Best relaxed! Grote kans dat er niks aan de hand is en wél even lekker glurenquote:Op woensdag 9 juli 2008 11:26 schreef Kaarr het volgende:
Liewella gefeliciteerd!
Ik ben gisteren weer voor controle geweest bij de VK. Zij heeft een afspraak voor me gemaakt in het ziekenhuis voor een echo. Het kindje is nog niet ingedaald en de echo is om te kijken of ie door iets wordt tegengehouden.
Maar hij heeft nog zeker 4 weken de tijd om in te dalen! Maar goed..we kunnen wel weer gezellig kindje kijken.
Dank je Bix!quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:47 schreef bixister het volgende:
ingrid, jullie hebben toch een geregistreerd partnerschap (meen ik?) dan geldt het volgende: bron
[..]
In welke kleur?quote:Op woensdag 9 juli 2008 18:52 schreef Reinhilde het volgende:
Oh, en we hebben meteen de halve stad leeggekocht
De kapitein is inderdaad de internist, zij weet tenslotte ook wat van de medicamenten. De mensen die ik gisteren in het ziekenhuis had lieten duidelijk merken door bepaalde opmerkingen dat ze weinig van crohn of de medicijnen wisten. Niet erg, je kan niet alles weten, maar toch best onhandig in zulke situaties.quote:Op woensdag 9 juli 2008 19:02 schreef cattie het volgende:
Raissa, wat naar allemaal. Bij mijn eerste zwangerschap was ik erg bang voor een opvlamming van Crohn, ik kan me dan ook goed voorstellen hoe het voelt. Heb je nu nog wel vrijdag het gesprek met de internist om te kijken hoe het met de Crohn gaat en verder moet? Wie heb je als "kapitein", de internist? Goed dat je niet zomaar mee bent gegaan met de ideeën om de oude medicatie weer te slikken. Tegenstrijdige adviezen zijn helaas erg gebruikelijk in de (para)medische wereld rond zwangerschappen, baby's en borstvoeding. Sterkte!
Wat leuk voor jullie!! En fijn dat je zo goed geslaagd bent met shoppen, wij hebben dat ook gedaan toen we wisten wat het werd, nog ff wat roze erbij gehaald, niet te veel, we zijn niet zo van t zoeten maarja een meisje is een meisje en dus hoort t er een beetje bijquote:De echo was helemaal goed, alles is zoals het zou moeten zijn. En we weten het geslacht
wij krijgen hem 8 augustus (de afspraak werd verzet van 5 naar 8) wanneer ben jij nou precies uitgerekend??quote:Op woensdag 9 juli 2008 21:50 schreef _Ingrid_ het volgende:
Jelief mooie echo zeg. 13 augustus krijgen we de 20 weken echo. Er was nog maar net een plekje vrij.
29 dec dus. Maar ik ga voor 18 dec, of januariquote:Op woensdag 9 juli 2008 22:02 schreef DJMO het volgende:
[..]
wij krijgen hem 8 augustus (de afspraak werd verzet van 5 naar 8) wanneer ben jij nou precies uitgerekend??
--edit-- ik zie het al, jij net na kerst, ik net ervoor.. straks bevallen we nog op dezelfde dag
ERg vervelend is dat ja. Emesafene is trouwens ook in gewone tabletten, maar dat was vast al gezegd.quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:24 schreef Raissa het volgende:
[..]
De kapitein is inderdaad de internist, zij weet tenslotte ook wat van de medicamenten. De mensen die ik gisteren in het ziekenhuis had lieten duidelijk merken door bepaalde opmerkingen dat ze weinig van crohn of de medicijnen wisten. Niet erg, je kan niet alles weten, maar toch best onhandig in zulke situaties.
dat ligt vier dagen voor mijn uitgerekende datumquote:Op woensdag 9 juli 2008 22:33 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
29 dec dus. Maar ik ga voor 18 dec, of januari
Ik ben 22 februari uitgerekend. Vandaag 7 weken en 4 dagen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 07:59 schreef juttertje het volgende:
Wat leuk he, Koningin?Wanneer ben je eigenlijk uitgerekend?
quote:Op donderdag 10 juli 2008 00:39 schreef mijsje het volgende:
wow Llewella, wat een mooi meisje heb je daar!
Ik hoop dat wat er bij mij in zit, minstens half zo mooi is als jouw mooie kindje!
PMPoner gefeliciteerd met Esra![]()
Jelief, wat een mooie echo... ik mag 21 juli voor mijn 12 weken echo, ik hoop dat daar al iets duidelijk op te zien is...(en dan vooral een kloppend hartje, dan wordt het wat minder abstract voor me...)
Is dat 'r? Moet ik het goed in de gaten houden.quote:
Neehoor , ik deel willekeurigquote:Op donderdag 10 juli 2008 09:21 schreef YPPY het volgende:
[..]
Is dat 'r? Moet ik het goed in de gaten houden.
Nee ik ga hier niet mee posten en 2 , dat was ik toch al.quote:Op donderdag 10 juli 2008 09:27 schreef YPPY het volgende:
Nu moet je ook mee gaan posten Joene! En een watje en mietje worden.
Ik heb maandag weer een echo, ben dan 14 weken en 1 dag zwanger. Hmm ik ga wel vragen of ze willen/kunnen kijken. Ben wel nieuwsgierig eigenlijk. Anders wacht ik gewoon de 20 weken af, dat is nu ook al heel snel.quote:Op donderdag 10 juli 2008 08:56 schreef Reinhilde het volgende:
Diaan, volgens mij kan het vanaf week 14, maar is het dan nog redelijk onduidelijk. Maar wie weet! Wanneer heb jij weer een echo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |