Kutquote:Op vrijdag 28 maart 2008 21:58 schreef avonne het volgende:
[..]
meerderheid.
Huub zal vanwege Claire tegenstemmen, en dan is het aan Jaap om de doorslaggevende stem te geven.
Huub zei tegen Jaap "Als het dikke ellende is (ruzie) dan moet ze blijven" oftewel, Huub wil dan dat Jaap vóór stemt
Volgens mij moet het een meerderheid stemming zijn....quote:Op vrijdag 28 maart 2008 21:56 schreef mootie het volgende:
[..]
Ze moeten het unaniem eens zijn over de logeerpartij, er is nog hoop.
+1quote:Op vrijdag 28 maart 2008 21:59 schreef noekje het volgende:
[..]
Heel goed! Respect voor Lieke want zij is de enige die het hardop uit durft te spreken. Iedereen daar houdt hem de handen boven het hoofd.
Maar die keer keek ze toevallig.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:02 schreef joep.t het volgende:
Lieke zegt dat ze niets heeft gezien ,maar weet wel alles
is het te doen ??? ik wil de streams wel aan zetten maar het idee lieke alleen alquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:00 schreef akveor het volgende:
[..]
Laat maar ik heb het een halve minuut geprobeerd maar kan dat belerende stemmetje nog steeds niet aan.
Ze wisselden van stream omdat Amanda over Huub zn agressiviteit begonquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:02 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Mooi, de FEBO is haar ook zat, streamwissel. Jammer, te snel gesproken.
Volgens mij kwam dat omdat er meer is gebeurt in de streamlock van woensdag..quote:DGK_Tegengas vrijdag 28 maart 2008 @ 22:02 (#209)
Mooi, de FEBO is haar ook zat, streamwissel.
hebben ze al sex gehad???quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:02 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Wanneer gaat Mike trouwen ....
En wat voor streamwisselquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:02 schreef BuffyJan het volgende:
Amanda: Huub blijft agressief hij kan zn handen niet thuis houden en streamwissel.,,
Ik kots op Lieke maar toch. +2.quote:
neuh ook niet getongd ofzoquote:
klopt.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:04 schreef BuffyJan het volgende:
[..]
Ze wisselden van stream omdat Amanda over Huub zn agressiviteit begon
Nathanael?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:05 schreef ruudpuntenel het volgende:
Off-T, ik zag net een vooraankondiging van Jensen met Mike en een bepaald iemand wiens naam beter niet genoemd kan worden![]()
Avond allen
Ik neem aan dat er heel wat mensen zijn (hyves, meet-en-greets) die haar op de hoogte houden.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:02 schreef joep.t het volgende:
Lieke zegt dat ze niets heeft gezien ,maar weet wel alles
Als Lieke in de buurt is zou ik ook zo reageren.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:08 schreef BuffyJan het volgende:
Fries is echt boos. Oren naar achteren, happen en bijten. Dat paard moet weg daar, lekker in de wei spelen dat beest
Lekker de belasting ontwijken.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:09 schreef Ziet het volgende:
amanda's moeder woont in belgie!
En daar heeft haar NL simkaart geen bereik?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:09 schreef Ziet het volgende:
amanda's moeder woont in belgie!
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:07 schreef petraa het volgende:
Het uur is nu toch voorbij?
Met Rico mee naar Sinners, een lesje doorbitchen omdat ze wat harder moet worden.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:11 schreef neo567 het volgende:
Waar is Huubs bruidje ?
Zou mooi zijn als de febo zou zeggen:quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:07 schreef petraa het volgende:
Het uur is nu toch voorbij?
ja...... tuurlijk.... maar dat deel ik met niemandquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:12 schreef BuffyJan het volgende:
Huub kan t echt goed zeg, piano spelen
Klinkt mooi!
Ik wil dat ook leren, heb n keyboard gekregen, Desii heb jij t nummer van Ivar?
Helaas niet in onze dimensie.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:14 schreef akveor het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als de febo zou zeggen:
B en A het is jullie niet gelukt Lieke met meerderheid van stemmen te slapen ... Het is voor ons aan de streamers/kijkers niet te verkopen dat wij op uw verzoek zomaar gratis visite voor u de villa in kunnen laten. Conform het door u ondertekende regelboek krijgt U de rekening gepresenteert van 150CP per uur.
Helaas, Ivar zit hartstikke vol... Huub wilde 2 uur per week, en dat kon niet.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:12 schreef BuffyJan het volgende:
Huub kan t echt goed zeg, piano spelen
Klinkt mooi!
Ik wil dat ook leren, heb n keyboard gekregen, Desii heb jij t nummer van Ivar?
Claire in principe ook, alleen is Lieke wat finniger, laat de kaas niet van het brood eten in tegenstelling tot de "ik snap het"antwoorden.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:12 schreef coldstar het volgende:
Lieke is een heel slim en eerlijk meisje. Ze vertelt Amanda precies hoe ze over haar relatie met Brain denkt. Amanda verteld Lieke dat Brain heel veel temperament heeft. Lieke vind wel dat Amanda zich goed staand houdt in de ruzie's met Brain. Amanda beseft dat ze de laatste 14 dagen veel ruzie met Brain heeft.
Ik denk dat Amanda zodra ze buiten is, graag met Brain door wil gaan, maar dat ze beslist niets meer zal pikken van hem. Ik denk dat die relatie dan zal stranden....
Heerlijk toch... eerst Amanda vertellen wat ze van Brian's gedrag richting Amanda vindt en er dan zo'n opmerking tegenaan gooienquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:15 schreef avonne het volgende:
Lieke tegen Brian "Gaat het wel goed met jou?"
Amanda; hij is chagerijnig, de hele dag al...we hebben slecht geslapen vannacht.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:16 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Lieke tegen Brian : Gaat het wel goed met je ???
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:14 schreef Desii het volgende:
[..]
ja...... tuurlijk.... maar dat deel ik met niemand
Jammerquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:15 schreef avonne het volgende:
[..]
Helaas, Ivar zit hartstikke vol... Huub wilde 2 uur per week, en dat kon niet.
Een of andere kale neet met een grote tas.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:17 schreef akveor het volgende:
Weer een auto?
het kijken niet waardquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:20 schreef chufi het volgende:
OK Mike en Natasia en 2Babes bij Jensen
Ahhhh... lekker zuipen dus.... kan iemand Amanda even bijvullen?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:19 schreef Dementor het volgende:
Het is een DJ.
Slechte timing, want ze gaan Jensen kijken.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:19 schreef Dementor het volgende:
Het is een DJ.
Hoezo, huub heeft Hedda toch ook mee genomen en mocht toch ook met meerderheid van stemmen blijven slapen. En volgens mij was Hedda niet eens de enige. Er zijn toch meer meisjes die Huub mee genomen heeft van een optreden, die bleven toch ook slapen. volgens mij heeft Huub daar ook geen CPs voor betaald.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:14 schreef akveor het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als de febo zou zeggen:
B en A het is jullie niet gelukt Lieke met meerderheid van stemmen te slapen ... Het is voor ons aan de streamers/kijkers niet te verkopen dat wij op uw verzoek zomaar gratis visite voor u de villa in kunnen laten. Conform het door u ondertekende regelboek krijgt U de rekening gepresenteert van 150CP per uur.
Nope, ze kijkt Jensen... met de restquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:23 schreef Katewalker het volgende:
Is ze al weg....het uur is voorbij..
+ 1quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:21 schreef Ziet het volgende:
nu mogen ze wel jenssen zien??
kunnen ze niet meteen even om die andere aflevering vragen?
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:23 schreef Katewalker het volgende:
Is ze al weg....het uur is voorbij..
Enorm irritant inderdaadquote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:28 schreef Disana het volgende:
Lieke zwetst er lekker doorheen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |