De foto is onflatteus en hij verouderd wel erg snel, maar toch blijf ik het een mooie vent vindenquote:
are you kidding me? it bin hangerds! verschil tussen armen omlaag en omhoog is huge.. en hoe oud is ze? iedere 10 jaar zakt dat 10 cm hoor!quote:Op maandag 18 februari 2008 21:12 schreef Untouchables het volgende:
Die fotos van Lindsay zijn te lelijk..maar ze heeft wel mooie borsten en das ook wat waard!
Hoe hangen die van jou er bij dan?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:57 schreef single_queen het volgende:
[..]
are you kidding me? it bin hangerds! verschil tussen armen omlaag en omhoog is huge.. en hoe oud is ze? iedere 10 jaar zakt dat 10 cm hoor!
Gister had ie z´n haar gewassen bij het concert, herkende hem bijna niet met z´n pluizenbosquote:Op dinsdag 19 februari 2008 15:06 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom is het haar van Pete Dorothy eigenlijk altijd nat?
Zo wit is ze toch niet? Ze heeft zelfs een beetje bruine armen en borst. Ik ben echt veel witter dan dat hoor, maar blijkbaar wordt dat niet mooi gevonden hierquote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:46 schreef Juweel het volgende:
Nog eentje om het af te leren
[ afbeelding ]
Same here. Natural redhead met zeer lichte huidquote:Op woensdag 20 februari 2008 02:16 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zo wit is ze toch niet? Ze heeft zelfs een beetje bruine armen en borst. Ik ben echt veel witter dan dat hoor, maar blijkbaar wordt dat niet mooi gevonden hier
Die jetsers, volgens mij moet perez haar gewoon tegenhouden zodat ze niet omvaltquote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:06 schreef rena het volgende:
[ afbeelding ]
Dolly Parton en Perez.Kan ook heel goed in lelijkste outfitjes.
![]()
Ziet er nog steeds goed uit hoorquote:Op woensdag 20 februari 2008 00:33 schreef Shirley het volgende:
Sharon Stone heeft een cameltoe!
[ afbeelding ]
Van mij mogen de oompa loompas van deze wereld ook klagen hoorquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:09 schreef Juweel het volgende:
Nou en? Ik ben zelf ook winterbleek op het moment en niet heel snel mooi bruin (oranje) te krijgen. Toch zijn het onflatteuze foto's, vooral gezien de tegenstelling tussen de 2 dames.
Ik hoop niet dat de oranje mensen straks ook nog gaan klagen!
Niks mis mee. Zeker niet als je in gedachten houdt wat Malahide zegt.quote:
Ik begreep dat het een ode was en dat was ook een van de redenen waarom ik hem niet mooi vondquote:Op woensdag 20 februari 2008 16:37 schreef Malahide het volgende:
[..]
Da's een ode aan de film PSYCHO, en een mooie ook
[ afbeelding ]
Heb jij toevallig hele kleine borsten?Die hangen idd niet zo snel nee.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:57 schreef single_queen het volgende:
[..]
are you kidding me? it bin hangerds! verschil tussen armen omlaag en omhoog is huge.. en hoe oud is ze? iedere 10 jaar zakt dat 10 cm hoor!
Als dit een ode is aan Psycho dan had ze tenminste wel bang kunnen kijken.quote:
Ik vind deze veel beterquote:Op woensdag 20 februari 2008 16:37 schreef Malahide het volgende:
[..]
Da's een ode aan de film PSYCHO, en een mooie ook
[afbeelding]
quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:23 schreef KinkyGiraf het volgende:
Knut heeft er ook wel eens mooier op gestaan:
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |