maar het feit dat dit ze nog niet opgevallen is....quote:Op woensdag 20 februari 2008 14:02 schreef ol3 het volgende:
jeetje wat een lompe foto's hierboven zeg....goed dat de funda link er bij staat want je zou het toch bijna niet geloven dat er mensen zijn die zo hun huis te koop aanbieden op Funda!! wat zijn er dan veel domme makelaars he? en die mensen dan nog domper...je checkt het toch ook met welke foto's je te koop staat...maar het feit dat dit ze nog niet opgevallen is....
Of je grijpt een appel uit die fruitmand, dat kan ook... Is ook heel normaal hoor, iedereen heeft een Senseo én een fruitmand in de badkamerquote:Op woensdag 20 februari 2008 16:24 schreef semd het volgende:
Altijd handig een Senseo in de badkamer. Voor een lekker bakkie tijdens het douchen...
Daar zit de toiletjufquote:Op woensdag 20 februari 2008 16:27 schreef 6nootjes het volgende:
[..]
Of je grijpt een appel uit die fruitmand, dat kan ook... Is ook heel normaal hoor, iedereen heeft een Senseo én een fruitmand in de badkamer
nou ik lig altijd te badderen met de laptop naast me, cola-tje chipje...en als ik dat dan vertel zonder erbij na te denken verklaren ze mij ook voor gek!!quote:Op woensdag 20 februari 2008 16:27 schreef 6nootjes het volgende:
[..]
Of je grijpt een appel uit die fruitmand, dat kan ook... Is ook heel normaal hoor, iedereen heeft een Senseo én een fruitmand in de badkamer
Ik denk dat dit huis geen badkamer heeft, maar een douchcel aangrenzend aan een keuken.quote:Op woensdag 20 februari 2008 16:27 schreef 6nootjes het volgende:
[..]
Of je grijpt een appel uit die fruitmand, dat kan ook... Is ook heel normaal hoor, iedereen heeft een Senseo én een fruitmand in de badkamer
Al die zooi aan het plafondquote:Op woensdag 20 februari 2008 19:34 schreef Longmen het volgende:
een bar aan huis?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:14 schreef Rewimo het volgende:
Wat mij betreft nummer 1 in de categorie "nuttige foto's"![]()
[ afbeelding ]
Ja, echt waar, die staat op Funda
Ohquote:
ja het ging om het bordje Wil je met me trouwenquote:Op donderdag 21 februari 2008 10:23 schreef bierjoost het volgende:
Uit de OP. Wat is hier zo leuk aan? Huizen waarbij bewoners iets over het hoofd zagen? Dat bordje met trouwen?
[ afbeelding ]
En soms zelfs ronduit belachelijk dat het als "hilarisch" gepresenteerd wordt.quote:Op donderdag 21 februari 2008 13:48 schreef Isegrim het volgende:
Het wordt echt rap minder met dit topic. 90% van wat er nu staat is verder niets bijzonders.
Die vond ik juist wel weer aardig. Senseo en fruit in de badkamer.quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:44 schreef Longmen het volgende:
Inderdaad, Wat is bv. mis met die foto's die semd postte?
Ik heb het over de laatste foto."Een "gewone" groen kamer, best mooi, met wat kaarsjes... Geen senseo badkamer.quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:59 schreef Dromer het volgende:
[..]
Die vond ik juist wel weer aardig. Senseo en fruit in de badkamer.![]()
Maar wat minder saaie kleuren of een gedateerde (maar verder erg nette) badkamer zijn weinig bijzonder in dit topic.
De 'leuke' foto's betreffen juist meer de onopgeruimde kamers, uit elkaar vallende rotzooi, smerige badkamers/keukens, overdreven doorgevoerde thema's, volgestampte kamers etc. etc.
Nee, een flatje in Assen.quote:Op donderdag 21 februari 2008 16:18 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Wat is dat een kantine of zo?
Dat móet toch wel per ongeluk geupload zijn....quote:Op donderdag 21 februari 2008 16:17 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Goede foto hoor:
[ afbeelding ]
De rest van de flat is al net zo sfeervolquote:Op donderdag 21 februari 2008 16:23 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Nee, een flatje in Assen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |