Dank je voor dit mooie complimentquote:Op donderdag 3 juli 2008 10:39 schreef Inverted_World het volgende:
Floris.exe weet altijd van die geweldige discussie topic's te maken whehe
Heeft Fuifduif annex floris.exe inmiddels al seks gehad?quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:55 schreef Manono het volgende:
Ts heeft geen eigen persoonlijkheid, zit onder de plak bij zijn stomme familie en is onzeker over zijn bedprestaties. Een gelovig dom schaap lijkt me wel wat voor hem.
Aan zijn topic te zien niet. Volgens mij elke keer als hij op het punt staat te beginnen, zijn slachtoffer duidelijk maakt wat ze lekker vind (met woorden dus) en hij van schrik poedeltjesnaakt het huis uit rent..quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
Heeft Fuifduif annex floris.exe inmiddels al seks gehad?
Jij begrijpt 'm.quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:24 schreef MikeyMo het volgende:
[ afbeelding ]
[Richard Richard modus]
Ik vind het heerlijck dat ze er over praten, maar zo benijdenswaardig dat ze mij dan niet, direct na het praten erover, even neuken
[/Richard Richard modus]
quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:00 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het feit dat de gemiddelde vrouw in 2008 een alles-eisende hoer is, die als puntje bij paaltje komt nog steeds een labiele muts is zonder mening, maar dat pas uitdraagt als het echt niet anders meer kan.
quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:16 schreef floris.exe het volgende:
Kijk, ik gun iedereen zijn en haar verzetje, maar dat wil niet zeggen dat ik overal blij mee ben. Ik kan bijvoorbeeld niet goed tegen vrouwen die luchthartig en vrijzinnig over seks praten. Natuurlijk is het goed en mooi voor hen dat ze zijn geëmancipeerd en dat ze nu ook mogen stemmen, werken en kiezen om geen kinderen te baren enzo, maar de meter hoeft nu ook weer niet de andere kant op te slaan.
Verkapt ik-bak-er-niks-van-in-bed-en-wil-ook-niet-dat-mijn-toekomistige-vriendin-er-commentaar-op-heeft post.quote:Het lijkt er op dat ze nu ook meer eisen beginnen te stellen aan hun mannelijke bedpartners
Ik kom uit een familie die concervatief is qua dit soort dingen. Toch exen gehad die open waren. Heel simpel, dat onderwerp wordt dan gewoon netjes vermeden.quote:en hoe moet een de partner zich tegenover zijn eigen familie voelen wanneer hij een vrouw meeneemt die zich op een seksueel vrijzinnige manier in het leven staat?
Tja.quote:Je ziet het hier op Fok! ook heel veel en dan denk ik.
Ze moeten je niet hè.quote:Op donderdag 3 juli 2008 09:16 schreef floris.exe het volgende:
Kijk, ik gun iedereen zijn en haar verzetje, maar dat wil niet zeggen dat ik overal blij mee ben. Ik kan bijvoorbeeld niet goed tegen vrouwen die luchthartig en vrijzinnig over seks praten. Natuurlijk is het goed en mooi voor hen dat ze zijn geëmancipeerd en dat ze nu ook mogen stemmen, werken en kiezen om geen kinderen te baren enzo, maar de meter hoeft nu ook weer niet de andere kant op te slaan. Het lijkt er op dat ze nu ook meer eisen beginnen te stellen aan hun mannelijke bedpartners en hoe moet een de partner zich tegenover zijn eigen familie voelen wanneer hij een vrouw meeneemt die zich op een seksueel vrijzinnige manier in het leven staat?
Je ziet het hier op Fok! ook heel veel en dan denk ik.
quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:57 schreef Copycat het volgende:
Heeft Fuifduif annex floris.exe inmiddels al seks gehad?
quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:29 schreef honda1990 het volgende:
TS is geïsoleerd van elk soort vrouwenAls ze dan een keer praten weet hij niet waar hij moet kijken
typo
Wist jij eigenlijk al dat zo'n 80% vd vrouwen tijdens een bevalling ook moet poepen? Dit kunnen ze niet onder controle houden, omdat ze moeten persen enzo.quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:55 schreef DroogDok het volgende:
Een duidelijk WTF topic.
Vrouwen kunnen mij niet genoeg over sex praten. Zolang bevallingen en ongesteldheid er maar buiten blijven.
You couldn't be more wrong.quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:35 schreef Manono het volgende:
[..]
vast wel. een keer. tandjes gepoetst, bijbel en glaasje water ernaast, sokken aan, licht uit.
Met je partner no problemo, maar met je vriendinnetjes? En dan zeker de bedpartners achter hun rug om uitlachen en bespotten?quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:15 schreef melanie_the_miss het volgende:
Niets mis met praten over seks!
Tegenover je schoonfamilie hoef je natuurlijk niet elle langenverhalen te houden over je huidige en vorige bedpartners..
Maargoed met vriendinnen of je partner moet je r gewoon openlijk en vrij over kunnen praten.
Je zoekt gewoon laffe excuusjes voor het feit dat je geen kut kan krijgen terwijl al die chicks botergeil zijn.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:12 schreef floris.exe het volgende:
Typerende reacties ook weer in dit topic. Het is weer helemaal zoals vroeger op de middelbare school. Toen was het stoer doen over seks geblazen. Sommige mensen worden volwassen en ontwikkelen moraal, anderen kennelijk niet.
Nee, enkel als het verschrikkelijk was.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:16 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Met je partner no problemo, maar met je vriendinnetjes? En dan zeker de bedpartners achter hun rug om uitlachen en bespotten?
Kortom, je zit weer lekker te trollenquote:Op donderdag 3 juli 2008 13:12 schreef floris.exe het volgende:
Typerende reacties ook weer in dit topic. Het is weer helemaal zoals vroeger op de middelbare school. Toen was het stoer doen over seks geblazen. Sommige mensen worden volwassen en ontwikkelen moraal, anderen kennelijk niet.
Onzin, als ik echt zou willen, zou ik het me kunnen toeëigenen. Er is altijd een keuze.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:17 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Je zoekt gewoon laffe excuusjes voor het feit dat je geen kut kan krijgen terwijl al die chicks botergeil zijn.
Precies, dus ik zoek naar de motivatie voor jouw keuze dat je niet van vrouwen houdt die over sex praten.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:22 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Onzin, als ik echt zou willen, zou ik het me kunnen toeëigenen. Er is altijd een keuze.
Verkrachting is nog steeds strafbaar, hè.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:22 schreef floris.exe het volgende:
Onzin, als ik echt zou willen, zou ik het me kunnen toeëigenen. Er is altijd een keuze.
Ik heb wel seks en toch stoort het mij. Ik heb toch ook helemaal niets tegen seks en om daar meer dingen mee te doen, maar dat is iets tussen twee partners. Dat openbaar geleuter erover is zoooo jaren 60. Kijk nu eens naar Sex and the City, zoiets neem je toch niet serieus? Wat een schertsvertoning is dat zeg.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:29 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Precies, dus ik zoek naar de motivatie voor jouw keuze dat je niet van vrouwen houdt die over sex praten.
Conclusie: Je hebt geen sex dus je raakt gefrustreerd van dames die daar over praten.
Dat klopt, maar dat staat los van het bestaan van de keuze.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Verkrachting is nog steeds strafbaar, hè.
quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:16 schreef floris.exe het volgende:
Met je partner no problemo, maar met je vriendinnetjes? En dan zeker de bedpartners achter hun rug om uitlachen en bespotten?
quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:32 schreef floris.exe het volgende:
. Kijk nu eens naar Sex and the City, zoiets neem je toch niet serieus? Wat een schertsvertoning is dat zeg.
Oh, volledig mee eens.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:32 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Kijk nu eens naar Sex and the City, zoiets neem je toch niet serieus? Wat een schertsvertoning is dat zeg.
Ik weet niet hoe jij dat doet Fuifduif, maar ik bespreek ook wel eens vroegere bedpartners met vrienden.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:16 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Met je partner no problemo, maar met je vriendinnetjes? En dan zeker de bedpartners achter hun rug om uitlachen en bespotten?
Haha, 'dag groentenman, heeft u één minuutje?'quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:40 schreef Diederik_Duck het volgende:
Open en bloot met iedereen over seks praten is ordinair.
Volgens mij heeft TS er meer problemen mee als zijn vriendin allerlei verhalen tegen de (schoon)familie, vrienden, collega's, buren enz. ophangt.quote:Op donderdag 3 juli 2008 15:35 schreef Manono het volgende:
[..]
Haha, 'dag groentenman, heeft u één minuutje?'
Dat is zeker ordinair maar dat is het van mannen ook. Het ging er toch om dat de betrokkene niet graag met zijn eigen vriendin over seks praat omdat hij dat uitlegt alsof zij op een seksueel vrijzinnige manier in het leven staat (= niet trouw is)? of begrijp ik het verkeerd
Ik ben nergens bang voor, maar het is een feit dat mensen soms erg achterbaks kunnen zijn en vrouwen staan wat dat betreft niet achteraan in de rij. Je kunt jezelf beter indekken dan dat je slachtoffer wordt. En ander kun je je altijd nog werken.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:34 schreef Manono het volgende:
[..]
![]()
Dat is waar je bang voor bent he, dat dat jou later overkomt?
Zegt veel over hoe weinig je jezelf vertrouwt en dat jij dus zelf altijd bezig bent informatie over anderen op te slaan om je evt te verdedigen. Tegen wat, iedereen heeft seks, ga eens leven.
quote:Op donderdag 3 juli 2008 19:42 schreef RickoKun het volgende:
PRATEN OVER NEUKEN!? ZE MOETEN GEWOON KANKERHARD GENEUKT WORDEN!!!!!!!
Zo is het maar netquote:Op donderdag 3 juli 2008 19:40 schreef LXIV het volgende:
Het is een symptoom van het decadente, tot ondergang verdoemde, tijdperk waarin we leven. Vitalere en zedelijk hoogstaandere volkeren zullen ons opvolgen.
De Romeinen gingen ons voor.
"Moraal" is seks als iets vies zien wat vooral verborgen moet blijven?quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:12 schreef floris.exe het volgende:
Typerende reacties ook weer in dit topic. Het is weer helemaal zoals vroeger op de middelbare school. Toen was het stoer doen over seks geblazen. Sommige mensen worden volwassen en ontwikkelen moraal, anderen kennelijk niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |