Dat was al duidelijk, maar beter dan vanavond had het niet naar voren kunnen komen.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef humberto.tan het volgende:
Voor degenen die zeiden dat Huub zou flippen als hij zou verliezen: het is nu wel weer duidelijk welke sportman het minst sportief is, toch? Heeft iemand nog een no contest beker over als troostprijs?
Was van TMFquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef sander-3 het volgende:
Wie de fuck is die hoer bij jaap zijn buikRaar wijf
Heel stom idd, maar dat wijf heeft geen miljoenquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef sander-3 het volgende:
Wie de fuck is die hoer bij jaap zijn buikRaar wijf
een of andere uitgezakte 50 plusser met teveel geld, die daarvoor nog even haar anus mocht bevredigen.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef Prospera het volgende:
Wie betaalt haar shotjes vanaf morgen?
[ afbeelding ]
Ach de gunfactor en natuurlijke selectie spelen een rol.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef Rens_Wilders het volgende:
Voor een ramp van wereldformaat wordt er nog geen vijf ton overgemaakt, bij de finale van de Gouden Kooi worden er in een avond meer dan vier miljoen smsjes a 60 cent gestuurd...
Die zoekt wel weer een andere poenerige idioot hoor..quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef Prospera het volgende:
Wie betaalt haar shotjes vanaf morgen?
[ afbeelding ]
Ik ben daar iets minder blij meequote:Op donderdag 22 mei 2008 23:39 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Wat een lelijke hoer. Ze mag blij zijn dat die camera op er gericht stond
CAP-pers vingers bij de knoppen?quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:40 schreef Lobasca het volgende:
Amanda wil zonder camera met Brian praten en naar heer moeder toe
Idem. Ik vind het ook niet iets om 'gein' mee te maken. Maar goed, van Jaap kun je alles verwachten.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:37 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik geloofde het wel, en het valt me tegen dat hij het nu niet doet.
Maar ik ben desondanks erg blij dat mijn favoriet gewonnen heeft.![]()
Nee in het spel niet.... verbazingwekkend zie je nu Jaap.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou joh, je mocht hem niet, maar het is beter dan Brian, of niet soms.
Die heeft al deals gesloten.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:33 schreef Prospera het volgende:
Daar gaan Kenniet z'n plannen voor de vluchtjes tussen Curacoa en Colombia,
vast z'n krediet verspeelt.
[ afbeelding ]
Die trekt nooit bij.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub is zeer sportief....toppie... nu Brian nog even bijtrekken
Grouphugg ?quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:41 schreef tho_Omas het volgende:
Zo ik heb 2 glazen cognac naarbinnen geworpen. Ik hou van jullie en de COS en Kenneth
Er had al eerder iemand gezegd: "Waar 2 honden vechten om een been....."quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:41 schreef marky het volgende:
Tja John durfde het niet aan om Brian te laten winnen. Jaap is het beste alternatief. Had Brian gewonnen dan hadden veel internetters dat maar heel moeilijk kunnen accpeteren en waren er problemen gekomen. Huub mocht niet winnen omdat de rotzak nooit mag winnen en hij heeft nu eenmaal die rol aangemeten gekregen heeft. Jaap heeft mazzel want die wordt min of meer door beide kampen geaccepteerd.
http://www.dondj.nl/streams.htmlquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:43 schreef Verida het volgende:
Welke streams zien jullie, ik zie alleen maar bibberige beelden zonder geluid
quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:43 schreef Verida het volgende:
Welke streams zien jullie, ik zie alleen maar bibberige beelden zonder geluid
Is Nicolaas nietquote:Op donderdag 22 mei 2008 23:43 schreef Marrije het volgende:
Oh, Nicolaas...
Dat is ook het meest lullige voor Brian. Huub heeft gegokt, verloren, maar een mooie tijd gehad in de kooi en een aantal goede vrienden erbij gekregen (ik denk tenminste dat de vriendschap met Sylvia en Eric hecht genoeg is om te blijven duren) terwijl Brian vanaf dag 1 alleen maar bezig is geweest met het spel. Die heeft nu echt 2 jaar van zijn leven compleet verkloot, waarin de enige vriendin die hij gemaakt heeft iemand is van wie hij vermoedelijk eigenlijk walgt omdat ze alles in zich heeft waar hij eigenlijk niets van moet hebben.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub is zeer sportief....toppie... nu Brian nog even bijtrekken
Borga, je hebt gelijk gekregen: In het land der blinden is éénoog Koning! Gefeliciteerd, al had ik liever gehad dat Huub had gewonnen, maar ja, cést ca..quote:
Oh my God! They killed Kenny!quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Die heeft al deals gesloten.
De haas geschoten voordat de huis aan amanda verkocht was, zou Brian zeggen.
Komen dan nu de geheimen?quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:43 schreef Kinga het volgende:
Ze denken dat ze off stream zijn?
Het is ook wel net even iets zuurder om 2e te worden. Dan heb je echt het idee net een miljoen te hebben verloren.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub is zeer sportief....toppie... nu Brian nog even bijtrekken
Jij snapt het spel niet.quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:42 schreef akveor het volgende:
Beetje verlaat maar:
[..]
Nee in het spel niet.... verbazingwekkend zie je nu Jaap.
quote:Op donderdag 22 mei 2008 23:41 schreef tho_Omas het volgende:
Zo ik heb 2 glazen cognac naarbinnen geworpen. Ik hou van jullie en de COS en Kenneth
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |