whoehahahaquote:Op dinsdag 18 maart 2008 12:45 schreef Levitation het volgende:
[..]
Loop je al hard? Of ga je er nu mee beginnen?
Hardlopen![]()
* Levi zit met haar medaille van de CPC te pronken op haar werk.![]()
![]()
![]()
quote:Evy 2 les 2 gedaan
Evy is een podcast van de Belgische radio, in de eerste serie leer je in 27 lessen 5km hardlopen.quote:
Balen.quote:Duizenden mensen trainden met Evy Gruyaert in het oor. De start to run-podcast was bijzonder succesvol. Sinds oktober is Eén echter gestopt met het aanbieden van die podcast. Het is dus niet meer mogelijk om deze lessen te downloaden.
en als afsluiter van de Evy 1 serie, hebben we dus die City Pier City 5km gelopen afgelopen zaterdagquote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:25 schreef Levitation het volgende:
[..]
Evy is een podcast van de Belgische radio, in de eerste serie leer je in 27 lessen 5km hardlopen.
Faithy is nu begonnen met serie 2, van 5-10km leren lopen. Ik pas daar nog even voor.![]()
Evy is wel echt een goed hulpmiddel.
Cool! Een 2talige OP.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:28 schreef Stormqueen het volgende:
waarom staan er chinese tekens in mijn OP?
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:27 schreef freecell het volgende:
Evy is hip!
Ik ben alleen bang dat ik straks weer opnieuw moet beginnen met evy 1
Volgens mij had ik die foto ook al gevonden.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:21 schreef Faithy het volgende:
Ik heb mezelf ook gevonden, 6 keer op de fotomaar geen enkele charmant of lachend
Je was ook nog best aan het bijkomen toen ik je trof na de finish. 10km/u is ook wel hard!quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:33 schreef Faithy het volgende:
ik was alles op alles aan het zetten om op die klok onder de 33:00 te komen, ben dan ook op de 33:00 op die klok binnengekomen. Gelukkig had René mij geklokt met z'n eigen stopwatch-horloge-dingwaardoor ik écht bijna 10km per uur bleek te lopen (daar ben ik toch zó trots op
![]()
)
Ik heb al een korte vakantie geboekt voor die periode.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 10:55 schreef Stormqueen het volgende:
SQ heeft net nog een voordeel aan de ambtenarij ontdekt: 5 mei is een vrije dag. Samen met koninginnedag, hemelvaart en de verplichte vrije dag op 2 mei is dat dus een weekend van 6 dagen
Ik zou bijna een korte vakantie boeken. Biiijjjjna![]()
Welke maat heb je op dit moment? Ik heb nog wel wat broeken liggen die mij te ruim zijn. Nette broeken zelfs! Sas is er dit weekend, dus ik zou zeggen; kom gezellig een bakkie doen.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 11:29 schreef octopussy het volgende:
H&M is echt kansloos qua bloesjes als je meer dan cup b hebt, net als de empire shirtjes (die ik sowieso niet draag wegens zwanger effect). Ik koop er nu wel graag broeken omdat ze voor mij wel een goede lengte hebben en niet te duur zijn. Ik hoef nu ook niet meer naar de BB afdeling![]()
Man, ik zou nu zo graag eens lekker onbekommerd gaan shoppen bij winkels als Esprit en Mexx en H&M enzo. Ik heb ook echt nog maar 2 broeken die goed passenmaar het geldschip is nog niet binnen
Wanneer is de marathon? Op zich wel cool natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:04 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
gaan jullie tijdens de marathon van rotterdam ook de 5 km lopen? dan kom ik jullie aanmoedigen (samen met heel veel anderen)
Jij woont toch in Den Haag?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:11 schreef Yoni het volgende:
Ik ga vanavond ook zwemmen. Sporten doe ik eigenlijk al jaren niet, ik vind zooo weinig leuk en ik ben zo onhandig dat ik me meestal ook gewoon echt niet op mijn gemak voel in een sportschool. Zou graag samen met iemand gaan, maar dat lukt helaas ook niet...dus ga ik maar in mijn eentje zwemmen
* Levi werkt gastenlijst bij....quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:38 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ik heb al een korte vakantie geboekt voor die periode.Met nog een week erbij dan.
NY here I come!
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:38 schreef uniekhoorn het volgende:
Ah, een nieuwe...
Ik ga zo Evy 20 of 21 lopen, iig 4 x 8 minuten, pffff kan me niet voorstellen dat het gaat lukken.
Ik zal aan jullie denken als ik rondren in Central Park.quote:
dát dusquote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:40 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat gevoel had ik voor élke les! Maar het is mij ook gelukt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |