Lees de onderste regel van de OP nog eens en kijk dan op de wiki.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:00 schreef DaFan het volgende:
Tof. En dat doet wat?
Zorgen dat de juiste code wordt weergegeven, vanmiddag stond er nog een plaatje in de wiki en was de vorige topic lijst brak.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:00 schreef DaFan het volgende:
Tof. En dat doet wat?
quote:En pre-tags zorgen ervoor dat er rekening wordt gehouden met elke spatie en met regeleinden (pre = preformatted = van tevoren opgemaakt).
Van die konijntjes oid gemaakt met tekst bijv.: als je die op een site zet, dan geeft ie gewoon alles achter mekaar weer, maar als je er pre-tags bij zet, dan geeft ie het weer zoals jij 'm in word of kladblok oid gemaakt hebt. Superhendig.
Mja het gaat eigenlijk om een red en een blue flame, is dan weer een soort van gem, die ik zelf nog nooit op Ruff gezien heb. Red geeft 100 Max HP en blue geeft 100 Mspeed. Nadeel is dat die Blue flames redelijk prijzig zijn, maar wel gaaf om karts rennend in te halen.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 17:52 schreef DaFan het volgende:
Sims: Er zijn geen vaste kansen voor. Er is geen verschil tussen een artisan en bij de NPC. Hij kan een grade droppen, en als je een grade 1 hebt kan ie helemaal verdwijnen.
Succes!quote:
wowquote:Op woensdag 5 maart 2008 19:41 schreef DaFan het volgende:
WoW is wel een stuk uitgebreider...ik zeg het je maar vast
We gaan rijk wordenquote:Op donderdag 13 maart 2008 22:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
[ afbeelding ]
onze goudmijntjes to be
Best kut? Die 2nd job quest is een hel! Ben inmiddels lvl 120 gepasseerd met mijn cleric, gaat best lekkerquote:Op vrijdag 14 maart 2008 14:54 schreef DJKoster het volgende:
Bereid je maar voor op de 2nd jobquest, die schijnt best kut te zien voor cleric/mage![]()
Leuke outfitquote:Op donderdag 13 maart 2008 22:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
[ afbeelding ]
onze goudmijntjes to be
http://www.aruarose.com/svrinfo.php?action=1quote:Op woensdag 26 maart 2008 21:30 schreef Simsfan88 het volgende:
Nee ik speel geen Ruff Rose meer, zit tegenwoordig op Arua Rose. En hoezo, is 110 mil zo weinig dan daar?
Ja dan moet je geen leestekens gebruiken in Clan Description, gewoon leeg laten dus.quote:Op woensdag 26 maart 2008 21:35 schreef Gabez het volgende:
Ja ik kreeg het clan already exists verhaal idd...
Hmmz ff miljoentje weggegooid dus xD nouja geld groeit toch op mijn rug ^^quote:Op woensdag 26 maart 2008 22:12 schreef DaFan het volgende:
[..]
Ja dan moet je geen leestekens gebruiken in Clan Description, gewoon leeg laten dus.
203, eergisteren al, 664 miljoen exp te gaan nuquote:Op zaterdag 1 maart 2008 13:48 schreef DJKoster het volgende:
9 feb: level 201 (447 -> 510 miljoen exp)
En vandaag eindelijk 202(510 -> 584 miljoen exp)
quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:27 schreef Gabez het volgende:
[..]
Hmmz ff miljoentje weggegooid dus xD nouja geld groeit toch op mijn rug ^^
Zeg...quote:Op zondag 30 maart 2008 17:03 schreef Chapter_V het volgende:
[..]add hutsefluts en chapterv ff
lvl 118 cleric en 130 scout
Ik kreeg ook die clan already exist :|
Overdreven hoe snel die exp stijgt, ben momenteel lvl 190. Waar levelen jullie? Ik level redelijk goed in prison met party...quote:Op vrijdag 28 maart 2008 13:57 schreef DJKoster het volgende:
[..]
203, eergisteren al, 664 miljoen exp te gaan nu
Ik ga het morgen denk ik ff regelen, moet heel die clan onmaken en dan weer makenquote:Op zondag 30 maart 2008 17:03 schreef Chapter_V het volgende:
[..]add hutsefluts en chapterv ff
lvl 118 cleric en 130 scout
Ik kreeg ook die clan already exist :|
Gewoon downloaden in dat internetcafequote:Op vrijdag 18 april 2008 06:41 schreef DaFan het volgende:
Hoe gaat het op RR zo zonder mij? Ik mis het wel een beetje maar helaas nog geen internet thuis
Kan best handig zijn hoor. Je kunt maximaal 5 flames tegelijk gebruiken, wat kan zorgen voor bijv. 500 mspeed erbij. Gaaf tochquote:Op zaterdag 19 april 2008 13:39 schreef DJKoster het volgende:
Neuh, hebben we allemaal niet..
Ik zie het nut eigenlijk niet in van 100 mspeed of 100 hp meer
beetje als die scrolls.. wel hanidg met liever een clericquote:Op zaterdag 19 april 2008 15:32 schreef Simsfan88 het volgende:
[..]
Kan best handig zijn hoor. Je kunt maximaal 5 flames tegelijk gebruiken, wat kan zorgen voor bijv. 500 mspeed erbij. Gaaf toch.
Volgens mij heeft Arua Rose ook heel veel extra items (Oro castle gear!!), wapens en maps, waaronder Eldeon Clanfield en Clan Beach.
Hawker -> raider of scoutquote:Op zondag 20 april 2008 21:22 schreef fs180 het volgende:
acount gemaakt op ruff
weet alleen niet welek claass ik zal worden..
Ja wou even voorkomen dat je allemaal Cr ging kopen voor niksquote:
9 feb: 201quote:Op vrijdag 28 maart 2008 13:57 schreef DJKoster het volgende:
[..]
203, eergisteren al, 664 miljoen exp te gaan nu
ik was het na een half jaartje ofzo? maar ik speel dan niet zo intensief als de rest hier , meer even wanneer ik zin hebquote:Op zaterdag 31 mei 2008 17:59 schreef Milito het volgende:
Ben hem nu downloadende hoelang duurt het denk je voordat je bij lvl 100 bent ?:p
Niet teveel Con toevoegen! Lees de guides die DJ linkte en doe inderdaad vooral Int, daarnaast Str.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:22 schreef Milito het volgende:
Ik ben een muse nu alweer lvl 50, KART FTW! Ben van plan een mage te worden en ben atm int en die daaronder aan het stacken vraag me niet waarom die leken me het meest logisch (ben een ex-wow'er)
Ik heet Milito btw voeg me gerust toe voor een praatje ofzo
Kan je ook een link posten naar de versie die je speelt? Want ik kan me niet herinneren dat ik zo snel ziekelijk snel levelde toen ik het speelde. Volgens mij deed ik een dag over 37-38 ofzo >,<.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:22 schreef Milito het volgende:
Ik ben een muse nu alweer lvl 50, KART FTW! Ben van plan een mage te worden en ben atm int en die daaronder aan het stacken vraag me niet waarom die leken me het meest logisch (ben een ex-wow'er)
Ik heet Milito btw voeg me gerust toe voor een praatje ofzo
Hmm volgens mij had mijn server ook wel x maal de exp rate, maar het kan dan zijn dat dan een hele andere Rose ofzo was. Maar dan download ik hem maar, denk dat ik een soldier maak. Heb al een Muse gehad, maar dat was steeds zo'n gezeur dat je geen mana had. Of te wel je moest steeds 3023082 mana pots kopen.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 11:28 schreef DaFan het volgende:
Milito speelt inderdaad RuffRose. Rates zijn x3/x3/x1 (exp/zuly/drop), dus je levelt 3x zo snel
hoorde het, was ook meer voor def un, opzich levelt het best snelquote:Op zaterdag 14 juni 2008 16:31 schreef DaFan het volgende:
Dexknights worden pas interessant in prison, helaas.
Raiders zijn wel prima hoor, omdat je redelijke dodge hebt hoef je niet zo vaak te healen/potten.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 18:05 schreef Thormodo het volgende:
Is een melee hawker tegenwoordig aan te raden? Aangezien het vroeger nog niet echt geweldig was. Anders doe ik wel een soldier -> knight .
Alleen eerst 1 1/4 uur wachten op die tergend trage download >,< .
Je kan er ook voor kiezen om een nieuw account erbij aan te maken (dus nog een extra, via ruff-rose.com). Dan pak je je muse, en loop je naar het 'begin' en kan je je hawker buffen. Als je dan uiteindelijk lvl 40 bent oid, kan je samen een party in. Het levelt niet zo snel, maar sneller dan muse solo en uiteindelijk ook sneller dan hawker solo. Zelf een party vinden is er lastig op dat level.quote:Edit3: Hmm ben mijn Muse nu eigenlijk al weer zat >,<. Duurt gewoon zo lang voordat je een monster killed en dus levelen gaat vrij traag.. , maar hoe kies je ook al weer een nieuwe skill? Ik zit in de skill tree en dan?
Via Raw in Junon kan je je savetown opslaan.quote:En hoe verander je je Save Town? Aangezien ik dood ging en dat maar eens deed maar toen weer helemaal in het begin terechtkwam -.o .
En als laatste (echt waar!) ik moet nu guardian trees slopen voor een quest, maar die knakkers zijn me veel te sterk -,- .
Mja we zijn al 'los' gegaan in prison en het gaat ietsje sneller dan normaal levelenquote:Op zaterdag 14 juni 2008 21:36 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Haha alstu
Jij en Dj bedankt voor het lvl 167 maken van mijn mageMorgen gaan we los
Zat gisteren waarschijnlijk op de 2e server, op de eerste is het al wat drukkerquote:Op zondag 15 juni 2008 09:56 schreef Thormodo het volgende:
Ben letterlijk nog niemand tegengekomen >,<.
hoop mats en items, 3 red herta, 17 black hearts, aantal topaz, en verder moet ik het nog uitzoeken, en 2m aan zulyquote:Op zondag 15 juni 2008 10:20 schreef DaFan het volgende:
Oh Thor je ging mage he, nee dan moet je wegblijven bij buffskills. Je punten heb je hard nodig.
Lekker fs, zat er nog wat tofs bij?
Private server, dus ja f2p.quote:Op zondag 15 juni 2008 14:47 schreef Silver_Shark het volgende:
is dit nou f2p geworden? ik speelde dit namelijk ook vroeger toen het nog gratis was, ik was toen lv 4x cleric
poosje geldedn was dat alquote:Op zondag 15 juni 2008 14:47 schreef Silver_Shark het volgende:
is dit nou f2p geworden? ik speelde dit namelijk ook vroeger toen het nog gratis was, ik was toen lv 4x cleric
Niet liegenquote:Op vrijdag 20 juni 2008 01:51 schreef DaFan het volgende:
Cleric 204,
Ik heb er nog wel een in mn storage met een G2 ofzoquote:Op donderdag 10 juli 2008 06:23 schreef fs180 het volgende:
[..]
oh, enigste die ik kon vinden was voor 1m![]()
screens zal ik maken als ik terug kom van mn examen
Het was een voorbeeld maar doe jij maar eens een lvl 1 3x G7 geven en een unique bow en dan buffen door een 5xx int cleric. Binnen 30 sec ben jij lvl 15.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 19:06 schreef fs180 het volgende:
maar wie doet er nou een 2047 op level 10?
quote:Black Fur Bikini
Leopard Bikini 2x
Red Wave Bikini
Lovely Bikini
Sunflower Bikini
Camo Bikini
Black Dotted Bikini
Mint Striped Bikini
Light Striped Bikini
Red Bikini
Black Swimsuit
Blue Squared Bikini
Salmon Sunflower Bikini
White Fur Bikini 2x
Red Dotted Bikini
Star Bikini
Clover Bikini
Wave Bikini
Fire Bikini
Green Bikini
Other: (11)
?
Jawel ...quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 07:40 schreef DaFan het volgende:
Je hoeft toch niet 24/7 ROSE of GTA te spelen
Geen idee, probeer het gewoon? Ik weet de requirements niet.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 07:57 schreef Jan_Dulles het volgende:
Btw, wat was die site waar je kon kijken of de game wel op je pc kon draaien, zo'n soort game-checker ofzo ...
Best hoor, je bent toch nog geen 200quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 07:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ow dafan, ik ben vandaag onderhand de hele dag weg op een uurtje tussen de middag na. dus kan vandaag iig niet echt kijken naar die 5/20
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |