Ja, maar dat zit ook gewoon in je instinct ingebakkenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 09:30 schreef freecell het volgende:
Oeh Zeeltje, klinkt goed!
[..]
Verder niet echt berichtgevingIk had wat veel harde buiken en vorige nacht ook wat pijnlijke en dat is een teken dat ik even rustig aan moet doen. Verder niets om me zorgen over te maken (maar eigenwijs als ik ben doe ik dat natuurlijk wel een beetje
)
Maar afgelopen nacht ging goed. Geen harde buiken en heerlijk geslapen
Oeh, waar en wanneer???quote:Op vrijdag 6 juni 2008 14:11 schreef Troel het volgende:
Ja, leuk, met zijn allen tegen Sonja Bakker aanmeppen met een knuppel
Mooi, ik ga zo ff kijken.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:01 schreef Stormqueen het volgende:
Ik kan het niet meer bijhouden nu ik niet meer Fok op kantoor
Anyway, als hier nog Brabo's zijn: ik ben vanavond te zien in een item van Omroep Brabant nieuws. Iets met vredespijpen
Op video lijk ik minder vadsig dan op de fotoquote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:06 schreef Levitation het volgende:
[..]
Mooi, ik ga zo ff kijken.![]()
Voor mensen met digitale tv: kans is groot dat je dan ook omroep brabant hebt.
Ik heb nog wel meer video van jou.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:07 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Op video lijk ik minder vadsig dan op de foto
Iedereen weet dat tv dikker maakt, dus dit had je nou net niet moeten roepenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:07 schreef Stormqueen het volgende:
Op video lijk ik minder vadsig dan op de foto
Foto's zijn anders ook knap genadeloos.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Iedereen weet dat tv dikker maakt, dus dit had je nou net niet moeten roepen
Bij mij altijd wel jaquote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:38 schreef Levitation het volgende:
Foto's zijn anders ook knap genadeloos.
Hejje nou gekeken?quote:Op vrijdag 6 juni 2008 20:38 schreef Levitation het volgende:
[..]
Foto's zijn anders ook knap genadeloos.
Ik was te laat, heb een half omroep-brabant-nieuws gezien, de verkeerde helft.quote:
Als het al in je darmen zit doe je daar niets aan. Trouwens, van volle darmen krijg ik geen vol gevoelquote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:07 schreef jhvhprotocol het volgende:
Mijn stiefvader stond er vanavond op dat we uit eten gingen.Maar ik heb het goed gedaan vond ik zelf, 1 glas tonic en verder water. Vooraf een salade en als hoofdgerecht zalm nogiets. (Leek mij het meest 'schade beperkend').
Overigens heb ik nog een vraag, ik moet altijd heel snel na bijvoorbeeld het avondeten naar de wc. Heeft dit een reden of is er iets wat ik eraan kan doen? Want dan behoud ik het 'vol' gevoel ook langer.
gefeliciteerd je darmen werkenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:07 schreef jhvhprotocol het volgende:
Mijn stiefvader stond er vanavond op dat we uit eten gingen.Maar ik heb het goed gedaan vond ik zelf, 1 glas tonic en verder water. Vooraf een salade en als hoofdgerecht zalm nogiets. (Leek mij het meest 'schade beperkend').
Overigens heb ik nog een vraag, ik moet altijd heel snel na bijvoorbeeld het avondeten naar de wc. Heeft dit een reden of is er iets wat ik eraan kan doen? Want dan behoud ik het 'vol' gevoel ook langer.
ach het concert was ook gezellig hoor (ok moest er bijna verplicht heen, was een gratis concert op kosten van de baas der bazen, oftewel voor de klant waarvoor ik bel (om maar even geen namen te noemen en zo, jullie weten wel welk bedrijf ik bedoel) maar met 3 rijen collega's wast wel grappig)quote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:19 schreef Stormqueen het volgende:
Bleiblei en ik doen pauper: we hebben het Andre Hazes concert opstaan met het volume van de tv helemaal open, we drinken bier en zeveren mee met de tekst!!!
Jammer dat ik niet weet hoe je d'r uit ziet, anders ging ik je zoeken in het publiekquote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:45 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
ach het concert was ook gezellig hoor (ok moest er bijna verplicht heen, was een gratis concert op kosten van de baas der bazen, oftewel voor de klant waarvoor ik bel (om maar even geen namen te noemen en zo, jullie weten wel welk bedrijf ik bedoel) maar met 3 rijen collega's wast wel grappig)
Eet smakelijkquote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:10 schreef Brighteyes het volgende:
Rewimo, de omelet werd een heel erg ranzig uitziend roerbakprutje, maar het is wel lekker. Ben het nu aan het opeten.
Ja, je mist heel wat daar in dat verre landquote:
Maak je zoveel mogelijk nuttig. Ga helpen afwassen, hakken, snijden, dingen omdraaien op de bbq etc. Hoe nuttiger je bent, hoe minder het opvalt dat je helemaal niet zoveel eet. Eet ook langzaam, klets veel, probeer veel van de groente te pakken. In noodgevallen: zeg dat je je niet zo lekker voelt en dat het eten allemaal heerlijk is, maar dat het nu even niet zo prettig valtquote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:23 schreef jhvhprotocol het volgende:
Dubbelpost: Ik zit ook met iets lastigs, morgen is verjaardag viering van me zus en vader met veel familie en hapjes. Je kent het wel. En volgende week BBQ van me oom en tante. >.< Iemand tips ofzo? Klinkt misschien raar dat ik om tips vraag, maar naast me ouders en zus weet niemand dat ik aan het afvallen ben. En aangezien ik niet van publiekelijke situaties hou ga ik echt af bij de vraag 'doe je aan dieet?' als ik iets weiger ofzo..
Professor Isa has spokenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maak je zoveel mogelijk nuttig. Ga helpen afwassen, hakken, snijden, dingen omdraaien op de bbq etc. Hoe nuttiger je bent, hoe minder het opvalt dat je helemaal niet zoveel eet. Eet ook langzaam, klets veel, probeer veel van de groente te pakken. In noodgevallen: zeg dat je je niet zo lekker voelt en dat het eten allemaal heerlijk is, maar dat het nu even niet zo prettig valt
Jaaaquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:13 schreef Miss_S het volgende:
[..]
En hoe gaat het met jou?
Mag je je bijna vriendje nu al een je echte vriendje noemen?
Niks meer te klussenquote:
oh genoeg, maar ik heb geen auto, en de bussen rijden niet.. en met de fiets is een pokke eind met alles erop eraan... ik wou dat ik kon klussenquote:Op maandag 9 juni 2008 11:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Niks meer te klussen
Je kunt wel bij ons aan de slag om de dakramenmeneer te helpenzie KAA-topic
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |