Clean en frontsquat.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 18:04 schreef floris.sp het volgende:
Ja klopt dat het betere oefeningen zijn maar zowat allemaal onuitvoerbaar ZONDER sqautrek
Ik doe military presses met 50kg, dus veel meer dan die 50kg in mijn nek leggen lukt echt niet zomaar ff. (en met squat wil je toch wel wat zwaarder dan 50kg)quote:Op dinsdag 10 juni 2008 18:28 schreef Semargofni het volgende:
Gewicht is bij die oefeningen dermate laag dat je de bar wel in je nek kan leggen lijkt me. Hack squats kan je wel gewoon doen, overigens kan je lunges en bulgarian/split squats e.d. ook met dumbbells uitvoeren.
Ik heb het ook niet over reguliere squats, ik heb het over allerhande unilaterale oefeningen en bv oh squats. Oefeningen waarbij je niet zoveel gewicht perse nodig hebt aangezien je ze toch meestal in een hogere rep range uitvoerd. Als je 50 kg kan oh pressen kan je zeker 60 push pressen. Lijkt me voldoende voor bovenstaande oefeningen totdat je oh sterker wordt. En hack squat is een oefening waarbij de barbell op de vloer ligt dus die kan je ook gewoon doen.quote:Op woensdag 11 juni 2008 09:16 schreef ConQuestador het volgende:
[..]
Ik doe military presses met 50kg, dus veel meer dan die 50kg in mijn nek leggen lukt echt niet zomaar ff. (en met squat wil je toch wel wat zwaarder dan 50kg)
100% creatine is 100% creatine lijkt me, daarom ga ik altijd voor de goedkoopste.quote:Op woensdag 11 juni 2008 12:56 schreef XiChico het volgende:
Iemand (goede) ervaring met Vitargo creatine? Lees er weinig over op internet, hoor wel goede verhalen.
Doktersbezoekje kan misschien een tip zijn ja. Weet er niet het fijne van.quote:Op woensdag 11 juni 2008 18:14 schreef XiChico het volgende:
Op zich klinkt goedkoop en veel niet slecht. Hebben jullie een aantal favoriete merken? Ik zie door de bomen het bos niet meer, en creatine is er in vele prijsklasse te vinden.
Verder ben ik op zoek naar aminozuren en een goede eiwitshake. Suggesties? (Niet dat ik niet zelf op onderzoek uit wil gaan, maar er is zoveel.. in zoveel verschillende prijsklasse, dat ik gewoon echt op zoek ben naar ervaringen) Ik had zelf de afgelopen keer een eiwitshake van Bodystore (eigen merk). Creatine heb ik nog nooit gebruikt. Aminizouren als aanvulling.
Dan even iets anders, ik ben een ecto. Ik train nu 1.3 jaar, heb al meerdere malen voedinggschema's gevolgt, maar aankomen is voor mij moeilijk. Zo heb ik een tijdlang elke dag 30 boterhammen (met kipfilet, [pasta/pindakaas) weggewerkt, daar boven op nog een 3x3 scoops Mammoth weightgainer + avondeten en 2 doosjes Liga Fruitkick. Alles bij elkaar meer dan 4000 kcal. Helaas ben ik hier van niet aangekomen, volgende dag bij opstaan was mijn buik gewoon weer vlak
Nu is het niet zo'n heel groot probleem, maar om een beetje te groeien is het wel handig. Heb ook een voeddingschema van DBB gevolgd, maar helaas. Wat denken jullie? Doktersbezoekje?
weet niet of je rekensommetje kloptquote:Op donderdag 12 juni 2008 06:43 schreef McGilles het volgende:
[..]
Doktersbezoekje kan misschien een tip zijn ja. Weet er niet het fijne van.
Als ik in de bulk was at ik elke dag een roerei van 4 eieren met cremefraiche en roomboter, dan nog meestal 4 boterhammen met kipsate en mijn ontbijtshake van havermout, fruit melk en kwark was meestal ruim over de 1000kcal. Als je dan ook nog een pak chocomel leegdrinkt zit je alleen al met deze 4 dingen op 4000kcal en zoveel is het niet. Probeer dit aan te vullen met een goede avondmaaltijd, 1 bak kwark voor het slapengaan en nog wat losse boterhammen met kipfilet hier en daar en je hebt een perfect bulkschema
100% mee eens. 400 gram voor 10,99 is mijn laagte-record. Iemand goedkopere zuivere creatine gevonden?quote:Op woensdag 11 juni 2008 14:16 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
100% creatine is 100% creatine lijkt me, daarom ga ik altijd voor de goedkoopste.
Heb je hier misschien ook een link voor? Of bestel je het niet online. Ben ook nog op zoek naar goedkope eiwitten enquote:Op donderdag 12 juni 2008 11:37 schreef Rigital het volgende:
[..]
100% mee eens. 400 gram voor 10,99 is mijn laagte-record. Iemand goedkopere zuivere creatine gevonden?
Whey moet ik op een dag wel hebben. Anders wordt ik zo gaar van de kwark en vleessoorten. Hoe doe jij het dan? En waarom visolie? Begrijp wel wat het doet en wat het is, zie de meerwaarde er niet echt van in...quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:54 schreef Semargofni het volgende:
Meeste supplementen zijn klets. Whey is ook lang niet zo belangrijk, het is maar een aanvulling. Zoiets als visolie vind ik veel nuttiger omdat het voor veel dingen goed is.
Sinds dat ik weer bezig ben neem ik totaal geen supps meer. Ook geen whey. Na het trainen een banaan, appel en een bakje 'roer' (soort yoghurt). Als ik thuis kom ga ik een groot eitje maken op toast met wat zooi erdoor heenquote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:17 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Whey moet ik op een dag wel hebben. Anders wordt ik zo gaar van de kwark en vleessoorten. Hoe doe jij het dan? En waarom visolie? Begrijp wel wat het doet en wat het is, zie de meerwaarde er niet echt van in...
1x in de zoveel tijd in de aanbieding bij De Tuinen. De creatine is gewoon goed. De std. whey minder. Sommige repen zijn daar ook goed, evenals de rooibosthee bv.quote:Op donderdag 12 juni 2008 16:50 schreef XiChico het volgende:
Heb je hier misschien ook een link voor? Of bestel je het niet online. Ben ook nog op zoek naar goedkope eiwitten en aminozuren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |