En bier tieten zon zee strand en Italiequote:Op zondag 27 april 2008 18:59 schreef toma het volgende:
[..]
dan hebben we het EK, Olympische spelen en de Tour
quote:Op zondag 27 april 2008 18:59 schreef toma het volgende:
[..]
dan hebben we het EK, Olympische spelen en de Tour
Het EK rest boeit me totaal niet, nou ja OS mss dan nog. Maar geen Ajaxquote:Op zondag 27 april 2008 18:59 schreef toma het volgende:
[..]
dan hebben we het EK, Olympische spelen en de Tour
quote:Op zondag 27 april 2008 18:59 schreef toma het volgende:
[..]
dan hebben we het EK, Olympische spelen en de Tour
Nadat de play-offs gespeeld zijnquote:Op zondag 27 april 2008 19:46 schreef vliegende_olifant het volgende:
Wanneer word bekend tegen wie we spelen in de voorronde CL?
Volgens mij pas in juli ofzo.quote:
Ach kan me wel voorstellen hoor na 5 jaar weer eens iets gewonnen te hebben. Belachelijk dat ze de beker winnen met zo'n wanstalltig slecht eftal. Nou ja laat ze er nu maar genieten op naar de volgende 5 jaar zonder prijzen!quote:
Ik haal liever voorronde CL hoor. Beker heeft me nooit geboeid.quote:
Ik ook, en 5 mei zit ik in de ArenA te kijken naar een overwinning van ons aller Ajax.quote:Op zondag 27 april 2008 20:25 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ik haal liever voorronde CL hoor. Beker heeft me nooit geboeid.
quote:Op zondag 27 april 2008 20:26 schreef DJ_Ryow het volgende:
feyenoord kennende komt er nu een dvd op de markt
Lijkt mij sterk, bijna alles is alweer uitverkochtquote:Op zondag 27 april 2008 20:51 schreef Eppie_NL het volgende:
Er gaan niet zoveel supp. naar Ajax - Heerenveen op 5 mei? 15.000 maar?
Reken maarquote:Op zondag 27 april 2008 20:26 schreef DJ_Ryow het volgende:
feyenoord kennende komt er nu een dvd op de markt
quote:Op zondag 27 april 2008 20:26 schreef DJ_Ryow het volgende:
feyenoord kennende komt er nu een dvd op de markt
Heb je weer lopen spitten jongen.quote:Op zondag 27 april 2008 22:39 schreef Houniet het volgende:
Zo, wat een weekend. Is er nog wat spannends gebeurd rond ons Ajax?
haha.. jij ook al ja..quote:Op zondag 27 april 2008 22:32 schreef kalinho het volgende:
Ik heb nu al 10-15 mensen gehad op msn die heel blij "Helemaal niets in amsterdam" kwamen melden....
quote:Sulejmani wijst Feyenoord af.
In het voetbalprogramma Studio Voetbal heeft Jack Van Gelder laten weten dat er een investeerder van Feyenoord De transfersom van Miralem Sulejmani wil betalen. De transfersom van rond de 10 miljoen zou geen prbleem wezen.
Alleen Miralem Sulejmani zou niet naar Rotterdam willen verkassen ondanks de aanwezigheid van zijn oude trainer Gert Jan Verbeek. Sulejmani wil prijzen pakken.
Hiermee blijft de deur open staan voor een eventueel vertrek naar Ajax. Ajax schijnt alleen nog concurrentie te krijgen van PSV en enkele Buitenlandse clubs.
quote:Op zondag 27 april 2008 23:44 schreef w00h00 het volgende:
Van Basten en Blind, is dat een combinatie?
jaloers ?quote:Op zondag 27 april 2008 20:26 schreef DJ_Ryow het volgende:
feyenoord kennende komt er nu een dvd op de markt
Waarom zit jij in godsnaam achter je PC en niet in een kroeg?quote:
omdat ik daar vanmiddag al was, en ik na afloop naar het feest bij de kuip vond het wel welletjes,quote:Op maandag 28 april 2008 00:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom zit jij in godsnaam achter je PC en niet in een kroeg?
Waarom hadden jullie het er overquote:Op maandag 28 april 2008 00:25 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Jaloers op Feyenoord, nu wordt ie helemaal mooi
Altijd met Ajax bezig blijven houden, jullie kijken gewoon tegen ons op, dat is wel duidelijk.quote:Op maandag 28 april 2008 00:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Waarom hadden jullie het er over![]()
En dan roepen ze in finale topic dat feyenoord zo bezig is met amsterdam omdat helemaal niets ( wat hard klonk)
je bent vergeten in je onderschrift te zetten "PSV kampioen '07 - '08"quote:Op maandag 28 april 2008 00:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Waarom hadden jullie het er over![]()
En dan roepen ze in finale topic dat feyenoord zo bezig is met amsterdam omdat helemaal niets ( wat hard klonk)
nee zeker niet, ben wel altijd bang als ajax een aanval heeft tegen feyenoordquote:Op maandag 28 april 2008 00:28 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Altijd met Ajax bezig blijven houden, jullie kijken gewoon tegen ons op, dat is wel duidelijk.
quote:Op maandag 28 april 2008 00:34 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
ook voorgenomen om niet meer naar ajax-feyenoord te gaan, kan dat gewoon niet aan
Lijkt jou dat niet kut dan om altijd afgemaakt te worden door je rivaal?quote:
Tuurlijk. Maar dat zou mij niet weerhouden om naar de mooiste wedstrijd vh seizoen te gaan.quote:Op maandag 28 april 2008 00:45 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Lijkt jou dat niet kut dan om altijd afgemaakt te worden door je rivaal?![]()
Nou...als je de afgelopen jaren steeds met 4 doelpunten verliest onderhand?quote:Op maandag 28 april 2008 00:57 schreef toma het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar dat zou mij niet weerhouden om naar de mooiste wedstrijd vh seizoen te gaan.
Het gaat ook om heel de entourage er omheen.quote:Op maandag 28 april 2008 01:02 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Nou...als je de afgelopen jaren steeds met 4 doelpunten verliest onderhand?
Snap ik wel. Maar snap het ook wel dat je er na een aantal jaar echt niet meer tegen kanquote:Op maandag 28 april 2008 01:04 schreef toma het volgende:
[..]
Het gaat ook om heel de entourage er omheen.
achja. Als je zo lang geen prijs hebt gewonnen ben je zelfs met de JC-schaal nog wel blij. Maar ik gun het feijenoord wel, het werd wel s tijd dat ze iets gingen winnen.quote:Op maandag 28 april 2008 01:09 schreef Jasza het volgende:
Het blijft toch leuk hoe die kakkerlakken als wij de beker winnen maar zeggen dat het een kutprijs is en nu ze doen alsof ze de CL winnen, ik moet er wel omlachen, en dan ook nog als je zulke grote tegenstanders verslaat natuurlijk.
Het enige wat ik ze gun is een failietsement.quote:Op maandag 28 april 2008 01:12 schreef toma het volgende:
[..]
achja. Als je zo lang geen prijs hebt gewonnen ben je zelfs met de JC-schaal nog wel blij. Maar ik gun het feijenoord wel, het werd wel s tijd dat ze iets gingen winnen.
nah.. feijenoord vernederen met 0-4 in hun eigen huis blijft toch leuk.quote:Op maandag 28 april 2008 01:16 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Het enige wat ik ze gun is een failietsement.
die zijn al niet leukquote:Op maandag 28 april 2008 01:04 schreef toma het volgende:
[..]
Het gaat ook om heel de entourage er omheen.
quote:Op maandag 28 april 2008 01:32 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
die zijn al niet leuk
trein in gedreven, net voor je neus, aan zijkanten zie je niks
Lijkt wel op de trein naar kamp Westerborkquote:Op maandag 28 april 2008 01:32 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
die zijn al niet leuk
trein in gedreven, net voor je neus, aan zijkanten zie je niks
Dan ga d'r maar juist wel naar toe.quote:Op maandag 28 april 2008 00:34 schreef jorienvdherik het volgende:
ook voorgenomen om niet meer naar ajax-feyenoord te gaan, kan dat gewoon niet aan
Beker is gewoon een prijs, niet eentje met enorm veel aanzien, maar toch. Zeker met zo'n finale als tegen AZ vorig seizoen en de ontlading al je wint. Op m'n werk vandaag begreep een man niet dat ik zei dat als ik moest kiezen tussen bekerwinst en winst play-offs dat ik voor dat laatste koos.quote:Op maandag 28 april 2008 01:12 schreef toma het volgende:
[..]
achja. Als je zo lang geen prijs hebt gewonnen ben je zelfs met de JC-schaal nog wel blij. Maar ik gun het feijenoord wel, het werd wel s tijd dat ze iets gingen winnen.
Was dat een gerucht of zomaar een denkwijze van Jack? Ik denk dat laatste...quote:Op zondag 27 april 2008 23:41 schreef JeroenV het volgende:
Van Gelder kwam met het gerucht dat ze Blind terug halen om het kleine gat van Van Geel op te vullen
Sterker nog, dat was het ook...quote:Op maandag 28 april 2008 08:39 schreef Longmen het volgende:
[..]
Was dat een gerucht of zomaar een denkwijze van Jack? Ik denk dat laatste...
Zie Heerenveen jullie niet verslaanquote:Op maandag 28 april 2008 07:59 schreef Aanvoerder het volgende:
Volgend jaar weer voorronde tegen Slavia Praag.
Late reactie, maar: ik wacht het nog even af. Het ligt er aan hoe de selectie er uit ziet op 1 september. Vooralsnog ben ik in ieder geval positief gestemd over de hervorming van het bestuurlijke onderdeel. Hoewel ik nog niet weet of Van Basten de juiste man zal zijn ben ik in ieder geval blij met de heldere en transparante structuur die in de organisatie lijkt te komen.quote:Op zondag 27 april 2008 11:03 schreef M0NTANA het volgende:
Ben ik de enige die geen vertrouwen heeft in volgend seizoen?
Ja, precies. De lijnen zijn een stuk korter, en hopelijk houd dat in dat Ajax nu eindelijk eens snel en adequaat kan handelen. Dat is toch iets waar het al jaren aan schort. Alles duurt te lang en uiteindelijk gaat een Luka Modric naar Tottenham, en meer van zulks.quote:Op maandag 28 april 2008 09:58 schreef HeatWave het volgende:
Volgend seizoen, eerst maar de PO's winnen.
Ik heb niet zoveel met Bassie, maar ik vind het wel gunstig dat we een aantal bestuurslagen kwijt zijn. Nou is het aan Van Basten om de juiste beslissingen te nemen, maar hij KAN iig beslissingen nemen...
quote:Edwin Goedhart treedt per 1 juli als fulltime sportarts in dienst bij AZ. Dat meldt de Alkmaarse club op de eigen website. Goedhart stond sinds 2002 aan het hoofd van de medische staf van Ajax. Begin dit jaar liet hij de clubleiding weten dat hij aan het einde van het seizoen zou vertrekken. Op Ajax.nl keek hij toen al terug op zijn tijd in Amsterdam: "Het waren enerverende en intensieve jaren die ik voor geen goud had willen missen. Maar het is nu tijd voor iets anders." In de overstap naar AZ ziet Goedhart een nieuwe uitdaging.
Ja, ik heb er al op gefeestquote:Op maandag 28 april 2008 10:57 schreef VoreG het volgende:
Is het beste transfer nieuws sinds jaren al bekend?
[..]
Inderdaad. Het leek Jack van Gelder de juiste man op de juiste plaats en ook Hugo Borst zou het een goede keuze vinden. Verder is er niets over gezegd.quote:
quote:Op maandag 28 april 2008 10:57 schreef VoreG het volgende:
Is het beste transfer nieuws sinds jaren al bekend?
[..]
Dan hoeft die gap met zijn tatoo alleen even de datum te laten bijwerken!quote:Op maandag 28 april 2008 11:11 schreef Aanvoerder het volgende:
Hopelijk kan hij AZ dat extra zetje over de afgrond geven. Lekker in de Jupiler league. Dan worden ze misschien nog wel een keer kampioen.
Ik las het en ik dacht "die gaan we niet missen"quote:Op maandag 28 april 2008 11:21 schreef HeatWave het volgende:
Het zal wel mee (of eigenlijk tegen) vallen, maar ik lach me de ballen uit de broek als de blessures met 80% afnemen opeens.
Stel eens niet zo'n gekke vragenquote:Op maandag 28 april 2008 11:27 schreef VoreG het volgende:
Is van der Wiel al fit?
Waarvan maar één club met de trein kan komen.quote:
Komt toch geen hond op af voor die fruitschaal. Hoewel ze het in rotterdam misschien ook wel weer als een hoofdprijs zullen zien.quote:Op maandag 28 april 2008 12:04 schreef HeinekenAFCA het volgende:
psv-feyenoord in Amsterdam.
ALs ze tegen Ajax moeten, boycotten ze hem. Maar nu het een eerlijke verdedling qua kaarten wordt op neutraal terrein, ziet men het wellicht wel zitten?quote:Op maandag 28 april 2008 12:09 schreef devv05 het volgende:
[..]
Komt toch geen hond op af voor die fruitschaal. Hoewel ze het in rotterdam misschien ook wel weer als een hoofdprijs zullen zien.
Dat zal zich wsl beperken tot de temperatuur, want enig temperament is er niet bij die zoutzakken in het stadion daar.quote:Op maandag 28 april 2008 12:18 schreef PyTh het volgende:
Zal ongetwijfeld weer een heet middagje worden eind Augustus
Haha, dat wilde ik ook net posten. Ongelofelijk zeg, ze zingen niet eens Feyenoord-liedjes ertussen.quote:Op maandag 28 april 2008 12:46 schreef VoreG het volgende:
Schattig weer in Rotterdam, daar houden ze zich ook meer bezig met Amsterdam/Ajax dan met de bekerwinst
'en wie niet springt' 'helemaal niets in Amsterdam'
quote:Perez wil nu al beginnen aan nieuw seizoen met Van Basten
Kenneth Perez wil nu al beginnen aan het nieuwe seizoen met de huidige bondscoach Marco van Basten. De Deense middenvelder van Ajax heeft veel vertrouwen in de toekomstig coach van de Amsterdammers.
"Ik ken hem niet persoonlijk en heb hem niet als trainer meegemaakt, maar ik vind het allemaal heel spannend wat er gaande is bij Ajax in aanloop naar komend seizoen. Ik denk dat wij met zijn allen van hem kunnen leren. Ik vind dat hij heel professioneel en gedreven overkomt en ik kan niet zeggen dat hij slechte resultaten heeft behaald. In Nederland willen we alleen én mooi voetbal én resultaat. Ik zou al blij zijn met goede resultaten," aldus Perez of de officiële site van Ajax.
quote:'Ajax en Spijkerman naderen akkoord'
Ajax zal binnen afzienbare tijd een akkoord bereiken met Hennie Spijkerman. De huidige hulptrainer zal naar alle waarschijnlijk hoofd scouting worden bij de Amsterdammers.
Toekomstig trainer Marco Van Basten wordt de baas van de hele afdeling 'betaald voetbal' bij Ajax. Het is dan ook de bedoeling dat hij nauw zal gaan samenwerken met Spijkerman.
In het verleden was Spijkerman onder andere werkzaam bij Go Ahead Eagles, VVV, FC Emmen en FC Zwolle. In 2006 werd hij door Henk Ten Cate naar Ajax gehaald als assistent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |