abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58085039
quote:
Op woensdag 16 april 2008 09:08 schreef Damzkieee het volgende:
Daar ben ik ook wel van overtuigd. Maar iedereen moet niet opeens doen alsof we erin blijven omdat tegenstanders punten laten liggen. We blijven erin omdat we zelf in een cruciale fase van de competitie een karrevracht aan punten hebben gehaald en zodoende met een voorsprong de slotfase in zijn gegaan.
Inderdaad.

Heracles Almelo 2 - 2 Roda JC
De Graafschap 0 - 0 Heracles Almelo
Heracles Almelo 2 - 1 FC Utrecht
FC Groningen 1 - 2 Heracles Almelo
HFC Haarlem 1 - 5 Heracles Almelo
Heracles Almelo 3 - 3 Feyenoord
Heracles Almelo 2 - 2 sc Heerenveen
FC Twente 2 - 1 Heracles Almelo
Heracles Almelo 0 - 2 N.E.C.
VVV-Venlo 0 - 5 Heracles Almelo
Heracles Almelo 2 - 0 Excelsior
Vitesse 2 - 0 Heracles Almelo
Heracles Almelo 1 - 0 FC Den Bosch
Heracles Almelo 2 - 0 Sparta Rotterdam

Gewoon 2,5 maand top gevoetbald.

Veel mensen doen ook of het nu net zo is als onder Brood, maar toen verloren we uitwedstrijden zo goed als structureel met 3 of meer tegendoelpunten. Nu verliezen we met 2-1 bij Willem II en 2-0 bij PSV en zeker bij Willem II hadden we een fase met veel kansen op de gelijkmaker. De pijp lijkt inderdaad leeg, maar zo heel negatief ben ik ook weer niet. Mochten we nacompetitie moeten spelen (waar ik nog wel voor vrees) dan zullen we dat echt wel overleven.
pi_58089264
Mooie eindlijst hebben jullie, in de regio lijken de lentemaanden altijd wel goed trouwens

AZ - FC Twente 0-0
FC Twente - sc Heerenveen 1-0
VVV-Venlo - FC Twente 0-2
FC Twente - Vitesse 4-3
FC Twente - Ajax 2-1
FC Utrecht - FC Twente 0-1
FC Twente - Excelsior 1-0
PSV - FC Twente 1-1
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_58089322
quote:
Op woensdag 16 april 2008 15:11 schreef Lamzak_ het volgende:
Mooie eindlijst hebben jullie, in de regio lijken de lentemaanden altijd wel goed trouwens
Bij ons begon het tijdens de lente eigenlijk net te stagneren. De laatste 4 wedstrijden heb ik niet in de lijst gedropt, die maakte namelijk geen deel uit van onze goede reeks in januari, februari en maart.
  woensdag 16 april 2008 @ 15:29:23 #54
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_58089570
Heracles zal zondag normaliter verliezen in Amsterdam, maar ik zie Willem II geen punt pakken in Enschede. Dan zou De Graafschap zelfs mogen winnen van VVV en ontloopt Heracles alsnog de play-offs.
  woensdag 16 april 2008 @ 16:37:26 #55
58060 Apoc2003
Er gaat niets boven groningen!
pi_58090845
quote:
Trainer André Wetzel heeft problemen bij de invulling van de verdediging van VVV-Venlo voor het degradatieduel met De Graafschap. Peter Reekers is geblesseerd, terwijl Sjors Verdellen een schorsing moet uitzitten.

Reekers heeft een knieblessure overgehouden aan de met 4-1 verloren derby tegen Roda JC. De verdediger heeft mediale banden beschadigd en is naar verwachting vier tot vijf weken uitgeschakeld. Dat betekent dat hij ook niet inzetbaar is tijdens de play-offs, mocht VVV zich daarvoor plaatsen.

'Ik heb weinig alternatieven achter de hand', zegt Wetzel in het Limburgs Dagblad. 'Had ik die wel, dan had ik ze al eerder overwogen. Eigenlijk is Ferry de Regt de enige echte mandekker die ik heb.' De negentienjarige verdediger kwam dit seizoen pas twee keer eerder in actie.

VVV moet in de thuiswedstrijd tegen De Graafschap minimaal gelijkspelen om directe degradatie te ontlopen. De Venlonaren hebben een punt minder dan Excelsior, dat zondag op bezoek gaat bij SC Heerenveen. Het doelsaldo is licht in het voordeel van VVV: -35 om -38.
"Something hidden. Go and find it. Go and look behind the Ranges. Something lost behind the Ranges. Lost and wating for you. Go!"
-Rudyard Kipling
  donderdag 17 april 2008 @ 10:30:04 #56
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58106500
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58106613
pi_58107935
Rustig maar jongens, wij winnen wel , belangen in enschede zijn groot. En we hebben nog niet vaak problemen gehad met willem 2
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_58108131
quote:
Op donderdag 17 april 2008 11:38 schreef Lamzak_ het volgende:
Rustig maar jongens, wij winnen wel , belangen in enschede zijn groot. En we hebben nog niet vaak problemen gehad met willem 2
Vorig seizoen 0-0, dat kan nu funest zijn.
pi_58108166
Vorig seizeon verloren we ook nog van jullie
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_58108198
quote:
Op donderdag 17 april 2008 11:48 schreef Lamzak_ het volgende:
Vorig seizeon verloren we ook nog van jullie
Vorig seizoen scoorden jullie meer dan dit seizoen.
pi_58119876
quote:
"Ik mis Almelo, de club heeft de beste fans van Nederland"

Op Heracles.nl werd vandaag een bericht geplaatst met hoe het is met Eddy Bosnar. De sterke verdediger verkaste afgelopen winterstop verrassend naar het Japanse JEF United. Eddy speelde 1,5 jaar in Almelo. Heracles belde hem op om te vragen hoe het nu met hem is...

Eddy Bosnar is blij verrast als hij merkt dat het telefoontje uit Almelo komt. "Momentje, ik zet even het water uit, dan heb ik alle tijd. Het is hier nu vijf uur ’s middags (tien uur Nederlandse tijd, red.) en we hebben vandaag getraind. Ik heb hier een mooi leven. Het voetbal is hier anders dan in Europa, het zijn kleine en snelle spelers. Er worden veel fouten gemaakt door de teams die niet tot de top behoren maar het bevalt me uitstekend. Hier wordt enorm veel gespeeld, de afgelopen zeven weken hebben we veertien wedstrijden gespeeld. De afstanden voor uitduels zijn natuurlijk groot. Zaterdag spelen we bijvoorbeeld tegen Nagoya, dat ligt zo’n 500 kilometer van hier. We reizen dan met een snelle trein, die ons er in anderhalf uur brengt. Deze maatschappij is ook hoofdsponsor van de club. We hebben een eigen cabine waar we bij elkaar zitten en waar we dineren. Als de afstand nóg groter is dan reizen we met het vliegtuig."

De lange centrale verdediger heeft het enorm naar zijn zin in de buurt van Tokyo. "Ik woon in een soort Disneyland Resort, er komen erg veel toeristen en het is hier erg levendig. Door de vele wedstrijden heb ik er echter nog niet heel veel van gezien. De mensen zijn hier erg aardig, Japan is het meest ontwikkelde land van Azië. In ons team spelen veel jonge Japanse spelers, die ik af en toe even wakker moet schudden. Ik blijf er op hameren dat iedereen hard moet werken en dat gaat goed. We hebben verder nog een Braziliaan die helaas lang geblesseerd is geweest en een jongen uit Kroatië. Ik speel alle wedstrijden als linker centrale verdediger."

Op zijn tijd in Almelo kijkt Bosnar met genoegen terug. "Ik mis Almelo! Heracles Almelo heeft de beste fans van Nederland, ze verdienen deze mooie club en een nieuw stadion. Binnen het team zijn Gonzalo Garcia Garcia, Igor Gluscevic, Rob Maas en Srdjan Lakic erg belangrijk. Ik denk dat ze veilig zijn, omdat ik ervan uit ga dat FC Twente van Willem II wint en VVV van De Graafschap. Ik kijk zoveel mogelijk wedstrijden via de computer en voel me nog steeds enorm betrokken bij Heracles Almelo. Doe iedereen de groeten van mij!" Bij deze….
Eddy

Keurig dat Heracles hem nog even belt. Jammer dat hij nooit een officieel afscheid heeft gekregen.

Je kunt zeggen wat je wil, maar hij ging wel altijd voor 100% de strijd aan. Jammer dat hij niet rechtsbenig is, want hij is beter dan Rahim.
  vrijdag 18 april 2008 @ 07:28:16 #63
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58128522
quote:
Op donderdag 17 april 2008 11:49 schreef Blawh het volgende:

[..]

Vorig seizoen scoorden jullie meer dan dit seizoen.
En het voetbal was wat aantrekkelijker, op zn zachtst gezegd
Maar zakelijk is helemaal 'in' tegenwoordig
1-0 lijkt me goed zondag.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  vrijdag 18 april 2008 @ 07:57:18 #64
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_58128693
quote:
Op woensdag 16 april 2008 09:08 schreef Damzkieee het volgende:
Daar ben ik ook wel van overtuigd. Maar iedereen moet niet opeens doen alsof we erin blijven omdat tegenstanders punten laten liggen. We blijven erin omdat we zelf in een cruciale fase van de competitie een karrevracht aan punten hebben gehaald en zodoende met een voorsprong de slotfase in zijn gegaan.
Op basis van een heel seizoen hoort Heracles ook niet bij de onderste drie. Dat moet gewoon Willem II zijn.
pi_58130678
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 07:57 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Op basis van een heel seizoen hoort Heracles ook niet bij de onderste drie. Dat moet gewoon Willem II zijn.
Op basis van de eerste seizoenshelft absoluut wel hoor. Dat laffe spel van Brood verdiende geen handhaving. Maar je hebt wel gelijk, op basis van het hele seizoen, dankzij de tweede seizoenshelft, hoort Heracles er in te blijven. En dat gaat gebeuren ook .
pi_58130894
Als wij zondag toch geen kampioen worden mogen jullie wel winnen hoor
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  vrijdag 18 april 2008 @ 10:36:36 #67
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58131077
Gelijkspelletje vind ik ook prima dan
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58180675
Ik wil jullie even feliciteren met het lijfsbehoud!
Brutal. Fucking. Metal.
pi_58180718
Dank, wat een opluchting
quote:
Op zondag 20 april 2008 16:10 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik wil jullie even feliciteren met het lijfsbehoud!
  zondag 20 april 2008 @ 16:13:04 #70
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58180730
Dank, jullie met het kampioenschap.

VOLGEND JAAR WEER EREDIVISIE IN ALMELO
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58180742
quote:
Op zondag 20 april 2008 16:13 schreef Damzkieee het volgende:
Dank, jullie met het kampioenschap.

VOLGEND JAAR WEER EREDIVISIE IN ALMELO
Dankje
Brutal. Fucking. Metal.
  zondag 20 april 2008 @ 17:20:13 #72
67174 Dos37
Come on Twente
pi_58182638
quote:
Op zondag 20 april 2008 16:10 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik wil jullie even feliciteren met het lijfsbehoud!
Dat dus, helemaal klaar nu de spelers kunnen op vakantie
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_58182751
quote:
Op zondag 20 april 2008 17:20 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Dat dus, helemaal klaar nu de spelers kunnen op vakantie
Dank.

Gelukkig, die intertoto PO's zat niemand meer op te wachten. De spelers zeker niet, het beste is er al een paar weken af.
  zondag 20 april 2008 @ 17:35:20 #74
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_58182949
Gefeliciteerd Heracles!
Enschede, onze stad! ons domein!
  zondag 20 april 2008 @ 18:02:32 #75
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_58183570
Felicitaties aan Almelo. Ze verdienden het ook niet om te degraderen.
pi_58183693
Het enige mooie aan deze dag is dat Excelsior eruit ligt en jullie veilig zijn
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  Moderator zondag 20 april 2008 @ 18:10:02 #77
138438 crew  Pizzakoppo
pi_58183732
YES Heracles blijft!!
pi_58183781
We probeerden jullie het eerste half uur nog wel te helpen door een 'heel klein beetje' ruimte weg te geven.
pi_58183783
quote:
Op zondag 20 april 2008 18:08 schreef _Mike_ het volgende:
Het enige mooie aan deze dag is dat Excelsior eruit ligt en jullie veilig zijn
  zondag 20 april 2008 @ 18:22:15 #80
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
  zondag 20 april 2008 @ 19:30:11 #81
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58185487

4 jaar op rij al. Hoewel het volgend jaar wel anders zal moeten, vooral qua selectie hebben we impulsen nodig.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58187455
PO's om intertoto.
  zondag 20 april 2008 @ 20:52:26 #83
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58187622
nee.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58187633
quote:
Op zondag 20 april 2008 20:52 schreef Damzkieee het volgende:
nee.
Ja.

Roda en Feyenoord 6 t/m 9 en bekerfinale. Nr. 10 neemt plek in van bekerwinnaar en daardoor neemt de nr. 14 de plek in die vrij is gekomen doordat nr. 10 meespeelt in een hogere PO.
  zondag 20 april 2008 @ 20:53:00 #85
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58187636
Als Feyenoord de beker wint:

Eerste ronde,donderdag 1 mei:
FC Utrecht - FC Groningen -
Roda JC - NEC -
Returns,zondag 4 mei:
FC Groningen - FC Utrecht -
NEC - Roda JC -

Als Roda JC de beker wint:

Eerste ronde,donderdag 1 mei:
FC Utrecht - Feyenoord -
NEC - FC Groningen -
Returns,zondag 4 mei:
Feyenoord - FC Utrecht -
FC Groningen - NEC -
Er zijn geen play-offs (nr.10 t/m 13)
om een intertoto-ticket.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58187679
Oooh, dan PO om een geldprijs.
  zondag 20 april 2008 @ 20:55:23 #87
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58187706
Dan toch helemaal geen PO's?
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58187883
Gefeliciteerd mannen!
pi_58188165
quote:
Op zondag 20 april 2008 20:55 schreef Damzkieee het volgende:
Dan toch helemaal geen PO's?
Je hebt gelijk, is niks geen PO. Ik was niet helemaal op de hoogte.
  zondag 20 april 2008 @ 21:12:41 #90
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58188166
Thanks, jullie succes in de playoffs. Zou terecht zijn als jullie daar door komen, alleen vrees ik dat het lastig gaat worden tegen Heerenveen.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58200240
quote:
Op zondag 20 april 2008 21:12 schreef Damzkieee het volgende:
Thanks, jullie succes in de playoffs. Zou terecht zijn als jullie daar door komen, alleen vrees ik dat het lastig gaat worden tegen Heerenveen.
En weer een jaar in de eredivisie . Niet verwacht eigenlijk ! Ach, die po's winnen we wel zodat we weer in de voorronde cl dr uit knikkeren !

Zit erover te denken om een seizoenskaart te nemen omdat ik anders toch geen hol meer te doen heb op zondag !
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_58202331
Roy naar A'dam seizoenskaartje ja?
Al wat bekenden gepolst die eventueel met je meegaan?
quote:
Vreugde ondanks nederlaag

AMSTERDAM - Heracles Almelo figureerde gisteren in De Arena. Het werd tegen Ajax 5-1. Ondanks dat verlies werd er feest gevierd, want de Almeloërs handhaafden zich in de eredivisie. Heracles leek al weken zeker van een verlengd verblijf, maar zag de concurrenten opeens angstvallig dichtbij komen.

En dat was gezien de sterkte van de selectie eigenlijk ongelofelijk. Want wie Heracles afzet tegen De Graafschap, Excelsior en VVV Venlo, kan niet anders concluderen dat Heracles beter is. Toch was het tot gistermiddag kwart over vier onzeker of Heracles zich zonder nacompetitie zou handhaven. Dat het lukte was in eerste instantie aan de 32 punten te danken die de club zelf bijeensprokkelde.

Daarnaast was ook de hulp uit Enschede en Venlo noodzakelijk. FC Twente won van Willem II, waardoor de nederlaag in Amsterdam er achteraf niet meer toe deed. VVV klopte De Graafschap, maar ook dat was al niet meer van belang. Daarmee kreeg ook het derde seizoen op het hoogste niveau een vrolijk einde. Ondanks de goede afloop gaf het seizoen wel voldoende stof tot nadenken bij de Almelose beleidsbepalers. Opnieuw had de club in de winterstop een reddingsboei nodig om het hoofd boven water te houden. Vorig seizoen kwam de hulp uit Heerenveen, dat Rob Friend voor een fikse vergoeding naar Almelo stuurde om orde op zaken te stellen. Dit seizoen waren het Gonzalo Garcia-Garcia en Robbert Schilder die als kwaliteitsinjectie de Tukkers op het juiste spoor moesten krijgen. Gezien de beperkte financiële middelen is dat misschien logisch, maar blijven gokken op een wederopstanding kan de club nog wel eens een keer de kop kosten.

www.tctubantia.nl
quote:
Het speculeren begint

AMSTERDAM - Een verlies zonder gevolgen. Sterker nog: na afloop zijn er louter lachende Almelose gezichten in de Arena te bewonderen. Heracles is sinds gistermiddag verzekerd van nog een seizoen eredivisie, dus begint meteen het speculeren. Wie komt, wie gaat? Lakic bijvoorbeeld, hij is voor een seizoen gehuurd van Hertha BSC. Dat is voorbij, dus nu? "We zullen zien", reageert de aanvaller na de 5-1 nederlaag tegen Ajax.

"Heracles is een optie. Aan de andere kant, ik ben ambitieus. Toen ik begin dit seizoen van Hertha BSC naar Heracles ging was dat met de intentie om beter te worden. De eerste seizoenshelft is dat mede vanwege een blessure niet gelukt, de tweede ging het een stuk beter. Ik heb al een positief gesprek gehad met Hertha BSC, dus de kans is redelijk aanwezig dat ik terugga. Vergeet niet dat ik daar ook nog een contract voor een jaar heb."

Dezelfde vraag aan Gonzalo Garcia Garcia. "Eerst maar eens met vakantie" , reageert hij met een glimlach. De Uruguayaan kwam in de winterstop naar Almelo, gehuurd voor een half jaar van Heerenveen. Wat nu? In Friesland heeft Garcia-Garcia nog een contract voor een seizoen. "Natuurlijk, ook ik ben ambitieus. Mijn zaakwaarnemer en ik hebben al met wat clubs gesproken, maar duidelijkheid is er nog niet. Ik wacht af, er zijn meerdere mogelijkheden. Heracles? Waarom niet, laat ze maar met een aanbod komen. Ik heb sportief een goed half jaar achter de rug en het prima naar m'n zin. Bovendien is na de wedstrijd van vandaag zeker dat Heracles in deze competitie blijft. Dat maakt iedereen happy. Ongelooflijk zeg, feestvieren nadat je met 5-1 verloren hebt. Het was een moeilijke wedstrijd, zeker omdat we zo snel op een 2-0 achterstand kwamen. Dus laten we het maar niet al te veel over dit duel hebben oké, ha ha."

"Ik weet echt niet waar mijn toekomst ligt", zegt Robbert Schilder. Hij was gisteren even 'thuis', Schilder staat nog voor een jaar onder contract bij Ajax. "Voor mij is het zaak om nu rustig af te wachten op wat komen gaat. Ik wil een goed contract bij een leuke club. Ik heb het bij Heracles uitstekend naar mijn zin, maar ik weet niet of ik hier volgend seizoen nog speel. Dat is aan de clubs. Ik baal van de nederlaag, al had ik achteraf wel gehoopt dat Ajax dan nog kampioen was geworden."

www.tctubantia.nl
quote:
Feyenoord zit al in het systeem

AMSTERDAM - Hij zwaaide na het laatst fluitsignaal opvallend lang naar het supportersvak. Assistent-trainer Hendrie Krüzen leek daarmee het signaal af te geven dat zijn periode bij de Almelose club er op zit. De kans is bijzonder groot dat hij komend seizoen assistent-trainer wordt van Gertjan Verbeek bij Feyenoord.

De lach brak door bij de man die bij Heracles een flinke vinger in de pap heeft bij het beleid. "Voor mij telde vandaag alleen maar Heracles" , zei Krüzen naderhand. "Ik ben in de rust flink tekeer gegaan, want het leek helemaal nergens op, dat zegt volgens mij genoeg."

Hij wil er maar mee zeggen dat Feyenoord geen thema was, maar de waarheid ligt anders. "Ik kan er echt niks over zeggen. Ik ben kandidaat en het streelt me dat Feyenoord me eventueel zou willen hebben. Voor mezelf is het ook mooi om te kunnen werken bij een club die meespeelt om de prijzen, maar zover is het nog niet. Dat gaat deze week allemaal duidelijk worden. En als ik in juli toch gewoon nog bij Heracles op het veld sta, dan gaan we er met z'n allen keihard tegenaan om de club naar een hoger plan te tillen."

Hij spreek nu nog in 'we', maar zijn lichaamstaal is anders. Feyenoord lijkt al in zijn systeem te zitten. Hij kijkt in de Arena nog maar eens naar boven. Daar hangen de doeken waarop alle prijzen van de Amsterdamse club staan. "Kijk, daar gaat het toch om in voetbal en bij een club als Feyenoord kan dat. Natuurlijk kan ik ook buiten Almelo werken. Het is bekend dat ik een goede band heb met Verbeek en met Feyenoords technisch manager Peter Bosz, maar dat zegt helemaal niks. Ik heb gewoon een contract bij Heracles en dat loopt nog even door." Voorzitter Jan Smit weet nog van niets over de toekomst van de assitent-trainer. "Ik heb nog met niemand van Feyenoord gesproken over Hendrie. Ik hoor ook geruchten, maar concreet weet ik vanuit Rotterdam niets."

www.tctubantia.nl
Ben benieuwd, ik vrees meer voor momenteel voor een leegloop dan dat ik verwacht dat de huurlingen aangetrokken worden.

Gelukkig speelde Boakye niet echt sterk de laatste weken, deed Wuytens het gisteren ook niet goed en speelde Klavan de laatste weken lang niet alles. Daardoor is de kans dat zij blijven een stukje groter geworden. Aan de andere kant, Klavan moet misschien wel verkocht worden omdat hij nog maar een contract eheft voor 1 seizoen.

Het grote wachten is begonnen, hopelijk krijgen we dit seizoen wat sneller duidelijkheid over de selectie voor komend seizoen.
  maandag 21 april 2008 @ 14:20:05 #93
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58202662

Als mannen als Igor en Rob Maas worden gedropt hebben we weer wat meer ruimte.
Ik mag toch hopen dat Maas niet nóg een jaar doorgaat, want dit seizoen was al iets te veel van het goede (slechte).
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58202850
quote:
Op maandag 21 april 2008 14:06 schreef Blawh het volgende:
Roy naar A'dam seizoenskaartje ja?
Al wat bekenden gepolst die eventueel met je meegaan?
Neej, van jullie ! Mooi dichtbij en leuk tijdverdrijf !
Al wat bekend omtrent vrije plaatsen e.d.?
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  maandag 21 april 2008 @ 14:35:37 #95
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58203053
Van ons

Denk dat je snel naar Heracles moet gaan om je aan te melden.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58203519
quote:
Op maandag 21 april 2008 14:35 schreef Damzkieee het volgende:
Van ons

Denk dat je snel naar Heracles moet gaan om je aan te melden.
Whehe ga stoppen met voetbal, dus zondag vrij . Zat ff te denken aan sc van Ajax maar elke keer r ver rijden en denk dat niemand van ons mee wil ! Dan maar incidenteel naar Ajax en 1 van jullie !

Kijk wel ff dan hoe en wat ! Is er al geen wachtrij oid?

[ Bericht 0% gewijzigd door Blawh op 21-04-2008 15:32:47 (Geen ziekte svp ;)) ]
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  maandag 21 april 2008 @ 15:02:07 #97
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_58203638
Ja dacht wel een wachtlijst-je.
Maar als je nu gaat inschrijven ben je denk nog wel op tijd voor volgend seizoen. Zullen vast wat mensen zijn die hem nokken.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_58203726
Wat is die Kruzen voor type eigenlijk?
pi_58203730
quote:
Op maandag 21 april 2008 15:02 schreef Damzkieee het volgende:
Ja dacht wel een wachtlijst-je.
Maar als je nu gaat inschrijven ben je denk nog wel op tijd voor volgend seizoen. Zullen vast wat mensen zijn die hem nokken.
Ooh oke, binnenkort maar ff langs om te informeren!
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_58204066
quote:
Op maandag 21 april 2008 14:27 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Neej, van jullie ! Mooi dichtbij en leuk tijdverdrijf !
Al wat bekend omtrent vrije plaatsen e.d.?
Ajjoh! verrassend. Pas die avatar dan maar alvast aan.

Ik denk inderdaad dat je er dan wel snel achteraan mag, volgens mij is er namelijk een wachtlijst al. Geen idee hoe lang die is en voor welke vakken, dat zou je ff moeten vragen dan.

Had je beter dit seizoen een seizoenskaart kunnen nemen, dan had je de plek van Apoc kunnen overnemen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')