De doelman.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef Merkie het volgende:
Heeft Roemenië al eens de bal gehad de afgelopen 20 minuten?
Dit team is de tweede keuze van Van Basten, dus Nederland 2. Snap niet wat er respectloos aan is.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef SHE het volgende:
[..]
Nederland heeft niet eens een echt B-elftal. Dit team is leuk experimenteel; maar er staan geen klojo's in het veld,
Zoals jij het brengt lijkt het net alsof ze 11 rukkers naar het gras hebben gestuurd. Beetje respectloos.
Die indruk heb ik ook. Ze zijn nog plichtmatiger naar het veld gekomen dan Oranje (b)quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het maar een tamme zooi. Heb geen moment de indruk dat ze er in geloven idd
Leuk he, voetbalquote:
Het is nog altijd 'verpestte'.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ik pas me makkelijk aan!
ps het is verpeste
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:23 schreef IQM het volgende:
[..]
Het is nog altijd 'verpestte'.Maar je blijft een matige user.
Eh? Ik heb bewust Nederland 2 gepost, omdat dat bepaald geen B-spelers zijn. Maar het is een feit dat spelers als Huntelaar, Afellay en De Cler 2e keus zijn achter de bekende namen tegen Italië en Frankrijk.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef SHE het volgende:
[..]
Nederland heeft niet eens een echt B-elftal. Dit team is leuk experimenteel; maar er staan geen klojo's in het veld,
Zoals jij het brengt lijkt het net alsof ze 11 rukkers naar het gras hebben gestuurd. Beetje respectloos.
quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Eh? Ik heb bewust Nederland 2 gepost, omdat dat bepaald geen B-spelers zijn. Maar het is een feit dat spelers als Huntelaar, Afellay en De Cler 2e keus zijn achter de bekende namen die tegen Italië en Frankrijk speelden.
Ik heb er zo'n 100 gezien afgelopen jaarquote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:17 schreef MrDoegewoon het volgende:
Mogen we op een volgend EK of WK gewoon weer dit soort topics ook in VBL posten? Echt ik zie hier opmerkingen.. serieus...
Elk persoon die toch 10 tot 20 wedstrijden ziet per jaar, die weet gewoon dat dit een minder flitsende pot kan worden doordat Roemenië totaal anders speelt dan Italië en Frankrijk.
Omelet du fromagequote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:23 schreef Queen_Bee het volgende:
Stel idioten, wij hebben geen b team, huilies.
Eens.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:21 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Precies. Maar het klootjesvolk is weer verwend geraakt en verwacht weer een partij als tegen Frankrijk of Italië. Die wedstrijden konden alleen zo mooi worden omdat die landen ook naar voren voetbalden. Tegen Roemenië is dit prima en Nederland speelt ook zeker niet slecht.
Ben niet bang, maar wel ongerust over die wedstrijd. Itali"e zal een stuk beter voor de dag komen. Btw eerst maar eens Zweden terzijde schuiven, om maar eens op de zaken vooruit te lopen. En misschien treffen we wel Spanje. Dat is lang geleden!quote:Op dinsdag 17 juni 2008 22:22 schreef Etcetera het volgende:
[..]
dat zeg ik
gaat mooi worden tegen Italie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |