Nare nare mensen dus, als ik het zo hoor.quote:Op maandag 26 mei 2008 22:39 schreef Ole het volgende:
[..]
Vreselijk mens idd... Ik zie ze toch wel eens samen hoor. Maar ja, dat is dan meer omdat ze dan geen drank hoeft te betalen![]()
Mens heeft verder een behoorlijk hoge dunk van zichzelf, dat zit in de familie
Iets Service Salon-achtigs meen ik. En dan met die zure kop van haar net iets te hautain in de camera kijken. Kan me niet voorstellen dat ze een kijkcijferkanon was voor de dames- en heren huisvrouwen voor de buis.quote:Op maandag 26 mei 2008 22:40 schreef Ole het volgende:
Wat presenteerde ze ook alweer? Enige wat ik me kan herinneren is dat het niet om aan te zien was
quote:Als publiciste en schrijfster breekt ze door in de jaren negentig. In een wekelijkse colomn in de Volkskrant nam ze als 'vrouw van de wereld' vooral de Amsterdamse grachtengordel, de schrijvers, kunstenaars en acteurs op de korrel, wat zorgde voor saillante anekdotes. Nog steeds staat Annemarie bekend als femme fatale, mede door haar opvallende uitspraken over mannen
...lees ik na wat gegoogle. Is ze vast niet trots op. Moet je eens heel hard regen haar roepen, in het café: GOH ANNEMARIE, VERTEL NOG EENS OVER JE TIJD BIJ FLEUR?quote:Nog even dook ze op in een beter te vergeten TROS-middagprogramma, Fleur.
Kon het al niet vindenquote:Op maandag 26 mei 2008 22:58 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
...lees ik na wat gegoogle. Is ze vast niet trots op. Moet je eens heel hard regen haar roepen, in het café: GOH ANNEMARIE, VERTEL NOG EENS OVER JE TIJD BIJ FLEUR?
Nee joh, gekkiequote:Op dinsdag 27 mei 2008 08:55 schreef Copycat het volgende:
Nooit geweten dat Fred en Annemarie Oster neef en nicht zijn. Zouden ze ook licht vrijen?
Dré is getrouwd met Martin Elferinkquote:Op maandag 26 mei 2008 22:41 schreef Duderinnetje het volgende:
En de Van Duintjes, daar nog nieuws over? Heeft André niet een jonge toyboy hedentendage?
Guus Oster en Fred Oster waren neefs...Dus is Fred achterneef van Annemarie Osterquote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:25 schreef Ole het volgende:
[..]
Nee joh, gekkie![]()
Annemarie is de dochter van Guus Oster en Ank van der Moer.
Weer wat geleerd!
Licht vrijen?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 08:55 schreef Copycat het volgende:
Nooit geweten dat Fred en Annemarie Oster neef en nicht zijn. Zouden ze ook licht vrijen?
Giel woont toch niet in de grachtengordel mag ik hopen?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:40 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind Giel ook hóógst onaantrekkelijk, maar er zijn vast Giel-groupies genoeg. Die willen zich misschien zo de grachtengordel in 'werken'.
Dat zeggen ze toch? "Neef en nicht vrijen licht". Waar het op slaat weet ik eigenlijk ook niet, bedenk ik me nuquote:
Haarlem.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 11:51 schreef snoopy het volgende:
[..]
Giel woont toch niet in de grachtengordel mag ik hopen?
Dat dat op zich wel mag, volgens mij. Misschien moeten we het even opzoeken in het Kamper-spreekwoordenboek.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 12:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat zeggen ze toch? "Neef en nicht vrijen licht". Waar het op slaat weet ik eigenlijk ook niet, bedenk ik me nu.
"Neef op nicht vrijt licht"quote:Op dinsdag 27 mei 2008 13:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Dat dat op zich wel mag, volgens mij. Misschien moeten we het even opzoeken in het Kamper-spreekwoordenboek.
Terwijl Simon Tahamata (?) en Sjakie Swart toekijken?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 13:54 schreef Duderinnetje het volgende:
Nooit van die uitdrukking gehoord!
Maar nu heb ik wel een zwoegende Fred op mijn netvlies, die Annemarie bruut op de marmottenbak neemt.
Haal dat eerste vraagteken maar weg. Simon Tahamata was zijn naam. Er van uitgaande dat het een mannetje was.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 13:57 schreef Copycat het volgende:
Terwijl Simon Tahamata (?) en Sjakie Swart toekijken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |