het is wel duidelijk dat die russen er meer voor komen in ieder gevalquote:Op dinsdag 24 juni 2008 12:33 schreef PyTh het volgende:
[..]
Leuk knokpartijtje inderdaad en lijkt me vanzelfsprekend dat dit geen afgesproken gevecht is.
Groep van Oranje die er opklapt zijn wel de jongens die ervoor komen though.
Vrijdag voor de wedstrijd wilden die Russen (Zenith groep) wel 25 tegen 25 vechten ergens in een bos, geloof dat er gasten van Bande Basel op ingegaan zijn maar weet verder niet hoe het afgelopen is.
Dat is ook wel duidelijk als je ze ziet op de tribune bijv, zien er niet zo fris uit hehequote:Op dinsdag 24 juni 2008 12:53 schreef ASroma het volgende:
[..]
het is wel duidelijk dat die russen er meer voor komen in ieder geval
Dat weet ik wel zeker!quote:Op dinsdag 24 juni 2008 14:15 schreef dagizmo het volgende:
Denk dat met name in NL de clubliefde zelfs boven de nationale liefde gaat
Studierichting Strafrechtquote:Op dinsdag 24 juni 2008 14:15 schreef dagizmo het volgende:
Mooi nu weer elke club voor zichzelf, want het gekontlik van enkele kleine clubs bij DH is ook uiterst triest dit EK.
Ik moet zeggen dat ondanks de grote getallen op het EK het allemaal rustig verloopt. Op zulke grote groepen, is dan bijv. het opstootje tussen Rusland/NL gewoon logisch en niet echt een rel. Denk dat met name in NL de clubliefde zelfs boven de nationale liefde gaat en daarbij de steeds scherpere controles maken dat er steeds minder zal gaan gebeuren.
Dat clubliefde boven nationale liefde gaat is waar, maar als er in de competitie steeds minder gaat gebeuren verplaatst zich het naar andere dingen, dus ik denk dat het in de komende jaren wel meer zal gebeuren bij b.v. nationale elftallenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 14:15 schreef dagizmo het volgende:
Mooi nu weer elke club voor zichzelf, want het gekontlik van enkele kleine clubs bij DH is ook uiterst triest dit EK.
Ik moet zeggen dat ondanks de grote getallen op het EK het allemaal rustig verloopt. Op zulke grote groepen, is dan bijv. het opstootje tussen Rusland/NL gewoon logisch en niet echt een rel. Denk dat met name in NL de clubliefde zelfs boven de nationale liefde gaat en daarbij de steeds scherpere controles maken dat er steeds minder zal gaan gebeuren.
Ik denk dat het wel weer mee zal vallen de komende jaren, het WK is in Zuid Afrika en het EK in Polen/Oekraine. Zeker als we in Oekraine spelen zullen er lang niet zoveel afreizen denk ik.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:23 schreef Superheld het volgende:
[..]
Dat clubliefde boven nationale liefde gaat is waar, maar als er in de competitie steeds minder gaat gebeuren verplaatst zich het naar andere dingen, dus ik denk dat het in de komende jaren wel meer zal gebeuren bij b.v. nationale elftallen
get nog waquote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:28 schreef Dos37 het volgende:
Dat is een beste mat partij tussen Rusland en Nederland, alhoewel er zijn beelden van dat maakt het dan weer groot.
Ohja, WK is in zuid afrika ja, nou goed misschien niet de komende jaren maar wat verder in de toekomst danquote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:36 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel weer mee zal vallen de komende jaren, het WK is in Zuid Afrika en het EK in Polen/Oekraine. Zeker als we in Oekraine spelen zullen er lang niet zoveel afreizen denk ik.
En volgens mij spelen we in de kwalificatie ook niet tegen hele 'gevaarlijke' landen.
Alleen Schotland volgens mij.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:36 schreef Silenus het volgende:
En volgens mij spelen we in de kwalificatie ook niet tegen hele 'gevaarlijke' landen.
For your information: Ik ben al in het bezit van 2 masters Nederlands Recht (straf en privaatrecht) en doe nu mijn derde master criminologie. En mijn hobby's en interesses staan daar buiten.quote:
WK2014 in Brazilië.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:48 schreef Superheld het volgende:
[..]
Ohja, WK is in zuid afrika ja, nou goed misschien niet de komende jaren maar wat verder in de toekomst dan
Vond het gewoon opvallend, niks mis mee verderquote:Op dinsdag 24 juni 2008 21:39 schreef dagizmo het volgende:
[..]
For your information: Ik ben al in het bezit van 2 masters Nederlands Recht (straf en privaatrecht) en doe nu mijn derde master criminologie. En mijn hobby's en interesses staan daar buiten.
quote:Hirsch Ballin wil hooligans voortijdig oppakken
2 juli 2008, 14:15 | BNR.nl
De politie moet voetbalvandalen die plannen maken om met elkaar op de vuist te gaan, al oppakken voordat het zover is. Daar wil minister van Justitie Hirsch Ballin voor zorgen. Volgens Frank de Winter, bestuurslid van de Feijenoord-Supportersvereniging, komen dat soort afspraken niet meer voor. Hij ziet dus niets in de plannen van de minister.
Vrijwel iedereen kan zich de massale rel in Beverwijk tussen rivaliserende supportersgroepen nog wel herinneren. Ruim tien jaar geleden kostte deze rel Ajax-fan Carlo Picornie het leven. Het zijn precies de soort zaken die minister Hirsch Ballin van Justitie in het vervolg wil voorkomen.
Uitlokken van geweld
Hirsch Ballin wil de wet aanpassen om het mogelijk te maken voor politie om telefoongesprekken van hooligans af te luisteren. Justitie kan supporters die afspraken maken, vervolgen voor 'uitlokken van geweld' al voordat er daadwerkelijk iets gebeurd is.
De huidige wetgeving biedt nu beperkte mogelijkheden om gewelddadig treffen in het bijzonder tussen voetbalvandalen te voorkomen en het aanstichten te bestraffen, concludeert de bewindsman in zijn brief aan de Kamer. "Er is mij veel aan gelegen dat, wanneer de politie beschikt over informatie dat openlijke geweldpleging wordt beraamd, tijdige opsporing van deze activiteiten mogelijk is, zodat openlijke geweldpleging kan worden voorkomen en bestraffing van de aanstichters kan volgen'', schrijft de minister.
Frank de Winter, bestuurslid van de Feyenoord-Supportersvereniging ziet er helemaal niets in het plan van de minister. "De minister is veel te vaag over wat een hooligan is. Is iedereen met een stadionverbod een hooligan? Bovendien komt het al jaren niet meer voor dat supporters afspraken maken om te gaan rellen.
Maar die vent weet ook niet waar hij het over heeftquote:Frank de Winter, bestuurslid van de Feyenoord-Supportersvereniging ziet er helemaal niets in het plan van de minister. "De minister is veel te vaag over wat een hooligan is. Is iedereen met een stadionverbod een hooligan? Bovendien komt het al jaren niet meer voor dat supporters afspraken maken om te gaan rellen.
Misschien is Frenkie zelf ook wel in voor een relletje en probeert hij het allemaal een beetje te ontkrachten.quote:Op woensdag 2 juli 2008 20:02 schreef Superheld het volgende:
Dat gebeurt al lang en breed (voorbeeld zaak van die Utrechter)...
Lekker op tijd weer.
[..]
Maar die vent weet ook niet waar hij het over heeft!
quote:PSV-supporters aangehouden
EINDHOVEN - De politie heeft deze week in totaal dertien PSV-supporters aangehouden voor misdragingen na het thuisduel tegen FC Twente op 13 april of tijdens het kampioensfeest een week later. Een woordvoerder heeft dat donderdag bekendgemaakt.
Het gaat om mannen tussen 19 en 27 jaar uit Eindhoven, Veldhoven, Asten en Geldrop. Een veertiende verdachte zit nog in het buitenland, maar de politie weet om wie het gaat.
Aanhoudingen
Na het duel met FC Twente keerde een groep PSV-supporters zich tegen de aanhang van de tegenpartij. Destijds verrichtte de politie al 43 aanhoudingen. Ook tijdens de huldiging ontstonden vechtpartijen en werden politiemensen belaagd. Op de dag zelf pakte de politie al 73 relschoppers op.
Rechter
In totaal dertig verdachten verschijnen na de vakantieperiode voor de politierechter.
Over die 73 relschoppers bij de huldiging; ik meen ergens gelezen heb dat dat vooral wildplassers betrof etc. en dat er geloof ik slechts één echte relschopper was opgepaktquote:
Filmpje: http://www.nos.nl/nosjour(...)040708_euroborg.htmlquote:FC Groningen heeft flinke steken laten vallen, voor en tijdens de brand in het stadion Euroborg voor de wedstrijd tegen Ajax op 13 april. Dat zegt het Auditteam Voetbalvandalisme, dat onder leiding van Margo Vliegenthart de toedracht van de brand onderzocht en vandaag zijn bevindingen presenteerde.
Belangrijk punt van kritiek is dat FC Groningen de primaire veiligheid van de toeschouwers niet voorop had staan. De club heeft het brandgevaar van een sfeeractie met rollen wc-papier niet onderkend.
Dat gebeurde niet na een suggestie over brandpreventie van een supportersclub en ook niet toen de 15.000 rollen een paar dagen voor de wedstrijd op de tribune werden opgeslagen.
Verder is de brandweer niet meteen gebeld toen de brand uitbrak en functioneerden de brandblussers slecht omdat er geen druk op de watertoevoer zat.
quote:No one likes 'em...
vr, 04/07/2008 - 17:20
Onze grote vrienden uit Neerlands grootste poel des verderfs spelen deze zomer in de voorbereiding onder andere een wedstrijd uit tegen het Engelse Sunderland. En daar zijn een aantal Sunderland-supporters niet blij mee. Zij hebben Feyenoord namelijk als tweede club en maken regelmatig de oversteek naar Rotterdam.
Om hun onvrede kenbaar te maken wordt de wedstrijd inmiddels massaal geboycot. De meeste leden van het ALS (A Love Supreme - de grootste onafhankelijke supportersclub) hebben zelfs te kennen gegeven de wedstrijd zelfs niet te bezoeken als de entree gratis zou zijn.
Bij de club is nu ook het besef doorgedrongen dat het organiseren van deze wedstrijd misschien niet zo verstandig was. Om de oefenpot toch niet op een fiasco te laten uitlopen heeft de club inmiddels besloten de toegangsprijzen te halveren.
De afkorting FTM (Fuck the Mags) is inmiddels uitgebreid tot FTM&SOA (& Shit on Ajax).
No one likes 'em, en wij zeker niet!
Volgens mij niet.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 01:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Is die film over Central en Boca al een keer voorbij gekomen?
quote:Oefenduel Veendam verplaatst uit angst voor rellen
GRONINGEN - De oefenwedstrijd tussen BV Veendam en FC Twente is verplaatst naar Geesteren uit angst voor supportersrellen.
Het duel zou worden afgewerkt in Veendam, maar de politie kreeg signalen dat FC Groningen-fans op de vuist willen met aanhangers van FC Twente. De gemeente Veendam bevestigt dit, maar er zou ook niet aan de Langeleegte gespeeld kunnen worden vanwege de slechte kwaliteit van het veld.
De oefenwedstrijd wordt op 22 juli gespeeld op het veld van STEVO.
Bron: RTV Noord
Ik heb op een Sunderland forum gekeken en niemand wist er iets van af. De meesten snapten sowieso niet de band tussen feyenoord en Sunderland en waarom een feyenoord vlag hangt in het stadionquote:
Willem II - Lokeren is ook verbodenquote:
Maatje van me heeft 3 jaar sv en 570 euro boete gekregen. Doodsbedreiging van een stille ofzoquote:
Hebben ze meerdere divisies in Amerika?quote:Op zondag 13 juli 2008 13:01 schreef Apfel. het volgende:
wist niet dat de UHF het logo van een amerikaanse voetbalclub gebruikte
Columbus Crew, uitkomend in de hoogtste divisie van America
[ afbeelding ]
matig dat het groepje oranje gasten wat wil matten zo kleinquote:
Jezus wat een kneuzen wat doet dat hierquote:
Jammer dat ze hem ook nog niet een paar weken de bak in gepleurd hebben. Werkt vast veel beterquote:Op woensdag 9 juli 2008 20:55 schreef Sethje het volgende:
[..]
Maatje van me heeft 3 jaar sv en 570 euro boete gekregen. Doodsbedreiging van een stille ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |