quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:41 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Wel gay is dat je af en toe connection failed krijgt en dan weer vanuit singleplayer weer naar multiplayer moet. Het is kut dat je geen rooms ofzo kunt kiezen. Dus de ene keer speel je met 16 man en daarna kun je weer met 4 man in een room zitten wachten
Die lukte bij mij in 1 keer. Op het eind gewoon keihard wegracen, en net buiten de cirkel stil gaan staan. Vijf seconden wachten en je missie is geslaagd. Zo raak ik trouwens altijd de politie kwijt, meteen stil gaan staan als je buiten de cirkel komt. Als je doorrijdt kom je vaak weer nieuwe pliesies tegen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:55 schreef OMG het volgende:
Bah, The Snow Storm lukt me maar niet. Elke keer zien die coppers dat ik een Pay 'n Spray in duik.
Dat lukte me de 2e poging dus ook, net buiten de cirkel stond ik stil. Om één of andere reden stond ik toen ineens weer midden in de cirkel toen een politiewagen (die op de kaart toch wel enkele straten van me verwijderd was) me tegemoet kwam. Zojuist sprong ik in die truck en bij de eerst bocht werd ik al door 3 politiewagens omver gebeukt.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:59 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Die lukte bij mij in 1 keer. Op het eind gewoon keihard wegracen, en net buiten de cirkel stil gaan staan. Vijf seconden wachten en je missie is geslaagd. Zo raak ik trouwens altijd de politie kwijt, meteen stil gaan staan als je buiten de cirkel komt. Als je doorrijdt kom je vaak weer nieuwe pliesies tegen.
Hehe, hier ook visite gehad, maar zij waren wel benieuwd naar GTA4, nou dat was niet tegen dovenmansoren gezegdquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:12 schreef IedeK. het volgende:
TVP!
Na een dagje visite maar weer eens verder gaan!
Dat heb ik ook ja.quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:41 schreef Badabingea het volgende:
Ik heb een offline account op me XBOX gemaakt, maar nu heb ik dus een nieuwe gemaakt met een gratis code en dus gratis een maand internet, maar nu is dus me savegame op me andere account. Wat moet ik doen?
Was nog aan het begin, dus ben maar overnieuw begonnen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:56 schreef Leonos het volgende:
Overnieuw beginnen. Of die maand niet gebruiken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |