In dezelfde categorie:quote:Op maandag 12 mei 2008 13:26 schreef Koenholio het volgende:
Mensen die in het restaurant waar ik werk precies in het looppad gaan staan waar ik graag langs wil met een arm en een hand vol met borden.
Of mensen in het algemeen die gewoon niet bezig zijn met hun omgeving. In de stad of in een cafe, achter of naast je kijken en dan beginnen te lopen, tegen mensen op knallen. Zeer irritant die figuren. In dezelfde categorie mensen die overal 10km/u te langzaam rijden en dan ook nog kwaad zijn omdat ze 'niks verkeerd' doen. Nou jawel, je houdt geen rekening met andere weggebruikers die niet zoveel tijd hebbenquote:Op woensdag 14 mei 2008 10:35 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
In dezelfde categorie:
- Mensen die zonder te kijken hun stoel achteruit schuiven om op te staan, waardoor ik bijna een blad vol glazen in diegenes nek laat vallen. En dan nog verontwaardigd zijn dat ik niet uitkeek ook!
- Mensen die vergeten wat ze hadden besteld, zodat de gloeiendhete borden 10 minuten in je armen/handen kunnen branden terwijl zij overleggen wie wat had.
- Mensen die altijd uren aan tafel willen kletsen, en boos worden als je daar geen tijd voor hebt.
Radioreclames met toeter- krijs- en sirenegeluiden. Vooral als je in de auto zit.quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:49 schreef Lexie het volgende:(Radio)reclames met wekkergeluiden
.
's Morgens!![]()
"tijd voor 'n sjekkie"quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:40 schreef Samcali het volgende:
Schoonouders die je uitnodigen voor een barbeque, en tijdens het eten op deze wijze tegenover je zitten:
[ afbeelding ]
'k snap ook niet dat dat gewoon is toegestaan.quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:39 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Radioreclames met toeter- krijs- en sirenegeluiden. Vooral als je in de auto zit.
Jouw uitzicht zal dan wel de reden zijn dat je buren bordeaux/paarse gordijnen in hun witte uitbouw hebben...quote:Op woensdag 14 mei 2008 23:35 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Dat de buren bordeaux/paarse gordijnen hebben in een witte uitbouw. M'n uitzicht, wat doe je!
En dan de mensen die scheldend naar buiten rennen, wanneer je je hond netjes in een afgelegen stukje gras (lees, 2 vierkante meter) laat schijten, maar het weliswaar niet opraapt. Ik raap geen schijt op, katten schijten ook buitenquote:Op donderdag 15 mei 2008 00:23 schreef TheDenialTwist het volgende:
Mensen die hun hond op de stoep / straat laten schijtenAso's.
Volledig mee eens!quote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:18 schreef elfje. het volgende:
Mensen die je zin afmaken ....
Eetgeluiden van 'n ander ....
Stellen met unisexjassen op je brakke zondagochtend ....
Mensen die 'hun' i.p.v. 'zij' zeggen ....
Wachten op niks
Mensen die woorden gebruiken als: stylo en egt en zinnen als: je weet tog mang! ....
Mensen die zichzelf helemaal geweldig vinden! ....
Mensen die liegen ....
Mensen die andermans onzin napraten ...
Alle talen om je heen horen behalve Nederlands ....
Mensen die altijd ergens een weerwoord/antwoord op hebben ...
Dikke vieze en stinkende mensen ...
Mensen die zeggen: wat kijk je boos, of hun handen voor je ogen gaan bewegen als je net ff lekker zit te staren ...
Pessimisten/zijkerds/klagers ....
nouja is wel weer genoeg dacht ik zo
owja:
Politieagenten die je rijbewijs vergeten terug te geven nadat ze deze ter identificatie gebruikt hebbener hier zelf veel te laat achterkomen
![]()
VRESELIJK IDD!quote:Op woensdag 14 mei 2008 18:09 schreef _Nerva_ het volgende:
Mensen die niet normaal door hun neus kunnen ademen, maar zo ongeveer hijgen (zelfs in de winter)
Voor 1998 kon je je eigen naam ook gewoon houden hoorquote:Op woensdag 14 mei 2008 20:57 schreef babsjuh het volgende:
Ik erger me aan bedrijven/instellingen/formulier-overtyp-mensen die steeds m'n meisjesnaam en de naam van m'n man omdraaien.... Sinds 1998 mag je kiezen hoe je na de bruiloft door het leven wil en is het niet meer standaard de achternaam van je man (al dan niet gevolgd door je meisjesnaam). Ik heb bewust gekozen voor éérst m'n meisjesnaam en dan de naam van m'n man. Ik was er eerst, hij kwam er later bij dus hij sluit maar lekker achteraan![]()
beter dat dan zo'n achterlijk gesealde plastic verpakking, die je alleen met schaar kan openmaken. Wie heeft dat ooit bedacht dan?quote:
En dat allemaal door een vrouw die zonodig moest emanciperen > boven/voor de man moet staan?quote:Op woensdag 14 mei 2008 20:57 schreef babsjuh het volgende:
Ik erger me aan bedrijven/instellingen/formulier-overtyp-mensen die steeds m'n meisjesnaam en de naam van m'n man omdraaien.... Sinds 1998 mag je kiezen hoe je na de bruiloft door het leven wil en is het niet meer standaard de achternaam van je man (al dan niet gevolgd door je meisjesnaam). Ik heb bewust gekozen voor éérst m'n meisjesnaam en dan de naam van m'n man. Ik was er eerst, hij kwam er later bij dus hij sluit maar lekker achteraan![]()
En ook al denk ik daar bijna 9 jaar later nog steeds zo over, soms heb ik er toch wel spijt van... Vandaag weer een discussie gehad bij de administratie van de revalidatiekliniek. Wettelijk mag het, sterker nog: ik sta zo bekend bij de burgerlijke stand dus officieel is het mijn naam. Maar hoe vaak ik niet te horen krijg dat "de administratie dit niet toelaat" of "het computersysteem kan dat niet aan", "ik weet niet of dit wel mag zo", "dit moet onze afdeling juridische zaken uitzoeken hoor", "op deze manier kan ik u niet inschrijven mevrouw!"...![]()
Maar het ergst was toch wel toen ik m'n naamswijziging na de bruiloft ging doorgeven bij de ABN AMRO en de Postbank... Zelfs met uitdraaien van wetsartikelen en verklaringen van de burgerlijke stand waren ze niet te overtuigen. Bij de Postbank hielden ze stug vol dat het niet in hun computersysteem door te voeren was, en ABN AMRO belde me op m'n werk (dochteronderneming van de ABN toen nog) om me door te geven dat ik vooral niet moeilijk moest gaan doen want dat zou m'n carriere schaden....Voor mij reden genoeg om de redactie van "Ook dat nog" vooral wel het groene licht te geven door te gaan met hun onderzoekje naar dit gebeuren. Helaas gingen beide banken heel snel overstag toen ze gebeld werden door de KRO en was er geen leuk item meer van te maken voor ze.
En dan zal ik maar niet beginnen over het koppelstreepje tussen die twee namen dat er wettelijk niet tussen hoeft en ik er dus ook niet tussen wil hebben....![]()
Mijn meisjesnaam is heel alledaags, mijn voornaam zo mogelijk nog alledaagser. Alleen al in het dorp waar ik vandaan kom heb ik drie naamgenoten. Ik wist niet hoe snel ik de naam van mijn man aan moest nemen.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 15:00 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Voor 1998 kon je je eigen naam ook gewoon houden hoor![]()
Ik erger me dus aan vrouwen die de naam van hun man aannemen. Puhlease. Blijven zeker ook thuis om zijn boterhammetjes te maken..
Hm kijk dan begrijp ik het best, of als je zelf bijvoorbeeld een afschuwelijke naam hebtquote:Op dinsdag 24 juni 2008 19:32 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Mijn meisjesnaam is heel alledaags, mijn voornaam zo mogelijk nog alledaagser. Alleen al in het dorp waar ik vandaan kom heb ik drie naamgenoten. Ik wist niet hoe snel ik de naam van mijn man aan moest nemen.
ja en aan mensen uit apeldoorn + mn vriendin die mij weleens uitscheldt voor teringmongool zonder reden.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 22:00 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Van alles waar je je aan kan ergeren, Tina Turner?
quote:Op dinsdag 24 juni 2008 22:17 schreef Duvel86 het volgende:
mn vriendin die mij weleens uitscheldt voor teringmongool zonder reden.
Die verdienen inderdaad wel de stupiditeitsprijs, ja.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 16:00 schreef Dr_Flash het volgende:Mensen die bovenaan een roltrap stil gaan staan
wil je r over pratenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 22:17 schreef Duvel86 het volgende:
mn vriendin die mij weleens uitscheldt voor teringmongool zonder reden.
+1quote:Op woensdag 14 mei 2008 08:48 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Smakkende mensen![]()
Mensen die menen dat ze elk pijntje dat ze hebben in de groep moeten gooien en hier over blijven klagen. En erin wentelen, waardoor het heus niet minder wordt.Bijvoorbeeld om de vijf minuten melden dat je zo ongelooflijk verkouden bent, snotterdesnotter, en het is zo erg etcetc.
Oh die heb ik ook eens gezien jaquote:Op woensdag 25 juni 2008 12:43 schreef Agla het volgende:
Die man die tegenwoordig geen zwerver meer is (beweert hij) en daarom altijd tussen Amsterdam Amstel en CS in de intercity gaat vertellen wat voor goeds er allemaal voor zwervers gedaan wordt en dan om een bijdrage vraagt. Goed initiatief hoor, maar moet dat nou echt elke dag en blijkbaar altijd op het tijdstip dat ik in de trein en coupé zit?
Nog ziets ongeveer: Mensen die je op de stoep (en dan vaak ook nog 'aan de verkeerde kant', ik probeer altijd rechts te houden, dus ook rechter stoep), tegemoet komen lopen met 2/3 naast elkaar. Je van 10 meter afstand al aankijken, maar toch stug naast elkaar blijven lopen en vinden dat jij maar over ze heen moet springen ofzo. Krijgen ook standaard een knal van me schouder, aso'squote:Op woensdag 25 juni 2008 18:30 schreef Stoeprand het volgende:
Van die ouwe wijven die naast elkaar fietsen op een fietspad van een meter breed met een gangetje van 7 km per uur en geen idee hebben dat je er eventueel langs wilt...en als je dan geen bel hebt is ook vrij irritant.
Maar dat laatste ligt dan aan mij...
Hehe en als er dan een conducteur aan komt lopen peert 'ie mquote:Op woensdag 25 juni 2008 14:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh die heb ik ook eens gezien jaDie loopt echt net zo onophoudelijk te ratelen als die ene bouwmarktreclame. Afschuwelijk
Eens!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 00:21 schreef cinnamongirl het volgende:
1/ Met stip: eetgeluiden. En dan vooral het natte smakken, de cementmolen en de 'chomp'-geluiden. Rillingen van afschuw bezorgt het me. Bovendien maakt het me agressief, terwijl ik doorgaans heel vredelievend en rustig ben.
En ook het geluid nadat men een slok koffie heeft genomen: 'aaaaaaaaaaaaaaah' met erachteraan: 'lekker bakkie'.
2/ verkleinwoordjes: 'Vandaag brak Christiaan Bauer zijn armpje, voor het eerst in zijn leventje en toen ging hij naar het ziekenhuisje en toen deed een doktertje een gipsje om zijn armpje en toen waren de traantjes weer snel droog'.
3/ de opmerking 'Ik zie dubbel'. Ik heb namelijk een tweelingzus.
Nee, je bent niet origineel. Dit is nog maar 376.987 keer eerder tegen ons gezegd, mét bijgaande schaapachtige grijns.
3 Groooote ergenissen. Ook idd mensen die zeggen dat je chagarijnig kijkt. Ik doe dat ja maar zo is mijn gezicht. Altijd die vragen van hey ben je chagarijnig.. je mag wel lachen.quote:Op maandag 12 mei 2008 03:03 schreef Scandalous het volgende:
Mensen die bovenop je lip gaan zitten in een lege bus of trein![]()
Mannen met strakke of 'gewone' (dus strakke) broeken
Fluitende mensen
De deur open houden voor iemand, en dat diegene er dan doorheenloopt zonder ook maar een beleefd knikje oid![]()
En mensen die de deur niet voor je openhouden![]()
"Oh maar ik ken zelf ook een homo/Marokkaan/Turk, en dat is gewoon echt een hele goede hardwerkende jongen"![]()
Mensen die op straat tegen je zeggen "Je mag wel lachen hoor!/waarom kijk je zo boos"
Wat nou goed initiatief, die man is gewoon een drugsverslaafde oplichterquote:Op woensdag 25 juni 2008 12:43 schreef Agla het volgende:
Die man die tegenwoordig geen zwerver meer is (beweert hij) en daarom altijd tussen Amsterdam Amstel en CS in de intercity gaat vertellen wat voor goeds er allemaal voor zwervers gedaan wordt en dan om een bijdrage vraagt. Goed initiatief hoor, maar moet dat nou echt elke dag en blijkbaar altijd op het tijdstip dat ik in de trein en coupé zit?
Oooh maar dat is meestal een mannelijke vorm humor : Sarcasme heet zo'n beestquote:Op donderdag 26 juni 2008 01:46 schreef Q_Orianka het volgende:
Zogenaamde goody-goody mensen. Een paar quotes van de afgelopen dagen.
"Nee, ik geef je geen snoepje, anders ziet de leraar het!!!11!!![]()
"
(Op msn)
"Naaajaaa, maar als je vader zegt dat je moet slapen, dan MOET JE TOCH LUISTEREN?"
Maar ik heb mijn biologie nog niet goed geleerd. Hij zei zelf dat ik heel goed moest leren. Anders blijf ik zitten.
"Maar... HIJ IS TOCH JE VAAADER?"
"Je moet niet in de Ikea overnachten! Want dan gaat het alarm af en dan word je opgepakt en dan bellen ze je ouders op en die worden dan boos en dan krijg je huisarrest en ze vergeven het je nooit en dan word je van school gehaald en dan en dan..."
"Je moet niet roken, want..."
Godverdomme, het is mijn tyfusleven. Ik wil niet blijven zitten en ik maak zelf wel uit wat ik doe. Geef me nu godverdomme een tyfussnoepje![]()
Jouw buurman heeft een pratende hondquote:Op maandag 15 december 2008 18:45 schreef Sinarades het volgende:
Iemand die achter mij en volle winkelwagen gaat staan met een 4-kazen pizza en Cola en laat merken dat die voor wil gaan , terwijl er bij de andere kassa's minder volle winkelwagens staan.
Mensen die in de bus achter je gaan zitten en 35 minuten telefoneren ook over enge ziektes en dan op de eindbestemming zeggen goed ik zie je zo.
De hond van een achterbuurman die elke keer een straal geeft tegen de nieuwe heg en zegt dat het
maar een paar druppeltjes zijn.
Met 6 tientjes betalen en de cassiere die vraagt heeft u het niet gepast en de klanten die je
strak aankijken, ik vroeg zijn 6 tientjes nog niet klein genoeg voor een bedrag van 56, 40 ?
Mensen van goede doelen organisaties die je naroepen dat je onvriendelijk bent en het voor het goede doel is.
-Edit- voor de post hierboven van Magic-IRC.quote:Op maandag 15 december 2008 18:45 schreef Sinarades het volgende:
De hond van een achterbuurman die elke keer een straal geeft tegen de nieuwe heg en
zegt dat het maar een paar druppeltjes zijn.
Oh NEE! NU GAAT DE HEG DOOD~!!!!1quote:Op maandag 15 december 2008 22:26 schreef Sinarades het volgende:
[..]
-Edit- voor de post hierboven van Magic-IRC.
De hond van een achterbuurman die elke keer een straal geeft tegen de nieuwe heg en volgens de achterbuurman zijn dat maar een paar druppeltjes.
Oh ja, van die bejaarden.quote:Op donderdag 25 december 2008 15:40 schreef pepu het volgende:
Mensen die pas aan de kassa hun centen gaan tellen.
De standaard kutreactie dus...quote:Op donderdag 25 december 2008 20:19 schreef alsem het volgende:
mensen die schuttingtaal gebruiken in het openbaar, daarmee bedoel ik dat ze een woord misbruiken om een negatieve reactie te insinueren
Speciaal voor jou dan:quote:Op donderdag 25 december 2008 20:49 schreef Isdatzo het volgende:
Kerstgedachten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |