quote:Op donderdag 24 april 2008 14:47 schreef chelsepels het volgende:
13:30-Nu ècht man en vrouw!
Nu ècht man en vrouw!Bijna onopgemerkt verlieten Huub en Claire vanmorgen de Villa. Na het ceremoniële huwelijk van gisteren, restte het stel nog één ding: een handtekening zetten op het stadhuis! Sinds het aanzoek op 27 maart is het snel gegaan. Krap een maand later zijn Huub en Claire getrouwd! De eerste spannende dag was de dag van de ondertrouw in Tilburg. Zenuwachtig bevestigden ze daar voor het eerst hun liefde. Gisteren zagen familie en vrienden van dichtbij hoe ze elkaar beloofden voor eeuwig elkaars partner te zullen zijn. En vandaag hoefde enkel nog de handtekening op het stadhuis gezet te worden.
Van zenuwachtigheid was ditmaal geen sprake meer! Ze zagen er verliefd uit en zetten de handtekening zonder enige aarzeling. Gelukkig maar!
Van de 10 site, nu dus wel rechtsgeldig
quote:Op donderdag 24 april 2008 15:15 schreef avonne het volgende:
door mensen die meer waarde hechten aan de ceremoniële. Huub en Claire hebben meteen duidelijk gemaakt dat ze niks hebben met reli. Niettemin vind IK het treurig dat nep belangrijker is dan echt. Tis gewoon geen Real Life.
Nu hebben Huub en Claire dan daadwerkelijk hun handtekening gezet en zijn ze echt getrouwd.quote:Op donderdag 24 april 2008 15:24 schreef akveor het volgende:
Ach DGK heeft net als kerken ook aanhangers. Gisteren zijn de voor de DGK kerk getrouwd en hebben dat vandaag bevestigd voor de wet. In real life gebeurt dat toch ook zo?
Die geloofsfanaten zijn gisteren gewoon over de schreef gegaan door geen respect te tonen voor de uitdrukkelijk vraag van Huub en Claire dit niet te doen. Maar dat heb je wel vaker met die geloofsfanaten. Ideeen opdringen en als het niet goedschiks kan dan maar kwaadschiks.![]()
![]()
Aanvulling:
Daarnaast was het voor het spel natuurlijk niet mogelijk eerst naar het gemeentehuis te gaan. Omdat Jaap wilde zorgen dat het huwelijk niet doorging. Eeen beetje lukkig om dan achteraf te moeten zeggen dat ze toch al getrouwd waren. Dus logisch hoe dit gegaan is. Eeen officiële ambtenaar kan zich ook niet laten lenen voor het spel.
Ondertussen heeft Brian zijn nieuwe roeping gevonden:quote:Op donderdag 24 april 2008 14:59 schreef Kinga het volgende:
Er is inderdaad iets met die pruik van Amanda gebeurd, heeft ze een nieuwe ofzo gekregen misschien
quote:Op donderdag 24 april 2008 13:17 schreef cindy10 het volgende:
mischien leuk als beroep voor na de kooi......het aftrekken van hengsten die hun zaad moeten verspreiden
quote:Op donderdag 24 april 2008 13:20 schreef yvonne het volgende:
Waaaaaaaaaaaaaat?!
kielekielekiele, hij vindt het lekker
Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
quote:Op donderdag 24 april 2008 13:20 schreef akveor het volgende:
Wow. Naast wurgseks ook een fan van bestialiteit.
quote:Op donderdag 24 april 2008 14:37 schreef Disana het volgende:
Er komt een cameraploeg aan.
quote:Op donderdag 24 april 2008 14:41 schreef akveor het volgende:
Nowlife in da House. Terwijl Huub nog weg is.![]()
quote:Op donderdag 24 april 2008 14:43 schreef akveor het volgende:
De delegatie
quote:Op donderdag 24 april 2008 14:43 schreef akveor het volgende:
Huub is terug
Wattuh?quote:Op donderdag 24 april 2008 15:43 schreef akveor het volgende:
[..]
Geloof er niets van dat Amanda met Huub had willen trouwen....
Huub had haar nog wel ten huwelijkgevraagd... ze was toen ongeveer een weekje in dat hok. Maar ze dacht waarschijnlijk dat ze beter kon krijgen....quote:
CL air E vindt het toch niet ergh. Het gaat haar meer om de manier waaropquote:
Zal wel weer geweest zijn " ter bescherming" van Huub en anders is altijd nog de mogelijkheid dat het "grappenderwijs" wasquote:Op donderdag 24 april 2008 15:55 schreef gan-sim het volgende:
er si iets met je stem huub,zegt rico....ja zegt ie dat krijg je als iemand je strot dichtknijpt
Klopt, maar je moet niet vergeten dat Huub Brian daarvoor helemaal in elkaar heeft getrapt ( geen blauwe plek gezien), het was pure zelfverdediging.quote:Op donderdag 24 april 2008 15:53 schreef Dementor het volgende:
Is Brian de nacht voor de bruiloft Huub naar de strot gevlogen?
Ik meende zoiets te hebben gelezen en nu zegt Huub dat hij last heeft van zijn keel om dat iemand zijn keel dichtkneep..
Dus rat is al dagenlang bezig?
Wat ik begreep is dat Huub op Brian afliep en Brian hem weg duwde door vinger op Huub's keel. Jaap vertelde later dat Huub Brian heeft gehoekt. Het zou allemaal op beeld staan. Maar erg vreemd dat Brian niet loopt te mekkeren over een exit van Huub. Zelfs niet over een eventuele boete. Misschien dat de febo niet wil dat daar over gesproken wordt. Ook omdat Huub gedrogeerd overkwam. (Daargelaten of dat wel of niet zo is).quote:Op donderdag 24 april 2008 15:53 schreef Dementor het volgende:
Is Brian de nacht voor de bruiloft Huub naar de strot gevlogen?
Ik meende zoiets te hebben gelezen en nu zegt Huub dat hij last heeft van zijn keel om dat iemand zijn keel dichtkneep..
Dus rat is al dagenlang bezig?
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Brian zijn mond houdt omdat het een situatie was waarin zowel Brian als Huub eruit zou moeten.quote:Op donderdag 24 april 2008 15:59 schreef akveor het volgende:
[..]
Wat ik begreep is dat Huub op Brian afliep en Brian hem weg duwde door vinger op Huub's keel. Jaap vertelde later dat Huub Brian heeft gehoekt. Het zou allemaal op beeld staan. Maar erg vreemd dat Brian niet loopt te mekkeren over een exit van Huub. Zelfs niet over een eventuele boete. Misschien dat de febo niet wil dat daar over gesproken wordt. Ook omdat Huub gedrogeerd overkwam. (Daargelaten of dat wel of niet zo is).
Dat zou het haast moeten zijn, want normaal gesproken raakt hij niet uitgepraat als Huub iets gedaan zou hebben.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:02 schreef Verida het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Brian zijn mond houdt omdat het een situatie was waarin zowel Brian als Huub eruit zou moeten.
Zijn vinger bloedde zelfs, kun je nagaan hoe heftig het is geweest.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:01 schreef Copycat het volgende:
Ook vreemd dat Brian nog geen aanstalten heeft gemaakt zijn verwondingen vast te leggen met zijn camera.
Kan natuurlijk ook. Al vond ik Brian en Jaap wel erg euforisch. Mijn indruk van Jaap was dat ie (eindelijk) had gewonnen van Huub omdat het allemaal op beeld stond.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:02 schreef Verida het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Brian zijn mond houdt omdat het een situatie was waarin zowel Brian als Huub eruit zou moeten.
Misschien deed Brian wel een Friespiemeltje bij Huubquote:Op donderdag 24 april 2008 16:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zijn vinger bloedde zelfs, kun je nagaan hoe heftig het is geweest.Maar zelfs daar heeft hij geen foto van gemaakt.
Zou Huub hem gebeten hebben toen Brian hem probeerde te wurgen cq zijn nek probeerde te breken, who knows?
quote:Op donderdag 24 april 2008 16:07 schreef Margo37 het volgende:
[..]
De morgen dat Huub en Claire in de private zaten na het gesprek met de ouders van Claire of ze wilden komen zei Huub "ik heb last van mijn keel" en Claire keek en zei je hebt het aan beide kant ook helemaal rood, Huub wilde in eerste instantie ook niet roken doordat hij last had van zijn keel.
Later in een gesprek nog opgevangen dat Huub als eerste Brian getrapt zou hebben en daarop het vastpakken van Huub zijn keel dus ontstond.
Dus Brian heeft zijn vinger bezeerd aan die keiharde nek van Huub?quote:Op donderdag 24 april 2008 16:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zijn vinger bloedde zelfs, kun je nagaan hoe heftig het is geweest.Maar zelfs daar heeft hij geen foto van gemaakt.
Zou Huub hem gebeten hebben toen Brian hem probeerde te wurgen cq zijn nek probeerde te breken, who knows?
Stoute Huub, dat is uitlokkenquote:Op donderdag 24 april 2008 16:10 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Dus Brian heeft zijn vinger bezeerd aan die keiharde nek van Huub?
Het kan Huub zijn natuurlijk aantrekkingskracht tot vrouwen zijn maar Huub en Claire zie je vaak zo lekker samen liggen. Ik zie dat maar bitter weinig bij Brian en Amanda. Terwijl Amanda dat wel graag wil volgens mij. Tel daarbij dat Brian wel heel erg veel intresse heeft in het lid van Fries... en je zou haast denken dat Brian eigenlijk gewoon een homo in de kast is.quote:
Hè jakkes, wat een eng idee, Brian die probeert Huub een stijve te bezorgen. What a nightmare.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:07 schreef mootie het volgende:
Misschien deed Brian wel een Friespiemeltje bij Huub
Ja, dat heeft Huub zelf gezegd, een paar keer.quote:Op donderdag 24 april 2008 15:53 schreef Dementor het volgende:
Is Brian de nacht voor de bruiloft Huub naar de strot gevlogen?
Ik meende zoiets te hebben gelezen en nu zegt Huub dat hij last heeft van zijn keel om dat iemand zijn keel dichtkneep..
Dus rat is al dagenlang bezig?
Was het maar een latente homo in de kistquote:Op donderdag 24 april 2008 16:12 schreef marky het volgende:
en je zou haast denken dat Brian eigenlijk gewoon een homo in de kast is.
helemaal goedquote:Op donderdag 24 april 2008 15:53 schreef Dementor het volgende:
Is Brian de nacht voor de bruiloft Huub naar de strot gevlogen?
Ik meende zoiets te hebben gelezen en nu zegt Huub dat hij last heeft van zijn keel om dat iemand zijn keel dichtkneep..
Dus rat is al dagenlang bezig?
Dit is niet de eerste keer dat een user dat denkt. Vergeet ook niet zijn anale fixatie.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:12 schreef marky het volgende:
Je zou haast denken dat Brian eigenlijk gewoon een homo in de kast is.
Niet zo lang geleden heb ik me dat ook al bedacht. Het zal zomaar kunnen dat hij gewoon homo in kast is. Hoewel ik bij hem geen speciale homo dingen zie als wat ik zag bij Eric, Ricardo en nix. Daarbij discrimineert hij homo's misschien om zichzelf niet te verdenken, toont hij geen echte gevoelens tegenover amanda, houdt hij liever van anaal..ect..ect..quote:Op donderdag 24 april 2008 16:12 schreef marky het volgende:
[..]
Het kan Huub zijn natuurlijk aantrekkingskracht tot vrouwen zijn maar Huub en Claire zie je vaak zo lekker samen liggen. Ik zie dat maar bitter weinig bij Brian en Amanda. Terwijl Amanda dat wel graag wil volgens mij. Tel daarbij dat Brian wel heel erg veel intresse heeft in het lid van Fries... en je zou haast denken dat Brian eigenlijk gewoon een homo in de kast is.
en vooral niet vergeten als eerste aan die foon gehangen met een jankstemquote:Op donderdag 24 april 2008 16:05 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat zou het haast moeten zijn, want normaal gesproken raakt hij niet uitgepraat als Huub iets gedaan zou hebben.
i like it , i like itquote:Op donderdag 24 april 2008 16:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Was het maar een latente homo in de kist.
och, Kahaarin, je moet er niet zó veel werk van maken hoorquote:Op donderdag 24 april 2008 15:43 schreef kahaarin het volgende:
volgt.
Ik denk niet dat Brian homo is, Brian is gewoon een vieze gore vent die geilt op stijve paardenpiemelsquote:Op donderdag 24 april 2008 16:22 schreef Shayndel het volgende:
[..]
Niet zo lang geleden heb ik me dat ook al bedacht. Het zal zomaar kunnen dat hij gewoon homo in kast is. Hoewel ik bij hem geen speciale homo dingen zie als wat ik zag bij Eric, Ricardo en nix. Daarbij discrimineert hij homo misschien om zichzelf niet te verdenken, toont hij geen echte gevoelens tegenover amanda, houdt hij liever van anaal..ect..ect..
Maar ik wil hem nog niet te snel bestempelen als homo, want ik denk dat de kans groter is dat hij eigelijk helemaal niets voelt voor amanda. Niet echt zijn type en dat hij blij is dat hij haar straks weer kan gaan dumpen al dgk is afgelopen.
Misschien kickt hij er wel op om iets met dieren te gaan doen.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Brian homo is, Brian is gewoon een vieze gore vent die geilt op stijve paardenpiemelsen totaal niets voor Amanda voelt (wat dan wel weer te begrijpen is).
met als hoogte punten 2.20, 4.40 en 5.50 minquote:Op donderdag 24 april 2008 16:27 schreef Shayndel het volgende:
[..]
Misschien kickt hij er wel op om iets met dieren te gaan doen.![]()
JA HOOR, dat zegt ze nu!quote:Op donderdag 24 april 2008 16:24 schreef avonne het volgende:
[..]
och, Kahaarin, je moet er niet zó veel werk van maken hoor
(verkapte TVP)
Ik vind het een belediging voor de homo gemeenschap om te zeggen dat Brian homo is omdat hij van paardenpiemels houdt. Ik hou het er maar op dat Brian een goor vies mannetje is.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Brian homo is, Brian is gewoon een vieze gore vent die geilt op stijve paardenpiemelsen totaal niets voor Amanda voelt (wat dan wel weer te begrijpen is).
Brian is een echte horseman ...quote:Op donderdag 24 april 2008 16:30 schreef avonne het volgende:
[..]
met als hoogte punten 2.20, 4.40 en 5.50 min
http://www.clipser.com/watch_video/123187&mvpageno=1
Tongen met Tanner (koetsiekoe), spelen met de piemel van Fries en Dilana "doggy-style" willen nemen(grappenderwijs hè), allemaal heel normaal toch? Maar goed, het is zelf ook een beest.....een gore rat.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:27 schreef Shayndel het volgende:
Misschien kickt hij er wel op om iets met dieren te gaan doen.![]()
er zwerft ook nog ergens een cap van mij dat Brian op zijn rug op bed ligt met Benji met zijn kop in Brians kruis.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:37 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tongen met Tanner (koetsiekoe), spelen met de piemel van Fries en Dilana "doggy-style" willen nemen(grappenderwijs hè), allemaal heel normaal toch? Maar goed, het is zelf ook een beest.....een gore rat.
kijk jij wel goed naar de straems??????????quote:Op donderdag 24 april 2008 15:57 schreef vanderaalst het volgende:
Huub moet niet janken, vies klein missellijk mannetje dat het is.
Vergeet de cavia op het hoofd van zijn vriendin niet.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:37 schreef beequeen het volgende:
Tongen met Tanner (koetsiekoe), spelen met de piemel van Fries en Dilana "doggy-style" willen nemen(grappenderwijs hè), allemaal heel normaal toch? Maar goed, het is zelf ook een beest.....een gore rat.
Misschien moeten we het beter RE-LA-TI-VE-RENquote:Op donderdag 24 april 2008 16:37 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tongen met Tanner (koetsiekoe), spelen met de piemel van Fries en Dilana "doggy-style" willen nemen(grappenderwijs hè), allemaal heel normaal toch? Maar goed, het is zelf ook een beest.....een gore rat.
True!quote:Op donderdag 24 april 2008 16:35 schreef tutjehola het volgende:
Ik vind het een belediging voor de homo gemeenschap om te zeggen dat Brian homo is omdat hij van paardenpiemels houdt. Ik hou het er maar op dat Brian een goor vies mannetje is.
Er is toch geen ontslagronde voor hem aangevraagd?quote:Op donderdag 24 april 2008 16:43 schreef JEEtjuuh het volgende:
ik hoop zo dat jaap vanavond weg gaat
Gaat 'm niet worden. Er is geen ontslagronde voor hem aangevraagd, alleen voor Huub en Claire.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:43 schreef JEEtjuuh het volgende:
ik hoop zo dat jaap vanavond weg gaat
What else is newquote:Op donderdag 24 april 2008 16:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gaat 'm niet worden. Er is geen ontslagronde voor hem aangevraagd, alleen voor Huub en Claire.
Maak je maar op voor een avondje Huub en Claire beigen.
quote:Op donderdag 24 april 2008 16:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gaat 'm niet worden. Er is geen ontslagronde voor hem aangevraagd, alleen voor Huub en Claire.
Maak je maar op voor een avondje Huub en Claire beigen.
quote:Op donderdag 24 april 2008 16:35 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Ik vind het een belediging voor de homo gemeenschap om te zeggen dat Brian homo is omdat hij van paardenpiemels houdt. Ik hou het er maar op dat Brian een goor vies mannetje is.
Voor mij wordt steeds duidelijker dat Claire zich niet in het spel mag mengen. Zij is erin gekomen als backup van iedereen en het was Huub die haar het eerst nodig had. De vorige keer heeft ze geen ontslagronde aangevraagd en nu weer niet. Claire die gaat de 15de weg. Terwijl het logischer is dat Huub zou gaan.quote:Op donderdag 24 april 2008 16:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gaat 'm niet worden. Er is geen ontslagronde voor hem aangevraagd, alleen voor Huub en Claire.
Maak je maar op voor een avondje Huub en Claire beigen.
+1 scherp!quote:Op donderdag 24 april 2008 16:55 schreef Deisyy het volgende:
Jaap mag er helemaal niet uit vanavond van de redactie.
Als Jaap er vanavond uit zou gaan, zouden ze weleens een probleem kunnen krijgen op 15 mei, wanneer ze elkaar de punten moeten gaan geven en de kans groot is dat er 2 personen op de laatste plaats eindigen en dan zitten ze met het probleem, die 2 er allebei uit of er geen van beiden uit.
Helaas twijfel ik heel erg aan de betrouwbaarheid van de sms-tellingquote:Op donderdag 24 april 2008 16:59 schreef kahaarin het volgende:
[..]
+1 scherp!![]()
Ik denk dat je gelijk hebt, ik dacht al eerder dat Jaap meer macht had dan wij met z'n allen denken, niemand gaat er ooit echt vol op Jaap, dit zou best eens de reden kunnen zijn, bij een gelijk aantal mensen die punten verdelen krijg je wrs 2 nummers 1 en 2 nummers 2, alhoewel, de stemming van de kandidaten telt maar half mee toch? De SMS-jes doen de andere helft, dan zou het juist heel spannend zijn, Huub en Brian evenveel stemmen tot de uitslag van de kijkers binnen is.
We zullen zien hoe het loopt.
huub of claire is ouwe koekquote:Op donderdag 24 april 2008 16:47 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dit script ruik je toch op een kilometer afstand, ik verwacht dat iedereen er in blijft en dat Jaap een Dennisje mag doen tzt.
Ik ook hoor, Huub heeft toch al eens gezegd dat de FEBO beslist wie er gaat winnen? Ik denk dat hij daar gelijk in heeft, maar dat is al een poosje duidelijk, toen Dennis vlak voor vertrek ineens explosief was gestegen en Jaap ongeveer evenveel was gedaald bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:04 schreef Deisyy het volgende:
Helaas twijfel ik heel erg aan de betrouwbaarheid van de sms-telling
Die CD van Mariah? Of die grote doos, die voor haar en Brian samen is?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:07 schreef T-lex het volgende:
Hoor dat Amanda m'n cadeautje binnen heeft gekregen....sorry mensen.
Als dat zo is dan is het script, normaliter stem je je nieuwbakken wederhelft niet weg, dan zou je vrijwillig een maand zonder elkaar zitten.quote:
Wat ik niet snap he, is dat mensen cadeautjes gaan sturen naar die lui! Het zijn verdomme miljonairs ze kunnen alles kopen wat ze willen.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:07 schreef T-lex het volgende:
Hoor dat Amanda m'n cadeautje binnen heeft gekregen....sorry mensen.
Iddquote:Op donderdag 24 april 2008 17:10 schreef petraa het volgende:
[..]
Wat ik niet snap he, is dat mensen cadeautjes gaan sturen naar die lui! Het zijn verdomme miljonairs ze kunnen alles kopen wat ze willen.
Die tekst er ook bijquote:Op donderdag 24 april 2008 17:07 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Pruik staat goed, aanbiedinkje ?
Nieuwe album van Mariah, daarom zei ik al sorry...quote:Op donderdag 24 april 2008 17:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Die CD van Mariah? Of die grote doos, die voor haar en Brian samen is?
Een nieuwe hoofd-cavia?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:07 schreef T-lex het volgende:
Hoor dat Amanda m'n cadeautje binnen heeft gekregen....sorry mensen.
Hopelijk leert ze de nummers niet meezingen voor 22 meiquote:Op donderdag 24 april 2008 17:15 schreef T-lex het volgende:
Nieuwe album van Mariah, daarom zei ik al sorry...
Waar moet je dat spel in hemelsnaam spelen?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:18 schreef beequeen het volgende:
Dominostenen voor blinden en slechtzienden.....velletjes papier van 50x20 cm.
Kopietje ervan toch zeker?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:15 schreef T-lex het volgende:
[..]
Nieuwe album van Mariah, daarom zei ik al sorry...
Vast van marktplaats...quote:Op donderdag 24 april 2008 17:07 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Pruik staat goed, aanbiedinkje ?
Werkelijk, is het dan niet een subtiele diss?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:18 schreef beequeen het volgende:
Dominostenen voor blinden en slechtzienden.....velletjes papier van 50x20 cm.
Het is een cadeau van die Brianamanda site hè? Die herkennen een subtiele diss nog niet als ze er met twee benen instappen.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:22 schreef tipsch het volgende:
Werkelijk> Is het dan niet een subtiele diss?
Het is een soort Twister, maar dan anders. Ik lig echt in een deuk hier.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:20 schreef Copycat het volgende:
Waar moet je dat spel in hemelsnaam spelen?
Of is het bedoeld voor recreatieruimtes van bepaalde instellingen?
Schudden lijkt me wel moeilijk... dus misschien is het zodat Brian niet meer vals kan spelen (yeah right).quote:Op donderdag 24 april 2008 17:22 schreef tipsch het volgende:
[..]
Werkelijk, is het dan niet een subtiele diss?
Duidelijk, voor blinden en slechtzienden.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:23 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het is een cadeau van die Brianamanda site hè? Die herkennen een subtiele diss nog niet als ze er met twee benen instappen.
En de mooiste diss die er is dan: een onbedoelde diss.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:28 schreef tipsch het volgende:
Duidelijk, voor blinden en slechtzienden.Een diss uit eigen kamp.
Ze bestaan.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
En de mooiste diss die er is dan: een onbedoelde diss.
Jammer dat we daar niet kunnen ragerenquote:Op donderdag 24 april 2008 17:32 schreef beequeen het volgende:
De fans zijn helemaal lyrisch.
http://www.brianamanda.mygb.nl/
Jee, ik ben er geblokkeerd.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:32 schreef beequeen het volgende:
De fans zijn helemaal lyrisch.
http://www.brianamanda.mygb.nl/
quote:Op donderdag 24 april 2008 17:32 schreef beequeen het volgende:
De fans zijn helemaal lyrisch.
http://www.brianamanda.mygb.nl/
Jij ook al?quote:
Ja, snap het niet. Ik heb er nog nooit iets lelijks gepost.quote:
Flauw zeg, toch een subtiele post, trek het je niet aan, RE-LA-TI-VE-REN is een moeilijk woordje, vraag maar aan Brian.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:36 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ja, snap het niet. Ik heb er nog nooit iets lelijks gepost.
Dit is toch niet lelijk, of toch?
Subtiel, dat dominospel voor blinden/slechtzienden.![]()
Ik vermaak me kostelijk.
Ik mag niet.
Succes.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:38 schreef tipsch het volgende:
* tipsch gaat ff wat proxies zoeken verzamelen![]()
quote:Op donderdag 24 april 2008 17:41 schreef SIRA het volgende:
Iemand dit al gezien ?
Ik heb 't ook maar even in DGK in de Media gezet.
toch gek.. Brian, Jaap en Huub komen EN de eventuele winnaar ???
[ afbeelding ]
Je kan het ook laten doen..quote:Op donderdag 24 april 2008 17:38 schreef tipsch het volgende:
* tipsch gaat ff wat proxies zoeken verzamelen![]()
Ik denk dat Brian nog niet eens homo is, maar van kinky sex houdt met mannen met dieren met Manniequote:Op donderdag 24 april 2008 17:43 schreef PeterNB het volgende:
Wat een rare cap in de OP![]()
[ afbeelding ]
Fries heeft de tong uit zijn bek mond.. Dus brian doet het wel goed zo te zien...quote:Op donderdag 24 april 2008 17:43 schreef PeterNB het volgende:
Wat een rare cap in de OP![]()
[ afbeelding ]
Hey, jij post de andere!quote:Op donderdag 24 april 2008 17:43 schreef PeterNB het volgende:
Wat een rare cap in de OP![]()
[ afbeelding ]
Ik weet niet of dat wel zo positief is.....quote:Op donderdag 24 april 2008 17:45 schreef cobain94 het volgende:
[..]
Fries heeft de tong uit zijn bek mond.. Dus brian doet het wel goed zo te zien...
Probeer het zo nog eens.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:45 schreef Disana het volgende:
Het was mijn eerste keer, dus ik mocht nog:
[ afbeelding ]
Hoi tippiequote:Op donderdag 24 april 2008 17:46 schreef tipsch het volgende:
Nou, gelukt!
Is dat van die gratiana een soort van briantilliaansquote:Op donderdag 24 april 2008 17:45 schreef Disana het volgende:
Het was mijn eerste keer, dus ik mocht nog:
[ afbeelding ]
Ach zijn allemaal 16 jarige pubers en die hebben niet echt veel geld om te sms en,Huub zijn fanbase heeft veel meer geld tot zijn beschikkingquote:Op donderdag 24 april 2008 17:45 schreef Disana het volgende:
Het was mijn eerste keer, dus ik mocht nog:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 24 april 2008 17:46 schreef tipsch het volgende:
Nou, gelukt!
Haha, ik voel me prima in de waslijst van gebanden. Het was ook mijn eerste en laatste keer, het voelt toch een beetje als belletje trekkenquote:
modje daar maakt overurenquote:
Totaal OT maar wie is Cavia 69?quote:Op donderdag 24 april 2008 17:50 schreef Scandalous het volgende:
Disana ik zie je bericht al niet meer staan
Ik had ook niet anders verwacht. Beetje zielig eigenlijk ook, zo'n modje met versleten vingertjesquote:Op donderdag 24 april 2008 17:50 schreef Scandalous het volgende:
Disana ik zie je bericht al niet meer staan
quote:
quote:Op donderdag 24 april 2008 17:41 schreef Dementor het volgende:
Brian ik vind het echt geweldig hoe jij Amanda alle hoeken van de villa laat zien als je kwaad bent.
Ook het gestomp en geknijp onder de lakens kan ik erg waarderen.
Jij zette Amanda onder de douche en wurgde haar met een doucheslang, wat een creativiteit!
Wie post hem voor mij
Ik zie het, hilarisch.quote:
Het is alleen de vraag of heel Huubs fanbase ook werkelijk sms't. Ik vind wel dat Huub moet winnen, en ik vond het altijd leuk dat hij het hoogst in de popo stond... maar gebeld heb ik echt nog nooit.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:49 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ach zijn allemaal 16 jarige pubers en die hebben niet echt veel geld om te sms en,Huub zijn fanbase heeft veel meer geld tot zijn beschikking
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |