Gefeliciteerdquote:Op donderdag 19 juni 2008 17:27 schreef Smash-it het volgende:
7,5 voor mijn masterscriptie! In één keer, hoef niets meer te veranderen.
Ik ben blij, blij, blij!
Wow, echt goed gedaan!quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:27 schreef Smash-it het volgende:
7,5 voor mijn masterscriptie! In één keer, hoef niets meer te veranderen.
Ik ben blij, blij, blij!
Verdedigen doe je bij promoveren, niet bij je masterscriptie (bij ons in Utrecht althans). Dus ik maak maandag nog één laatste tentamen (internationaal privaatrecht) en dan ben ik klaar. Ik kreeg gister van mijn begeleider een papiertje met wat stempels en handtekeningen, maar ik moet nog even uitzoeken hoe het precies werkt met de diploma-aanvraag. Zal wel ongeveer hetzelfde zijn als voor je bachelor.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 09:59 schreef Pool het volgende:
Wow, echt goed gedaan!Is het dan nu meteen voorbij en hoef je alleen nog maar je papiertje op te halen? Of moet je nog iets verdedigen tegenover docent(en) en eventueel publiek?
Ja, bij ons ïn Tilburg moet je wel een presentatie houden en vervolgens vragen beantwoorden ten overstaan van publiek. Niet zo diepgaand en uitgebreid als bij een promotie uiteraard.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 10:02 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Verdedigen doe je bij promoveren, niet bij je masterscriptie (bij ons in Utrecht althans). Dus ik maak maandag nog één laatste tentamen (internationaal privaatrecht) en dan ben ik klaar. Ik kreeg gister van mijn begeleider een papiertje met wat stempels en handtekeningen, maar ik moet nog even uitzoeken hoe het precies werkt met de diploma-aanvraag. Zal wel ongeveer hetzelfde zijn als voor je bachelor.
Strafrecht is pittig, je hebt onderscheid in formeel en materieel en het zijn een heleboel regeltjes. Leukste vond ik dat je rechtbankverslag moest maken. Dus je moet ook echt (in tweetallen) een strafzaak bij gaan wonen, ik had wel een zielige. Een oudere dame die met een auto een scooter had aangereden. Jongen was aan één oog blind geraakt en kon een hand ook niet meer gebruiken. De dame had niet goed gekeken, het was dus echt haar schuld. Maar ze vond het allemaal zo erg en de hele zaal leefde ook vet met haar mee. De jongen was er overigens niet bij. Die was natuurlijk ook zielig.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 12:28 schreef Marloes het volgende:
Gefeliciteerd Smash-it!
Ik heb volgend semester Strafrecht en Internationaal en Europees recht (UU), is dat een beetje goed te doen? Wil ze wel graag allebei halen
Ah, wat zal dat een heeeeeerlijk gevoel zijn! Geniet ervan!!quote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:05 schreef Yashaaaaa het volgende:
Geen idee hoe ik bestuursprocesrecht gemaakt heb
Maar ik heb welvakantie
die eerste casusquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:05 schreef Yashaaaaa het volgende:
Geen idee hoe ik bestuursprocesrecht gemaakt heb
Maar ik heb welvakantie
Het dringt nog niet echt doorquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:10 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Ah, wat zal dat een heeeeeerlijk gevoel zijn! Geniet ervan!!
haha ja inderdaad, volgens mij gaan er heel veel onvoldoendes vallenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 14:49 schreef N.i.c.k het volgende:
Sow, pittigste tentamen van het jaar was dat. Waarom nou dat gedoe over die voorzieningenrechter, dat weet toch niemand.
Ik heb in mijn laatste bachelorjaar bij een deurwaarderskantoor gewerkt op de afdeling (tele-)incasso. Daarvoor heb je niet al te veel ervaring nodig en het was wel een goede bijbaan CV'technisch. Niet heel juridisch inhoudelijk, maar achteraf ben ik wel blij dat ik er ervaring heb opgedaan "van de andere kant". Nu weet ik wat er echt gebeurt als ik de deurwaarder instrueer, en ook wat je ongeveer kan verwachten dat de deurwaarder nog wel doet (of bereid is te doen, hoe ver hij wil gaan voor je etcquote:Op maandag 23 juni 2008 12:50 schreef DahaKa het volgende:
wilt ook in OP, ben 1e jaars Ned. Recht in R'dam.
Wilde hier ook even een vraag posten mbt tot het 2e jaar. Als het meezit haal ik mn P, na nog 2 cijfers te horen. Echter, ik wil graag mijn huidige bijbaan snel afzeggen en liever iets doen met mn studie. Zijn daar al mogelijkheden voor als je je P net binnen heb of niet? Ik zag wel dat rechtswinkels en dergelijke mensen zoeken, alleen is dat vrijwilligerswerk. Dat zou ik eventueel nog naast mijn bijbaan zou willen doen ALS het te combineren is.
Ben benieuwd op reacties!
Zoals ik al zei: dat controleren ze niet. Althans, niet 3 jaar terugquote:Op maandag 23 juni 2008 17:23 schreef Marloes het volgende:
Ik hed ook een vraagje. Op osiris staat als ingangseis voor het kernvak notarieel recht: Als ingangseis wordt gesteld dat alle grondslagen vakken en het kernvak Privaatrecht gevolgd moet zijn. Het vak is verplicht gesteld voor de masteropleiding notarieel recht.
Naja, die grondslagen vakken heb ik allemaal gehaald, alleen kernvak privaatrecht niet gehaald, maar wel gevolgd. Betekent dit dat ik wel, of niet kan deelnemen?
Bij ons geldt geloof ik de studiepunteneis op het moment dat je tentamen doet pas, en kun je bij bijna alles per halfjaar instromen. Ik weet niet hoe het elders is.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:56 schreef bear87 het volgende:
Weet iemand hoe het zit als je in je eerste jaar net te weinig punten hebt gehaald om te mogen beginnen aan je 2e jaar?
Stel dat je aan het begin van volgend jaar dan een 1e jaarstentamen herkanst en daarmee op voldoende punten komt om te mogen beginnen aan 2e jaars vakken, mag je dan vanaf dat moment starten met je 2e jaar, of moet je dan gewoon een jaar wachten zegmaar?
Een eerder toetsingsmoment is ook niet mogelijk: voor werkgroepen inschrijven doe ik nooit en je kunt er altijd bijzitten. En dan nog vraag ik mij af of het bij het tentamen wel getoetst wordt, met zoveel deelnemers is dat praktisch onmogelijk. Mocht het fout dreigen te gaan dan schrijf je je gratis voor een tweede studie in, en zeg je dat het als keuzevak voor de tweede studie wilt volgen.quote:Op woensdag 25 juni 2008 12:23 schreef Sessy het volgende:
Bij ons geldt geloof ik de studiepunteneis op het moment dat je tentamen doet pas, en kun je bij bijna alles per halfjaar instromen. Ik weet niet hoe het elders is.
Kijk ook eens in de OER. Daar staat het zeker weten in. Meestal onder onderwerp: BSA=bindend studieadvies.quote:Op woensdag 25 juni 2008 12:46 schreef Marloes het volgende:
Is er een Utrecht eigenlijk een bepaalde eis wat betreft je P? Dus, moet je dat binnen 2 jaar halen ofzo? Kan het nergens vinden in de studiegids!
Nee, alleen het BSA in je 1e jaar, daarna maakt het niets meer uit!quote:Op woensdag 25 juni 2008 12:46 schreef Marloes het volgende:
Is er een Utrecht eigenlijk een bepaalde eis wat betreft je P? Dus, moet je dat binnen 2 jaar halen ofzo? Kan het nergens vinden in de studiegids!
Laat ik het even nuanceren: dat was toen ik begon, en dat is wel 4 jaar geleden bijna... Maar volgens mij is daar nog weinig aan veranderd, en de UU is natuurlijk ook nogal de bomquote:
quote:Op woensdag 25 juni 2008 17:07 schreef Leonoor het volgende:
en de UU is natuurlijk ook nogal de bom.
Staan een paar posts boven je al een aantal reacties op deze vraag, die werd pas ook nog gesteld!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:21 schreef Rucebo het volgende:
Maar zou ik werk kunnen vinden dat bij mijn studie past en zo ja wat voor iets? Misschien zijn er mensen hier met goede ervaring.
Sorry, zal de volgende keer eerst eens beter lezenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 18:18 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Staan een paar posts boven je al een aantal reacties op deze vraag, die werd pas ook nog gesteld!
Geeft nietie! Ik was zelf gewoon te lui om weer een heel antwoord te typen.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:24 schreef Rucebo het volgende:
Sorry, zal de volgende keer eerst eens beter lezen...
Owwww sorry joh!!!quote:Op woensdag 25 juni 2008 12:36 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Een eerder toetsingsmoment is ook niet mogelijk: voor werkgroepen inschrijven doe ik nooit en je kunt er altijd bijzitten. En dan nog vraag ik mij af of het bij het tentamen wel getoetst wordt, met zoveel deelnemers is dat praktisch onmogelijk. Mocht het fout dreigen te gaan dan schrijf je je gratis voor een tweede studie in, en zeg je dat het als keuzevak voor de tweede studie wilt volgen.
en vanochtend kwam ik net uit bed, vandaar; als je zegt 10.00-10.15 moet je niet om 09.55 komen![]()
Joh, juist dan heb je toch je rust nodig!!!quote:Op woensdag 25 juni 2008 12:41 schreef cinnamongirl het volgende:
Jammer dat geen enkele universiteit keuzevakken in de zomer geeft. Ik studeer deeltijd in voltijdtempo naast m'n werk en ik zou best in de zomer wat puntjes bij willen sprokkelen om mijn vrije ruimte te vullen.
Nee duidelijk, ik ben bezig met het afronden van mn Bachelor van de andere studie die ik doe. Dus dat gaat even voor. Volgend jaar P halen.quote:
VMS ook gehaald met een 7,5quote:Op dinsdag 24 juni 2008 22:03 schreef ScottTracy het volgende:
Vandaag laatste tentamen gehad, verdiepend materieel strafrecht. Nu nog even hopen dat ik geen reparatie hoef te doen, anders heb ik nu gewoon VAKANTIE.Ohja, en rechtsfilosofie gehaald
Schakelprogramma Nederlands Recht waarvan 1,5 bachelor en 1 jaar master? Dan doe je hetzelfde programma als ik. Ik heb hiervoor HBO MER gedaan met als afstudeerrichting Juridisch Management. Als het goed is heb je in september de volgende vakken op de RUG:quote:Op dinsdag 24 juni 2008 13:26 schreef JJasperO het volgende:
Hoe zien de roosters eruit in Groningen. Tja misschien dat het verkort programma er weer anders uit ziet, maar ben toch benieuwd. Zijn er elke dag colleges gepland, of maximaal drie dagen per week? Wisselt dit?
Dat ivm het feit dat ik maarliefst 5 uur moet reizen voor een dagje college.
gefeliciteerd! Ik moest het doen met een 6,9 maar ik ben er dolgelukkig mee. Nu vakantie. Volgend jaar nog twee vakken en een scriptie en dan het einde van een tijdperk...quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:38 schreef Smash-it het volgende:
Jaaaa.. internationaal privaatrecht 7,3 gehaald! Nu dus echt officieel afgestudeerd, vandaag ook meteen mijn diploma aangevraagd. Gekkigheid!!
Gefeliciteerd! Mooi cijfer toch?! Welke twee vakken ga je nog doen? Volgende post is btw de laatste, maak jij een # 28?quote:Op woensdag 2 juli 2008 22:49 schreef Argento het volgende:
gefeliciteerd! Ik moest het doen met een 6,9 maar ik ben er dolgelukkig mee. Nu vakantie. Volgend jaar nog twee vakken en een scriptie en dan het einde van een tijdperk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |