Ik moest vooral lachen om de doelbewuste blik die hij er bij trekt. Alsof hij precies weet wat hij wil en hoe hij het krijgen moet.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nix mis met de zangkwaliteiten van Dennis toch? Je houdt van z'n stem of niet, maar zingen kandie....
Daar ben ik het wel mee eens. Alleen die stem idd...quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nix mis met de zangkwaliteiten van Dennis toch? Je houdt van z'n stem of niet, maar zingen kandie....
Sorry, ik heb niets met die loser ! Laat hem lekker bij de V&D blijven,quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:49 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Wat praat jij toch altijd negatief over hem!
he..... je mot niet zo afgeven op dgk-fan.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:42 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Hij heeft de tekst wel ingebleeeerd, maar als je goed luistert hoor je dat
zijn stem door zo'n autotune-apparaat/software is gehaald om de noten zuiver
te laten klinken !!
[..]
Dgk_fan moeten ze opsluiten !!!
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:50 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Sorry, ik heb niets met die loser ! Laat hem lekker bij de V&D blijven,
ipv hier het forum te gaan zitten vervuilen !!!
Op welke afdeling werk hij...Men's Wear?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:50 schreef PeterNB het volgende:
Sorry, ik heb niets met die loser ! Laat hem lekker bij de V&D blijven,
ipv hier het forum te gaan zitten vervuilen !!!
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:55 schreef beequeen het volgende:
[..]
Op welke afdeling werk hij...Men's Ware?
idd..... zullen ze het morgen wel helemaal te kwaad hebben en krijgen we een dubbele portie HOS-virus te verwerkenquote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:55 schreef STAP01 het volgende:
Wel raar om Brian en Amanda niet over Huub te horen praten.
bronquote:De singlepresentatie vindt plaats in de Rotterdamse Baja Beach Club. 'Laat me vrij zijn' van Dennis Bax ligt vanaf 13 maart in de winkels.
Ik ben Manager-Magazijn voor de hele Drechtstreken (Dordrechtquote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:55 schreef beequeen het volgende:
[..]
Op welke afdeling werk hij...Men's Wear?![]()
Aha, vandaar dat hij nog in geen enkele chart te vinden is, as if.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:57 schreef Guuskeee het volgende:
over dat nix niet in de top 100 staat...
Op zich niet nee. Maar om nou te zeggen dat hij zich optimaal gepresenteerd heeft in die kooi..quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Dennis, je mag hem of je mag hem niet. Maar er zijn velen die een zangcarrière ambiëren en er alles voor doen om in de picture te komen. Voor die 10 ruggen (die hij vermoedelijk ook nog eens terug heeft gekregen) plus maandelijkse vergoeding is hij redelijk goedkoop in de picture komen te staan en heeft ie een platform gekregen + lied + optredens......
Al met al niet zo heel gek en dom.......
Dat je nog tijd kunt vinden om te posten met zo'n verantwoordelijk baan, je moet kapot zijn als je thuiskomt na je rit van werk naar huis op je Puch.....chapeau.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:02 schreef dgk_fan het volgende:
Ik ben Manager-Magazijn voor de hele Drechtstreken (Dordrecht
en WIJDE omgeving)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Opvallend... Amanda die eerder deze week zei dat ze alles als jurkje aantrok... is propperly dressed in... een spijkerbroek.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:52 schreef beequeen het volgende:
De eerste en hopelijk laatste beelden van het optreden van B en A bij Kinderen voor Kinderen. What a crowd.![]()
Tommy's Teen Dance Party.
Je komt toch niet uit Dordt hèquote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:02 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Ik ben Manager-Magazijn voor de hele Drechtstreken (Dordrecht
en WIJDE omgeving)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
In DGK had ik een schijthekel aan die gast omdat ie niet achter zijn uitspaken stond en akties op de lange baan schoof. Wat het spel enorm vetraagde. Daarbij dat geklef met Bef....quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Dennis, je mag hem of je mag hem niet. Maar er zijn velen die een zangcarrière ambiëren en er alles voor doen om in de picture te komen. Voor die 10 ruggen (die hij vermoedelijk ook nog eens terug heeft gekregen) plus maandelijkse vergoeding is hij redelijk goedkoop in de picture komen te staan en heeft ie een platform gekregen + lied + optredens......
Al met al niet zo heel gek en dom.......
Verdorie! Weer gemistquote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:49 schreef blomst het volgende:
KwKees zijn kont vol in beeld, dat doen ze nooit bij Brian.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:46 schreef Py het volgende:
[..]
Hier Dennis: een pinda![]()
...
Die heb je wel verdiend
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:17 schreef Inca het volgende:
wel leuk liedje hoor van dennis
http://www.youtube.com/watch?v=YGI59YgD-JI
Skattie, het was een optreden voor kids van 11 tot 16 jaar, logisch dat ze daar niet in haar blote kont gaat staan. Ik schat zelfs in dat ze bepaalde kleding niet mocht dragen, hooguit in het "publiek" gooien, zoals ongewassen bh's en bikini topjes.quote:[b]Op zaterdag 8 maart 2008 19:10 schreef akveor het volgende:
Opvallend... Amanda die eerder deze week zei dat ze alles als jurkje aantrok... is propperly dressed in... een spijkerbroek.
Hij is duidelijk niet los gekomen in DGK. Ik vond hem altijd wel één van de meest normale gasten die jammer genoeg in die Gouden Kooi nogal verkrampt over kwam en zich niet echt bloot durfde te geven.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:13 schreef akveor het volgende:
[..]
In DGK had ik een schijthekel aan die gast omdat ie niet achter zijn uitspaken stond en akties op de lange baan schoof. Wat het spel enorm vetraagde. Daarbij dat geklef met Bef....
Afgelopen donderdag vond ik hen zelfs leuk bij Jensen.
Ohquote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:17 schreef Inca het volgende:
wel leuk liedje hoor van dennis
http://www.youtube.com/watch?v=YGI59YgD-JI
Fijne avond en eet smakelijk!!..quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:40 schreef beequeen het volgende:
Jeu de boule trash.
[ afbeelding ]
En verveling.
[ afbeelding ]
BQ gaat een hapje eten bij een gezellig restaurantje, als ik nuchter genoeg ben kom ik straks nog even kijken.
Onderdeel van het eindspel is straks een x dosis sportiviteit, waaronder golven en boksen.....quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:42 schreef akveor het volgende:
Vreemd dat Brian en Amanda nu gewoon binnen de kooi golfen. Waarom moesten zij daar elke week minimaal 2 uur per week zonder de stemming DGK verlaten? Normaal komen mensen de kooi in om de wannabees wat te leren. Tja nu B en A on stream gepromoot moeten worden en er mooie TV beelden geschoten moeten worden binnen de DGK omheining kan het plots wel.
De Voice over zal vast niet vertellen dat ze dit zonder stemming buiten de kooi mochten leren.
Ik ben werkelijk al 4 jaar of meer niet in de V&D geweest.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:38 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
![]()
Kom je wel eens bij de V&D op de Voorstraat ???
Jammer ! Dan had je een kopje koffie kunnen drinken beneden bij mijquote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik ben werkelijk al 4 jaar of meer niet in de V&D geweest.
Zeg vriend.......COS betekent Commentaar Op Streams !quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:47 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Jammer ! Dan had je een kopje koffie kunnen drinken beneden bij mij
in het magazijn
Daar gebeurt volgens mij meer dan op de streams momenteelquote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:47 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Jammer ! Dan had je een kopje koffie kunnen drinken beneden bij mij
in het magazijn
Dat zou mij ook niets verwonderen, maar het boksen niet.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Onderdeel van het eindspel is straks een x dosis sportiviteit, waaronder golven en boksen.....
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:54 schreef Guuskeee het volgende:
Zo te zien zal de DGK finale wel bestaan uit een potje golfen en een potje Jeu de Boules.
Dan kan Brian eerlijk winnen.
Maar hij heeft een heel zware jeugd gehad, armoede enzo, alleenstaande moeder die het heel moeilijk had, dus het is prima te verklaren dat hij zijn bord tot aan het plafond volschept.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:00 schreef Katewalker het volgende:
Wat schept Brian belachelijk veel eten eten op zijn en Amanda's bord...ben ik toch benieuwd of die borden schoon leeg raken...
Niet ff cappen hè, gemenerd?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 18:49 schreef blomst het volgende:
KwKees zijn kont vol in beeld, dat doen ze nooit bij Brian.
GMTAquote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:14 schreef mazaru het volgende:
[..]
Verdorie! Weer gemist![]()
Waarom heeft er niemand een cap gepost?
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 19:49 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Zeg vriend.......COS betekent Commentaar Op Streams !
Niet Chatten Over je Sociaalzwakke leven !!
Ik wil hem zienquote:
Met terugwerkende kracht, vind ik spuit 11 een onwijs lekker ding... I'm sorryquote:
Mike is druk bezig met het haten van Huub.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:14 schreef blomst het volgende:
Wat is mike stil.
Afblijven! He's mine!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:15 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik wil hem zien![]()
Gisteren riep ook iedereen dat die zo'n lekker kontje had onder de douche.
Ik zie hem alleen maar met die afzakkende spijkerbroek
Sinds gisteravond. Ik hoop eigenlijk dat zijn 'baas' verteld heeft dat niet Brian maar de febo voor Mikeys werk heeft gezorgd... En dat ie dat nu aan het verwerken is.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:14 schreef blomst het volgende:
Wat is mike stil.
en dat na zo'n leven vol vreugde en plezierquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:17 schreef mootie het volgende:
Wat een chagerijnige kop heeft Mikey eigenlijk.
10 minuten later zijn ze klaar met eten en de helft ligt nog op hun bord..de vuile inhalen..quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:00 schreef Katewalker het volgende:
Wat schept Brian belachelijk veel eten eten op zijn en Amanda's bord...ben ik toch benieuwd of die borden schoon leeg raken...
Ik heb even naar Mikey zitten kijken, en zijn ogen gaan van links naar rechts, hij weet niet waar hij kijken moet, hij voelt zich niet op zijn gemak.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:17 schreef mazaru het volgende:
[..]
Mike is druk bezig met het haten van Huub.
Het is maar goed dat blikken niet kunnen doden![]()
[ afbeelding ]
Eej Brotha, als jij net zo'n zwaar leven als hij heeft gehad had gehad, was je ook niet zo vrolijkquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:17 schreef mootie het volgende:
Wat een chagerijnige kop heeft Mikey eigenlijk.
Hij heeft een mooi lijf..dat zeker..en zijn koppie gaat ook wel..hij toont ook lekker rustig/relaxed en natuurlijk stoer dat hij brand weerman is.....alleen jammer dat hij Brian een coole gast vindt..dat levert hem een boel minpunten op..quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:17 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Met terugwerkende kracht, vind ik spuit 11 een onwijs lekker ding... I'm sorry
Nieuw tv programma. Boer laat boer!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:22 schreef Lobasca het volgende:
Is het iemand al duidelijk wat Nicole daar doet
Ik kijk alleen maar hoor.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:18 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Afblijven! He's mine!![]()
hij is niet verkeerd he?![]()
Ieuw! Tis toch te smerig voor woorden!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:22 schreef mazaru het volgende:
[ afbeelding ]
Tja meid, dat komt door deze beeskens
[ afbeelding ]
Volgens de FOk-verslagen, ging hij aardig tegen Rat en Del in gisteravond..Ik ben omquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:23 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Hij heeft een mooi lijf..dat zeker..en zijn koppie gaat ook wel..hij toont ook lekker rustig/relaxed en natuurlijk stoer dat hij brand weerman is.....alleen jammer dat hij Brian een coole gast vindt..dat levert hem een boel minpunten op..
Hij is helemaal in de war sinds die gisteren terug is gekomen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:20 schreef neehe het volgende:
[..]
Ik heb even naar Mikey zitten kijken, en zijn ogen gaan van links naar rechts, hij weet niet waar hij kijken moet, hij voelt zich niet op zijn gemak.
Ik vind m niks! Grote bek, geen daden en een te grote neusquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:24 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik kijk alleen maar hoor.
Hij is veel te jong voor me![]()
Maar hij schijnt een heel lekker kontje te hebben.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:26 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik vind m niks! Grote bek, geen daden en een te grote neus
Hij weet wat er gaat gebeuren als Jaap terugkomt, Zo Mikey dus jij heeft mijn usb stick aan Brian gegeven ?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:28 schreef STAP01 het volgende:
Die Mike kijkt niet blij!
Dat is waar.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:24 schreef Verida het volgende:
Nee hoor, hoofdluizen houden juist van schoon haar.....
Sarphatistraat? Weet het niet helemaal zeker.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:34 schreef blomst het volgende:
even niet goed opgelet, maar wat voor straat naam noemde Bert in Amanstedam Noord?
Moet vlakbij een begraafplaats zijn, en Amanda schijnt er de eerste twee jaar van haar leven te hebben gewoond, dus de straat waar haar vader uit het raam is gevallen.
wie heeft die straatnaam goed gehoord??
Jij weet het nog niet van mannen die een grote neus hebben?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:26 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik vind m niks! Grote bek, geen daden en een te grote neus
Brian vindt dat Amanda niet moet accepteren hoe Huub tegen haar doet...ze mag niet gezellig met hem meepraten en al helemaal niet toestaan dat hij haar aanraakt..Amanda probeerde nog uit te leggen waarom ze dat doet maar Brian is misnoegd...quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:33 schreef uniekhoorn het volgende:
Amanda: murmel, murmel
Brian: Niet zo doen, niet fucking wijzen.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:38 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Jij weet het nog niet van mannen die een grote neus hebben?
schurft?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat is waar.
Dan zullen het wel andere beestjes zijn, want ik heb rat ook nog niet echt zien krabbelen. En als del luis zou hebben, dan zou rat ze ook moeten hebben
Als je een monster van haar hoofdhuid zou nemen en je zet het op kweek dan krijg je volgens mij zoiets:quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat is waar.
Dan zullen het wel andere beestjes zijn, want ik heb rat ook nog niet echt zien krabbelen. En als del luis zou hebben, dan zou rat ze ook moeten hebben
Ah, bedanktquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:39 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Brian vindt dat Amanda niet moet accepteren hoe Huub tegen haar doet...ze mag niet gezellig met hem meepraten en al helemaal niet toestaan dat hij haar aanraakt..Amanda probeerde nog uit te leggen waarom ze dat doet maar Brian is misnoegd...
21.00 - 21.30zei Huub netquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:38 schreef petraa het volgende:
hoe laat is jaap terug
dat het maar dun langs zijn luciferbeentjes mag lopen!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:46 schreef STAP01 het volgende:
Brian is een beetje edgy (kweetniet hoe je het schrijft) Bang dat Jaap met info komt!
Ik ookquote:
Dat is volgens mij niet in noord.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:36 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Sarphatistraat? Weet het niet helemaal zeker.
ik denk eerder bang voor Mike.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:46 schreef STAP01 het volgende:
Brian is een beetje edgy (kweetniet hoe je het schrijft) Bang dat Jaap met info komt!
Mike die Huub terug gaat pakken?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:52 schreef avonne het volgende:
[..]
ik denk eerder bang voor Mike.
Mike zei net dat hij Huub zo terug gaat pakken.
Hebben Mike en Brian hun "belangrijke gesprek" vandaag nog gehad?
LafJaap, ik zeg 100 cpquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:50 schreef avonne het volgende:
Amanda heeft vast vlooien van Dilana
Ik heb me mentaal voorbereid op een LafJaap.
Komt binnen, zegt niet veel en gaat aan de computer.
(vanmiddag fantaseerde ik volop scenario's van VlijmscherpeJaap die Mike zo de mantel zou uitvegen dat ie nóóit meer iets met het spel zou durven uitvoeren. Maar dat was fantasie, he...)
LafJaap, zeg ik... 50 CP
Nopequote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:52 schreef avonne het volgende:
[..]
Hebben Mike en Brian hun "belangrijke gesprek" vandaag nog gehad?
Waar bemoeit die loser zich mee! Get a focking life!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:52 schreef avonne het volgende:
[..]
ik denk eerder bang voor Mike.
Mike zei net dat hij Huub zo terug gaat pakken.
Hebben Mike en Brian hun "belangrijke gesprek" vandaag nog gehad?
ik hoop op een herhaling van toen eric terug kwam. met zn allen in kantoor gaan zitten en even alle nieuwtjes vertellen. maar jaap kennende houd hij alles voor zichzelf en geeft ie niks door, bang om huub te veel info te geven.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:50 schreef avonne het volgende:
Amanda heeft vast vlooien van Dilana
Ik heb me mentaal voorbereid op een LafJaap.
Komt binnen, zegt niet veel en gaat aan de computer.
(vanmiddag fantaseerde ik volop scenario's van VlijmscherpeJaap die Mike zo de mantel zou uitvegen dat ie nóóit meer iets met het spel zou durven uitvoeren. Maar dat was fantasie, he...)
LafJaap, zeg ik... 50 CP
owkeejquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:56 schreef avonne het volgende:
[..]
streams op mute en Bowling for Colombine aan zetten
what is the difference between making weapons of mass destruction and mass destruction such as in Colombine ?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:56 schreef avonne het volgende:
[..]
streams op mute en Bowling for Colombine aan zetten
* schrikt wakker *quote:
Is Jaap terug?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:08 schreef Lobasca het volgende:
[..]
* schrikt wakker *
Die walgelijke hyenalach![]()
Jaap, gassen!! Onderbreek die kutfilm, met info over het heilige koppel!!
Precies! Amanda heeft ook heel lang zitten i'netten en Brian ook! En nu mag Jaap het niet!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:11 schreef Lobasca het volgende:
Peet bedankt! wat een gelul! A en B hebben ook fora gelezen, ik zie geen verschil
Hebben ze allemaal van jou afgekeken, Kinga @ FOK! rulesquote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:18 schreef Kinga het volgende:
Ik zag dat VOL ook al een Jaap spelinfo topic had
Vind dat niet perse dom. Spelinfo moet je inzetten op het juiste moment lijkt mij.....quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:20 schreef schatje het volgende:
Van Jaap hoeft dus niets verwacht te worden. Die gaat straks weer in het kantoor zitten.
zoals hier al werd gezegd, lafJaap komt terug.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:09 schreef petraa het volgende:
Jaap zijn dag zit er weer bijna op, en hij heeft het reuze naar zijn zin gehad. Jaap zelf is niet veel op internet geweest en heeft andere dingen gedaan. Jaap heeft diverse mensen mogen bellen maar hij mocht geen mensen van Nowlive bellen omdat de regie niet blij is dat de dingen die gelekt worden op Nowlive terecht komen. Wij vinden dat toch wel een compliment voor Nowlive, want dat wil zeggen dat de info die op Nowlive staat dus vaak klopt. Diegene die Jaap heeft gesproken aan de telefoon hebben op de luidspreker gestaan, omdat de mensen van de productie die erbij waren mee moesten luisteren of er geen info aan Jaap werd gegeven. Jaap heeft midden in zijn woonplaats staan zoenen met een standbeeld waar hij natuurlijk veel bekijks had, en ook heeft zijn hond Stinky veel van Jaap mogen genieten. Het USB verhaal zal in de villa geen vervolg krijgen omdat het volgens Jaap geen probleem is.
Bron Nowlive
Dus dat!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:21 schreef blomst het volgende:
[..]
zoals hier al werd gezegd, lafJaap komt terug.
Ik denk dat hij het er gelijk in moet gooien! Want over een paar dagen is sommige info uit en achterhaald. En B en A komen zeer regelmatig buiten of terug van de FEBO met info. Dus als Jaap dit voor zich houdt, dan is de kans groot dat B en A zich hebben kunnen voorbereiden op de spelinfo die Jaap heeft.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:21 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Vind dat niet perse dom. Spelinfo moet je inzetten op het juiste moment lijkt mij.....
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:23 schreef petraa het volgende:
Er is een heel gevecht om vliegtuigjes te laten vliegen. Huub fans hadden het in de planning voor begin april. Maar B en A fans konden dat niet hebben en wilde ze eerder laten vliegen. Dus nu komen er dinsdag om 13 uur vliegtuigjes over voor Huub. Vraag me niet wat er op staat, want dat wordt er niet bij vermeld. De Huubfans, wilde winnen van de B en A fans begrijp ik er dus uit.
Pfff..das dan weer triestquote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:23 schreef petraa het volgende:
Er is een heel gevecht om vliegtuigjes te laten vliegen. Huub fans hadden het in de planning voor begin april. Maar B en A fans konden dat niet hebben en wilde ze eerder laten vliegen. Dus nu komen er dinsdag om 13 uur vliegtuigjes over voor Huub. Vraag me niet wat er op staat, want dat wordt er niet bij vermeld. De Huubfans, wilde winnen van de B en A fans begrijp ik er dus uit.
ik vrees het ergste...quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:24 schreef avonne het volgende:
niemand die met mij durft te wedden? Niemand die zegt "Jaap gaat helemaal los met de info die hij heeft gekregen"?
Neuh ik weet gewoon zeker dat jij lafjaap is dus ik ga over jou bod van 50 cp heen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:24 schreef avonne het volgende:
niemand die met mij durft te wedden? Niemand die zegt "Jaap gaat helemaal los met de info die hij heeft gekregen"?
Je daagt me uit?! Al mijn contactpunten, dat Jaap vanavond een enorme bom dropt!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:24 schreef avonne het volgende:
niemand die met mij durft te wedden? Niemand die zegt "Jaap gaat helemaal los met de info die hij heeft gekregen"?
Niet alleen de bewoners, maar ook de fans lijken onderling in een finale te staan. De Brian en Amanda fans hebben gelezen dat Huub fans massaal geld geven aan een vliegtuig met een boodschap. Nu zijn de Brian en Amanda fans ook een actie gestart op diverse forums om hetzelfde te doen voor hun idols. De bedoeling was dat de Huub fans deze actie begin april zouden doen, maar omdat de fans van Amanda en Brian het nu voor die tijd willen doen maar het geld nog niet rond hebben, is besloten het vliegtuig voor Huub a.s. maandag of dinsdag al te laten vliegen. Zo zie je maar, de finale word zelfs al in de lucht uitgevochten door de echte diehard fans. Wie gaat deze strijd winnen? En wie weet laat de regie ook wel een vliegtuig vliegen…… voor wie zou dat vliegtuig dan zijn?quote:
zeker omdat hij thuis ui en bonen heeft gegeten, danquote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:27 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Je daagt me uit?! Al mijn contactpunten, dat Jaap vanavond een enorme bom dropt!
nee, omdat Brian van de week zo stoer deed, over het beveiligen van Jaap zijn wachtwoord, dit krijgt hij om zijn orenquote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:29 schreef avonne het volgende:
[..]
zeker omdat hij thuis ui en bonen heeft gegeten, dan
Dus dat!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:31 schreef neehe het volgende:
Jaap doet zoals gewoonlijk helemaal niets, hij verschuilt zich nu met de woorden : Als we hier met ze'n vieren zitten dan ga ik helemaal los.
Nou ik geloof er helemaal niets van, Jaap doet nu niets en dat blijft zo.
Hoogstens wil hij met Claire gaan samenwerken om Huub eruit te werken.
Ik verwacht niets van Japio het is een achterbakse leipeling.
ik zie alleen dat bericht en de reacties daarop.quote:
Ik zie het rooskleuriger, nu weet hij hoe die schijnheilge Kubatz écht over hem denkt, gaat zeker gevolgen krijgenquote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:31 schreef neehe het volgende:
Jaap doet zoals gewoonlijk helemaal niets, hij verschuilt zich nu met de woorden : Als we hier met ze'n vieren zitten dan ga ik helemaal los.
Nou ik geloof er helemaal niets van, Jaap doet nu niets en dat blijft zo.
Hoogstens wil hij met Claire gaan samenwerken om Huub eruit te werken.
Ik verwacht niets van Japio het is een achterbakse leipeling.
Op Nowlive. zijn ze meestal wel juist met de info! Er was ook iets met 15 maart, maar daar heb ik verder ook niets van kunnen vinden.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:33 schreef avonne het volgende:
[..]
ik zie alleen dat bericht en de reacties daarop.
Waar worden die acties gepland dan?
volgens mij is het nep, hoor.
Daar wordt hem verteld dat hij niets mag zeggen waardoor B&A in moeilijkheden kunnen komen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:34 schreef Lobasca het volgende:
btw..het is half 10 geweest, for sure dat Japio achter zit
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:34 schreef schatje het volgende:
Ik denk ook dat Jaap met Claire probeert aan te pappen om Huub weg te krijgen.
Verder niets.
Er wordt hem nu achter verteld welke info hij mag gebruiken en welke niet.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:34 schreef Lobasca het volgende:
btw..het is half 10 geweest, for sure dat Japio achter zit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |