quote:wij hadden ons in cairo al geruime tijd verveeld
toen wij daar op een middag plots stuitten op een beeld
het was een gruwelijk monster dat vroeger water spoog
het beet zich in de hand vast van iedereen die loog
ik riep dat is handig nu zullen wij eens zien
of wij wel echt verliefd zijn of huichelen misschien
ik stak dus mijn hand in de open muil en ik zei
ik hou van maria en maria houdt van mij
het laat me maar niet los
ik kreeg een schok zat vast en ik keek haar verbijsterd aan
ze zei nou je weet het en ze liet me ijskoud staan
quote:Op dinsdag 4 maart 2008 12:49 schreef bartrid het volgende:
Het zei me niks dus ik heb hem maar opgezocht.
Noodweerquote:Op dinsdag 4 maart 2008 15:47 schreef cafca het volgende:
Welke nederlandse band was dit dan:
Art Zaaijer: saxofoon, zang
Marc de Reus: basgitaar
Michel Schoots: drums
Niek van Slobbe: gitaar, synthesizer
Het besproken album staat overigens wel in de onlangs door OOR uitgegeven lijst met "beste nederpop albums allertijden"quote:Ondertussen heeft TC Matic-gitarist Jean-Marie Aerts aangeboden hun volgende LP te produceren en in december gaatnaar Brussel voor de opnames. Het resultaat
geeft aan dat ze de juiste keuze hebben gemaakt. De LP met cult-klassiekers Teken de Tijd en Als Lemmingen is het artistieke hoogtepunt van
. De stuwende stadsfunk doet denken aan Remain in Light van de Talking Heads. De gitaarlagen vallen als puzzelstukjes in elkaar, en de productie is scherp, maar nergens glad. Vreemd genoeg kraakt Oor de LP. "
is pompeuze onzin", sneert de recensent en dat terwijl juist dit blad de band normaal door dik en dun steunt. Het zal de groep niet schaden, want juist in deze periode zijn ze een van de meestgevraagde podium-acts in Nederland.
Eeeeeh nee, daar staan nauwelijks nederlandse artiesten op, volgens mij, en zeker geen nederlandstalig.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 16:33 schreef ranja het volgende:
Klinkt wel interessant maar een naam? Ze staan vast op de Geef voor New Wave lp
Die had ik net opgezocht, dacht al dat ik 2 lp's door de war haalde. Die bedoelde ik inderdaad.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 16:51 schreef cafca het volgende:
Ze staan wel op de "Stirred, not Shaken" LP (samen met the Kecks o.a.) , als je dat wat zegt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |