quote:Op vrijdag 9 mei 2008 17:59 schreef Piles het volgende:
[..]
Hai hai
MIDNR #28: Ik ben een bietenrijder
en dan een foto plaatsen waar je in de schaduw zitquote:Op vrijdag 9 mei 2008 17:45 schreef Renesite het volgende:
[ afbeelding ]
Daar houd ik vanZonnetje zittuh
Maat van me gaat zo motorijden, ga ik ef foto's schietenquote:Op vrijdag 9 mei 2008 17:58 schreef Deansensitized het volgende:
Ben er ook weer.
Lekker cruisen met dit weer
Wel postenquote:Op vrijdag 9 mei 2008 18:09 schreef Houniet het volgende:
[..]
Maat van me gaat zo motorijden, ga ik ef foto's schieten.
Ga ik met mijn N73 makenquote:
Nicht.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 18:45 schreef Bravebart het volgende:
Haihai.
Erik Jan Rosendahlquote:Op vrijdag 9 mei 2008 17:59 schreef Piles het volgende:
[..]
Hai hai
MIDNR #28: Ik ben een bietenrijder
huldequote:Op vrijdag 9 mei 2008 18:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Goedenavondweekend
En weer een dagje langer
![]()
Het verhaal van Rosendahlquote:
Alles van hemquote:
Dat duurt me wel een beetje lang hoorquote:
Het is wel interessant om het verhaal achter EJ te horenquote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:16 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dat duurt me wel een beetje lang hoor
Doe eens tof en bel een mof.. en dan een Duitser aan de lijn krijgen die Nederlands spreektquote:
Yihaaaquote:
Ik wil ook nog eens een Cowboy hoedquote:
Past wel bij jequote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:30 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Ik wil ook nog eens een Cowboy hoed
Stond een koel briesje.. maar zat een paar keer kort in de auto.. dus elke keer kreeg ik een klap van de hitte buiten.. zo handig is een airco ook weer niet..quote:
met airco moet je vaak ook uitkijken. Anders heb je last van je nek of ben je binnen de korste keren ziek...quote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:38 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Stond een koel briesje.. maar zat een paar keer kort in de auto.. dus elke keer kreeg ik een klap van de hitte buiten.. zo handig is een airco ook weer niet..
Verkouden ben ik toch wel, met dit weer.... lang leve hooikoortsquote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:39 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
met airco moet je vaak ook uitkijken. Anders heb je last van je nek of ben je binnen de korste keren ziek...
en een paar minuten voor je aankomt even uitzetten.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:39 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
met airco moet je vaak ook uitkijken. Anders heb je last van je nek of ben je binnen de korste keren ziek...
Dat doe je op lange reizen, niet als je ff heen en weer naar de regionale bouwmarkten moet...quote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:49 schreef nicomart het volgende:
[..]
en een paar minuten voor je aankomt even uitzetten.
mja das kutquote:Op vrijdag 9 mei 2008 19:53 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dat doe je op lange reizen, niet als je ff heen en weer naar de regionale bouwmarkten moet...
Fixet.. check
Praxis... check
Karwei... check
Gamma... check
en dat voor 2 fucking plinten...![]()
Ook stuk gemist hoor, douchen, kapper enzoquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:04 schreef Piles het volgende:
Waarom kan ik niet gewoon een rustige avond hebben
Altijd weer mensen aan de deur, Belgen aan de telefoon en meer van zulks
Daar kies je zelf voorquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:04 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Ook stuk gemist hoor, douchen, kapper enzo
quote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:04 schreef Piles het volgende:
Waarom kan ik niet gewoon een rustige avond hebben
Altijd weer mensen aan de deur, Belgen aan de telefoon en meer van zulks
Het is zo zeer dat ik diegene was die aan het klussen ben, maar het is meer mijn moeder die aan het klussen is, aangezien mijn moeder geen rijbewijs heeft.. dan ben ik diegene die samen met haar langs de bouwmarkten moet.quote:
quote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:10 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Het is zo zeer dat ik diegene was die aan het klussen ben, maar het is meer mijn moeder die aan het klussen is..Hoe bedoel je toppunt van emanicipatie... pa doet de strijk, ma legt het laminaat
Ja ok... maar tochquote:
Je wil dus geen leven hebben zeg maarquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:13 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, ik wil gewoon achter mn pc zitten, niet met mensen praten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |