Ja, da's jammer, de offtopicposts heb ik verwijderd.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 20:38 schreef Doc het volgende:
Kunnen de post weg van mane ( zie Weet je nog dat je Nevermind voor het eerst hoorde? en verderop in dat topic) + de reacties daarop. Het is een leuk nostalgisch topic, komt zou wijsneusje langs dom offtopic te doen.
Die mag inderdaad naar Klussen en wonen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:02 schreef bartrid het volgende:
Klagende buren > Isoleren staat verkeerd....
Wiequote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:07 schreef Berkery het volgende:
Wat luister je nu (Nieuwe stijl, #28)
Ban him
Check.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:54 schreef Maartel het volgende:
[Tournament] Beste Single van 1997 - kwartfinale!
'Ronde 10' mag veranderd worden in KWART-FINALE!
Vergeten te kijken en zomaar klakkeloos gesloten omdat het een muziek download is? Dat het jou de bedoeling niet lijkt is helemaal niet interessant, als het de bedoeling niet is wordt het een ander verhaal.quote:AHM Het Concept:
AHM is een concept om nieuwe onbekende DJ's en opkomende bekendere DJ's aan naambekendheid en promotie te helpen. Wat wij proberen is House muziek en hun artiesten aan de man te brengen om het genre populairder te maken dan het op dit moment al is.
We streven ernaar zoveel mogelijk verschillende stijlen house te promoten. Van Hed Kandi tot Groove en van Funk tot Dirty House (Vato Style), alles is welkom!
Ook zijn we bezig met het organiseren van feesten en evenementen, en zijn we eveneens te boeken om ook jou avond knallend te maken. Hier willen we weer onbekende artiesten evenveel kans geven als bekendere namen. Dat is de reden waarom wij geen vergoedingen geven voor de dingen die voor ons gedaan worden (met uitzondering van de feesten). Heb je ons geholpen, dan kun je erop vertrouwen dat wij jou helpen. Een mooi voorbeeld is de jonge Tristan Benjamin werkend bij ons. Door zich aan te sluiten bij AHM heeft hij zich ervan verzekerd een plek te hebben op de AHM events die gepland staan.
Ik heb hem dichtgegooid, omdat ik dit topic, zoals ook de OP al duidelijk maakt, enkel bedoeld is om deze cd's te verspreiden. Er zit verder geen idee of wat dan ook achter, dus dat bestempel ik als spam.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:42 schreef Conflict het volgende:
Misschien kan belsen ff uitleggen waarom Almighty Housemusic dicht is?
[..]
Vergeten te kijken en zomaar klakkeloos gesloten omdat het een muziek download is? Dat het jou de bedoeling niet lijkt is helemaal niet interessant, als het de bedoeling niet is wordt het een ander verhaal.
Ik mag dit toch gewoon posten?
Ik had dezelfde neiging toen ik het topic zag, tot ik jouw postgeschiedenis zag. Het gaat er vooral om hoe je de OP opgesteld hebt in superlatieven en een link naar de MySpace, zonder verder iets te zeggen.quote:Op zondag 10 augustus 2008 20:51 schreef Inverted_World het volgende:
Spam? Dit gaat toch gewoon over muziek? Ik was gewoon benieuwd wat de gemiddelde indie/singersongwriter fan hier van vind.. Als ik een youtube link van een artiest zou posten om een liedje te laten horen is het toch ook geen spam? Ik geef een link naar de myspace van deze artiest omdat ik moeilijk een link naar een mp3 kan plaatsen of een youtube link waarbij de geluidskwaliteit erop achteruit gaat.
Als je nou eens wat info en weetjes over beste man zou posten in dit topic en niet enkel een lovend verhaaltje en die myspace-link dan is helemaal oke. Vanwege de summiere info verder lijkt het zo op spammen, maar ik laat het topic niet voor niets open natuurlijk. Maak er wat moois vanquote:Op zondag 10 augustus 2008 20:51 schreef Inverted_World het volgende:
Spam? Dit gaat toch gewoon over muziek? Ik was gewoon benieuwd wat de gemiddelde indie/singersongwriter fan hier van vind.. Als ik een youtube link van een artiest zou posten om een liedje te laten horen is het toch ook geen spam? Ik geef een link naar de myspace van deze artiest omdat ik moeilijk een link naar een mp3 kan plaatsen of een youtube link waarbij de geluidskwaliteit erop achteruit gaat.
Hij zat al dicht.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 22:10 schreef bartrid het volgende:
Jouw CDCollectie
opsomtopic en het wachten is op de downloaders...
Heh, die vervelende F5 knop toch weerquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 22:13 schreef belsen het volgende:
[..]
Hij zat al dicht.
Maar toch bedankt...
..en we gaan alweer naar de halve finalequote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:54 schreef Maartel het volgende:
[Tournament] Beste Single van 1997 - kwartfinale!
'Ronde 10' mag veranderd worden in KWART-FINALE!
Sack had hem al herverupgrade.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 22:12 schreef Maartel het volgende:
[..]
..en we gaan alweer naar de halve finale
Ik vind het belachelijk dat je een muziekforum modereert en dan mensen verbiedt om muziek te delen die vrij is van rechten.quote:Op zondag 10 augustus 2008 12:18 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik heb hem dichtgegooid, omdat ik dit topic, zoals ook de OP al duidelijk maakt, enkel bedoeld is om deze cd's te verspreiden. Er zit verder geen idee of wat dan ook achter, dus dat bestempel ik als spam.
Daarnaast kon ik nergens van de site opmaken of dit mixen zijn die gebruik maken van bestaande nummers of enkel eigen materiaal (wat het meestal niet is), waardoor het ook nog eens erg riekte naar warez, een tweede reden om het topic in eerste instantie dicht te doen.
Ik ben overigens niet ieder moment van de dag of week online, mijn diep door het stof kruipende excuses daarvoor.
Je doet je naam in elk geval eer aan.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:42 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ik vind het belachelijk dat je een muziekforum modereert en dan mensen verbiedt om muziek te delen die vrij is van rechten.
En spam is het niet want dan zou ik er zelf belang bij moeten hebben. Dat heb ik niet. het is een ongefundeerde aanname.
Ik vind het werkelijk nergens op slaan en blijf erbij dat je zonder na te denken mijn topic klakkeloos hebt gesloten.
En dan mijn link in zoiets debiels veranderen vind ik al helemaal dom.
Ik ga je nu uitschelden voor achterlijke aardappel, dit omdat ik nooit iemand domme kutmongool zou noemen
De groeten belsen
fo·rum (het; fora, forums; forumpje)quote:Ik vind het belachelijk dat je een muziekforum modereert en dan mensen verbiedt om muziek te delen die vrij is van rechten.
Spam, warez, potetoe, potatoe ; het beestje heeft 'n naam nodigquote:En spam is het niet want dan zou ik er zelf belang bij moeten hebben. Dat heb ik niet. het is een ongefundeerde aanname.
Tis idd een beetje 'out there', maar je topic is ook zo 'out there' van het fenomeen forum, dat ik 'm juist weer grappig vindquote:En dan mijn link in zoiets debiels veranderen vind ik al helemaal dom.
quote:Ik ga je nu uitschelden voor achterlijke aardappel, dit omdat ik nooit iemand domme kutmongool zou noemen
En in die sig staat het ook goed, maar voor en topic was de inhoud die je er zelf aan meegaf te matig. Nog los van het feit of het nu wel of niet copyright-materiaal is.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:47 schreef Da_Ripper het volgende:
Even mij 2 centjes:
[..]
Misschien is de feedback ook niet helemaal wat je ervan verwacht had, maar blijf iig vriendelijk... en je sweet revenge haal je wel uit je sig.
Daar heb ik inderdaad helemaal geen cd's van, van The Exploited darentegen.quote:
Kon je er zelf niet meer bij dan?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:08 schreef dwerg het volgende:
Hallo.
Kan één van jullie een paar linkjes van foto's wijzigen?
Het gaat om de openingspost van Amy Macdonald en deze post. Er moet een ~ voor dwerg. Zoals bij dit plaatje. Alsjeblieft.
Ik denk op Lowlands, maar op gerust een topic.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:59 schreef Oblivion het volgende:
16 Augustus! Waar zijn de Elvis Fans?
Neh, heb niet zoveel te vertellen over hem, ben maar een matige fan.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:16 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik denk op Lowlands, maar op gerust een topic.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:08 schreef Toad het volgende:
Het Lowlands 2008 Nakaart topic #3
is het derde topic.
Voor sommige artiesten moet dat kunnen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 13:46 schreef Grobbel het volgende:
Nieuwe cd Marco Borsato nu al bij Televizier!
Lijkt me een duidelijk gevalletje spam.
Omdat we een muziekdiscussieforum zijn, geen muziekuitwisselforum.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:15 schreef rood_verzet het volgende:
Zeg ik weet dat het in de policy staat, maar waarom mogen er geen mp3tjes of site's verwijzend ernaar neergezet worden? Wat is de reden van het bezwaar?
Dan had je hem moeten nomineren enneh...daar is dit topic dus niet echt voor.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 19:37 schreef Silver_Shark het volgende:
Waar is Rick astley - never give you up in die 80's toernooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |