Jij ging er vanuit dat gas, water en licht gratis was voor jou dus?quote:Op maandag 21 april 2008 20:34 schreef Ixnay het volgende:
Heel erg fijn allemaal. maar ze hebben mij een bedrag doorgegeven waar niet aan voldaan wordt.
Als iemand je schopt, zeg je toch ook niet: "Ja, je had ook 2 keer geschopt kunnen worden, dus ben maar blij dat je geschopt bent."
Stond dat bedrag dan nergens vermeld? Ik heb ook net een woning gekocht en ik kreeg er een half boekwerk bij met verslagen van VVE-vergaderingen, staat van onderhoud, kosten etc.quote:Op maandag 21 april 2008 20:39 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Nog zo ene.
Ik heb helemaal niets tegen het betalen van een VVE, het is gewoon noodzakelijk.
MAAR ZE HADDEN MIJ GEWOON HET JUISTE BEDRAG MOETEN DOORGEVEN.
Dan wist ik wat ik had.
Dit bedrag stond als het goed is dus op je NvA die je voor de overdracht op 16 april hebt gehad. Als je deze goed had bekeken voor je afspraak bij de notaris, had je dit bedrag gezien en had je of kunnen bellen met de notaris of het tijdens je afspraak kunnen bespreken. Je bent gewoon laks geweest en hebt hier 4 dagen later heel hoog van de toren lopen blazen over oplichterij, terwijl er niets aan de hand is.quote:Op maandag 21 april 2008 20:39 schreef Ixnay het volgende:
[..]
MAAR ZE HADDEN MIJ GEWOON HET JUISTE BEDRAG MOETEN DOORGEVEN.
Dan wist ik wat ik had.
quote:Op maandag 21 april 2008 22:02 schreef jack4ya het volgende:
TS, je gaat buiten het verhaal van gas en licht volledig aan het volgende voorbij:
Zelfs al was het wel 85,- per maand, dan kan dat op ieder moment aangepast worden, naar wat voor bedrag ook! Dat was bij mij ook het geval. Dus je maakt echt van een mug een olifant!
Ok dan maar.quote:Op maandag 21 april 2008 21:30 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Jij ging er vanuit dat gas, water en licht gratis was voor jou dus?
Dat is toch ook precies waar je op uit bent, gezien je andere topic: Nieuwbouw vraagjequote:
Volgens mij zoek je slechts een manier om de koop ongedaan te maken en ik adviseer je dan ook om iets anders te zoeken dan die twee tientjes verhoging van de servicekosten.quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:20 schreef Ixnay het volgende:
Vorige maand heb ik een appartement gekocht, mijn eerste woning!Ik heb bewust voor een goedkope woning gekozen, zodat ik nog even kan sparen, eigenlijk had ik met mijn inkomen dit appartement 2,5 keer kunnen betalen.
Nu zijn ze in de omgeving van mijn oude woonwijk woningen (2 onder 1 kap) aan het realiseren, die ik goed zou kunnen betalen (157.000). De bouw hiervan begint ergens in 2009. Medio 2008 (nu dus bijna) begint de verkoop hiervan.
Zo'n huis zou ik HEEL GRAAG willen hebben.
Hoe werkt dat met de vekoop van een woning die nog niet gebouwd is.
Het is inderdaad een beetje onhandig dat ik dat appartement gekocht heb vorige maand, als ik dit geweten had, was ik nog wel even bij mijn ouders blijven wonen.
Dat duurt nog ff voor die nieuwbouwdingen af zijn. Tot dan wil ik mijn huidige woning gebruiken.quote:Op maandag 21 april 2008 22:49 schreef Reese het volgende:
[..]
Dat is toch ook precies waar je op uit bent, gezien je andere topic: Nieuwbouw vraagje
Ik zal voor de duidelijkheid een deel van je OP quoten:
[..]
Volgens mij zoek je slechts een manier om de koop ongedaan te maken en ik adviseer je dan ook om iets anders te zoeken dan die twee tientjes verhoging van de servicekosten.
Veel plezier in je woning
Als je een woning koopt weet je NOOIT waar je aan toe ben, als je zekerheid wil hebben moet je gewoon huren. En dan nog kan GWE het ene jaar zomaar een flink stuk hoger uitvallen, denk aan een strenge winter of een energiecrisis.quote:Op maandag 21 april 2008 20:34 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Nogmaals: Dan hadden ze mij dat gewoon doorgegeven. Dan wist ik waar ik aan toe was en had ik de woning niet gekocht.
quote:Op maandag 21 april 2008 22:46 schreef Ixnay het volgende:
[..]Nog een keertje dan maar: "Waarom geven ze mij niet gewoon het juiste bedrag door op het moment dat ik de woning koop, maar de helft van dat bedrag. Meer vraag ik niet."
quote:Op maandag 21 april 2008 22:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit bedrag stond als het goed is dus op je NvA die je voor de overdracht op 16 april hebt gehad. Als je deze goed had bekeken voor je afspraak bij de notaris, had je dit bedrag gezien en had je of kunnen bellen met de notaris of het tijdens je afspraak kunnen bespreken. Je bent gewoon laks geweest en hebt hier 4 dagen later heel hoog van de toren lopen blazen over oplichterij, terwijl er niets aan de hand is.
Plus eventuele schade.quote:Op dinsdag 22 april 2008 08:07 schreef gronk het volgende:
Ts kan er altijd nog onderuit. Kost alleen wel 10% van de aankoopsom.
"Waarom heb je zelf niet aan je onderzoeksplicht voldaan?"quote:Op maandag 21 april 2008 22:46 schreef Ixnay het volgende:
[..]Nog een keertje dan maar: "Waarom geven ze mij niet gewoon het juiste bedrag door op het moment dat ik de woning koop, maar de helft van dat bedrag. Meer vraag ik niet."
Nee, hij gaat zorgen dat de verkopende partij het terugkoopt, hij heeft tenslotte het bonnetje nogquote:Op dinsdag 22 april 2008 11:25 schreef Siegfried het volgende:
Denk niet dat je die koop nog kunt ontbinden
ik moest lachenquote:Op dinsdag 22 april 2008 15:42 schreef Naamah het volgende:
[..]
Nee, hij gaat zorgen dat de verkopende partij het terugkoopt, hij heeft tenslotte het bonnetje nog
Daar heb ik aan voldaan. Ik zag dat in de koopakte stond dat de financiële lasten niet verzwaard zouden worden dan het geleverde bedrag. Dus ik hoefde me nergens zorgen over te makenquote:Op dinsdag 22 april 2008 09:10 schreef jack4ya het volgende:
[..]
"Waarom heb je zelf niet aan je onderzoeksplicht voldaan?"
Je snapt het niet volgens mij. Eigenlijk wilde ik het nog eens uitleggen maar dat heb ik al vaak genoeg gedaan.quote:Je had dat zelf ook moeten nagaan hoe de VvE er voorstond. Bovendien had je ook zelf moeten informeren/berekenen van verbruik van gas/licht/water en dan was het ook nog eens boven water gekomen.
Nee dat is niet zo hoor.quote:Bij een eigen huis zitten altijd onverwachte en ongewenste kosten, (net als auto's) Het willen terugdraaien van je koop kan wel meer is uitermate onverstandig. Ik zei al eerder dat ik het idee heb dat je er sowieso vanaf wilt (de koop). Is dat ook zo?
Het is een krimpregio, jaarlijks minder mensen, maar voor starterswoningen maakt het weinig uit.quote:Als het een klein flatje/woning betreft die aan de onderkant van het marktsegment zit, hoef je je weinig zorgen te maken als je het ooit weer te koop zet, die zijn over het algemeen courant. Daar valt vast een leuk slaatje uit te slaan, mocht je je dat afvragen. (* ik lees net dat je in een heel andere regio zit, weet niet zeker of het daar ook op gaat)
Ik ga er zeker niet met tegenzin wonen.quote:Anyway,... Richt je gewoon op deze aankoop en ga er voor, lijkt me niet dat je met tegenzin wilt/moet gaan wonen.
Hoe weet jij dat? VVE heeft mij direct gebeld maandagochtend.quote:Op dinsdag 22 april 2008 20:45 schreef RobertoCarlos het volgende:
En nog steeds heeft TS geen contact met de VVE opgenomen.... maar ja, het was maandag en dan is de VVE gesloten
Precies, gronk kletst uit z'n nek. Een bedrag rond de ¤ 100 is heel normaal voor een jong appartement van gemiddelde grootte. Dat gronk een bouwval heeft gekocht, waarvan de VvE bovendien het geld kennelijk met bakken tegelijk de tent uitgooit, wil nog niet zeggen dat dat meteen de standaard is voor elk appartement.quote:Op zondag 20 april 2008 16:36 schreef CraZaay het volgende:
Ik betaal voor een perfect onderhouden pand uit 2003 nog geen 110 euro per maand, dus "bij lange na" is ietwat overdreven (en ja, er is een reserve van rond de 100.000 euro).
Jezus man, doe eens ff niet zo moelijk en vertel gewoon wat ze gezegd hebben. Dan zit je dat dus 2 dagen op te potten. Eerst mensen je laten helpen en dan ineens geen info meer gevenquote:Op dinsdag 22 april 2008 21:12 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat? VVE heeft mij direct gebeld maandagochtend.
Waarschijnlijk hebben ze gezegd dat wij gelijk hebben en TS niet en wil hij dat nu niet toegeven aan ons.quote:Op donderdag 24 april 2008 00:52 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Jezus man, doe eens ff niet zo moelijk en vertel gewoon wat ze gezegd hebben. Dan zit je dat dus 2 dagen op te potten. Eerst mensen je laten helpen en dan ineens geen info meer geven![]()
Noem eens voorbeelden dan?quote:Op donderdag 24 april 2008 08:51 schreef gronk het volgende:
't zal niet de eerste keer zijn dat een TS een ongeloofwaardige afloop uit z'n duim zuigt
Als jij nou eerst eens gewoon vertelt wat er uit dat gesprek kwam...quote:
Typische Fok reactie natuurlijk, en je weet net zo goed als ik dat dit natuurlijk grote BS isquote:Op donderdag 24 april 2008 19:24 schreef Roellio het volgende:
VVE?
Normale mensen kopen gewoon een huis.
Stelletje paupers bij elkaar in een flat die geld heen èn weer schuiven.
Weet je uberhaupt wel waar het over gaat?quote:Op donderdag 24 april 2008 19:24 schreef Roellio het volgende:
VVE?
Normale mensen kopen gewoon een huis.
Stelletje paupers bij elkaar in een flat die geld heen èn weer schuiven.
volgens mij gaat ie het niet vertellenquote:Op donderdag 24 april 2008 20:35 schreef k_man het volgende:
[..]
Als jij nou eerst eens gewoon vertelt wat er uit dat gesprek kwam...
Wat mij betreft kan er een slot op, dit gaat nergens meer toe leiden.quote:Op vrijdag 25 april 2008 03:27 schreef draculettetje het volgende:
[..]
volgens mij gaat ie het niet vertellen
Dat zegt op zich al genoegquote:Op vrijdag 25 april 2008 03:27 schreef draculettetje het volgende:
[..]
volgens mij gaat ie het niet vertellen
Als je weinig poen hebt maar toch een huis wil kopen moet je wonen in een flatquote:Op donderdag 24 april 2008 22:10 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Weet je uberhaupt wel waar het over gaat?
Ze zeiden dat zij niet verantwoordelijk zijn van de koop. Zij vragen gewoon een bedrag.quote:
quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:16 schreef Roellio het volgende:
[..]
Als je weinig poen hebt maar toch een huis wil kopen moet je wonen in een flat
In een flat moet je samen betalen voor onderhoud e.d.
Dat geld gaat naar een vereniging voor eigenaren
Als je geen pauper bent koop je een huis, alles van jou, geen VVE.
Erg handig zo'n huis als je de helft van het jaar in het buitenland zit, geen gezin/vriendin/vrouw hebt, en wanneer je in Nederland alleen naar huis gaat om te slapen en meer niet.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:16 schreef Roellio het volgende:
[..]
Als je weinig poen hebt maar toch een huis wil kopen moet je wonen in een flat
In een flat moet je samen betalen voor onderhoud e.d.
Dat geld gaat naar een vereniging voor eigenaren
Als je geen pauper bent koop je een huis, alles van jou, geen VVE.
Nieuwe algemene voorwaarden, nieuwe policy: Mods hoeven niet iedere vraag te beantwoorden.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:13 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Jij beantwoordt mijn vraag trouwens ook niet.
en hoe nu verder?quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:26 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ze zeiden dat zij niet verantwoordelijk zijn van de koop. Zij vragen gewoon een bedrag.
De makelaar of de verkoper dient dit goed door te geven aan de koper.
Maar dat zou je toch niet vragen aan hen? Je zou vragen hoe het zit met die verdubbeling van de bijdrage, daar ging het om.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:26 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ze zeiden dat zij niet verantwoordelijk zijn van de koop. Zij vragen gewoon een bedrag.
De makelaar of de verkoper dient dit goed door te geven aan de koper.
Het ligt er aan. In Rotterdam zijn een paar appartementjes te koop waar je meer poen voor moet hebben dan een villa in Wassenaar. Bovendien kun je ook als je een appartement hebt er voor kiezen om onderhoud zelf te doen. Financieel is dat alleen minder aantrekkelijk, want je betaalt dan al snel dubbel.quote:Op vrijdag 25 april 2008 20:16 schreef Roellio het volgende:
[..]
Als je weinig poen hebt maar toch een huis wil kopen moet je wonen in een flat
In een flat moet je samen betalen voor onderhoud e.d.
Dat geld gaat naar een vereniging voor eigenaren
Als je geen pauper bent koop je een huis, alles van jou, geen VVE.
En toch is een appartement over het algemeen wel het meest betaalbaar voor mensen die minder geld hebben. Daar krijg je dan ook trouwens qua ruimte en omgeving (portieken, buren etc) minder voor terugquote:Op zaterdag 26 april 2008 09:58 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het ligt er aan. In Rotterdam zijn een paar appartementjes te koop waar je meer poen voor moet hebben dan een villa in Wassenaar. Bovendien kun je ook als je een appartement hebt er voor kiezen om onderhoud zelf te doen. Financieel is dat alleen minder aantrekkelijk, want je betaalt dan al snel dubbel.
Ik ben geen pauper maar woon wel in een flat. En dat is een weloverwogen keuze geweest. Wij hebben namelijk wel in een "gewoon" huis met een tuin gehad. Ik voelde me daar enorm opgesloten, als je naar buiten kijkt zie je alleen een heg of een schutting. Als je in je tuin zit te eten komen de buren over de heg kijken wat je aan het vreten bentquote:Op vrijdag 25 april 2008 20:16 schreef Roellio het volgende:
[..]
Als je weinig poen hebt maar toch een huis wil kopen moet je wonen in een flat
In een flat moet je samen betalen voor onderhoud e.d.
Dat geld gaat naar een vereniging voor eigenaren
Als je geen pauper bent koop je een huis, alles van jou, geen VVE.
Nou zou ik me juist opgesloten voelen in een flat tussen alle buren...quote:Op zaterdag 26 april 2008 10:47 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Ik ben geen pauper maar woon wel in een flat. En dat is een weloverwogen keuze geweest. Wij hebben namelijk wel in een "gewoon" huis met een tuin gehad. Ik voelde me daar enorm opgesloten, als je naar buiten kijkt zie je alleen een heg of een schutting. Als je in je tuin zit te eten komen de buren over de heg kijken wat je aan het vreten bent![]()
Daarom de boel verkocht en weer (terug) verhuisd naar een flat, met prachtig uitzicht (9e etage) en lekker veel privacy als je buiten zit. Alles gelijkvloers is ook heerlijk.
Op een mooie zomeravond op het balkon kijken naar de zonsondergang, prachtig![]()
Dat soort dingen ervaren wij als een enorm pluspunt.
Tuurlijk, er zijn ook nadelen aan een flat en een VvE maar voor ons is weegt dat niet op tegen de voordelen.
Dat soort dingen zou ik dus kunnen missen als kiespijn.quote:Op zaterdag 26 april 2008 11:29 schreef Hyperdude het volgende:
Ik mis, sinds ik vrijstaand woon, vooral dat fijne zaterdag geboor en gedreun waarvan je niet weet of of het van onder, van boven of uit de slaapkamer van je buren komt.
Daarnaast is het denk ik ook warmer omdat je warmte van je onderburen meepikt.quote:Op zaterdag 26 april 2008 11:26 schreef karr-1 het volgende:
Ik woon al jaren in diverse flats en ik onderschrijf de punten van Blue Eyes eigenlijk wel. Goed je hebt misschien iets meer overlast van buren rondom je, maar qua uitzicht en dergelijke vind ik het veruit beter dan een huis. Ook alles gelijkvloers is lekker inderdaad.
Alle waar naar z'n geld. Voor de prijs van mijn appartement kun je in de meeste plaatsen een heel leuk huis kopen. Daar staat tegenover dat je voor dat geld geen portieken enzo hebt, maar gewoon een lobby, etc.quote:Op zaterdag 26 april 2008 10:32 schreef RobertoCarlos het volgende:
En toch is een appartement over het algemeen wel het meest betaalbaar voor mensen die minder geld hebben. Daar krijg je dan ook trouwens qua ruimte en omgeving (portieken, buren etc) minder voor terug
We vullen de tijd ook een beetje tot een bericht van TS volgt over hoe hij nu verder gaat....quote:Op zaterdag 26 april 2008 13:45 schreef Kontiki het volgende:
Lekker belangrijk ook waar je voorkeur naar uitgaat, dat is toch iets persoonlijks? En er is niets mis met te weinig geld hebben voor een groot vrijstaand huis. Ik hecht zelf meer waarde aan ervaringen, zoals wereldreizen e.d. En dan kan je geen villa betalen nee.
No shit sherlockquote:Op zaterdag 26 april 2008 14:16 schreef CraZaay het volgende:
Kortom: met weinig geld koop je een minder huis en een minder appartement, en met een groter budget heb je een fatsoenlijk huis of een net zo fatsoenlijk appartement.
Ha ha de oorverdovende sex die de buren een paar keer per week hebben wordt ruimschoots gecompenseerd door onze eigen geluiden, dus ik denk dat we aardig gelijk staan.quote:Op zaterdag 26 april 2008 11:29 schreef Hyperdude het volgende:
Ik mis, sinds ik vrijstaand woon, vooral dat fijne zaterdag geboor en gedreun waarvan je niet weet of of het van onder, van boven of uit de slaapkamer van je buren komt.
Nou Watson, mocht je het topic daadwerkelijk gelezen hebben: bij sommigen leeft de perceptie dat een appartement standaard een gehorige portiekwoning is.quote:
Dat schijnt toch het vaak genoeg voor te komen:quote:Op zondag 27 april 2008 09:04 schreef CraZaay het volgende:
Nou Watson, mocht je het topic daadwerkelijk gelezen hebben: bij sommigen leeft de perceptie dat een appartement standaard een gehorige portiekwoning is.
Ik denk dat alleen in het duurdere segment van appartementen dit soort geluiden een stuk minder is / afwezig is. Puur omdat de bouwkwaliteit (geluids en contact isolatie e.d.) een stuk hoger ligt/beter is.quote:Ha ha de oorverdovende sex die de buren een paar keer per week hebben wordt ruimschoots gecompenseerd door onze eigen geluiden, dus ik denk dat we aardig gelijk staan.
Dat is niet zo, ik woon ook een een appartement en je hoort wel eens wat maar goed ervoor woonde ik in een rijtjeshuis en daar hoorde je ook wel eens watquote:Op zondag 27 april 2008 09:04 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Nou Watson, mocht je het topic daadwerkelijk gelezen hebben: bij sommigen leeft de perceptie dat een appartement standaard een gehorige portiekwoning is.
Volgens mij ligt die informatieplicht toch echt bij de verkoper hij woonde toch in die woning en hij is toch lid van de VVE? En hij zou ook op de hoogte moeten zijn, toen ik mijn appartement kocht was er een hele vragenlijst waarin de verkoper aangaf wat de tarieven waren en dus ook de bijdrage van de VVE stond daarin.quote:Op zondag 27 april 2008 12:50 schreef Ixnay het volgende:
De verkoper zegt dat de makelaar het zou moeten weten. Zij verkopen het, dus zij moeten ook weten welke bedragen actueel zijn.
allen krijg jij gewoon de vier wielen, maar de dealer incasseert ook meteen de wegenbelasting in plaats van de belastingdienst...quote:Op zondag 27 april 2008 12:50 schreef Ixnay het volgende:
Als je bij de autodealer een auto bestelt met 4 wielen en je krijgt er ene bezorgt met 2 wielen.
Dan wil je dat ze:
- De wielen komen brengen en monteren
- De hele auto weer meenemen en je geld terug
Zo gaat dat bij mij ook.![]()
quote:
Ik wens je alvast veel plezier tijdens je eerste Vve vergadering of wanneer je je buren tegenkomt op de gang en zij weten dat je een pauper bent die geen geld wil betalen voor gezamenlijke dingen.quote:Op zondag 27 april 2008 13:19 schreef Ixnay het volgende:
Ik mag van de advocaat niet meer betalen dan wat er in het koopcontract staat.
Ik heb nog nergens getekent voor een automatische incasso. Ik maak gewoon het bedrag uit de koopovereenkomst over, de rest van het berdag regelen zij maar.
Ach, dat valt nog te bezien hoor. Met wat mazzel zijn de andere bewoners van hetzelfde kaliber als TS. Dat kan dan wel lachen worden.quote:Op zondag 27 april 2008 14:00 schreef scrumple het volgende:
TS gaat een hele goede relatie met de andere bewoners opbouwen denk ik.
waar die dan volgens mij geen rekening mee houdtquote:Op zondag 27 april 2008 14:09 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Dan krijg je gewoon een hele grote naheffing van gas/water/licht.
quote:Op zondag 27 april 2008 14:15 schreef draculettetje het volgende:
waar die dan volgens mij geen rekening mee houdt
En ik dacht dat je van de koop afwilde? Is het dan wel slim om alsnog te gaan betalen? Wat nou als jouw advocaat het verkeerd heeft?quote:Op zondag 27 april 2008 13:19 schreef Ixnay het volgende:
Ik mag van de advocaat niet meer betalen dan wat er in het koopcontract staat.
Ik heb nog nergens getekent voor een automatische incasso. Ik maak gewoon het bedrag uit de koopovereenkomst over, de rest van het berdag regelen zij maar.
quote:Op zondag 27 april 2008 13:35 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ik wens je alvast veel plezier tijdens je eerste Vve vergadering of wanneer je je buren tegenkomt op de gang en zij weten dat je een pauper bent die geen geld wil betalen voor gezamenlijke dingen.
Dat weet de advocaat wel hoor.quote:Op zondag 27 april 2008 14:51 schreef livelink het volgende:
Lijkt me niet zo'n goed advies van de advocaat. Of zou TS niet verteld hebben aan de advocaat dat hij inmiddels gehoord heeft dat gas, water en licht nu in de bijdrage van de VVE verrekend wordt?
Waaruit bestaat die verhoging dan wel?quote:Op zondag 27 april 2008 15:53 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dat weet de advocaat wel hoor.
Alleen VVE + GW uit de koopakte is samen nog steeds ruim niet het bedrag dat ik moet gaan betalen.
Als je dat al niet snapt, dan heb je je eigen topic niet gelezenquote:
scheelde uiteindelijk dan toch 20,- euro of heb ik het nou weer mis?quote:Op zondag 27 april 2008 15:53 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dat weet de advocaat wel hoor.
Alleen VVE + GW uit de koopakte is samen nog steeds ruim niet het bedrag dat ik moet gaan betalen.
Ruim? Hoe bedoel je ruim, het gaat om een paar tientjesquote:Op zondag 27 april 2008 15:53 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dat weet de advocaat wel hoor.
Alleen VVE + GW uit de koopakte is samen nog steeds ruim niet het bedrag dat ik moet gaan betalen.
Die woning wordt pas in 2010-2011 opgeleverd, dus die theorie gaat niet op.quote:Op zondag 27 april 2008 20:53 schreef _Arthur het volgende:
TS is maar uit op 1 ding, van die woning afkomen. Aangezien de TS elders een 'leukere' woning op het oog heeft. Nu probeert ie door gebruik te maken van dit pietluttigheidje heel easy van de woning af te komen.
Nieuwbouw vraagje
Nou, ik ben benieuwd.
Jij bent gewoon dom.quote:Op zondag 27 april 2008 16:39 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Als je dat al niet snapt, dan heb je je eigen topic niet gelezen
Ja, wist ik dat maar. Ik denk een hoger bedrag om het gebouw beter te kunnen onderhouden.quote:Op zondag 27 april 2008 16:05 schreef DonJames het volgende:
[..]
Waaruit bestaat die verhoging dan wel?
Dat is te danken aan de Zionistische samenzwering.quote:Op zondag 27 april 2008 21:11 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ja, wist ik dat maar. Ik denk een hoger bedrag om het gebouw beter te kunnen onderhouden.
Kan ik heel goed begrijpen nogmaals, maar waarom vertellen ze mij dat dan niet gewoon??
Waarom vraag je dat dan niet gewoon?quote:Op zondag 27 april 2008 21:11 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ja, wist ik dat maar. Ik denk een hoger bedrag om het gebouw beter te kunnen onderhouden.
Kan ik heel goed begrijpen nogmaals, maar waarom vertellen ze mij dat dan niet gewoon??
je hebt ze toch gesproken? Of heb je dat toen niet gevraagd?quote:Op zondag 27 april 2008 21:11 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ja, wist ik dat maar. Ik denk een hoger bedrag om het gebouw beter te kunnen onderhouden.
Kan ik heel goed begrijpen nogmaals, maar waarom vertellen ze mij dat dan niet gewoon??
Wellicht heeft hij er een aantal achterover getikt.quote:Op zondag 27 april 2008 21:49 schreef gronk het volgende:
TS heeft heul geen advocaat gesproken, gok ik.
Ik ben in ieder geval niet zo dom om zinloos geld te verspillen aan waardeloze adviezen van een waardeloze advocaat.quote:Op zondag 27 april 2008 21:09 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Jij bent gewoon dom.
Ik zeg nergens dat ik geen VVE wil betalen, of dat ik VVE slecht vind, of dat ik minder VVE wil betalen dan de rest.
VVE is essentieel. Zonder VVE kan zo´n gebouw niet onderhouden worden. Maar ze hadden niet mogen liegen over dat bedrag.
Ja goed punt inderdaadquote:Op zondag 27 april 2008 21:49 schreef gronk het volgende:
TS heeft heul geen advocaat gesproken, gok ik.
Die zelfs als ie junior advocaat is al 140 euro per uur excl. BTW en kantoorkosten kost. En die je uiteraard gelijk inschakelt voor een verhoging van 20 euro per maandquote:Op zondag 27 april 2008 21:47 schreef du_ke het volgende:
Wat een baggerverhalen van de TS. Als je een appartement koopt weet je dat je een VVE hebt die en bijdrage vraagt en als je meer dan 2 hersencellen hebt weet je ook dat die bijdrage niet 10 jaar gelijk blijft. Een verhoging van enkele tientjes vanwege b.v. de nieuwe regelgeving is dan ook neit zo raar.
maar goed verspil je centen maar aan een advocaat.
Ja of z'n rechter duim.quote:Op zondag 27 april 2008 22:57 schreef draculettetje het volgende:
of het is via de rechthulpswinkel kan natuurlijk ook
en wordt dat advocaat genoemd
Nah, niet in verdeding van TS, maar d'r wordt in makelaarsland nog wel eens wat afgeprutst met die VvE-bijdrage. Je hebt wat er op funda staat, wat er in 't stapeltje papier staat wat je 'ter info' krijgt, incl. de jaaroverzichten van de VvE (bij ons zijn dat speciaal samengestelde overzichten, en die zijn met wat fantasie te herleiden tot wat 't werkelijk is), en daarnaast heb je wat je daadwerkelijk betaalt.quote:Op zondag 27 april 2008 22:59 schreef miss_sly het volgende:
Sowieso vind ik het een heel vreemd advies van een advocaat. De VvE bijdrage wordt bepaald in een ALV door meerderheid van stemmen. Het te betalen bedrag wordt dan berekend aan de hand van de splitsingsakte en het deel dat van jou is. Als er besluiten zijn genomen daaromtrent, dient dat betaald te worden, of je het er nu mee eens bent of niet.
Ow, het kan best wel eens niet helemaal goed zijn doorgekomen bij TS. Maar als TS had gedacht een woning te kopen met een bepaald maandelijks bedrag aan VvE dat nooit zou veranderen, heeft hij het gewoon mis.quote:Op zondag 27 april 2008 23:05 schreef gronk het volgende:
[..]
Nah, niet in verdeding van TS, maar d'r wordt in makelaarsland nog wel eens wat afgeprutst met die VvE-bijdrage. Je hebt wat er op funda staat, wat er in 't stapeltje papier staat wat je 'ter info' krijgt, incl. de jaaroverzichten van de VvE (bij ons zijn dat speciaal samengestelde overzichten, en die zijn met wat fantasie te herleiden tot wat 't werkelijk is), en daarnaast heb je wat je daadwerkelijk betaalt.
Dus ja, 't kan een paar tientjes verschillen, maar als je daar al over moet gaan zeiken...
Een huis kopen voor 2 tot 3 jaar, da's wel zo'n beetje het stomste wat je kunt doen. Er moet altijd geld bij, aangezien de overdrachtsbelasting en andere eenmalige kosten (schilderen, makelaar, notaris, etc) ruim een eventuele waardestijging te boven gaan.quote:Op zondag 27 april 2008 21:07 schreef Ixnay het volgende:
Die woning wordt pas in 2010-2011 opgeleverd, dus die theorie gaat niet op.
Of jurofoon, die zijn ook altijd lollig. Hoor je een eerstejaarsje voor 80 cent per minuut koortsachtig zoeken en dan denkt ie 'ach, had het niet iets met dwaling te maken? Ehm, ja, geloof het wel. Oh, da's vernietigbaar... meneer, u kunt vernietigen hoor, geen probleem!'quote:Op zondag 27 april 2008 22:57 schreef draculettetje het volgende:
of het is via de rechthulpswinkel kan natuurlijk ook
en wordt dat advocaat genoemd
Een rechtsbijstandverzekering heeft de bedoeling de kosten zo laag mogelijk te houden. Iemand adviseren problemen te gaan maken over een paar tientjes past naar mijn idee niet helemaal bij die strategiequote:Op zondag 27 april 2008 23:47 schreef livelink het volgende:
Ik verwacht niet dat je voor deze adviesvraag uit de verzekering wordt gegooid.
Dan moet je het wel iets bonter maken dan dit, lijkt me.
Waarom moet ik dat vragen als ik het antwoord al had?quote:Op zondag 27 april 2008 21:39 schreef DonJames het volgende:
[..]
Waarom vraag je dat dan niet gewoon?
De advocaat is trouwens ook nog mijn oom.quote:Op zondag 27 april 2008 21:49 schreef gronk het volgende:
TS heeft heul geen advocaat gesproken, gok ik.
Vol-le-dig mee eens.quote:Op zondag 27 april 2008 22:59 schreef miss_sly het volgende:
Sowieso vind ik het een heel vreemd advies van een advocaat. De VvE bijdrage wordt bepaald in een ALV door meerderheid van stemmen. Het te betalen bedrag wordt dan berekend aan de hand van de splitsingsakte en het deel dat van jou is. Als er besluiten zijn genomen daaromtrent, dient dat betaald te worden, of je het er nu mee eens bent of niet.
Vaak wel, in mijn geval niet. Heb een begroting gemaakt.quote:Op zondag 27 april 2008 23:13 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Een huis kopen voor 2 tot 3 jaar, da's wel zo'n beetje het stomste wat je kunt doen. Er moet altijd geld bij, aangezien de overdrachtsbelasting en andere eenmalige kosten (schilderen, makelaar, notaris, etc) ruim een eventuele waardestijging te boven gaan.
Nee, je snapt het niet. Ik vind het vanzelfsprekend dat ik voor G/W/E moet betalen en ook voor VVE, maar samen is dit niet het bedrag dat we afgesproken hadden.quote:Lekkere advocaat overigens. Los van wiens schuld het is, ik denk niet dat een rechter het redelijk en billijk zal vinden dat jij niet voor G/W/L betaalt omdat dat niet in het contract stond. Lijkt mij dat je redelijkerwijs kon verwachten dit te moeten betalen, al dan niet via de VvE.
Wat is er precies hoger dan, dat heb ik even gemist. Is de bijdrage VvE te hoog, of het voorschot G/W/L?quote:Op maandag 28 april 2008 09:03 schreef Ixnay het volgende:
Nee, je snapt het niet. Ik vind het vanzelfsprekend dat ik voor G/W/E moet betalen en ook voor VVE, maar samen is dit niet het bedrag dat we afgesproken hadden.
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.quote:Op maandag 28 april 2008 10:00 schreef livelink het volgende:
+ die waardevermindering? Welke waardevermindering?
quote:Op maandag 28 april 2008 10:12 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.
Wat??quote:Op maandag 28 april 2008 10:12 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.
En dat is de schuld van de VVE want je moet een hoger bedrag betalen?quote:Op maandag 28 april 2008 10:12 schreef Ixnay het volgende:
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.
Nee, je hebt het antwoord niet:quote:Op maandag 28 april 2008 08:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Waarom moet ik dat vragen als ik het antwoord al had?
Het stond in de koopakte, en verder stond in diezelfde koopakte dat het bedrag niet verhoogd zal worden.
Wat er in de koopakte staat is niet van belang voor de vraag, ondanks wat er in het contract staat is het een feit dat de bijdrage verhoogd is. De vraag blijft dan ook staan: waaruit bestaat die verhoging?quote:Op zondag 27 april 2008 15:53 schreef Ixnay het volgende:
...
Alleen VVE + GW uit de koopakte is samen nog steeds ruim niet het bedrag dat ik moet gaan betalen.
Misschien weet TS al dat het pand binnen 3 jaar wordt uitgewoondquote:Op maandag 28 april 2008 10:19 schreef Scorpie het volgende:_! En je denkt dat de VVE daar rekening mee gaat houden?
!!!
Als je te maken hebt met paupers zoals de TS heb je daar geen kont aan; die willen alleen betalen voor de woning. Als je een woning hebt van 140.000 euro met 20.000 euro per woning in kas, dan zou je denken dat je 160.000 euro krijgt. Mooi niet dus; figuren zoals TS gaan uit van hun budget, en willen uitkomen op een verkoopprijs van 150.000 euro.quote:Op maandag 28 april 2008 10:31 schreef _Arthur het volgende:
(Verder kan je jouw deel van de reserves van de VVE bij je verkoopprijs van de woning optellen, iets wat veel mensen vergeten)
quote:Op maandag 28 april 2008 10:12 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.
*proest*quote:Op maandag 28 april 2008 10:12 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Vastgoed dat ik in de toekomst minder makkelijk verkocht krijg.
Tenzij TS - doordat-ie zo beroerd stookt- last krijgt van schimmelvorming in z'n woningquote:Op maandag 28 april 2008 10:56 schreef Kumusta het volgende:
Ideetje voor de TS: koop een paar goede truien en stook gewoon niet. Kun je over een paar jaar aantonen dat je nog jaarlijks geld terug krijgt ook. Zal je vastgoedwaarde vast van gaan stijgen.
Nee, dat denk ik niet.quote:Op maandag 28 april 2008 10:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]_! En je denkt dat de VVE daar rekening mee gaat houden?
!!!
Het neemt jaarlijks toe ja. Maar bij het begin was het hoger dan wat ik verondersteld had, dus dat beginbedrag heb ik er nu iedere maand bij.quote:Op maandag 28 april 2008 10:54 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]![]()
![]()
Mijn hemel, wat zou ik graag rechter willen zijn in deze zaak zeg.
Schrik niet hoor, maar de meeste kosten blijven zelden een jaar gelijk... GWL zal dus volgend jaarnog duurder
zijn.... o jee, daar gaat je vakantie naar Vlieland
vast wel eens meer geopperd hierquote:Op maandag 28 april 2008 13:47 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Het neemt jaarlijks toe ja. Maar bij het begin was het hoger dan wat ik verondersteld had, dus dat beginbedrag heb ik er nu iedere maand bij.
Lang leve deel II van dit topicquote:Op maandag 28 april 2008 13:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik niet.
ps. Willen mensen met een IQ van beneden de 80 niet meer reageren vanaf nu?
Dus je wilt niet meer in je eigen topic reageren en postenquote:Op maandag 28 april 2008 13:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik niet.
ps. Willen mensen met een IQ van beneden de 80 niet meer reageren vanaf nu?
En wat gebeurt er met het tekort of teveel betaalde dan? De VvE betaalt immers ook gewoon op basis van gebruik van die ketels.quote:Op maandag 28 april 2008 14:14 schreef Ixnay het volgende:
Je betaalt een vast bedrag aan stookkosten btw. Het hele gebouw is voorzien van 2 CV ketels. Waar gezamenlijk voor betaald wordt.
Kan je daar de exacte formulering ook even van geven? Want ik neem niet aan dat iemand een koopakte opstelt waarin staat datde VVE bijdrage nooit verhoogd kan worden. En je hebt met de koopakte ook de algemene voorwaarden van de VVE goedgekeurd gok ik zo...quote:Op maandag 28 april 2008 08:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Waarom moet ik dat vragen als ik het antwoord al had?
Het stond in de koopakte, en verder stond in diezelfde koopakte dat het bedrag niet verhoogd zal worden.
Waarom komt hier geen antwoord op?quote:Op zondag 27 april 2008 15:10 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En ik dacht dat je van de koop afwilde? Is het dan wel slim om alsnog te gaan betalen? Wat nou als jouw advocaat het verkeerd heeft?
Vandaar dat ik geen antwoord meer krijgquote:Op maandag 28 april 2008 13:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
ps. Willen mensen met een IQ van beneden de 80 niet meer reageren vanaf nu?
Ik heb een specificatie aangevraagd, maar alles verloopt via de makelaar op dit moment, daarom is het lastig.quote:Op maandag 28 april 2008 14:20 schreef DonJames het volgende:
Maar waar bestaat die verhoging nou precies uit? En als je dat niet weet, waarom heb je dat dan niet gevraagd?
Wat heeft de makelaar daar nou weer mee te maken, de verhoging komt toch immers van de VVE? Waarom vraag je het daar nou niet gewoon op?quote:Op maandag 28 april 2008 18:54 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Ik heb een specificatie aangevraagd, maar alles verloopt via de makelaar op dit moment, daarom is het lastig.
Die vormen onderdeel van het koopcontract, dus die moet 'ie gezien hebben.quote:Op maandag 28 april 2008 19:10 schreef livelink het volgende:
Gewoon de stukken opvragen van de vergadering waarin dat is besloten. Dat mag toch geen probleem zijn?
Wat is er op tegen als lid van de VvE om zelf even iets uit te zoeken? Als je het je makelaar kwalijk neemt zou ik het die nou juist niet uit laten zoeken.quote:Had je trouwens een eigen aankoopmakelaar ingehuurd? Want dan is het inderdaad wel logisch dat je het door de makelaar verder laat uitzoeken. Daarvoor huur je hem in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |