http://www.freaky.nl/cms/(...)52f%2520Twilight.htmquote:Brennan Heart - Memento / Remember, Remember
art. nr. : MIDIFY 009
A1. Memento
B1. Remember, Remember
Release datum : woensdag 21 mei 2008
Medium : 12-inch
Label : Midify
quote:Scope DJ - Rock Hypnotic / Twilight
art. nr. : SCANTRAXX 035
A1. Rock Hypnotic
B1. Twilight
Release datum : woensdag 21 mei 2008
Medium : 12-inch
Label : Scantraxx
Jep ikke!quote:Op maandag 19 mei 2008 18:56 schreef luckass het volgende:
zijn er nog meer mensen op Intentste vinden?
Hier hetzelfdequote:Op maandag 19 mei 2008 19:10 schreef LeonH het volgende:
Geen emporium voor mij, lekker 3 dagen zuipen op Pinkpop
Waarschijnlijk ik ook, Tatanka weer een keer aanschouwenquote:Op maandag 19 mei 2008 19:11 schreef Sethje het volgende:
[..]
Jep ikke!
Wat is die vinyl van Acti & Zatox dik zeg. Echt 2 topnummers still drunk & freedom.
Vind die van E-Fect ook wel te beluisterenquote:Op maandag 19 mei 2008 19:11 schreef Sethje het volgende:
[..]
Jep ikke!
Wat is die vinyl van Acti & Zatox dik zeg. Echt 2 topnummers still drunk & freedom.
klinkt op zich lekkerquote:Op zondag 18 mei 2008 11:40 schreef devv05 het volgende:
Schiet al aardig op met m'n nieuwe song, vocals zitten erin en intro staat ook deels, alleen outtro is nog niet helemaal klaar en verder nog wat effecten enzo erbij. Maar voor degene die het leuk vinden alvast een voorproefje; comments en opbouwende kritiek zoals altijd weer welkom
PREVIEW SO CLOSE
(kwaliteit expres laag gezet, is uiteraard niet representatief voor de uiteindelijke kwaliteit)
quote:Op maandag 19 mei 2008 17:22 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
het geluid vind ik in outland beter, de dansvloer vooraan is veel te klein en het podium is te hoog als je op de dansvloer staat. Het heeft gewoon totaal geen dicotheek gevoel, maar juist meer een concert gedoe.
die trapjes zijn hoogst irritant, iedereen staat met zijn neus naar voren toe, wat totaal geen sfeer geeft. Ik sta juist het liefst achterom of zijwaarts want als ik naar voren kijk zie ik alleen maar achterhoofden.
een locatie als zalinaz, locomotion, danssalon, effenaar, of maassilo volstaat veel en veel beter
en hoe kun je nou een poppodia vergelijken met een discotheekdaar waar normaal een concert wordt gegeven van een Jan smit of Anouk, waar iedereen alleen maar staat te kijken en te klappen
![]()
Haha, ik snap wat je bedoelt. Ik denk dat ik twee versies ga maken, dit wordt dan de iets commerciėlere versie en een wat hardere meer pure hardstyle die ook een stuk beter in te mixen is, want dat wordt met deze wel vrij lastig.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 03:13 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
klinkt op zich lekker![]()
de vocal vind ik alleen iets teveel een 'smurf' effect hebben, waardoor je plaat (i.c.m. je synth + kick) als duitse handsup trance klinkt (of was dit de bedoeling?)
Je bent beter in 'echte' hardstyle maken dan mij in ieder geval. Ik vind dit nummer alleen iets te donker, maar dat is persoonlijke smaak. Ik ben meer van de vocals en vrolijke melodietjes met een keiharde kickquote:Op dinsdag 20 mei 2008 10:24 schreef LeonH het volgende:
Eindelijk uitgevonden hoe ik m'n eigen platen op YouTube kan zetten... scheen dus gewoon een verdomd handige optie in een standaard Mac programma als iPhoto te zitten waarmee ik dit kan maken...
Thanks! was ook de bedoelingquote:Op dinsdag 20 mei 2008 10:35 schreef devv05 het volgende:
[..]
Je bent beter in 'echte' hardstyle maken dan mij in ieder geval. Ik vind dit nummer alleen iets te donker, maar dat is persoonlijke smaak. Ik ben meer van de vocals en vrolijke melodietjes met een keiharde kick
Ik wil wel weten hoe je dat maakt trouwens, dan kan ik ook eens wat op Youtube zetten. Is er ook een Windows programma waar dat eenvoudig mee kan?
Die is wel leuk idd, Still Drunk =quote:Op maandag 19 mei 2008 18:44 schreef mstx het volgende:
Activator & Zatox - Freedom
Eindelijk weet ik hoe dat gruwelijke nummer heet die A-Lusion de laatste tijd vaak draait
quote:
Als ik deze hoor denk ik steeds aan carnavalquote:
klinkt op zich goed, alleen zijn mijn eerdere ervaringen met belgie niet zo denderendquote:Op zaterdag 9 augustus organiseert Q-dance de eerste editie van The Qontinent.
Dit festival zal plaatsvinden te Wachtebeke nabij Gent, om precies te zijn op een prachtig eiland te midden van het recreatieterrein Puyenbroeck.
Q-dance is trots om naast events als Defqon.1 (Nederland) en Q-BASE (Duitsland) met The Qontinent in Belgiė voor het eerst een outdoor festival uitsluitend gericht op de harde stijlen neer te zetten.
Op het dagfestival zullen vier areas te vinden zijn: hardstyle, hardcore, jump/tekstyle en voor het eerst een ‘bring your own records’ stage. Hoe je hiermee zelf op The Qontinent zou kunnen draaien wordt later bekend gemaakt.
Het verloren continent opent om 12 uur z’n deuren en gaat door tot 12 uur ‘s nachts. In aankondigingen als deze hoor je vaak dat alles uit de kast wordt getrokken op gebied van geluid, decor, show en line-up etc.
Bij Q-dance weet je dat alles op het allerhoogste niveau is. Q-dance zal er alles aan doen om er een onvergetelijke dag van te maken.
De line-up is bekend en kun je hier bekijken. Op de website kun je tevens meer informatie over het terrein en het festival terugvinden.
Kaarten zijn vanaf woensdag 21 mei 10:00 uur te koop. In Belgiė via de Free Record Shop, FNAC, Teleticketservice, Brooklyn en Toff Music en wereldwijd kun je terecht op TicketOnline.
Busreizen vanuit Belgiė worden door Eventthings georganiseerd, busreizen vanuit Nederland door Event Travel.
Misschien moet ik hem vaker luisterenquote:
Lekkerquote:Op woensdag 21 mei 2008 12:09 schreef NrSiX het volgende:
[..]
The_Pitcher_-_Karma__Titan-_SPK025-5_-Vinyl-2008-HB
Misschien maar ik maakte maar een grapjequote:Op woensdag 21 mei 2008 12:09 schreef NrSiX het volgende:
[..]
Misschien moet ik hem vaker luisterenVind hem nu kut iig.. stukje Showtek - Scratch ertussendoor
The_Pitcher_-_Karma__Titan-_SPK025-5_-Vinyl-2008-HB
I know, maar heb de plaat ook niet helemaal gehoord, begon bij het "r&b" stukje te zappenquote:Op woensdag 21 mei 2008 12:54 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Misschien maar ik maakte maar een grapje. Ik vind Zatox & Acti een goeie combinatie iig..
Get Drunk/Can't Stop.
Karma is heerlijk!quote:
Congrats!quote:Op woensdag 21 mei 2008 13:13 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Karma is heerlijk!
Ben 18 geworden vandaag
Z.S.M. naar de eerste de beste hardstyle party om en nabij Zoetermeer
Niemand_die_ik_ken is jarig....daarom ben ik niet uitgenodigdquote:
Dat is het idd maar wel fucking dik geluid en gewoon een fijne zaal. Vond het de vorige keer met Hardstyle Overdose echt vetquote:Op woensdag 21 mei 2008 15:37 schreef Da_Ripper het volgende:
Iemand hier trouwens ooit in Well geweest? Onder De Linden.. klinkt als een kleine boeren/bruin cafe met achter een zaaltje waar ze normaal gesproken de wekelijkse bingo-avonden hebben![]()
MC Rems B-day Bash
aight dan, tis n leuke (lees dichterbij) tegenhanger van de Haagse Euphoria....quote:Op woensdag 21 mei 2008 17:33 schreef Sethje het volgende:
[..]
Dat is het idd maar wel fucking dik geluid en gewoon een fijne zaal. Vond het de vorige keer met Hardstyle Overdose echt vet
congratzquote:Op woensdag 21 mei 2008 13:13 schreef no1uknow het volgende:
Ben 18 geworden vandaag
Z.S.M. naar de eerste de beste hardstyle party om en nabij Zoetermeer
dat was een vet feestje toenquote:Op woensdag 21 mei 2008 17:33 schreef Sethje het volgende:
[..]
Dat is het idd maar wel fucking dik geluid en gewoon een fijne zaal. Vond het de vorige keer met Hardstyle Overdose echt vet
tijdje terug was hij er ook, vet setje toen, helemaal uit je bol op In Our Memories (toen was hij nog net niet uit)quote:Op woensdag 21 mei 2008 20:19 schreef Silaz het volgende:
zaterdag, ondanks examens, wss brennan heart @ dieka
klopt al waren er toen wel veel boeren die niet op hun plek konden blijven tijdens het stampenquote:Op woensdag 21 mei 2008 20:25 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
tijdje terug was hij er ook, vet setje toen, helemaal uit je bol op In Our Memories (toen was hij nog net niet uit)
Ze spreekt over een bevallingskamer... i.e. "this is where you will come when you are ready"quote:Op donderdag 22 mei 2008 00:20 schreef DJ_ het volgende:
ik heb een paar dagen geleden eens opgelet bij de lyrics van NC : shreeks
en ligt het nu aan mij of gaat dat hele nummer nu over een kut
And what if two lives leaked my thighs
I have seen the white clean chamber with it's instruments
It is a place of shreeks
It is not happy
This is where you will come when you are ready
kortom een kamer tussen je dijen waar je komt als je er klaar voor bent
het enige wat ik kan interperteren als een kamer tussen je dijen is een kut
en daar kom je tevens ook ( als man zijne en misschien als vrouw ) als je er klaar voor bent
dit kan dronken taal zijn ik weet het niet , maar zien nog meer mensen hier de logica van in ?
Ik weet in ieder geval wel dat het ook in een nummer van Pendulum wordt gebruikt (DnB)quote:Op donderdag 22 mei 2008 00:16 schreef Kovah het volgende:
*Aanmeld als Hardstyle liefhebber
Wie weet welke film/tekst o.i.d. gebruikt word voor die lyrics van Headhunterz - Rock Civilization Ik ken de tekst maar kan hem even nergens bij plaatsen.
de game Half life zijn die vocals vanquote:Op donderdag 22 mei 2008 00:53 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ik weet in ieder geval wel dat het ook in een nummer van Pendulum wordt gebruikt (DnB)
tja met die hele text er bij is het wat anders ( die kende ik niet dus )quote:Op donderdag 22 mei 2008 00:48 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Ze spreekt over een bevallingskamer... i.e. "this is where you will come when you are ready"
I am a mountain now, among mountainy women. <-- preggies
The doctors move among us as if our bigness <-- gynecologen
Frightened the mind. They smile like fools.
They are to blame for what I am, and they know it. <-- wij krijgen natuurlijk weer de schuld
They hug their flatness like a kind of health.
And what if they found themselves surprised, as I did?
They would go mad with it.
And what if two lives leaked between my thighs? <--moeder kan overlijden tijdens bevalling
I have seen the white clean chamber with its instruments. <-- bevallingskamer
It is a place of shrieks. It is not happy. <-- baby-gebleeeehhhhhhrrrrrr!!!!
'This is where you will come when you are ready.'
The night lights are flat red moons. They are dull with blood.
I am not ready for anything to happen.
I should have murdered this, that murders me.
bron
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |