Onzin, een Nederlandse staatburger moet gewoon overal beschermd worden. Dat is dan ook zo ongeveer het enige dat Frankrijk wel begrepen heeft.quote:Op maandag 11 februari 2008 22:53 schreef Klopkoek het volgende:
Hoe lastig is het om te vatten dat Hirsi Ali alleen maar op Nederlandse bodem beveiligd dient te worden?
Dat is toch helemaal niet gebruikelijk?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:15 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Onzin, een Nederlandse staatburger moet gewoon overal beschermd worden. Dat is dan ook zo ongeveer het enige dat Frankrijk wel begrepen heeft.
Waarom zou in de Verenigde Staten het beeld bestaan dat Nederland zijn burgers aan terroristen uitlevert? De VS en/of haar werkgever betalen toch net zo min? De VS betaalt toch nooit beveiliging voor haar burgers? (Als het geen politici zijn)quote:Eerst is in de Verenigde Staten het beeld gevestigd van Nederland als een land dat zijn burgers aan terreurnetwerken uitlevert.
Verschil is wel dat je in de VS jezelf mag beschermen. Dat is in Nederland verboden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:18 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Waarom zou in de Verenigde Staten het beeld bestaan dat Nederland zijn burgers aan terroristen uitlevert? De VS en/of haar werkgever betalen toch net zo min? De VS betaalt toch nooit beveiliging voor haar burgers? (Als het geen politici zijn)
quote:Groningen in top tien van rijkste EU-regio's
Uitgegeven: 12 februari 2008 12:07
LUXEMBURG - Groningen staat op de tiende plaats van rijkste regio's als wordt gekeken naar het bruto nationaal product (BNP) per inwoner. Die cijfers zijn van het statistisch bureau Eurostat dat dinsdag met nieuwe berekeningen over 2005 kwam.
Eurostat (PDF) tekent daarbij aan dat de cijfers een beeld geven van de totale economische activiteit in de Europese regio's. Forenzen kunnen de productie sterk doen stijgen, maar dat betekent niet dat het BNP per huishouden automatisch ook zo hoog ligt.
De regio Utrecht (13e) is de één-na-rijkste van de Nederlandse regio's.
Londen
Nummer één van de rijkste regios in Europa is de binnenstad van Londen. Het BNP ligt daar 303 procent boven het gemiddelde. Londen wordt op de voet gevolgd door Luxemburg en Brussel.
De armste regio's van Europa liggen in Bulgarije, Polen en Roemenië.
(c) ANP
Ik mis de clou van deze grap.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:21 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Verschil is wel dat je in de VS jezelf mag beschermen. Dat is in Nederland verboden.
Ja, maar dat mag Hirsi Ali dan toch ook in Amerika.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:21 schreef Fastmatti het volgende:
Verschil is wel dat je in de VS jezelf mag beschermen. Dat is in Nederland verboden.
quote:De eindstand vorige keer was 11-139’, memoreert Pechtold de stemverhouding in oktober 2007. Alleen D66 (drie zetels), GroenLinks (zeven) en het PvdA-Kamerlid Kalma eisten toen dat de Nederlandse staat de beveiliging van VVD’ster Hirsi Ali in de VS zou voortzetten. Pechtold: ‘Ik heb weinig behoefte aan nog zo’n nederlaag.’ Halsema: ‘Ik zie geen andere uitslag.’
ook in Nederland mag dat gewoon maar vraagt men even om er ook bij na te denken. Niet zo slecht lijkt me.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:21 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Verschil is wel dat je in de VS jezelf mag beschermen. Dat is in Nederland verboden.
Met dat gas worden de pompen betaald die jouw voetjes drooghouden.quote:
Wapenbezit is nog steeds verboden hoor. Ja, je wordt misschien vrijgesproken op grond van noodweer voor mishandeling/doodslag/etc maar voor wapenbezit ga je nog steeds de cel in.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
ook in Nederland mag dat gewoon maar vraagt men even om er ook bij na te denken. Niet zo slecht lijkt me.
Maar als dat het probleem is in Nederland, dan heeft Hirsi Ali in de VS toch geen beveiliging nodig? Dan koopt ze toch een pistool.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:33 schreef Fastmatti het volgende:
Wapenbezit is nog steeds verboden hoor. Ja, je wordt misschien vrijgesproken op grond van noodweer voor mishandeling/doodslag/etc maar voor wapenbezit ga je nog steeds de cel in.
Niet meer dan terecht ook, een van de redenen voor het lagere aantal moorden hier in Nederland.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:33 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Wapenbezit is nog steeds verboden hoor. Ja, je wordt misschien vrijgesproken op grond van noodweer voor mishandeling/doodslag/etc maar voor wapenbezit ga je nog steeds de cel in.
Onzin, andere landen met vrij wapenbezit scoren nog veel lager. Het is meer een cultuurkwestie.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:39 schreef du_ke het volgende:
[..]
Niet meer dan terecht ook, een van de redenen voor het lagere aantal moorden hier in Nederland.
Dat mag vrijwel overal. Alleen in de VS is het problematisch, maar dat komt echt niet door het vrije wapenbezit.quote:Het zou wat zijn als iedere dwaas een wapen zou mogen bezitten.
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 08:57 schreef Paul Cliteur in een posting van Klopkoek het volgende:
Is het typisch links: niets doen voor bedreigden? (opinie)
Paul Cliteur, hoogleraar encyclopedie van de rechtswetenschap aan de Leidse universiteit
de Volkskrantquote:Maar de Kamer als geheel blijft van mening dat de staat niet voor de kosten van haar beveiliging in het buitenland moet opdraaien.
‘De eindstand vorige keer was 11-139’, memoreert Pechtold de stemverhouding in oktober 2007. Alleen D66 (drie zetels), GroenLinks (zeven) en het PvdA-Kamerlid Kalma eisten toen dat de Nederlandse staat de beveiliging van VVD’ster Hirsi Ali in de VS zou voortzetten
Da's niet hetzelfde.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:52 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Ja, hij werd uit de Portugees-Joodse gemeenschap 'verbannen' vanwege zijn rechtvaardigheidsmoraal
Volgens mij praten we dan vooral over Zwitserland en valt het verder nogal tegen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:41 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Onzin, andere landen met vrij wapenbezit scoren nog veel lager. Het is meer een cultuurkwestie.
[..]
Zo heel veel landen waar je heel erg makkelijk wapens kan kopen en die lage moordcijfers hebben zijn er niet hoor. En laten we het aub zo houden dat zo min mogelijk mensen in Nederland wapens hebben. Als iedere PVV of TON stemmer of iedere kutmarokkaan een pistool zou hebben maakt dat me niet blijquote:Dat mag vrijwel overal. Alleen in de VS is het problematisch, maar dat komt echt niet door het vrije wapenbezit.
Bovendien bezitten in NL aleen de dwazen wapens![]()
In beide gevallen is die vraag onzinnigquote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:42 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
[..]
de Volkskrant
Nav deze kamerstemming kun je eerder de vraag stellen :
is het typisch rechts: niets doen voor bedreigden ?
Vrijwel mijn gehele CV is niet relevant.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:13 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Is het relevant? Zo nee, weglaten.
klopt ten dele..quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:26 schreef Chewie het volgende:
[..]
In beide gevallen is die vraag onzinnig
Dan nog is het een onzinnige vraag, beveiliging in Nederland staat niet ter discussie en het antwoord op de vraag of het land van herkomst moet zorgdragen voor beveiliging in een bevriende natie staat in je paspoort en is vastgelegd in verdragen met die landen. Al zijn de termen "hulp en bijstand" natuurlijk wel erg breed.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
klopt ten dele..
de suggestie dat JA het antwoord moet zijn op beide vragen is onzinnig
voor een beetje politiek onderlegd iemand bijv een Cliteur is de vraag stellen op zich onzinnig...tenzij je een reden zoekt te kankeren op 'links' dan wel ' rechts' .
Nu neem je aan dat Ayaan "onbelemmerd roept dat alles kut is". Waar is dat op gebaseerd?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:52 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Ik denk dat de grens tussen vrijhaven en onbelemmerd roepen dat alles kut is wel duidelijk is. OP een gegeven moment worden mensen volwassen. Het is niet zo alsof Hirschi Ali een dialektiek of een daarop gebaseerde filosofie nastreeft.
Interessant maar waarom nu weer een "long struggle" daar hebben we verdikkie toch nukes voor uitgevonden.quote:
Niemand eist dat ook. De stelling is dat een onderdaan zich vrij moet kunnen bewegen waar mogelijk (in landen waar jij en ik ons ook vrij kunnen bewegen, dus niet Iran). En het gaat ook om de mentaliteit. De Hollandse knurfterigheid.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 14:22 schreef Klopkoek het volgende:
Ik vind van niet: het piepkleine landje Nederland kan nou eenmaal niet de verantwoordelijkheid op zich nemen dat het overal veilig is of veilig moet zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |