Een watervalvariant daarvan heb ik juist van een muur geslooptquote:Op woensdag 2 april 2008 23:11 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik heb nog geen duidelijke foto's. Zelf hebben we ook nog niet echt een goed beeld van de ruimtes, alles stond vol met banken enzo. Zodra alles daar leeg is zal ik foto's maken!
We gaan 1 muur van de slaapkamer behangen met fotobehang, zie onderstaande foto:
[ afbeelding ]
Is 3,5 meter breed en 2,5 meter hoog!![]()
zondequote:Op zaterdag 5 april 2008 21:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een watervalvariant daarvan heb ik juist van een muur gesloopt.
quote:Op zaterdag 5 april 2008 21:27 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
zonde.
Wij zijn er ook nog niet helemaal uit, staat niet echt leuk bij het bed
Is nog niet gedaan want er was al contact geweest met de makelaar vandaag om nog wat te vragen en papa wou niet te gretig zijn zeg maarquote:Op maandag 7 april 2008 23:16 schreef kkkk het volgende:
rhubarbje, al iets gehoord op jullie bod? 10% onder vraagprijs kan best ok zijn, maar dan hangt het echt van de regio af en van hoe lang het huis te koop staat en in hoeverre ze zelf nog willen zakken (of misschien juist al gezakt zijn eerder en daardoor niet willen zakken). Ben benieuwd!
Nobel streven TomasZ, ik ben benieuwd of het lukt om in ieder geval de helft voor elkaar te krijgen
Of je moet echt minstens 10 vrienden per dag hebben helpen
Jup... en daar zit 'm de kneep... tijd vliegt altijd als je er veel van nodig hebtquote:Op dinsdag 8 april 2008 10:19 schreef leonieke het volgende:
TomaSZ: dat worden 3 drukke weken, maar ach, voor je het goed en wel beseft, zijn de drie weken natuurlijk om
Volgens mij zorgt iedereen ervoor dat er wat overlap is, anders is het geen doen. Blijf je alles van A naar B naar C verplaatsen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:51 schreef Sport_Life het volgende:
Is dit een veel voorkomend probleem of hoe lossen jullie dit op?
Pfoe, da's niet echt een makkelijke situatie. Ik vond dat ik met 2 weken overlap al weinig tijd had om te verhuizen en op te leveren...quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:51 schreef Sport_Life het volgende:
We zitten even te praktischeren hoe we de verhuizing het beste kunnen doen. Vriendin + ik wonen apart op kamers (200km uit elkaar) en de huur is opgezegd per 1 mei. Dus 30 april moeten we eruit. De huur van de woning gaat in per 1 mei. Dat wordt dan smeken bij de huidige bewoners of die er 1 dag eerder uit willen of alle spullen 1 nacht op de gang van mn vriendin dumpen.
Is dit een veel voorkomend probleem of hoe lossen jullie dit op?
Nog 3,5 weekjes dan is het zo ver!![]()
![]()
![]()
Voor mij nog 6!quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:55 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Voor mij overigens nog 27 nachtjes tot de overdracht![]()
We willen nog even goed gaan kijken en letten op dingen waar we de vorige keer nog niet op gelet hebben, maar als dat allemaal goed is dan gaan we biedenquote:Op donderdag 10 april 2008 09:42 schreef leonieke het volgende:
Sonnetje: wat een fantastisch nieuws25000 extra voor verbouwkosten is super
Als je morgen gaat kijken, is het dan de bedoeling om te zeggen: oké we kopen het? Of heeft het een ander doel?
Zou gewoon de traditionele nemen Essent dus in jou geval. Scheelt een hoop gezeik..quote:Op donderdag 10 april 2008 11:38 schreef Damzkieee het volgende:
Ook met de energiebedrijven ben ik nog aan het stoeien, geen idee van al die kosten enzo. Misschien maar gewoon voor het makkelijkste kiezen (hier Essent). Wel duurder maar dan ben ik/we er maar vanaf.
Een nieuwe Telfort aansluiting duurt zo'n 3 weken. Ik heb hier gewoon contact over gezocht met de huidige bewoners, en die vonden het niet erg als ik het alvast aan zou vragen op (nu nog) hun adres. Dat lijkt me ook in jouw geval de beste oplossing. Als het nieuwbouw is snap ik het probleem niet zo; ze sturen alleen een bevestiging per post. Je hoeft niets terug te sturen. Wel is het lastig als het nieuwbouw ligt en de KPN heeft nog niet opgeleverd. Het adres staat dan niet in de database, en dan valt er niets aan te vragen.quote:Op donderdag 10 april 2008 11:38 schreef Damzkieee het volgende:
Ik zag trouwens dat bestellen van Internet (Telfort bijv) zo 4 tot 6 weken duurt, hoe moet ik dat in hemelsnaam fixen zonder dat ik straks 4 weken zonder internet zit?
Ik kan mn huis nog niet in nu, dus post van die gasten krijgen wordt ook lastig. In het voren bestellen is dus niet mogelijk.
Tips??
Ik heb op de helpdesk van ED gewerktquote:Op donderdag 10 april 2008 12:54 schreef CraZaay het volgende:
Ik heb overigens ook gewoon voor Essent gekozen, zoveel prijsverschil is er niet. Wel vergeleken met EnergieDirect enzo, maar daar is ook geen enkele positieve ervaring over te vinden op het net.
Precies, en Essent reageert binnen een paar uur op mails enzo, ook heel praktisch.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:08 schreef Sport_Life het volgende:
Ik heb op de helpdesk van ED gewerktGa voor safe en neem geen energiedirect/oxxio/greenchoice/NEM/etc.. Dan betaal je iets meer, maar voorkomt dat je ineens afgesloten wordt e.d.. 90% van de gevallen gaat het goed en bespraar je wel wat, maar bij zeker 10% levert het alleen maar gezeik op
* ToMaSZ is al jaren greenchoice klant en heb geen enkele aanleing om te klagen. Laatste onderzoek van de toezichthouder kwamen ze ook weer heel keurig uit. Afrekeningen altijd kloppend, op tijd en duidelijk.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:08 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik heb op de helpdesk van ED gewerktGa voor safe en neem geen energiedirect/oxxio/greenchoice/NEM/etc.. Dan betaal je iets meer, maar voorkomt dat je ineens afgesloten wordt e.d.. 90% van de gevallen gaat het goed en bespraar je wel wat, maar bij zeker 10% levert het alleen maar gezeik op
Dan hoor jij kennelijk bij die 90% waar het wel goed gaatquote:Op donderdag 10 april 2008 13:32 schreef ToMaSZ het volgende:
[..]
* ToMaSZ is al jaren greenchoice klant en heb geen enkele aanleing om te klagen. Laatste onderzoek van de toezichthouder kwamen ze ook weer heel keurig uit. Afrekeningen altijd kloppend, op tijd en duidelijk.
Telefonisch goed bereikbaar, nog nooit in de wacht gestaan, en per e-mail meestal dezelfde dag respons.
Kabelinternet wordt in de regel overigens sneller opgeleverd dan ADSL, maar ik lees net op GoT dat Telfort tegenwoordig ook vaak binnen 2 weken oplevert, incl. de afkoelperiode van 7 dagen.quote:Op donderdag 10 april 2008 14:14 schreef Damzkieee het volgende:
Qua internet ga ik gewoon eens informeren bij de woningbouw hoe het huis wordt opgeleverd (welke bekabeling enzo er al ligt).
Linkje voor mij?quote:Op donderdag 10 april 2008 14:23 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Kabelinternet wordt in de regel overigens sneller opgeleverd dan ADSL, maar ik lees net op GoT dat Telfort tegenwoordig ook vaak binnen 2 weken oplevert, incl. de afkoelperiode van 7 dagen.
http://gathering.tweakers(...)ge/29899496#29899496quote:
Ik ken niemand die dat daadwerkelijk gelukt isquote:Op donderdag 10 april 2008 18:20 schreef kkkk het volgende:
Mij is verteld dat je ook gewoon kunt afzien van de annuleringstermijn van 7 dagen en dat je daar alweer een week mee kunt winnen.
Ik ga het gewoon proberen, ik heb de naam van de sales man bij die internet provider die me dit verteld heeftquote:Op donderdag 10 april 2008 19:24 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Ik ken niemand die dat daadwerkelijk gelukt is
ik geef je weinig kans. Sterker nog, ik weet bijna zeker dat het niet mogelijk is. Het is namelijk wettelijk vastgesteld en die afkoelingsperiode is er niet voor niets..quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:09 schreef kkkk het volgende:
[..]
Ik ga het gewoon proberen, ik heb de naam van de sales man bij die internet provider die me dit verteld heeft
Als het niet doorgaat heb ik een leuk appeltje te schillen met deze en genen. Maar ik blijf het irritant vinden, m.n. omdat ik al 2,5 week er achteraan loop te bellen en steeds te horen heb gekregen dat alles prima liep. Vervolgens hoor ik vrijdag van de notaris dat er nog steeds geen stukken zijn.... Erg irritant. En dan te bedenken dat ze 5,5 maand hadden om alles te regelen en het nu op de laatste dag moet aankomen. Het lijkt wel of die gasten dezelfde instelling hebben als ik had in mijn studietijd!quote:Op maandag 14 april 2008 08:34 schreef leonieke het volgende:
Toen ik bij een notaris werkte, maakten we ons altijd minder zorgen als het geld er al was. Dan wisten we dat het ging doorgaan. Iemand van de bank moest dan maar de stukken persoonlijk komen afgeven als het nodig was. Kwestie van de positieve kant te tonen van deze situatie...
Aparte woningindeling zeg. Niet van jou maar de woning zelf. Het heeft ook wel weer iets verrassends, denk ik.quote:Op zaterdag 12 april 2008 01:21 schreef Sport_Life het volgende:
[ afbeelding ]
zo wordt ongeveer de indeling, van links naar rechts:
- slaapkamer 16m2
- inloopkasten (tussenkamer)
- woonkeuken 30m2 (met keukentafel & zithoek)
- muziekkamer 6m2
- tv kamer 10m2
- apart douche/wc/washok
Zijn we ook van plan te doen. Hebben gewoon een bedrag in ons hoofd zitten wat we maximaal kwijt willen eraan.quote:Op woensdag 16 april 2008 08:19 schreef CraZaay het volgende:
Probeer iig emotionele afstand te houden. Dit is misschien jullie droomhuis, maar zo zijn er nog honderden. Durf "nee" te zeggen, om te draaien en weg te lopen
Lekker dan. Zit je ook niet op te wachten!quote:Op woensdag 16 april 2008 09:49 schreef ToMaSZ het volgende:
Nah lekker dan! We gaan morgenmiddag uiteindelijk passeren. 24 uur aan de telefoon gezeten, 700 euro extra kosten en de tussenpersoon en geldverstrekker wijzen naar elkaar. Uiteindelijk zelf met de geldverstrekker en de notaris aan de gang gegaan om alsnog deze week te passeren, godzijdank is dat gelukt, maar wel 2,5 dag van mijn toch al onhaalbare klusplanning weg
Dan heb je binnenkort misschien al huisje, tuintje, boompje en je weet wat dan volgt hé?quote:Op woensdag 16 april 2008 12:16 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ja toch
Gaat zo een stuk sneller dan ik ooit had gedacht haha.
Maar goed blijft nog even spannend tot t echt rond is
laat de tussenpersoon maar wat zijn 2000+ euro provisie inleveren, die hij dankzij jou zou krijgenquote:Op woensdag 16 april 2008 09:49 schreef ToMaSZ het volgende:
Nah lekker dan! We gaan morgenmiddag uiteindelijk passeren. 24 uur aan de telefoon gezeten, 700 euro extra kosten en de tussenpersoon en geldverstrekker wijzen naar elkaar. Uiteindelijk zelf met de geldverstrekker en de notaris aan de gang gegaan om alsnog deze week te passeren, godzijdank is dat gelukt, maar wel 2,5 dag van mijn toch al onhaalbare klusplanning weg
Gefeli! Die tijd vliegt voorbij, lijkt gisterendat ik nog 3 maanden moest wachten en nu is het opeens nog maar 18 dagenquote:Op donderdag 17 april 2008 23:22 schreef Sonnetje85 het volgende:
Nou wij zijn er uit, morgen akkoord geven![]()
Nog 3 maanden wachten en we hebben ons huisje dan
Geen vakantie deze zomer, maar klussen
quote:Op donderdag 17 april 2008 23:22 schreef Sonnetje85 het volgende:
Nou wij zijn er uit, morgen akkoord geven![]()
Nog 3 maanden wachten en we hebben ons huisje dan
Geen vakantie deze zomer, maar klussen
Ik zou er ook niet aan moeten denken , als ons nieuwbouw huis klaar is , waar ze nog steeds niet aanbegonnen zijnquote:Op vrijdag 18 april 2008 09:33 schreef CraZaay het volgende:
Jezus LKM, een half jaar klussen?! Ben blij dat ik na 2 dagen texen klaar ben
het is een vrij groot gat , hoeveel rek zit er nog bij julle in en hoe graag wil jequote:Op vrijdag 18 april 2008 15:16 schreef rhubarbje het volgende:
Hmmm we houden een verschil over van 10.000 tussen wat wij zeiden en wat zij zeggen
Wij zijn ook allebei helemaal geen klussersquote:Op vrijdag 18 april 2008 09:33 schreef CraZaay het volgende:
Jezus LKM, een half jaar klussen?! Ben blij dat ik na 2 dagen texen klaar ben
Ik wil heel graag!quote:Op vrijdag 18 april 2008 15:41 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
het is een vrij groot gat , hoeveel rek zit er nog bij julle in en hoe graag wil je
Dank je welquote:Op vrijdag 18 april 2008 08:23 schreef leonieke het volgende:
[..]
GefeliciteerdWat een goed nieuws! En 3 maand? Dat is gewoon niets
Krijgen we nu foto's te zien?
Zou het?quote:Op dinsdag 22 april 2008 21:47 schreef CraZaay het volgende:
Die emotionele afstand gaat je juist veel geld opleveren
Ja, want dat zorgt ervoor dat je nee kunt zeggen en weg kunt lopen. Da's beter dan er in gedachten al te wonen en daarom 10.000 meer te betalen dan je eigenlijk van plan was of het waard is.quote:
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 23 april 2008 09:47 schreef bleiblei het volgende:
Gisteren mijn flat verkocht(of naja, meneer betaald het zonder financiering, dus geen 3 weken wachttijd, wel moet er nog getekend worden & het zooitje de 3 dagen bedenktijd overleven).
Nu nog een nieuw huis vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |