Arm, arm Rotterdam. Ik heb de hoop opgegeven, er zijn best goeie lui (zelfs in het stadhuis) maar die slag is verloren. Alleen Hoogvliet lijkt een beetje uit het dal te klimmen. De met veel tam-tam (/subsidie) op zuid geopende winkels, restaurants e.d. sluiten één voor één hun deuren weer. Tekenend.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 20:40 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Of Rotterdam die naarstig op zoek is naar extra grond om duurdere huizen te kunnen bouwen zodat het niet helemaal een stad vol paupers blijft.
moeten ze natuurlijk ook wel zo snugger zijn om een goeie school uit te zoeken..quote:Op vrijdag 14 maart 2008 20:40 schreef MrX1982 het volgende:
Het moet niet zo zijn dat studenten de dupe worden van falend overheidsbeleid.
Arm Rotterdam zowel letterlijk als figuurlijkquote:Op vrijdag 14 maart 2008 22:27 schreef Napalm het volgende:
Arm, arm Rotterdam. Ik heb de hoop opgegeven, er zijn best goeie lui (zelfs in het stadhuis) maar die slag is verloren. Alleen Hoogvliet lijkt een beetje uit het dal te klimmen. De met veel tam-tam (/subsidie) op zuid geopende winkels, restaurants e.d. sluiten één voor één hun deuren weer. Tekenend.
Als je als student meer moet betalen ga je vanzelf wel op zoek naar een school die waar voor je geld biedt.quote:moeten ze natuurlijk ook wel zo snugger zijn om een goeie school uit te zoeken..
Je vergeet te vermelden dat hij ook voor de Opinio schrijft.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 21:16 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Derk Jan Eppink. Triest figuur. Zit ook regelmatig bij Harry Mensch.
Ook de hoer van de journalistiek. Heeft bij zo'n beetje elke Nederlands en Belgisch krantje gewerkt dat je maar kunt bedenken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hij heeft ook een boek geschreven over Europa. Hij benadrukt daarin wat voor open deuren dat zijn, hoe verschrikkelijk Europa is enz. Maar als het zo verschrikkelijk is waarom heeft hij dan 4 jaar voor een gage van 250000 euro voor datzelfde Europa gewerkt?
Wordt je door dat Stürmerblaadje betaalt ofzo?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:11 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Je vergeet te vermelden dat hij ook voor de Opinio schrijft.
20 jaar vernieling in het onderwijs. Als ik iets serieus moet typen let ik er wel op maar automatisch gaat het niet.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:18 schreef sneakypete het volgende:
Wat is het toch met die 't' en die 'd' in Nederlandse werkwoordvervoegingen? Ik heb hier vanavond al zeker 10x gezien dat mensen het verkeerd doen. Nu maak ik zelf regelmatig typefoutjes maar volgens mij weet bijna niemand meer hoe je werkwoorden vervoegt. Moeten we onze taal simpeler maken of eisen dat iedereen gewoon die shit leert?
Leren die shid!quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:18 schreef sneakypete het volgende:
Wat is het toch met die 't' en die 'd' in Nederlandse werkwoordvervoegingen? Ik heb hier vanavond al zeker 10x gezien dat mensen het verkeerd doen. Nu maak ik zelf regelmatig typefoutjes maar volgens mij weet bijna niemand meer hoe je werkwoorden vervoegt. Moeten we onze taal simpeler maken of eisen dat iedereen gewoon die shit leert?
eigenlijk moeten we voortaan noot meer 'shit' zeggen maar altijd 'stront'. wordt de maatschappij een stuk vrolijker van.quote:
Nee, maar ik wel toegang tot inside-informatie. Zo denkt men intern bij de Opinio na over een (gratis) krant alleen wil men eerst de Opinio winstgevend maken.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:17 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wordt je door dat Stürmerblaadje betaalt ofzo?
Ja. Google eens op "RtcW".quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:30 schreef sneakypete het volgende:
Wat heb je weer een lekker menselijk onderschift wolffenstein.
Was wolffenstein niet ook, zo'n 10 jaar terug ofzo een schietspelletje met nazi's erin?
herinner me vaag zoiets.
en nu in euri ipv us dollar!quote:Op zaterdag 15 maart 2008 01:37 schreef zakjapannertje het volgende:
Gold has been in a strong bull market since 2001 and picked up the pace in mid-2005 and then again in mid-2007. In fact, gold has gone parabolic and today briefly crossed the $1000 per ounce level for the first time. Today's chart illustrates how the price of gold has nearly quadrupled during its seven year bull market.
[ afbeelding ]
Hoe krijg je die toegang tot informatie dan? Door steeds bij die Burke meetings aanwezig te zijn ofzo? En wie moet zo'n gratis krantje gaan betalen?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:28 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Nee, maar ik wel toegang tot inside-informatie. Zo denkt men intern bij de Opinio na over een (gratis) krant alleen wil men eerst de Opinio winstgevend maken.
Die laatste vraag zal wel als anywoord adverteerders hebben. Hoe denk je dat spits/dag/metro en al die andere meuk "gratis" kan zijn?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 09:17 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hoe krijg je die toegang tot informatie dan? Door steeds bij die Burke meetings aanwezig te zijn ofzo? En wie moet zo'n gratis krantje gaan betalen?
De Opinio heeft geen advertenties en bestaat nog steeds. Er zit gewoon een complot achter van het grootkapitaal, dat kan niet anders. Iemand moet die zooi betalen.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 09:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Die laatste vraag zal wel als anywoord adverteerders hebben. Hoe denk je dat spits/dag/metro en al die andere meuk "gratis" kan zijn?
Geen advertenties? Ik heb geen papieren voorbeeld. Roel Pieper is de uitgever?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 09:39 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De Opinio heeft geen advertenties en bestaat nog steeds. Er zit gewoon een complot achter van het grootkapitaal, dat kan niet anders. Iemand moet die zooi betalen.
Pieper is een pragmaticus. Die wil altijd overal winst uit halen. Waarom hij hier achter zit is me een raadsel. Maarja, zijn politieke denkbeelden zijn wel overduidelijk rechts (zo zei hij op TV dat de gemiddelde burger weer houvast nodig heeft in de vorm van religie en dat het minimumloon moet worden afgeschaft. De klootzak).quote:Op zaterdag 15 maart 2008 09:52 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Geen advertenties? Ik heb geen papieren voorbeeld. Roel Pieper is de uitgever?
Zuid is geen Rotterdamquote:Op vrijdag 14 maart 2008 22:27 schreef Napalm het volgende:
[..]
Arm, arm Rotterdam. Ik heb de hoop opgegeven, er zijn best goeie lui (zelfs in het stadhuis) maar die slag is verloren. Alleen Hoogvliet lijkt een beetje uit het dal te klimmen. De met veel tam-tam (/subsidie) op zuid geopende winkels, restaurants e.d. sluiten één voor één hun deuren weer. Tekenend.
Die werkwoordvervoegingen mogen van mij geschrapd worden. Ik haat zequote:Op zaterdag 15 maart 2008 00:20 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
20 jaar vernieling in het onderwijs. Als ik iets serieus moet typen let ik er wel op maar automatisch gaat het niet.
quote:Godslastering
Bert Wagendorp
Gelukkig zijn de Olympische Spelen dit jaar niet in Nederland. We krijgen zo al genoeg internationale pers over ons heen. Als in augustus ook nog het Let the Games begin zou klinken, zou het hier nu al krioelen van de kritische verslaggevers die een stroom bizarre verhalen made in Holland naar huis hadden gestuurd.
Je ziet het aan China: als je de pest hebt aan een land, moet je het de Spelen in de maag splitsen. Opeens lig je onder een vergrootglas en begint de halve wereld nauwgezet uit te pluizen wat er allemaal niet deugt.
De Chinezen dachten dat ze kritische geluiden wel zouden kunnen smoren, hierbij gesteund door het IOC.
Dat doet inderdaad zijn uiterste best, maar het helpt niet. Eerst schrokken ze zich in Peking al helemaal het lazarus van de Nederlandse cabaretiers met het lied Nie Na China, en nu beginnen ze zelfs in het eigen Tibet.
Monniken hoog in de Himalaya, die straks met stomheid geslagen kijken naar een mysterieuze vlam op de Mount Everest, weten toch: binnenkort zijn de Olympische Spelen, als we onze stem willen Olympische Spelen, als we onze stem willen laten horen, moeten we het nú doen. In Lhasa slaan de Chinezen er hard op los, maar dat we dat wéten, is te danken aan de Spelen. Normaal knappen ze dit soort vuile karweitjes in stilte op.
Het zal de arme Tibetanen vermoedelijk niet veel helpen, maar in elk geval is de wereld weer even herinnerd aan hun bestaan en harde lot.
We moeten dus wél naar de Spelen, en het plan van GroenLinks om al onze jongens en meisjes een diplomatieke status te geven, is briljant. Maak van de cabaretiers ook diplomaten en we kunnen straks in het Holland House meebrullen met Hi Ha China. Helaas was de minister van Buitenlandse Zaken niet enthousiast.
Dat is toch al geen held, en nu zag hij na de dreigende exportcrash wegens Fitna ook de uitvoer naar China al instorten vanwege Nienachina-zingende Hollandse dronkelappen met een diplomatenpaspoort op het Plein van de Hemelse Vrede. Dus haastte hij zich te verklaren dat de sporters vrijheid van meningsuiting hadden, maar dat ze in China hun kop moesten houden.
De zangeres Björk brulde onlangs in Shanghai tweemaal ‘Tibet!’ in de microfoon. Oké, een gebaar en meer niet, maar ze dééd iets en de Chinese autoriteiten mopperden slechts verongelijkt. En dat zónder diplomatiek paspoort. Allemaal dankzij de Spelen.
Waren die komende zomer hier gehouden, dan hadden we nu weer wereldwijd voor gek gestaan met het krankjorume gedoe rond de wet op de godslastering.
Om God maar in de wet te houden, benoemt onze minister van Justitie straks alles tot Godsgeloof, ook het geloof in het absolute Niets.
‘Dat Niets van jou vind ik echt helemaal niks!’
‘Smalende Godslastering! See you in court!’
Nu kun je nog hopen dat ze het over de grenzen niet in de gaten hebben. Maar met de Spelen waren we in de mondiale media allang afgeschilderd als een samenzwering van idioten. Met een islam-geobsedeerde sneue amateurfilmer, een minister van Financiën die zich sappel maakt over boerkini’s en handjeschudden – plus wat die ratten nog meer boven water hadden gekregen ten bewijze van het feit dat de Spelen waren toegewezen aan Staphorst en omstreken.
Heb je de pest aan een land, moet je het de Spelen geven
Dat is een leuke TT voor het volgende deel.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 15:33 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben Fitna Fatigue.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |