ZO DAN! Jemig. Nou. Fijne vakantie. Hoelang moeten we je missen?quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:56 schreef Rossdale het volgende:
Ik zit vanavond in EgypteIk hoop dat ze daar ook ergens het EK uitzenden... hrmz
Vies muisje.quote:
Oh. gets.quote:
Ja! Doe er wat aan!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 15:07 schreef Swiffer het volgende:
Dit kan echt niet he, vanaf zondag dit topic, en nog niet eens op de helft!!!
Veul bier in de Pij. Verder heb ik echt geen idee.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 17:55 schreef bassieVL het volgende:
Wat gaat het vanavond worden? weer een weergaloze overwinning?
Sowisda!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 18:11 schreef BossFight het volgende:
We gaan het allemaal meemaken in Cafe de Bruine Pij!
Het zit jou niet mee heh.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 18:29 schreef BossFight het volgende:
En nu ga ik even een schadeformuliertje invullen bij de beste man die mij gisteren met zijn scooter van mijn fiets af heeft gereden.
Scootersquote:Op vrijdag 13 juni 2008 18:29 schreef BossFight het volgende:
En nu ga ik even een schadeformuliertje invullen bij de beste man die mij gisteren met zijn scooter van mijn fiets af heeft gereden.
De PVDA heeft zoeen partijcongres in het Chassé.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 10:40 schreef JDude het volgende:
Wat komt Wouterrr (ik moet gelijk aan die LOI reclame denken) doen?
Je wist toch dat er geen bussen reden?quote:Op zondag 15 juni 2008 07:10 schreef tha_rizzo het volgende:
Hallo Breda, dankzij die klote bussen was ik niet in staat om goedkoop naar huis ve gaan. Ergo, ik zit nog in Breda te wachten op m'n eerstvolgende trein.
Nee, dat was ik vergeten. Ik vond 't al zo rustigquote:Op zondag 15 juni 2008 08:40 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Je wist toch dat er geen bussen reden?
Sukkel!quote:Op zondag 15 juni 2008 08:44 schreef tha_rizzo het volgende:
Nee, dat was ik vergeten. Ik vond 't al zo rustig
Maar de treinen reden gelukkig wel.
Ben je overleden door die glijpartij?quote:Op zondag 15 juni 2008 09:33 schreef Dalamar het volgende:
Een tip voor mijn fellow Bredanaars: mocht je ooit (hoe onwaarschijnlijk dat ook lijkt) eens naar de HB rijden en je pakt de route langs station Breda-Prinsenbeek... ga niet harder dan 60 km/u over die weg of je glijdt teringhard uit de bocht.
Ik ook, maar na een hagel-/ regenbui is dat blijbaar niet verstandig.quote:
RIP aan de nabestaandenquote:Op zondag 15 juni 2008 09:58 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ben je overleden door die glijpartij?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |