Ligt eraan wat voor soort pakket het is, maar ik neem aan dat je een belpakket bedoelt, dus een pakket die niet door een standaard brievenbus past. Die kun je dus niet dezelfde dag ophalen bij het postkantoor, omdat er een tweede bestelpoging wordt gedaan, de eerstvolgende werkdag (of zaterdag, als de eerste poging op een vrijdag was). Ben je dan nog niet thuis, kun je hem de volgende werkdag (of zaterdag) bij het postkantoor ophalen.quote:Op zondag 20 juli 2008 18:14 schreef InTrePidIvity het volgende:
Als ik tijdens een eerste afleverpoging van een pakket niet aanwezig ben, is het pakket dezelfde dag dan ook al op te halen op een postkantoor? Of gaat het naar een sorteercentrum om de volgende dag weer in bestelling te gaan en vanaf dan naar het postkantoor?
Hm, als ze maar niet gaan janken als ik meer uren uitbetaald wil krijgen dan dat. Zelfs Lance Armstrong kan mijn wijken niet in 6 uur per week rijden. Ik moet morgen toch nog even langs, dus da zal ik het meteen even vragen. Overmorgen ga ik echt beginnenquote:Op zondag 20 juli 2008 18:04 schreef tntster het volgende:
Ze geven volgens mij nergens geen grote contracten meer weg en al helemaal niet voor een vast dienstverband.
Mensen willen vaak liever meer werken dan minder en zo dekken ze zich in bij tnt.
Jammer maar helaas
Merciquote:Op zondag 20 juli 2008 18:38 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Ligt eraan wat voor soort pakket het is, maar ik neem aan dat je een belpakket bedoelt, dus een pakket die niet door een standaard brievenbus past. Die kun je dus niet dezelfde dag ophalen bij het postkantoor, omdat er een tweede bestelpoging wordt gedaan, de eerstvolgende werkdag (of zaterdag, als de eerste poging op een vrijdag was). Ben je dan nog niet thuis, kun je hem de volgende werkdag (of zaterdag) bij het postkantoor ophalen.
Dat is bij ons op kantoor dan beter voor mekaar... in 2/3 van de avondritten kun je thuis geen eten (daar zit rond etenstijd een gat in de dienst, de klanten die daar ooit zaten zijn weggevallen. De andere rit kom je op de terugweg langs de kebabtent...quote:Op maandag 21 juli 2008 17:20 schreef Paran0id het volgende:
Gewoon de hele middag regen![]()
Wat was ik blij dat ik weer eens mijn ouderwetse autodienst had vandaag. Baal wel van het feit dat ik tegenwoordig bijna niet meer vroeg kan beginnen. Erg duidelijk te merken aan mijn salarisstrook van deze maand.
Planner zet alle vaste medewerkers in de voorbereiding omdat ze anders niet aan hun uren komen. 2 weken terug begon ik ongeveer elke dag rond half 11, en dan tot 2 a 3 uur 's middags bestellen. Zo kan ik dus nooit veel uren maken in de vakantie. Of ik moet avondritten gaan rijden, maar zie dat zelf niet zitten, wil gewoon om 18.00 thuis eten.
Lol ik schrijf het meestal vrij netjes op (AGT's) maar dat komt omdat ik ze altijd al op kantoor schrijf.quote:Op maandag 21 juli 2008 22:37 schreef weasel85 het volgende:
Jeetje wat schrijft die TNT man weer slecht
ander topic, zie plaatje...
naja... ik schrijf dan natuurlijk alles volledig erop... alleen mijn handtekening das gewoon gekrabbel.
maar word zelf niet veel wijzer van wat die postbode er nou neergeschreven heeft..
Lijkt me sowieso toch een kwestie van zelf bepalen?quote:Op maandag 21 juli 2008 20:53 schreef martinnutjuh het volgende:
[..]
Ik mocht gewoon op de fiets bestellen, 3 wijkjes.
Tssssquote:Op dinsdag 22 juli 2008 00:31 schreef Nosh het volgende:
[..]
Lijkt me sowieso toch een kwestie van zelf bepalen?
Op de maandag doe ik de helft sowieso op de fiets, behalve de lokale volkswijk hier. Al die afgebakende stukjes stoep maken dat onmogelijk
Dat deed ik voorheen ook wel eens, maar de keren wanneer ik het deed was er toevallig net altijd iemand thuis. Ik heb vaak een rit met postbezorgers beleveren + AGT. Dus de briefjes zien er bij mij ook niet echt netjes uit op de 3S code naquote:Op maandag 21 juli 2008 23:53 schreef kvdv het volgende:
[..]
Lol ik schrijf het meestal vrij netjes op (AGT's) maar dat komt omdat ik ze altijd al op kantoor schrijf.
Nopequote:Op dinsdag 22 juli 2008 11:33 schreef Richard1974 het volgende:
Iemand al salaris gehad van deze maand?????
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 12:50 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Zo, weer een hernia rijker maar de dag weer overleefd
Dat heb je heel goedquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:40 schreef BertMaalderink het volgende:
Wat moet het een verademing zijn als die krengen er niet bij zitten zeg.
Hoe vaak per week zitten ze er wel bij eigenlijk? Hoorde van m'n collega dat het er ook op andere dagen bij kan zitten. Dan zie je opeens 2x zoveel brievenbussen. Ik was samen met die collega nog 5 uur bezig om alles te bezorgenquote:
Dinsdag hebben wij er standaard 2, regelmatig zit er een derde bij. In de zomer is het wat folders betreft rustig, maar normaal gesproken heb je vaker per week foldertjes dr bij. Maar als het maar ééntje is, is het goed te doen.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 21:29 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Hoe vaak per week zitten ze er wel bij eigenlijk? Hoorde van m'n collega dat het er ook op andere dagen bij kan zitten. Dan zie je opeens 2x zoveel brievenbussen. Ik was samen met die collega nog 5 uur bezig om alles te bezorgen![]()
2 grote wijken + HAH is in m'n uppie dus een dikke hel, dat zie ik nu alGelukkig zei m'n collega dat ook en vertelde hij dat dat ook zelden hoefde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Crack open the cranium, and let awareness begin...
> Zoekt kamer in Utrecht!
quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:47 schreef kvdv het volgende:
Erik de jong heeft ook ooit bij de post gewerkt?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-edit-: Ja dus: http://nl.wikipedia.org/wiki/Postbode#Bekende_postbodes![]()
Onder de foto bij dat wiki artikel:quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:47 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
-edit-: Ja dus: http://nl.wikipedia.org/wiki/Postbode#Bekende_postbodes
quote:Vroeger waren de bussen van ijzer en de postbodes van staal.
Whehe.quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:51 schreef kvdv het volgende:
[..]
Onder de foto bij dat wiki artikel:
[..]
Als hij het 'bezorgd' heeft, schrijft hij geen kennisgeving uit. Inderdaad. Ook niet als het op zo'n halfslachtige manier gebeurd.quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:52 schreef ToMaSZ het volgende:
Hoi TNT-ers!
Vraagje. Ik heb gisteren een pakket ontvangen terwijl ik niet thuis was. De postbode heeft het pakket uit het zicht onder mijn fietsenschuurtje/afdakje neergezet (of het pakketje is van de rand (in het zicht) af tussen de fietsen gevallen), maar geen briefje in de bus gedaan. Gisteravond op track & trace stond het pakket als "afgeleverd" weergegeven, maar ik kon het niet vinden. Ben bij de buren geweest, maar ook die hadden niets gehad. Pas vanmorgen toen ik mijn fiets wilde pakken zag ik tussen de fietsen, achter een houten schot, mijn pakketje liggen. Is het gebruikelijk om in zo'n situatie geen briefje in de bus te doen, of was de postbode een beetje haastig?
Zulke dingen gebeuren wel vaker, omdat de pakkettendienst zoveel mogelijk pakketten moet bezorgen. Het was in dit geval wel netjes geweest om even een briefje met de exacte locatie af te leveren. Ik zou zeggen dat het haastwerk of onwetendheid was.quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:52 schreef ToMaSZ het volgende:
Hoi TNT-ers!
Vraagje. Ik heb gisteren een pakket ontvangen terwijl ik niet thuis was. De postbode heeft het pakket uit het zicht onder mijn fietsenschuurtje/afdakje neergezet (of het pakketje is van de rand (in het zicht) af tussen de fietsen gevallen), maar geen briefje in de bus gedaan. Gisteravond op track & trace stond het pakket als "afgeleverd" weergegeven, maar ik kon het niet vinden. Ben bij de buren geweest, maar ook die hadden niets gehad. Pas vanmorgen toen ik mijn fiets wilde pakken zag ik tussen de fietsen, achter een houten schot, mijn pakketje liggen. Is het gebruikelijk om in zo'n situatie geen briefje in de bus te doen, of was de postbode een beetje haastig?
Berry van Aerlequote:Op donderdag 24 juli 2008 14:51 schreef kvdv het volgende:
[..]
Onder de foto bij dat wiki artikel:
[..]
Of Thomas heeft zo'n pauper brievenbus die niet voldoet aan het standaardformaat, aangezien de postbode tegenwoordig alleen pakketjes meekrijgt die door de brievenbus kunnen.quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:58 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zulke dingen gebeuren wel vaker, omdat de pakkettendienst zoveel mogelijk pakketten moet bezorgen. Het was in dit geval wel netjes geweest om even een briefje met de exacte locatie af te leveren. Ik zou zeggen dat het haastwerk of onwetendheid was.
Die hebben doorgaans geen track-en-trace. Naar alle waarschijnlijkheid dus idd een pakketchauffeur die haast had.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 07:07 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Of Thomas heeft zo'n pauper brievenbus die niet voldoet aan het standaardformaat, aangezien de postbode tegenwoordig alleen pakketjes meekrijgt die door de brievenbus kunnen.
Vier weken per jaar (eigenlijk: viermaal het gemiddeld aantal contracturen per week) is het wettelijk minimum. Maar op postbezorgers na ken ik eigenlijk niemand die inderdaad dit absolute minimum verdient.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:12 schreef sempron2400 het volgende:
Nu het toch vakantie is, (in ieder geval) postbezorgers krijgen maar 4 weken betaald verlof (dus 4 keer het aantal contracturen). Voldoet dit wel aan het wettelijke minimum en zijn er meer werkgevers die hun werknemers zo weinig vakantie gunnen?
Ik dacht dat het voor postbode 5 weken is, ook voor zaterdagbestellers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |