Ja, staat denk ik wel.quote:Op woensdag 2 juli 2008 14:39 schreef marp0 het volgende:
Ik wil ook nog kaal.
Maar ik weet niet of het me wel staat, want ik heb best een smalle hoofd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat denken jullie?
tja en het bekende (maar 100% terechte) antwoord is natuurlijk: d'r is maar een manier om het echt uit te vinden, gewoon doen...quote:
Inderdaad, ik heb ooit ook heel erg getwijfeld, maar wil nu ook niets anders meer. Bevalt me heel erg goed, lekker makkelijk.quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:03 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
tja en het bekende (maar 100% terechte) antwoord is natuurlijk: d'r is maar een manier om het echt uit te vinden, gewoon doen...
(en daarna wil je niet meer anders)
Die zijn gewoon apetrots op hun kale knarretjes... (en die show je het beste door naar beneden te kijken) en de meesten denken inderdaad zoals DennisMoore, maar zelf ik vind het er (bij de meesten) ook gewoon gaaf uitzien hoor.quote:Op woensdag 2 juli 2008 23:44 schreef Larcie het volgende:
echt kaal staat zo onzinnig, ben pas 21 en om dan al met een kale knikker rond te lopen... nehh
waarom kijken die oudjes in de OP niet in de camera? net of ze gedwongen worden...
Zo klinkt het wel erg ranzig/horrorfilmachtig ...quote:Op donderdag 3 juli 2008 18:41 schreef elcastel het volgende:
Totale Vlees Pet.
Dat valt best mee toch ? Als je goed scheert is er geen bloed en troep glijdt er zo vanaf. Feitelijk gezien is haar op je hoofd pas echt ranzig. Zo.quote:Op donderdag 3 juli 2008 18:48 schreef TeChNo2 het volgende:
Zo klinkt het wel erg ranzig/horrorfilmachtig ...
Ja daar heb je dan wel weer gelijk inquote:Op donderdag 3 juli 2008 19:09 schreef elcastel het volgende:
[..]
Feitelijk gezien is haar op je hoofd pas echt ranzig. Zo.
heb even met plezier een paar van jullie topics over kaalscheren bekeken, snel doorheen gefietst dan héquote:Op woensdag 2 juli 2008 21:56 schreef adhemar25 het volgende:
Hey guys, aan al degenen die het al heel kort hebben (standje 1 of 2) zou ik zeggen: echt eens gaan voor helemaal kaal. Groeit zo terug aan naar dezelfde lengte die je gewoon bent als het je niet bevalt, maar het gevoel is echt schitterend. Heb ook lang getwijfeld, lang steeds kortere standjes met de tondeuze geprobeerd tot ik uiteindelijk eens de stap gezet heb. Geen enkele negatieve reactie gekregen (wel integendeel) en ben het nu zo gewoon. Echt eens iets om uit te proberen zeker nu de vakantie er is!
Opeens ? plotseling ? (vanwaar de pruik ?)quote:Op vrijdag 4 juli 2008 01:18 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Oké ik ben kaal af, bij deze mijn oprechte afscheid van deze reeks topics voor gemillimeterde/kale mannen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |