uur of 2 uur (dat weet ik niet meer precies) wakker was.
  dinsdag 29 juli 2008 @ 20:35:52 #92
206337 aychelle
stop the hating, bietch!!!
pi_60427559
ach ga toch weg allemaal, 50 euro per dag is best veel. ik ben ook aupair geweest (buitenland) en toen verdiende ik ongeveer 75 ponden (150) per week terwijl ik de hele week moest opassen (op k*@! kinderen) en ook nog moest schoonmaken en het gezeik aanhoren dat ik te laat thuis wasgekomen na een avond stappen (het was ook verder geen succes...
¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O O.o° ¨°o.O
  dinsdag 29 juli 2008 @ 23:42:22 #93
62913 Blik
The one and Only!
pi_60432430
75 pond is maar ongeveer 115 euro En het bedrag wat ze verdient is 35 euro, geen 50
pi_60436442
quote:
Op dinsdag 29 juli 2008 23:42 schreef Blik het volgende:
75 pond is maar ongeveer 115 euro En het bedrag wat ze verdient is 35 euro, geen 50
En die 115 euro was per week (7 dagen dus) wijsneus, omgerekend dus wel 16.40 euro per dag om 24/24 aupair te zitten.
  woensdag 30 juli 2008 @ 08:49:29 #95
62913 Blik
The one and Only!
pi_60436550
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 08:42 schreef Basp1 het volgende:

[..]

En die 115 euro was per week (7 dagen dus) wijsneus, omgerekend dus wel 16.40 euro per dag om 24/24 aupair te zitten.


beweer ik ergens iets anders?
pi_60436634
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 08:49 schreef Blik het volgende:

[..]



beweer ik ergens iets anders?
Zoals je het neerzet komt het op mij over alsof je appels met koeflatsen aan het vergleijken bent.
  woensdag 30 juli 2008 @ 09:04:33 #97
62913 Blik
The one and Only!
pi_60436732
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 08:56 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Zoals je het neerzet komt het op mij over alsof je appels met koeflatsen aan het vergleijken bent.
begrijpend lezen is toch moeilijk voor zwakzinnigen

enige wat ik zeg is dat 75 pond geen 150 euro is, en dat TS geen 50 euro per dag krijgt maar 35 euro per dag
pi_60437078
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 09:04 schreef Blik het volgende:

begrijpend lezen logisch iets opschrijven is toch moeilijk voor zwakzinnigen
  woensdag 30 juli 2008 @ 09:42:34 #99
62913 Blik
The one and Only!
pi_60437322
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 09:27 schreef Basp1 het volgende:

[..]


pi_60437749
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 16:54 schreef Blik het volgende:

[..]

Je werkt in een maand dan wel 12 a 13 dagen voor die 420 euro. Je kunt er ook voor kiezen om 5 avonden in de horeca te werken en dan heb je hetzelfde (of meer) bij elkaar verdient. Dan hou je nog 7 a 8 dagen over voor jezelf om lekker niks te doen. 35 euro per dag is gewoon schandalig weinig voor iemand van 21 die 13 uur moet maken.
Je maakt de fout door haar werkzaamheden als werk te zien. Dat is het volgens mij niet. Je werkt maar max 2,5 uurtjes (koken, ontbijt en een beetje huiswerkhulp) en de rest van de tijd kan je in principe doen wat je wilt (behalve weggaan natuurlijk)
Lurf is the message and the message is Lurf
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')