Heerlijke reactiequote:Op maandag 14 juli 2008 00:25 schreef Stali het volgende:
[..]
Zij heeft iig nog het excuus dat ze 80% door haar aderen gespoten krijgt...
En jij?
nee want spataderen liggen niet zo dicht op de huid, veroorzaken geen moeheid en worden niet verholpen met alcoholquote:Op maandag 14 juli 2008 00:32 schreef Stali het volgende:
Maar goed, ze heeft dus last van spataderen?
quote:Op maandag 14 juli 2008 00:35 schreef ruud-ziek het volgende:
[..]
nee want spataderen liggen niet zo dicht op de huid
True, maar 80% is niet niks he.quote:veroorzaken geen moeheid en worden niet verholpen met alcohol
korsakov is het absoluut niet, er is niks mis met haar hersenen/geheugen.quote:Op maandag 14 juli 2008 00:49 schreef Stali het volgende:
[..]
Hoe dichtbij wil je ze hebben?. [ afbeelding ]
[..]
True, maar 80% is niet niks he..
Het klinkt als Korsakov en spataderen..
Fucking hell...quote:Op maandag 14 juli 2008 00:53 schreef ruud-ziek het volgende:
[..]
korsakov is het absoluut niet, er is niks mis met haar hersenen/geheugen.
het alcohol word er onder narcose ingepompt en ook weer uitgepompt.
en spataderen is meestal op het been en niet op de buik.
Even alles op een rijtje:quote:Op maandag 14 juli 2008 00:29 schreef ruud-ziek het volgende:
[..]
dan zegt ze de naam boeit niet, latijns gezeik enzo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door alcohol verwijden wel de aderen, dus misschien iets met een vernauwing van de aderen of iets dergelijks, dat ze dichtslibben.
quote:Op maandag 14 juli 2008 08:20 schreef rene90 het volgende:
[..]
Even alles op een rijtje:
1. Jullie gingen samen zwemmen, zij ging vertellen over haar ziekte terwijl jij naar haar titties keek.
2. Zij heeft nooit de naam van haar ziekte vertelt, en die weet zij ook niet.
3. Jij wilt nu de naam van de ziekte weten zodat je heel tof kan doen bij een volgende ontmoeting van "jij hebt grobidus elbogurs""?
Nee dat maakt een goede indruk
Goede samenvatting! Vaag verhaal trouwens van TS, jezus man, vraag het gewoon, of ben je een lafaard?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door alcohol verwijden wel de aderen, dus misschien iets met een vernauwing van de aderen of iets dergelijks, dat ze dichtslibben.
En als je het hebt gevraagd niet hier een topic openen over hoe je het moet spellen hoorquote:Op maandag 14 juli 2008 08:23 schreef Karina het volgende:
[..]
Goede samenvatting! Vaag verhaal trouwens van TS, jezus man, vraag het gewoon, of ben je een lafaard?
Bepaald niet iets wat tot maandagochtend kan blijven wachten iddquote:Op maandag 14 juli 2008 00:04 schreef ruud-ziek het volgende:
[..]
ze kent zelf de benaming niet, die moet ze opzoeken thuis.
Tuurlijk joh.quote:Op maandag 14 juli 2008 00:53 schreef ruud-ziek het volgende:
het alcohol word er onder narcose ingepompt en ook weer uitgepompt.
ja echt, met een speciaal alcohol filter, eerst halen ze al je bloed eruit, hups door het filter en dan weer terug..quote:
Alcohol helpt niet tegen spataderen?! Dammit...quote:Op maandag 14 juli 2008 00:35 schreef ruud-ziek het volgende:
[..]
nee want spataderen liggen niet zo dicht op de huid, veroorzaken geen moeheid en worden niet verholpen met alcohol
het word er weer uitgepompt omdat je lever dat niet aankan.quote:Op maandag 14 juli 2008 11:29 schreef Gibson het volgende:
[..]
ja echt, met een speciaal alcohol filter, eerst halen ze al je bloed eruit, hups door het filter en dan weer terug..
![]()
Het topic wordt steeds geloofwaardiger zeg :S
hoe oud is TS in godsnaam? 12 ofzo? als je nou voortaan gewoon oplet en niet naar andere meisjes loopt te gluren dan heb je dit gezeik niet.
spataderen op de buik?quote:Op maandag 14 juli 2008 11:39 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Alcohol helpt niet tegen spataderen?! Dammit...![]()
Verder 'n totaal ongeloofwaardig topic.
M.
Dingesquote:Op maandag 14 juli 2008 00:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Wat zegt ze dan als ze de naam van de ziekte moet zeggen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |